Не є таємницею, що часто мотивуючим фактором для публікації наукового продукту є внутрішнє спонукання вченого донести результати своєї діяльності громадськості. Таке бажання виникло і у представників Донецького юридичного інституту МВС України – доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету №1 кандидата юридичних наук Анастасії Філіпенко та доцента кафедри юридичних дисциплін факультету №2 кандидата юридичних наук, доцента Анни Політової, які долучилися до когорти науковців і взяли участь у написанні колективної монографії «Professional competencies and educational innovations in the knowledge economy», видавцем якої стало Європейське видавництво Publishing House FABER Ltd, Bulgaria.

Запрошення взяти участь у підготовці монографії «Professional competencies and educational innovations in the knowledge economy» надійшло представникам нашого вишу восени 2019 року. Науковцям повідомили загальну тему книги і запропонували написати окремі наукові статті, – в залежності від своєї наукової спеціалізації, – які б мали відповідати основній лінії монографії.

Представники інституту взяли участь у підготовці матеріалів за напрямом Право і подали свої роботи до Розділу 4. Філософія, журналістика та право.

Доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету №1 інституту кандидат юридичних наук Анастасія Філіпенко у співавторстві з представниками закладів освіти МОН України підготувала наукову статтю «Organizational fundamentals for preventing corruption in local self-government bodies».

Доцент кафедри юридичних дисциплін факультету №2 кандидат юридичних наук, доцент Анна Політова у співавторстві з представником Національної академії внутрішніх справ – дослідження на тему «Genitals mutilation as a consequence of intentional grievous bodily injury».

Завдяки тому, що до роботи над монографією загалом було залучено близько 100 науковців українських, американських та болгарських закладів вищої освіти, матеріали для цієї книги було підготовлено протягом півтора-двох місяців.

Принциповою для участі була лише одна умова – усі наукові статті мали бути написані виключно англійською мовою.

Анастасія Філіпенко та Анна Політова чудово розуміють необхідність видання наукових публікацій англійською не тільки із розрахунку виходу монографії за межі України та Болгарії, що сприятиме розповсюдженню монографії «Professional competencies and educational innovations in the knowledge economy» до бібліотек університетів країн Європейського Союзу, Ради Європи тощо, а й створення іміджу вченого нашого закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України у світі.

 

Кафедра адміністративно-правових дисциплін факультету №1
спільно з кафедрою юридичних дисциплін факультету №2

Real time web analytics, Heat map tracking