Правоохоронна система України перебуває у процесі комплексного, системного і ґрунтовного реформування, головною метою якого є вдосконалення системи та структурних підрозділів органів Націонільної поліції, перегляд їх функцій та повноважень. Українське суспільство  покладає великі сподівання на молоде покоління правоохоронців, фахівців із сучасним світоглядом та знанням іноземних мов. У правовій європейській державі громадянин має потребу у вільному розвитку особистості та ефективному захисті від злочинності. Природне прагнення людини до безпеки вимагає певної довіри до авторитету держави, органів безпеки та правопорядку в цілому. Отож, традиційно на початку нового року, а саме 20 лютого 2020 року кафедра іноземних Донецького юридичного інституту МВС України провела ІІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію для курсантів та студентів іноземними мовами «Протидія злочинності в діяльності поліції: виклики ХХІ-го століття».

 Цього року науково-практичний захід присвячений одному з актуальних  питань сучасності, яке набуло глобального статусу, а саме: протидія злочинності в діяльності поліції, та виклики сьогодення, які стоять перед співробітниками поліції різних підрозділів. Не підлягає сумніву актуальність запропонованих до обговорення питань щодо видів сучасної злочинності, серед яких актуальні питання підготовки поліцейських; кримінально-правове та кримінально-процесуальне забезпечення протидії злочинності; міжнародні стандарти поліцейської діяльності; взаємодія громадського суспільства з підрозділами поліції у протидії злочинності.

Свої матеріали та виступи на конференцію надіслали 96 учасників із закладів вищої освіти, а саме: Донецького юридичного інституту МВС України, Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, Полтавського коледжу нафти та газу Полтавського НТУ ім. Юрія Кондратюка.

Приємно, що на сам науково-практичний захід до нас завітали і школярі загальноосвітніх закладів № 114 та № 68 разом зі своїми вчителями іноземної мови, що є теж підтвердженням актуальності тематики конференції та зацікавленості іноземною мовою. Так, цього року, вперше ми мали змогу завдяки он-лайн зв’язку, почути виступи курсантів та студентів факультету № 2 (м. Маріуполь). Учасники інтернет-конференції активно обговорювали нагальні питання іноземною мовою, виступаючі охоче відповідали на поставлені питання та дискутували.

Молоді дослідники обрали  цікаві та важливі тематики для виступів, так наприклад, Воробйова Валерія «Сучасна жінка-поліцейський», Бондар Андрій «Шляхи покращення підготовки поліцейських в Україні», Глоба Данило «Боротьба з тероризмом як проблема сьогодення», Діденко Катерина «Співпраця українських та канадських поліцейських», Сердечний Артем «Розвиток відносин між поліцією та громадськістю в США» Андрійчук Оксана та Крадожон Ангеліна «Кримінологічні характеристики вуличних пограбувань та розбоїв», Лунгу Олександра «Довіра як основний фактор взаємодії поліції з населенням в протидії злочинності» та інші. По завершенню наукового заходу на курсантів та студентів чекало вручення сертифікатів, що засвідчують участь у інтернет-конференції іноземними мовами.

Кафедра іноземних мов Донецького юридичного інституту МВС України щиро вдячна всім постійним та новим учасникам заходу за небайдужість, творчість та активну громадянську позицію. Адже науково-практичні заходи іноземними мовами для курсантів та студентів є важливим етапом у становленні їх професійного рівня. Ми надалі плануємо проводити  конференції іноземними мовами та сподіваємося, що на майбутнє будемо мати ще більше зацікавлених учасників, а географія закладів вищої освіти розшириться. Тож запрошуємо всіх небайдужих курсантів, студентів, слухачів магістратури та аспірантів до співпраці!!!

 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12

Кафедра іноземних мов

Real time web analytics, Heat map tracking