Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

22 лютого відбулась визначна подія, в місті Краматорськ був проведений кубок Донецької області з боротьби спортивного та бойового самбо, серед чоловіків та жінок в якому взяла участь і команда ДЮІ МВС України. Змагання відбулися на базі спортивного комплексу «Спринт», що зібрав під своїм дахом майже двісті учасників. Це був основний етап відбору на кубок України, з яким наші спортсмени вишукано впорались.

Підготовка проходила напружено, кожного дня не шкодуючи своїх сил та часу тренери – викладач кафедри спеціальних дисциплін факультету №2 Дмитро Лунгу, Денис Шулаков, викладач кафедри спеціальних дисциплін факультету №1 Володимир Білобров та їх вихованці відпрацьовували кидки та захвати, аби стати кращими.

В особистій першості спортсмени показали чудові результати, перше місце здобули – Любімов Данило, Зубенко Данило, Белікова Вероніка, Кобець Тетяна, Надейко Яна, Олександр Добрий, ; друге місце вибороли – Карагодін Микита, Федьорко Марія, Бичков Максим, Гончаренко Святослав, Крилов Владислав; треті місця посіли – Салиган Сергій, Ганжерлі Аміна, Москаленко Артем, Дробина Анастасія. Не залишивши без уваги й бойове самбо спортсмени змогли вибороти і такі місця, перше - Іваноглу Іван, друге - Гріднєв Денис й третє – Зорочев Олексій. В командному заліку місто Маріуполь, що було представлено також і вихованцями Донецького юридичного інституту МВС України, посіли перше місце.

Тепер, після складного етапу відбору,  учасники змагань можуть трохи відпочити і знову йти вперед, здобуваючи нові звершення, що чекають на них вже в 20-21 березня в місті Луцьк, де буде проведено кубок України з самбо.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з самбо, тренери та спортсмени щиро дякують т.в.о. ректора інституту капітану поліції Єгору Назимку та проректору інституту капітана поліції Денису Нестерову за підтримку борців під час підготовки та відрядження на змагання та обіцяють напружено тренуватися, щоб підвищивши свою спортивну майстерність гідно представляти навчальний заклад на спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки

факультету № 2