10-12 лютого 2020 року в м. Київ Делегацією ЄС організовано тренінг з управління проєктом «Education Open Space for Students and Community» в межах Програми ЄС для переміщених навчальних закладів на сході України.

Проєкт «Education Open Space for Students and Community» реалізується з метою відновлення академічних можливостей та підвищення якості освіти ЗВО. В даному проекті Донецький юридичний інститут МВС України є членом консорціуму з реалізації проекту, головним аплікантом виступає Донецький державний університет управління у тісному партнерстві з міською радою та підтримці Університету Генуї.

У тренінгу прийняли участь Андрій Стойка (завідувач кафедри туризму та логістики Донецького державного університету управління), Ірина Нога (радник ректора Донецького державного університету управління), Наталя Іванюта (професор кафедри юридичних дисциплін ДЮІ МВС України), Микола Трифонов (начальник відділу інвестицій та управління проектами Маріупольської міської ради).

Тренінг поводився відомими та професіональними тренерами з питань управління грантовими проєктами зі Словацької Республіки та України. Додатково виступили запрошені доповідачі: Сергій Шкабко (департамент міжнародних освітніх проектів Міністерства освіти та науки України), Світлана Шитікова та Жанна Таланова (Національний офіс Erasmus + в Україні), Олег Шаров (Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України), Марті Луцар (EU Del Communications Manager).

Протягом сесій тренінгу учасники ознайомилися з питаннями щодо: планування запуску заходів реалізації грантового контракту, формалізації угод контракту та відповідальності, детального розвитку та розподілу видів діяльності та ресурсів, закупівлі та надання субсидій ЄС, будівництва, моніторингу та оцінки проекту тощо.

В межах практичної роботи в групах проведено симуляції з зменшення ризиків, розроблено презентації з фінансового планування.

Учасникам тренінгу була надана можливість отримати навички та практичні інструменти, а також підвищити рівень власної компетенції з питань управління проєктом.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Кафедра юридичних дисциплін факультет № 2

Real time web analytics, Heat map tracking