Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 2
Вчора: 322
Цього тижня: 324
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6007
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325128


Що потрібно для успіху в академічному просторі?
Про інститут - Новини

Наука єднає. Знайомить із неординарними людьми та їх думками. Розширює межі світогляду.

Доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Новікова та Катерина Пономаренко взяли участь у проекті «Сила фулбрайтівського досвіду: можливості професійного розвитку для викладачів внутрішньо переміщених університетів зі Сходу Україні». Захід об’єднав провідних науковців України, які свого часу отримали можливість стажування в навчальних закладах Сполучених Штатів. Проблеми виживання в українській науці, глобалізація, ґранти, міжнародна співпраця вишів, англійська мова як умова успіху, досвід науковців − усе було цікаво!

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу, капітана поліції Наталію Василівну Гаражу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Наталіє Василівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваша доля тісно та нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом. У 2004 році Ви твердо вирішили присвятити себе вірному служінню українському народові та вступили до лав курсантів Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту вшанували пам'ять жертв війни в Україні
Про інститут - Новини

22 червня курсанти факультету № 2 спільно з заступником декана факультету Сергієм Пекарським та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» спільно із заступником директора Академії поліції підполковником поліції Сергієм Хохряковим прийняли участь у мітингу, присвяченому Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Захід відбувся в м. Маріуполі на площі Воїнів-визволителів. В мітингу прийняли участь представники місцевого самоврядування, співробітники Національної та патрульної поліції Донеччини, представники підприємств та громадських організацій, городяни та гості міста.

Детальніше...
 
Перша відзнака «Ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя» до Дня молоді
Про інститут - Новини

В останню неділю червня вся українська молодь святкує День молоді, встановлений у 1994 році Указом Президента України. У цей день українці прославляють юність, запал, натхнення молодих людей. Молоді належить майбутнє України.

Кривий Ріг – місто молодих амбітних талановитих людей. Напередодні свята найкращих представників молоді та молодіжних організацій привітали з Днем молоді на міському рівні, в рамках програми "Нова генерація Кривого Рогу", яка була розроблена під керівництвом мера Юрія Вілкула. Це відмінна платформа для підтримки обдарованої молоді, яка працює в місті.

Так, з нагоди святкування Дня молоді в сесійній залі виконкому  Криворізької міської ради в урочистій обстановці курсантка 2 курсу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) Аліна Кирилова отримала Диплом Громадській організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» за здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод молоді в рамках реалізації Програми «Нова генерація Кривого Рогу».

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у випуску слухачів Академії патрульної поліції в м. Києві
Про інститут - Новини

22 червня в Академії патрульної поліції України відбувся випуск 76 слухачів, які склали присягу на вірність українському народові.

За чотири місяці навчального процесу слухачі пройшли 35 предметів, у тому числі тактичну і вогневу підготовку, ефективну комунікацію, етику, основи кримінального права.

На випускному були присутні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції підполковник поліції Білошицький Олексій Георгійович, представники міжнародних партнерів урядів США і Канади через посольства в Україні, які допомогли в забезпеченні матеріально-технічної бази Академії, сприяли вдосконаленню навчального процесу з підготовки слухачів патрульної поліції

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача відділення забезпечення діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Романа Володимировича Зозулю з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Романе Володимировичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Професори Б.В. Деревянко та Є.В. Зозуля вперше в історії Інституту опублікували статтю у юридичному виданні, що індексується науковометричною базою Scopus
Про інститут - Новини

Протягом останніх років ефективність роботи закладу вищої освіти усе частіше визначається рейтингами. Одним із найбільш важливих серед них є «Рейтинг університетів за показниками Scopus», яким враховується кількість публікацій та кількість цитувань, а також індекс Гірша у Scopus. Останній раз такий рейтинг було складено станом на 6 квітня 2018 року. До зведеної таблиці увійшли 162 ЗВО. Нашого Інституту у цьому рейтингу не було

Можна по-різному ставитися до об’єктивності різного роду рейтингів, проте Інститут не може випадати із загальних тенденцій, що склалися у сфері освіти і науки держави. Тому публікація робіт у високорейтингових рецензованих журналах має стати пріоритетом у роботі науковців Інституту.

Узимку 2017 року професорами Б.В. Деревянком та Є.В. Зозулею вперше в історії Інституту було опубліковано статтю у виданні, що індексується БД Scopus (журнал має суто економічний профіль).

Детальніше...
 
Активна громада курсантів факультету № 2 допомагає облаштовувати міський пляж Маріуполя
Про інститут - Новини

В літню пору всі ми бажаємо відпочинку біля моря. І це передбачає відповідне облаштування місць відпочинку. Протягом останніх місяців міською владою Маріуполя проводяться різноплановаві заходи щодо якісного облаштування місць масового відпочинку на березі Азовського моря. До таких заходів в якості волонтерів залучаються і не байдужі місцеві мешканці.

Саме тому 20 червня курсанти першого курсу факультету № 2 нашого інституту надали допомогу міській громаді Маріуполя в облаштуванні міського пляжу. Активна робота на свіжому повітрі, командний дух надали можливість швидко навантажувати чистий пісок для пляжу, який розташований у Приморському районі Маріуполя.

Детальніше...
 
Участь представника інституту у семінарі-нараді з питань функціональної та структурної розбудови Національної поліції, запровадження нових критеріїв оцінки ефективності діяльності поліції
Про інститут - Новини

За дорученням Голови Національної поліції України генерала поліції другого рангу Князєва С.М. на базі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області з 14 по 16 червня 2018 року була проведена семінар-нарада керівників підрозділів організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і інформаційно-аналітичної підтримки.

Протягом трьох днів керівники профільних департаментів Національної поліції України та керівники регіональних підрозділів організаціно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, підрозділів інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП з усіх областей України із залученням представників Міністерства внутрішніх справ України, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, а також закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, обговорювали питання сучасних критеріїв оцінювання діяльності органів та підрозділів Національної поліції.

Донецький юридичний інститут МВС України на семінарі-нараді представляв т.в.о. завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук Андрій Червінчук.

Детальніше...
 
Було проведено перше виїзне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, які переміщені із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим
Про інститут - Новини

Сьогодні, 22 червня 2018 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України на базі Донецького юридичного інституту МВС України було проведено перше виїзне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, які переміщені із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Для обговорення та вирішення спільних завдань діяльності вишів-переселенців, розв’язання важливих потреб в галузі освіти і науки, участі у розробці проектів рішень, що регламентують діяльність вишів-переселенців, на засідання Ради ректорів до інституту прибуло керівництво 17 тимчасово переміщених закладів вищої освіти, а також Андрій Черних – помічник Народного депутата України Співаковського О.В., Світлана Кретович – в.о. директора Департаменту вищої освіти МОН; Віталій Носок – Державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих; Олександр Кульга – директор Координаційного центру переміщених ВНЗ. Крім того, учасників Ради ректорів у вступній промові привітав мер міста Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Детальніше...
 
Керівництво інституту взяли участь в підсумковій прес-конференції «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії» та поділилися вдалим досвідом партнерських відносин
Про інститут - Новини

20 червня в готелі «Park House» (конференц-зала) відбулася підсумкова прес-конференція Благодійної організації «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» щодо результатів проекту «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії», в якій взяли участь урядовці, представники виконкому Криворізької міської ради та її структурних підрозділів, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в України, громадські організації. Участь від Донецького юридичного інституту МВС України, як тимчасово переміщеного закладу вищої освіти взяв особисто ректор – Віктор Миколайович Бесчастний. Зі вступним словом перед присутніми гостями виступили: Сергій Маляренко – секретар Криворізької міської ради, Георгій Тука – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Георгій Бібік – радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» активно співпрацює з Донецьким юридичним інститутом МВС України та постійно його підтримують. З 2017 лютого за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні організація впровадила проект «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії», в рамках якого надається всебічна допомога внутрішньо переміщеним особам і їхнім сім’ям (зокрема психологічна, соціальна, юридична тощо), а також передбачена розробка і адвокаційна кампанія задля впровадження «Комплексної міської програми забезпечення необхідними послугами та послідовної інтеграції в громаду ВПО».

Детальніше...
 
Зміцнюємо співпрацю з медіа
Про інститут - Новини

19 червня 2018 року за дорученням ректора Донецького юридичного інституту Бесчастного В.М. проректор інституту Нестеров Д.І., декан факультету № 2 Орлов В.А. та курсанти 1 курсу факультету № 2 були присутні на прес-бранчі телеканалу «Донбас» і ТРКК «Сігма», який проходив в приміщенні «Українського дому» в м. Маріуполі. На цьому заході два телеканали – «Сігма» та «Донбас» - офіційно презентували нову концепцію мовлення, та вирішили поділитися своїми здобутками. Атмосфера була дуже теплою, присутні знайомилися, спілкувалися, так би мовити, без краваток.

Під час проведення заходу керівництво інституту засвідчили свою повагу  та подякували колективу телеканалу «Донбас» та телеканалу «Сігма» за надану підтримку у питаннях висвітлення діяльності вишу-переселенця на території Донеччини, зазначили, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Детальніше...
 
У ДЮІ відбулася робоча зустріч із заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тукою Георгієм Борисовичем
Про інститут - Новини

20 червня в актовій залі навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України за адресою вул. Співдружності 92а відбулася робоча зустріч колективу навчального закладу із заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тукою Георгієм Борисовичем. Разом з міністром до стін вишу завітали почесні гості: радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області Бібік Георгій Юрійович, виконавчий директор БО «БТ «Мережа» м. Кривого Рогу Соколюк Елла Геннадіївна, голова ГО «Обєднання переселенців «Спільна справа» м. Вінниці Зиков Юрій Володимирович.

Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України, є тимчасово переміщеним закладом вищої освіти, який забезпечує освітню та наукову діяльність у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та місті Маріуполі Донецької області.

Детальніше...
 
Тренінг ефективної комунікації та розвитку стресостійкості для патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

Що таке ефективна комунікація? Наскільки сьогодні дана тема є актуальною для патрульних поліцейських? Чи є можливим взаєморозуміння патрульних з громадськістю та які перешкоди лежать в основі спілкування службовців патрульної поліції й тих, кому вони потрібні? Якими є соціальні потреби в професійно-психологічній підготовці патрульних? Якою є їх вмотивованість до праці і від яких факторів вона залежить? Чи є можливими зміни в сприйнятті ситуації «патрульний поліцейський-громадськість» з метою встановлення ефективної комунікації? Чи ознайомлені патрульні з методами самозахисту від стресу-факторів та розвитку стресостійкості. Такі питання є сьогодні актуальними для патрульних та підіймалися з метою підвищення психологічної підготовки до виконання професійних обов’язків.

Когут Олександра, науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України спільно з факультетом №1 ДЮІ МВС України 14 червня 2018 року для патрульної поліції на курсах підвищення кваліфікації провела тренінг-семінари на тему: «Ефективна комунікація» та «Розвиток стресостійкості».

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проведено виховний захід щодо запобігання шкідливим звичкам
Про інститут - Новини

19 червня за сприяння медико-санітарної частини інституту на факультеті № 2 було проведено виховний захід, метою якого є запобігання шкідливим звичкам. В заході безпосередньо прийняла участь фахівець Маріупольського міського центру здоров’я, лікар Тетяна Кучинська. Виховний захід включав у себе елементи соціологічного дослідження, надання теоретичної інформації, перегляд відео сюжетів та подальше обговорення проблемних питань.

Отже, на початку виховного заходу було проведено анонімне анкетування серед присутніх та визначенні проблемні питання, пов’язані зі шкідливими звичками. У своєму виступі Тетяна Кучинська надала медичну характеристику шкідливого впливу тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин на організм людини, зокрема на молодь.

Детальніше...
 
20 червня своє професійне свято відзначає Експертна служба МВС України
Про інститут - Новини

У результаті реформування МВС України, за європейським зразком, створена незалежна від органів досудового слідства, відкрита для суспільного контролю, структурно відокремлена Експертна служба МВС, яка підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України. У її складі працюють понад 3 тисячі справжніх професіоналів, які щороку виконують близько 300 тисяч експертиз і досліджень за більш, ніж 50-ма напрямами.

Діяльність цього підрозділу МВС відіграє чи не найважливішу роль у розкритті та розслідуванні скоєних злочинів. Експертна служба МВС є найбільшою системою державних спеціалізованих установ судової експертизи в Україні, що має потужний кадровий, науковий і технічний потенціал.

Детальніше...
 
В ДЮІ МВС України на ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції обговорили актуальні питання кримінального права та процесу України
Про інститут - Новини

Наша держава на сьогоднішній день знаходиться на шляху реформування системи кримінальної юстиції. У таких умовах відбуваються суттєві зміни не тільки законодавства, а й основних інститутів кримінального права та процесу. З’являються нові інститути, суттєво змінюються старі.

На сьогоднішній день актуальними питаннями кримінального права та процесу залишаються: визначення кримінальних проступків, особливості проведення кримінальних проваджень за цією категорією справ; взаємоузгодженість положень кримінального матеріального та процесуального законодавства, визначення системи та особливості застосування альтернативних покаранню заходів кримінально-правового впливу, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Саме з метою обговорення актуальних питань кримінального права та процесу у стінах Донецького юридичного інституту МВС України відбулася ІV всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ».

Детальніше...
 
У стінах ДЮІ МВС України відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (м.Кривий Ріг)
Про інститут - Новини

Відповідно до «Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції», затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 24.12.2015 року № 1625, працівники поліції не рідше одного разу на три роки проходять підвищення кваліфікації.

Донецький юридичний інститут МВС України, як заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, здійснює підвищення кваліфікації для категорії «патрульна поліція», які стартували в стінах вищу-переселенця у квітні 2018 року.

Детальніше...
 
Перший проректор інституту в ефірі ТРК «Рудана» розповів про адаптацію тимчасово переміщених закладів вищої освіти
Про інститут - Новини

Від початку конфлікту на cході України половина жителів Донбасу стали біженцями чи внутрішніми переселенцями. Понад 1 мільйон жителів Донецької і Луганської областей, а також Криму стали переселенцями всередині країни, та вже на території України зіткнулися з рядом проблем, які і нині повною мірою не врегульовані.

На жаль, не лише у жителів виникали проблеми з переміщенням, а й у вишів, які вимушені були покинути непідконтрольну територію. Серед таких навчальних закладів і Донецький юридичний інститут МВС України, який, відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ  України № 1010 від 30.09.2014 року було передислоковано до м. Кривий Ріг, де виш-переселенець і до нині забезпечує освітню та наукову діяльність. Та незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, навчальному закладу вдалося не лише зберегти своє добре ім’я, а й примножити здобутки на Криворіжжі.

Детальніше...
 
Вийшов у світ підручник «Кримінальне право України: Загальна частина», який поповнив скарбничку навчальної літератури інституту
Про інститут - Новини

Підготовка висококваліфікованих юристів, особливо у сфері кримінальної юстиції, співробітників правоохоронних органів неможлива без оволодіння знаннями щодо загальних положень кримінального права, які є фундаментом для засвоєння знань з Особливої частини кримінального права.

Не дивлячись на відносну сталість основних інститутів Загальної частини кримінального права, реформування системи кримінальної юстиції, розвиток кримінального законодавства обумовлюють необхідність перегляду деяких базових інститутів кримінального права, дослідження нових кримінально-правових інститутів та явищ. Ураховуючи це, авторським колективом, до якого увійшли науковці інституту, адвокати, та експерти у галузі кримінального права під загальним керівництвом ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича та професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Джужи Олександра Миколайовича було вирішено підготувати підручник «Кримінальне право: Загальна частина» для використання його в навчальному процесі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 6
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval