Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

«Жодна теорія, навіть найкраща, - ніщо, без практики та можливості застосувати отримані знання», - в цьому переконані у «Академії поліції» та  ГУНП в Донецькій області. В зв’язку з цим дві установи вже протягом тривалого часу плідно співпрацюють  у питаннях здійснення якісної підготовки майбутніх фахівців для різноманітних підрозділів поліції Донеччини та всієї України.

Керівництво та особовий склад практичних підрозділів поліції систематично підтримує ініціативи «Академії поліції» щодо ознайомлення слухачів із механізмами та принципами їх роботи, завдяки чому майбутні правоохоронці дуже часто мають змогу своїми очами побачити, як працюють поліцейські та ознайомитися із сучасними технологіями, які впроваджуються в діяльність поліції Донеччини.

Так слухачі «Академії поліції», що проходять первинну підготовку за спеціальністю: «оперуповноважені кримінальної поліції»  завітали до Єдиного аналітичного сервісного  центру  (UASC) ГУНП в Донецькій області. На початку заходу представники управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП розповіли про призначення сервісного центру, історію його створення. Також під час своєї розповіді вони підкреслили виключну важливість та необхідність роботи UASC для забезпечення безпеки громадян та підвищення якості надання поліцейських послуг населенню.  Окремо зупинилися представники ГУНП на структурі Аналітичного центру, функціях, які він виконує та роз’яснили гостям практичні алгоритми реагування на звернення громадян.

Після цього слухачі відвідали операційні зали та отримали змогу побачити в режимі реального часу, як працюють оператори лінії «102» та аналітики Центру – тут цілодобово аналізується оперативна обстановка в регіоні та здійснюється прийом звернень громадян з усієї області.

Спеціалісти ГУНП ознайомили слухачів із системою інтелектуального відео спостереження – «розумними камерами», які в автоматичному режимі допомагають виявляти злочинців та розшукувати викрадені речі. Робота системи, яку слухачам продемонстрували в дії, зацікавила їх найбільше та викликала велику кількість питань. Майбутні оперуповноважені високо оцінили можливості системи, яка здатна допомагати у розшуку злочинців, безвісно зниклих осіб чи викраденого автотранспорту.

«Академія поліції» ДЮІ МВС України та підрозділи ГУНП в Донецькій області є давніми та добрими партнерами у напрямку виховання майбутніх правоохоронців та систематично обмінюються передовим досвідом, отриманим під час професійної діяльності. Керівництво обох установ прекрасно розуміє, що підготовка професійних поліцейських зараз – запорука спокою та миру у державі завтра.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

МЦППП "Академія поліції" м. Маріуполь