Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 1
Вчора: 322
Цього тижня: 323
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6006
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325127


18 червня професійне свято відзначають дільничні офіцери поліції
Про інститут - Новини

Найчисельніший загін української поліції - дільничні - 18 червня, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України, відзначають своє професійне свято. Саме дільничні офіцери поліції мають найбільше функціональних обов'язків та своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей.

Професія дільничного по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, оскільки посадові обов’язки таких поліцейських дуже різноманітні. Це захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота тощо.

Детальніше...
 
Психологічний тренінг в ДЮІ МВС України: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення»
Про інститут - Новини

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 8 червня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена, старший лейтенант поліції Слащиліна Анна та науковий співробітник ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінг на тему: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Людська душа потребує взаємодії та постійного єднання зі світом. Взаємодія у групі – важливий комунікативно-діловий аспект спілкування. Встановлювати контакт, приймати та визнавати цінність кожного учасника групи, разом навчатися, співпрацювати – важливі колективні цінності колективу з гарним іміджем. Імідж є одним із найпотужніших механізмів впливу на аудиторію.

Детальніше...
 
Наукові фахові видання поповнили фонд загальної бібліотеки інституту
Про інститут - Новини

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки – класичний потужний заклад вищої освіти.

Свою історію навчальний заклад почав з 1940 року, коли було утворено Луцький державний учительський інститут. 135 студентів-першокурсників – так стартував виш у освітянське життя. Крок за кроком впевнено навчальний заклад здобував гідне місце серед закладів вищої освіти на українському просторі.

На сьогодні це потужний виш, що відповідає статусу класичного. Це визначили авторитетні комісії, які акредитували його найвищим IV рівнем.

Лесин університет відзначено чисельними нагородами на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь в урочистих заходах та військовому параді, присвяченому четвертій річниці звільнення Маріуполя від проросійських терористів
Про інститут - Новини

13 червня 2014 року добровольці батальйону «Азов» за підтримки побратимів з «Дніпра 1» та бійців Національної гвардії, об’єднані прагненням відстояти незалежність та єдність нашої держави провели успішну бойову операцію та звільнили Маріуполь від проросійських терористів.

З метою вшанування визволителей, захисників Маріуполя та українського Донбасу 16 червня 2018 року в м. Маріуполі пройшли урочисті заходи та військовий парад. В колоні різних родів військ крокували і курсанти першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Зведений загін курсантів 106-го та 107-го навчальних взводів очолив проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров. Військова колона урочисто зайшла на площу Свободи, де проходив мітинг. Визволителей Маріуполя вітали почесні гості: міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, заступник Голови Національної поліції України генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін, народний депутат України Сергій Тарута, мер міста Маріуполя Вадим Бойченко, перший командир полку «Азов» Андрій Білецький та інші почесні гості.

Детальніше...
 
Поповнення фонду бібліотеки вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Увага! Пропонується унікальний носій інформації – книга. Інформація передається в мозок безпосередньо через очі.

Ми живемо в епоху впливу на читання нових технологій. Основним «суперником» паперової книги на сьогодні бачаться електронні носії інформації.

Не будемо зменшувати важливість жодного джерела розвитку і вдосконалення інтелекту та розуму людини. Кожен носій інформації має право на життя і має свого користувача. Ніщо не вічне в світі. Все має початок і кінець. Проте, немає межі для вдосконалення. Знань не може бути забагато. Не може бути забагато книг у бібліотеці.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України проводять заняття з психології з патрульними поліцейськими
Про інститут - Новини

Патрульна поліція України – це молода галузь нашого суспільства. Розвиток особистості у професії «патрульний поліцейський» є поступовим та систематичним. Професіонал повинен пройти певні етапи підготовки та загартованості в практичних умовах життєдіяльності. Отримати соціальне визнання непросто, адже суспільство повинно бути проінформованим і усвідомлено користуватися послугами патрульної поліції. Очікування мають бути реалістичними. Вимоги до патрульних поліцейських високі, часу для підготовки професіонального рівня виконання службових обов’язків замало. То ж курси підвищення кваліфікації для патрульної поліції є затребуваними. Фахівці Донецького юридичного інституту залюбки діляться власним практичним та теоретичним досвідом. Зокрема, знаннями з практичної психології. Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, к. психол. н. Когут Олександра Олександрівна спільно з факультетом №1 організували та провели тренінгові занять на теми: «Ефективна комунікація» та «Розвиток стресостійкості».

Детальніше...
 
Український фольклор – стратегічний ресурс державної безпеки
Про інститут - Новини

В травні 2018 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Одинадцяті фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській».

Робота конференції проходила за такими напрямками:

- Фольклор України як націєтвірний чинник.

- Україна і світ: полілог культур.

Детальніше...
 
Розпочала свою роботу ІV всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ»
Про інститут - Новини

Наша держава на сьогоднішній день знаходиться на шляху реформування системи кримінальної юстиції. У таких умовах відбуваються суттєві зміни не тільки законодавства, а й основних інститутів кримінального права та процесу. З’являються нові інститути, суттєво змінюються старі.

Обговорення актуальних питань кримінального права та процесу дозволяє закласти наукове підґрунтя у процес реформування, надати йому виважений, системний характер, дозволяє уникнути багатьох проблем при реалізації законодавчих змін. І навпаки, недостатня увага до основних напрацювань доктрини кримінального права та процесу може звести нанівець зусилля держави з реформування системи кримінальної юстиції, призвести до погіршення криміногенної ситуації у державі.

На сьогоднішній день актуальними питаннями кримінального права та процесу залишаються: визначення кримінальних проступків, особливості проведення кримінальних проваджень за цією категорією справ; взаємоузгодженість положень кримінального матеріального та процесуального законодавства, визначення системи та особливості застосування альтернативних покаранню заходів кримінально-правового впливу, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Детальніше...
 
Перший проректор інституту в студії радіо Криворіжжя в прямому ефірі порушив питання, які наразі важливі для кожного абітурієнта
Про інститут - Новини

За роки діяльності на теренах освіти і науки у місті Кривому Розі між Донецьким юридичним інститутом і представниками засобів масової інформації міста склалися добрі партнерські стосунки. Медіа-партнери неодноразово висвітлювали події та заходи нашого навчального закладу. Крім того, професорсько-викладацький склад інституту завжди беруть активну участь у прямих ефірах телеканалів. Також про наших фахівців не забуває і місцеве радіо.

Так, 14 червня, перший проректор інституту, доктор юридичних наук, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович на НСТУ радіо Криворіжжя у прямому ефірі в режимі інтерв’ю порушили важливі питання діяльності Донецького юридичного інституту МВС України, який забезпечує освітню та наукову діяльність у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та місті Маріуполі Донецької області. Крім того, в ході інтерв’ю обговорювались особливості підготовки поліцейських у виші та акцентувалась увага на питаннях вступної компанії. Також мова йшла про перспективи розвитку навчального закладу у місті Кривому Розі.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри цивільно-правових дисциплін у неділю знань 2018 на АрселорМіттал

 

Детальніше...
 
14 червня – День ушанування учасників антитерористичної операції на сході України
Про інститут - Новини

14 червня відповідно до рішення виконкому Криворізької міської ради від 08. 06. 2016 № 271 «Про встановлення в м. Кривому Розі Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України» у місті відзначають скорботну дату.

В цей день, біля Пам'ятного Хреста на честь воїнів, полеглих на сході України, представники місцевого органу самоврядування, військовослужбовці, рідні загиблих та мешканці нашого міста схилили голови у жалобі за загиблими земляками - криворізькими бійцями АТО.

Детальніше...
 
Проходження курсів підвищення кваліфікації з надання домедичної допомоги
Про інститут - Новини

Протягом інтенсивного та інформаційно насиченого періоду навчання, з 04 по 09 червня 2018 року, 44 поліцейських та рятувальників із Києва, Сум, Маріуполя, а також викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 ДЮІ МВС України, майор поліції Цуркан Олексій Петрович пройшли курс підвищення кваліфікації фахівців для надання домедичної підготовки на базі навчально-тренувального відділення домедичної підготовки Київського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Національної академії внутрішніх справ.

Це перший державний центр парамедицини в Україні, головним завданням якого є підготовка осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу постраждалим, але не мають медичної освіти, а саме: співробітники Національної поліції України, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інші особи, які за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги. Тренери даного відділення пройшли повний курс спеціальної підготовки в міжнародному центрі парамедицини S.M.U.R.D та сертифіковані за стандартами NАТО.

Детальніше...
 
До четвертої річниці звільнення Маріуполя від проросійських терористів на факультеті № 2 проведено виховний захід
Про інститут - Новини

Чотири роки тому українські патріоти, об’єднані прагненням відстояти незалежність та єдність нашої держави звільнили Маріуполь від проросійських терористів. Безпосередньо добровольці батальйону «Азов» за підтримки побратимів з «Дніпра 1» та бійців Національної гвардії провели успішну бойову операцію. З тих пір, щорічно 13 червня відзначається День визволення Маріуполя.

Саме тому, в межах національно-патріотичного виховання на факультеті № 2 було проведено виховний захід за участю постійного та перемінного складу інституту. Історичну хронологію подій та значення для України звільнення Маріуполя від проросійських терористів навів присутнім заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський. Для більш яскравого сприйняття події було переглянуто документальний фільм, за допомогою якого учасники виховного заходу особисто прониклися патріотичними почуттями поваги та гордістю до визволителів міста.

Своєю чергою, провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко відзначив пріоритет національно-патріотичного виховання в процесі формування особистості майбутнього офіцера поліції і саме бійці, які звільнили Маріуполь є тому прикладом особистої самопожертви та сумлінного виконання службового обов’язку.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту долучилися до здачі крові для дітей, хворих на онкогематологічні захворювання
Про інститут - Новини

14 червня – Всесвітній день донора крові заснований у 2005 році. У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. У цей день в 1868 році народився Карл Ландштейнер, австрійський лікар, імунолог, який отримав в 1930 році Нобелівську премію за відкриття груп крові людини.

Науковими дослідженнями та практичними спостереженнями доведено, що здача крові у дозі 450 мл зовсім нешкідлива і безпечна для здоров’я людини. Організм, володіючи великими компенсаторними можливостями, швидко відновлює комплекс втрачених при кровотечі речовин і клітинних елементів, відновлюється і плазма крові. Повне відновлення складу крові настає через 30 днів.

Детальніше...
 
Вітаємо першого ректора Донецького інституту внутрішніх справ 1989-2003 р.р. Титаренка Юрія Леонтійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Від імені всієї дружньої родини Донецького юридичного інституту МВС України вітаємо Вас, вельмишановний Юрію Леонтійовичу, з Днем народження!

Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають і досі глибоку повагу не лише у стінах Донецького юридичного інституту, а й далеко поза його межами.

Ви – високопрофесійний керівник, який успішно очолював наш навчальний заклад упродовж 14 років, керуючись у своїй роботі такими цінними якостями як почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, а в ряді випадків здійснення занадто ризикованих кроків. Ваш оптимізм і сміливість, спрямовані на успішний розвиток і розбудову навчального закладу, забезпечили Донецькому юридичному інституту високий рейтинг на теренах освіти і науки України.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктора історичних наук, доцента Титаренка Дмитра Миколайовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Дмитре Миколайовичу!

У цей радісний день прийміть найщирішіі вітання з Днем Вашого народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч з учнями Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

 

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся ще один випуск поліцейських з курсів підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

З 29 травня по 11 червня 2018 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходили курси підвищення кваліфікації 23 патрульних поліцейських з Управління патрульної поліції в Донецькій області, Управління патрульної поліції в Луганській області та Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов'янську.

Під час курсів працівники поліції вивчали такі дисципліни: «Дії патрульного під час масових заходів», «Взаємодія поліції та суспільства», «Антикорупційне законодавство», «Складання процесуальних документів», «Права людини», «Толерантність», «Ефективна комунікація» та інші.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-заступника Міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенанта міліції у відставці Миколу Антоновича Плеханова з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Антоновичу!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Ювілеєм!

В далекому 1970 році Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Ваша служба в органах внутрішніх справ заслуговує глибокої поваги та пошани, адже, Ви завжди переймалися нагальними проблемами співробітників органів внутрішніх справ. Так, за час Вашої роботи на посаді начальника УМВС України в Сумській області, завдячуючи Вам, був збудований пам’ятник загиблим працівників міліції, нова будівля в Сумському училищі професійної підготовки працівників міліції, забезпечено житлом понад три сотні співробітників ОВС. Ваш попередній досвід роботи, вагомі професійні досягнення, висока організованість і професіоналізм, добропорядність і самовідданість у служінні Українському народові забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег, підлеглих та всіх оточуючих.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проведено День дисципліни
Про інститут - Новини

7 червня на факультеті № 2 інституту з межах виховної роботи з перемінним складом було проведено День дисципліни. Враховуючи те, що питання забезпечення дисципліни та законності знаходиться під постійною увагою керівництва інституту то даний День дисципліни було проведено з метою чіткого визначення недоліків, які мали курсанти факультету № 2 за попередній місяць у питаннях службової, навчальної та виконавчої дисципліни.

День дисципліни проводився за участю проректора інституту капітана поліції Дениса Нестерова, керівництва факультету № 2, керівництва курсантського підрозділу факультету та курсантів. День дисципліни розпочався під час ранкового стройового огляду, перевірки носіння курсантами одностроїв, зберігання жетонів поліцейського тощо.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 6
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval