Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 3
Вчора: 322
Цього тижня: 325
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6008
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325129


Привітання від Юрія Григоровича Вілкула з отриманням диплому бакалавра
Про інститут - Новини

Шановні випускники, студенти та працівники Донецького юридичного інституту!

Щиро вітаю вас із знаменною подією. Сьогодні 105 випускників юридичного факультету за спеціальністю «Правознавство» отримають дипломи за освітнім ступенем «бакалавр».

Ця подія запам’ятається вам на все життя і стане визначною, незабутньою віхою в долі кожного з вас, свідченням вашого життєвого вибору, свідомого ставлення до обраної професії, готовності віддано служити незалежній державі.

Це перший випуск бакалаврів, який повністю набрано і підготовлено Вашим інститутом на теренах Кривого Рогу. Всього ж за роки функціонування закладу у нашому місті випущено 1185 юристів.

Професії юриста, яку ви обрали, не з легких, але вкрай важлива і необхідна для суспільства.

Юрист – це той, хто покликаний відстоювати справедливість, стояти на сторожі законності, верховенства права та міцних демократичних інститутів.

Сьогодення ставить перед українськими юристами складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати суспільно корисні проекти та ініціативи.

Від вашої правової культури, компетентності та відповідальності, принциповості та чесності багато в чому залежить, в якій країні ми житимемо завтра. Ви – одні з тих, хто буде визначати темпи і якість змін, на які чекає наше суспільство.

Впевнений, що отримані в інституті глибокі знання, дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти правників і надалі лишатися на висоті вимог нашої доби.

Переконаний, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов`язок.

Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники, та побажати Вам формувати свою професійну кар'єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.

Будьте мужніми, цілеспрямованими, не зраджуйте обраній справі, не допускайте в серце зневіру і байдужість.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на вас чекає ще багато, наповнених корисними справами і земними радощами, років.

Мирного неба та злагоди у сім’ях!

 
Участь представників вишу-переселенця у VІІ Міжнародних наукових Кирило-Мефодіївських читаннях
Про інститут - Новини

19 травня у стінах Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка відбулися Кирило-Мефодіївські читання, присвячені вшануванню Міжнародного Дня слов’янської писемності й культури.

Проблема духовності залишається актуальною у всі часи. Це глибоко усвідомлювали давні подвижники, проповідники християнських істин у слов’янському світі Рівноапостольні Кирило і Мефодій. Їх імена навіки вписані в історію людства і пов’язані з появою слов’янського алфавіту, з розвитком слов’янської писемності, з поширенням православ’я серед слов’янських народів. Саме вони створили букви кириличної абетки, що стала основою для письма більш ніж п’ятдесяти народів. Завдяки цілеспрямованості і непохитній вірі в християнські цінності, яка спиралася на великі знання, Кирило і Мефодій змогли перекласти книги Святого Письма слов’янською мовою, що зробило можливим проведення богослужінь рідною для слов’ян мовою і сприяло наверненню в православну віру багатьох народів.

Цього року ми святкуємо 1030-ліття хрещення Русі князем Володимиром Великим. Неможливо переоцінити значення цієї події в історії нашого народу. Митрополит Іларіон порівнює християнську віру із сонячним сяйвом, яке освітило народу шлях до спасіння. Всещедрий і милостивий Господь справдив щиру молитву князя Володимира, Духом Святим утвердивши наших предків у вірі, не залишаючи їх без своєї благодатної помочі на всіх етапах їхньої, не раз гіркої, історії.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 1 Донецького юридичного інституту відвідали виставку художніх робіт криворізької родини Рябоконь-Агеєнко
Про інститут - Новини

У міському історико-краєзнавчому музеї проходить виставка художніх робіт відомої криворізької родини Рябоконь-Агеєнко. Виставка являє собою роботи семи художників трьох поколінь, під тематичною назвою “Рідному місту присвячується...”, що присвячена Дню народження міста Кривого Рогу. Експозицію виставки складають роботи в жанрі живопису, присвячені рідному місту — в основному, міські ліричні пейзажі та натюрморти Миколи Рябоконя, Анастасії Чеботарьової — молодої талановитої художниці, онуки майстра, Сергія, Романа та Івана Агеєнків. Представлений, також, цикл робіт доньки Миколи Рябоконя — художника-аматора Світлани Агеєнко. Не можливо не звернути увагу і на творчі роботи ще одного самодіяльного художника — Людмили Петрівни Рябоконь, дружини майстра. Тут і ліричні пейзажі, і художній розпис по склу.

В залах музею представлені  цікаві творчі роботи  ще одного  яскравого і самобутнього представника сімейної династії - молодого художника Івана Агеєнка, онука М.Рябоконя. Це графічні портрети видатних історичних особистостей, комічні шаржі, живописні портрети.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval