Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

17.02.2020 згідно плану комплексних заходів Донецького юридичного інституту МВС України щодо забезпечення соціального захисту курсантів та студентів, курсантам другого курсу, серед яких курсанти пільгової категорії факультету №1 було організовано екскурсію у сквері героїв Чорнобиля міста Кривого Рогу .

 Проведення ознайомчих екскурсій вже є доброю традицією для курсантів факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України. Проведення таких заходів насправді є необхідним для українській молоді, адже кожен мешканець міста, хоч і той хто лише здобуває вищу освіту у Кривому Розі, повинен знати його історію та історію своєї Батьківщини. Необхідно зазначити, що з кожної екскурсією у курсантів збільшується інтерес не тільки до міста Кривого Рогу, а й до України в цілому і це дійсно є великим показником.

Під час проведення екскурсії фахівець факультету №1 Євгеній Кузовлев доводив до екскурсіонної групи всю величність самопожертви героїв Чорнобильскої катастрофи 1986 року та хронологічну послідовність тих страшних подій, які залишили кривавий слід на історії нашої країни.

Зі слів курсантів, можна виділити декілька важливих моментів, по-перше – їм справді подобається брати участь у подібних заходах, тому що, як вже було зазначено, справжній громадянин повинен знати історію своєї Батьківщини. По-друге – курсанти залишаються не в захваті від того, що екскурсії не проводяться частіше, але керівництво факультету постійно працює над питанням з вдосконалення цієї роботи.

Із усього вищезазначеного, можна зробити впевнений висновок, що проведення екскурсій для курсантів та студентів, та робота з соціального розвитку є важливим етапом вищої освіти в Україні. І ми наражаємо всю Україну на культурний розвиток тому, що ми повинні пам’ятати є, що тільки від  молоді залежить квітуче майбутнє нашої країни.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Відділ комунікації курсантського самоврядування факультету № 1