Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.6%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.6%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 401
Вчора: 1604
Цього тижня: 6217
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 17102
Минулого місяця: 16701
Всього: 1380977


Вступниками до Донецького юридичного інституту МВС України є представники ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»!
Про інститут - Новини

З моменту заснування та початку діяльності у листопаді 2015 року громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» ініціативними старшокласниками Донеччини, метою створення якої було об’єднання школярів, що були вимушено переміщені з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей і населених пунктів на лінії розмежування, для проведення правопросвітницької та правовиховної діяльності, Донецький юридичний інститут МВС України долучився до її роботи.

З 2016 року випускники шкіл Донеччини виявили бажання, успішно склали вступні випробування та вступили до вишу і сьогодні вони є одними з найбільш підготовлених курсантів та студентів ІІ-го та ІІІ-го курсів. Вони своїм прикладом доводять, що участь в «Молодіжній лізі майбутніх поліцейських» надає можливість більш якісної підготовки до вступу у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Детальніше...
 
Абітурієнти інституту вільний час проводять у пізнавальній діяльності
Про інститут - Новини

Для абітурієнтів Донецького юридичного інституту МВС України наступив визначальний період, пов'язаний з проходженням творчого конкурсу, рейтингом сертифікатів та конкурсного відбору. Представники різних областей України, які в якості абітурієнтів нашого інституту знаходяться у м. Кривому Розі встановили між собою дружні відносини та спільно проводять вільний час.

З метою якісного проведення абітурієнтами вільного часу заплановані тематичні заходи, до яких залучаються представники різних структурних підрозділів інституту. Історія розвитку та традиції навчального закладу, напрями діяльності кафедр та факультетів все це презентується з використанням мультимедійних технологій. Кожен новий день, який провели абітурієнти – майбутні правоохоронці надає їм нову пізнавальну інформацію.

Детальніше...
 
Вітаємо доктора юридичних наук, професора Долженкова Олександра Федоровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Федоровичу!

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Олександре Федоровичу, з днем народження. У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Чубаєвського Віталія Івановича – заступника начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Івановичу!

З дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
18 липня – нові випробування для майбутніх здобувачів вищої освіти у ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Напружений час триває для вступників на різні форми навчання та спеціальності. Вони визначаються із закладами вищої освіти, які стануть для них щаблем на шляху до дорослого життя та подальшої сфери працевлаштування, навіть з можливістю відкриття власної справи.

На шляху таких втілень, не стихає і робота у приймальній комісії Донецького юридичного інституту МВС України. Зацікавленість виявляється у осіб щодо здобуття вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр», «магістр», а спеціалізації «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Публічне управління та адміністрування» знаходять своїх прихильників.

Детальніше...
 
Триває реєстрація вступників до аспірантури (ад’юнктури) та докторантури ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

З 16 липня 2018 розпочався прийом документів до аспірантури (ад’юнктури) та докторантури Донецького юридичного інституту МВС України за спеціальністю 081 «Право».

На сьогодні 8 здобувачів виявили бажання вступити до аспірантури (ад’юнктури) інституту й особисто подали необхідні документи. Перші дні реєстрації визначили найбільш популярні наукові спеціальності, зокрема: 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право; право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

А що дає вступ до аспірантури, які можливості відкриває, спитаєте Ви?

Детальніше...
 
17 липня – черговий визначальний день на шляху отримання вищої освіти для випускників шкіл, які проживають на тимчасово непідконтрольних Україні територіях
Про інститут - Новини

Вступна компанія 2018 року знаходиться у розпалі своєї діяльності. Кожен визначає для себе напрям майбутнього фаху та інститути до яких мають бажання подати документи задля отримання майбутнього статуту «студент закладу вищої освіти», а якщо говорити про напрям служіння народові України, здійснювати безпосередню охорону його прав виникає бажання отримання статусу «курсант закладу вищої освіти», які з метою реалізації такого бажання перебувають на стадії складання вступних випробувань.

Задля такого досягнення, Верховна Рада України ухвалила закон, що забезпечує право на здобуття вищої освіти в українських ЗВО дітям, які проживають на території проведення антитерористичної операції та передбачає порядок забезпечення права на здобуття освіти визначеними особами. Надалі, Наказом МОН України № 697 від 21.06.16 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» затверджено порядок прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення АТО.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Користіна Олександра Євгеновича - заступника директора Державного науково-дослідного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Євгеновичу!

За дорученням Вченої Ради, колективу Донецького юридичного інституту МВС України, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Олександре Євгеновичу, з Днем народження.

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження проректора з наукової роботи Національного університету імені Ярослава Мудрого Гетьмана Анатолія Павловича
Про інститут - Новини

Шановний Анатолію Павловичу!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Вашого Дня народження.

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників інституту, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Анатолію Павловичу, з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Сахно Артема Петровича – заступника начальника відділу служби 102 УОАЗОР ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

Шановний Артеме Петровичу!

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановний Артеме Петровичу, з днем народження. У цей святковий день прийміть найважливіше побажання мирного неба на нашій рідній землі.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Ткаченко Тетяну Вікторівну – фахівця групи обліку звітності ВКЗ
Про інститут - Новини

Шановна Тетяно Вікторівно!

Від імені Вченої Ради, науково-педагогічного складу, співробітників інституту, курсантів, студентів та слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановна Тетяно Вікторівно, з Днем народження.

Детальніше...
 
Діяльність представників УКЗ ГУНП в ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Під час вступної кампанії 2018 Донецький юридичний інститут відвідали службовці Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції різних областей, а саме: Рівненської, Запорізької, Київської. Їх було включено до  складу предметної комісії під час проведення вступних випробувань з фізичного на факультети підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо колектив Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з відзначенням державними нагородами
Про інститут - Новини

Цьогоріч Луганський державний університет внутрішніх справ відзначив 25 річчя з дня набуття статусу закладу вищої освіти.

Протягом чверті століття Університет-побратим Донецького юридичного інституту МВС України виріс у великий освітньо-науковий центр, який сьогодні справедливо пишається своїми традиціями та історією. Університет виховав не одне покоління фахівців, які зробили чималий внесок у забезпечення безпеки громадян, захист їх прав та інтересів, а також розвиток юридичної науки та освіти.

Працівники Університету завжди докладали неабияких зусиль, щоб високо тримати прапор одного з провідних відомчих закладів вищої освіти. Курсанти, студенти та слухачі відомчого Університету Луганщини отримують високоякісну освіту, яка відповідає сучасним професійним стандартам, запитам і потребам нашого суспільства. Вони мають усі можливості не лише для того, щоб розвиватись як спеціалісти, а і як особистості та громадяни.

Детальніше...
 
Привітання бухгалтерів Донецького юридичного інституту МВС України з професійним святом
Про інститут - Новини

Сьогодні вітаємо бухгалтерів з професійним святом

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкою працею.

День бухгалтера України відзначається щорічно 16 липня на підставі Указу Президента України від 18 червня 2004 року. Дата для започаткування цього професійного свята була обрана у зв'язку з прийняттям 16 липня 1999 року Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність». Цей закон регулює бухгалтерську діяльність організацій, а також встановлює основи ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Основна мета бухгалтерського обліку і ведення фінансової звітності полягає в наданні користувачам повної та об'єктивної інформації про фінансовий стан підприємства, результати його діяльності та обіг грошових коштів.

У день професійного свята бухгалтерів вітаємо насамперед працівників відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Донецького юридичного інституту МВС України Костюченка Олександра Павловича, Крейцман Дмитро Володимировича, Гриднікову Олену Євгенівну, Кузнецову Тетяну Анатоліївну, Снісарчук Оксану Петрівну, Свиридюк Ірину Миколаївну, Снісарчук Ірину Володимирівну, Ситник Марину Борисівну, Бадєєву Світлану Іванівну, Попович Ольгу Олександрівну, Байбарак Марину Володимирівну, Бондаренко Світлану Василівну.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1 підполковника поліції Політову Анну Сергіївну з Днем народження
Про інститут - Новини

Шановна Анно Сергіївно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Вітаємо проректора Донецького юридичного інституту МВС України Гуро Валерія Валентиновича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо проректора Донецького юридичного інституту МВС України Валерія Валентиновича Гуро з Днем народження!

Від імені Вченої ради, ректорату, науково-педагогічного складу, працівників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів та себе особисто  щиро й сердечно вітаємо Вас, шановний Валерію Валентиновичу, з Днем народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту МВС України, перегортаючи разом з нами сторінки перемог і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного навчального закладу

Детальніше...
 
Мотивація до навчання – передумова отримання якісної освіти
Про інститут - Новини

Основним компонентом організації освітньої діяльності є мотивація, яка може бути внутрішньою або зовнішньою щодо самої діяльності. Для кожної особистості, яка бажає здобути відповідний освітній рівень та професію мотивація виступає внутрішньою характеристикою. Основою для мотивації освітньої діяльності складають пізнавальні інтереси, які безпосередньо впливають на зміст і процес навчання.

Своєю чергою освітня діяльність курсанта, спрямована на здобуття професії правоохоронця за відповідною спеціалізацією спонукає комплекс мотивів, пов’язаних з соціальним змістом правоохоронної функції щодо забезпечення особистої та публічної безпеки, протидії злочинності тощо.

Детальніше...
 
Сьогодні, 15 липня 295 абітурієнтів Донецького юридичного інституту у Кривому Розі складали іспит з фізичної підготовки - біг дистанцією 1 кілометр
Про інститут - Новини

Вступників розподілили на групи до п’ятнадцяти чоловік і у призначений час кожен з них намагався продемонструвати як можна кращий результат. У цьому році фізичні нормативи : біг дистанцією 100 і 1000 метрів, КСВ, були винесені поряд з предметами ЗНО і правовим творчим іспитом четвертою конкурсною дисципліною. Також відбулися зміни і в системі оцінювання: було відмінено різницю у результатах між дівчатами та хлопцями. Тому у наступному навчальному році очікується збільшення частки зарахувань абітурієнтів чоловічої статі. Також відбір для розподілу навантаження і, відповідно, покращення результатів  проводився у 2 дні. 14 липня – забіг на 100 метрів і КСВ.

Для складання цього іспиту вступники прибували з усіх куточків України.   Захід розпочався о восьмій годині ранку на стадіоні “Гірник” і завершився опівдні, коли остання група перетнула фінішну відмітку. Для зручності прибулим з далеких міст і селищ надавався гуртожиток  і кімнати казарми. Адміністрацією  інституту були надані автобуси для організованого перевезення майбутніх курсантів до місця складання дисципліни. На заході було присутнє вище керівництво інституту, яке напутнім словом допомогло учасникам налаштуватися на всю важливість цього доленосного моменту їхнього життя. Треба зазначити, що 13 липня з вступниками проводилася консультація з аспектів складання дисциплін із порадами і застереженнями щодо не тільки складання, а й підготовки до складання.

Детальніше...
 
Перші враження абітурієнтів ДЮІ про перебування в інституті
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті проходить вступна компанія на різні форми навчання. Вступники мріють бачити себе в якості курсантів, студентів чи слухачів інституту. Попередньо всі бажаючи обирали навчання бюджетну чи контрактну. З початку вступної компанії проходять конкурсний відбір, складають необхідні випробування. які визначені Правилами прийому до Донецького юридичного інституту МВС України у 2018 році. Значну частину абітурієнтів складають вихідці з Донецької області. Саме тому своїми враженнями про перші дні перебування в нашому інституті ділиться абітурієнт з м. Маріуполя Анастасія Ткаченко. Отже, зберігаючи стилістику пропонуємо думки Анастасії:

«З початку, все ті, хто бажає навчатися в якості курсантів, випробувати на собі всю складність і відповідальність його життя, здають необхідні іспити, проходять медичну комісію, здають фізичні нормативи і після хвилюючого очікування, нарешті потрапляють на навчання до Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (м. Кривий Ріг)
Про інститут - Новини

На базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) триває проведення курсів підвищення кваліфікації для категорії патрульних поліцейських.

14 липня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 за адресою: вул. Співдружності 92А, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Патрульні поліцейські у складі 29 осіб, з яких: 6 – Управління патрульної поліції в Кіровоградській області ДПП, 6 – Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП та 17 – Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі ДПП, вдало склали комплексний екзамен з теоретичної підготовки та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 6
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval