Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 57
Вчора: 295
Цього тижня: 57
Минулого тижня: 2596
Цього місяця: 8336
Минулого місяця: 13731
Всього: 1327457


Випуск та складання Присяги працівника Національної поліції України слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 1 червня, в місті Маріуполі відбувся випуск та складання Присяги працівника Національної поліції України слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Відкрився урочистий захід внесенням Державного Прапору України прапороносною групою під супроводження оркестру ГУ НП в Донецькій області.

Відповідно до наказу Донецького юридичного інституту МВС України № 154 по особовому складу від 01 червня 2018 року всі 90 випускників Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» успішно пройшли первинну професійну підготовку і направляються до Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Детальніше...
 
Круглий стіл «Реалізація гендерної політики в рівних правах та можливостях чоловіків та жінок на регіональному рівні»
Про інститут - Новини

31 травня 2018 року представники Донецького юридичного інституту МВС України на чолі з ректором, доктором юридичних наук, професором Бесчастним Віктором Миколайовичем взяли участь у круглому столі «Реалізація гендерної політики в рівних правах та можливостях чоловіків та жінок на регіональному рівні». Захід відбувся за участі Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко у м. Маріуполь під егідою Громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя».

В межах круглого столу обговорювалися соціальні, економічні та правові аспекти протидії гендерній дискримінації на місцевому рівні. Гострі питання в цьому напрямку були висвітлені, зокрема, під час виступів директора департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради Андрія Ремпеля, генерального директора громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя» Тетяни Ломакіної. Також в обговорені взяли участь: Ірина Бойченко – начальник відділу у справах сім’ї департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради, Ольга Светлична – представник управління забезпечення прав людини Національної поліції України. Крім цього, учасники круглого столу мали змогу ознайомитися з рядом проектів, що спрямовані на покращення стану гендерних питань в Україні. Серед них проект «Комплексний підхід до вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні» (координатор пректу – Юлія Пруднікова) та «Голос жінки має силу» (асистент проекту – Михайло Юртін).

Детальніше...
 
Вітаємо директора Інституту права і післядипломної освіти Міністерства юстиції України, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Чижмарь Катерину Іванівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітає Вас,шановна Катерино Іванівно, з Днем народження!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Розпочавши у 1997 році свою активну діяльність в органах юстиції, Ви і до сьогодні лишаєтеся вірною обраній справі, яка приносить гідні і важливі результати.

Детальніше...
 
Представники факультету № 2 прийняли участь у громадському обговоренні «Відновлення справедливості для жінок та дівчат, які постраждали у збройному конфлікті на сході України»
Про інститут - Новини

30 травня 2018 року у м. Маріуполі проходили громадські обговорення «Відновлення справедливості для жінок та дівчат, які постраждали у збройному конфлікті на сході України». Захід проходив за участю урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Борисівні Левченко, Східноукраїнського центру громадських ініціатив, Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі», представників суддівської гілки влади, правоохоронців, громадян, які знаходилися у місцях несвободи на тимчасово окупованій території, внутрішньо переміщених осіб, потерпілих від обстрілів тощо.

За ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного Донецький юридичний інститут МВС України, як виш-переселенець представляли на заході фахівці факультету № 2. Безпосередню участь в обговоренні дослідження «Війна без правил: гендерно-обумовлене насильство, пов’язане зі збройним конфліктом на сході України» прийняли декан факультету Віктор Анатолійович Орлов, заступник декана факультету Сергій Петрович Пекарський, завідуюча кафедрою юридичних дисциплін Людмила Миколаївна Ніколенко.

Детальніше...
 
Представники курсантського самоврядування факультету № 2 прийняли участь у Всеукраїнському форумі «Молодіжна рада – Молодіжна влада!»
Про інститут - Новини

З 26 по 27 травня в місті Маріуполь громадською організацією «Український центр громадських ініціатив «Світло» за підтримки місцевих волонтерів та депутатів Маріупольської міської ради проводився Всеукраїнський форум «Молодіжна рада – Молодіжна влада!». Слід зазначити, що молодіжний форум об’єднав активну молодь з Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей. Донецький юридичний інститут на форумі представляли курсанти факультету № 2, активісти курсантського самоврядування Ангеліна Ткач та Анатолій Дзедзицький.

Протягом діяльності на форумі були розглянуті наступні питання:

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут привітав Управління патрульної поліції Донецької області з другою річницею діяльності у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

30 травня 2018 року у Маріуполі відбулися урочистості заходи, присвячені другій річниці створення Патрульної поліції в Донецькій області. Від імені Донецького юридичного інституту МВС України співробітників патрульної поліції привітали декан факультету № 2 Орлов В.А., завідувач кафедри юридичних дисциплін Ніколенко Л.М. та заступник директора «Академії поліції» Хохряков С.Д.

Представники інституту висловили слова вдячності патрульним за якісну службу та вручили подяки поліцейським за гідну службу від імені ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, професора Бесчастного Віктора Миколайовича.

Детальніше...
 
Виступ представника Донецького юридичного інституту на науковому колоквіумі в Бернському університеті (Швейцарія)
Про інститут - Новини

Актуальним завданням Донецького юридичного інституту є розширення своїх наукових контактів, позиціонування себе в науковому світі не лише України, але й закордону. У цьому контексті важливим  є запрошення  фахівців нашого вишу – юристів, істориків, філологів – для участі в наукових заходах різного рівня, що відбуваються за межами України.

23 травня 2018 року професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Титаренко Д.М. за запрошенням професора Бернського університету Кармен Шайде виступив із доповіддю на науковому  колоквіумі Історичного інституту Бернського університету. В основу доповіді «Життя з ворогом…»: солдати вермахту та населення України в період нацистської окупації (1941-1943)» було покладено результати багаторічної роботи автора в українських та зарубіжних архівах, польових експедиціях з метою збору усноісторичних свідчень нацистської окупації на Сході України. У своєму виступі Д.М.Титаренко  розглянув специфіку стратегій виживання місцевого населення, характерні риси реалізації нацистської геноцидально-репресивної політики, особливості міжкультурної взаємодії місцевої спільноти  та окупантів.  Після доповіді надійшли численні питання від фахової аудиторії, зокрема від завідувача кафедри новітньої та східноєвропейської історії  професора Юлії Ріхерс,  авторитетного західного дослідника Другої світової війни професора новітньої історії Крістіана Герлаха, професора кафедри нової німецької літератури Барбари Мальманн-Бауер, докторантів університету. Низка питань була пов’язана з воєнним повсякденням  населення Донбасу в зоні сучасного воєнного конфлікту.

Детальніше...
 
1 червня – Міжнародний день захисту дітей
Про інститут - Новини

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов'язків кожного дорослого громадянина.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval