Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 39
Вчора: 334
Цього тижня: 2086
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7769
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326890


Сьогодні всі школи міста святкують свято Останнього дзвоника
Про інститут - Новини

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника, свята, якого немає в жодному календарі. Останній дзвоник - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти, це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

У цей незабутній для школярів день прийшли розділити з ними свято не лише їхні рідні та близькі. А й за традицією на святковому заході серед почесних гостей випускників привітали особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України Бесчастного Віктора Миколайовича з присудженням наукового ступеня доктора юридичних наук!
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.05.2018 № 480 (додаток 4) «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 16 травня 2018 року» Бесчастному Віктору Миколайовичу присуджено науковий ступінь доктора наук за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

Детальніше...
 
Подорожуємо шляхами історичних подій та поетичних звершень
Про інститут - Новини

Освітньо-виховний процес з формування особистості майбутнього правоохоронця вимагає використання інноваційних підходів до вивчення історичної та культурної спадщини нашого народу. Саме тому за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного особовий склад факультету № 2 активно представляє наш інститут у Координаційній раді при очільникові поліції Донеччини. До Координаційної ради входять вищі навчальні заклади, які проводять освітню діяльність у м. Маріуполі. В рамках діяльності Координаційної ради плануються та проводяться різні заходи, зокрема патріотичного та правового виховання.

Так, у період з 19 по 22 травня представники курсантського підрозділу факультету № 2 у складі делегації дітей Донецької області отримали можливість прийняти участь у подорожі шляхами історичних подій та поетичних звершень. До складу делегації дітей Донецької області увійшли також учні з Красногорівки, Гранітного, Мангуша та загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя.

Безпосередньо 20 травня діти Донеччини побували у м. Жовті води та селі Жовте Дніпропетровської області. Саме на цій землі у далекому 1648 році козацьке військо на чолі з Богданом Хмельницьким здобуло першу перемогу над польськім військом. Ця перемога стала початком національно-визвольної війни українського народу у середині ХVII століття проти польського панування. Курсанти у складі делегації дітей Донеччини перебували на берегах річки Жовтої, на місці де знаходився спостережний пункт Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 
Тематичний колоквіум «Наука на службі Британської поліції»
Про інститут - Новини

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року, № 145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Науковий потенціал України вважається одним із найкращих у Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних галузях науки. Без наукового працівника, без педагога, держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни. Адже ці люди – справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом із тим, це основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбуття.

Цього року свято припало на 18 травня. До цієї дати в усіх куточках країни проходили тижні науки, цікаві заходи наукових товариств, Дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних науковців із популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів тощо. Не став винятком і Донецький юридичний інститут МВС України та приєднався до відзначення цього свята.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval