- Денисе, чому Ви обрали для себе програму «2+1»?

- Я, поліцейський взводу 1 роти 1 батальйону управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції, капрал поліції Денис Юрійович Глазейкін, а також курсант Донецького юридичного інституту МВС України. Коли навчався на другому курсі отримав пропозицію навчатися за експериментом «2+1». І впевнено можу сказати, що це один з найважливіших виборів у моєму житті.

- Що змінилося у житті завдяки «2+1»?

- Керівництво та педагогічний склад інституту , а також мої знайомі порадили мені спробувати себе у даному напрямку , а саме рік працювати у підрозділі патрульної поліції. Після того, як я був направлений для проходження служби до патрульної поліції, мене протягом неділі додатково навчали практичним знанням , саме у підрозділі. Після закріплення за мною вогнепальної зброї та  права носіння спеціальних засобів мене поставили 3 поліцейським  у склад екіпажу для вдосконалення отриманих знань. Через тиждень мені дали дозвіл на несення служби у складі екіпажу з двох поліцейських.

 - Це був для Вас великий досвід, як для правоохоронця?

-Звичайно! Під час несення служби у підрозділі патрульної поліції, я отримав досвід у спілкуванні та вирішенні питань громадян, складанні адміністративних матеріалів. Також екіпажом, у якому я працював, приблизно 8 разів були виявлені наркотичні речовини та 4 водія у алкогольному або наркотичному сп’янінні. Я вважаю, що через даний експеримент повинні проходити усі, бо служба, саме у патрульній поліції домагає знайти само ті навички, досвід та базу, яка потрібна кожному поліцейському України. Я гарно навчався, а тепер проходжу практичну «школу», яка дуже важлива для мого майбутнього. Й всім раджу, що обрати для себе «2+1» це правильно обраний шлях!

  • 03
  • 04
  • 05
  • 03
  • 04
  • 05

Відділ комунікацій та міжнародних зв’язків

спільно з курсантом Денисом Глазейкіним

Real time web analytics, Heat map tracking