Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 51
Вчора: 334
Цього тижня: 2098
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7781
Минулого місяця: 13896
Всього: 1326902


Вітаємо директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Катерину Іванівну Чижмарь з отриманням вченого звання доцента кафедри державного будівництва та нотаріату
Про інститут - Новини

Шановна Катерино Іванівно!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановна Катерино Іванівно, з отриманням вченого звання доцента кафедри державного будівництва та нотаріату!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Розпочавши у 1997 році свою активну діяльність в органах юстиції, Ви і до сьогодні лишаєтеся вірною обраній справі, яка приносить гідні результати на ниві юриспруденції.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника відділу організації наукової роботи Донецького юридичного інституту, кандидата юридичний наук, майора поліції Сергія Васильовича Лосича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Васильовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – служити на благо рідної держави та забезпечувати права і свободи людини.

Детальніше...
 
Правда чи омана, як визначити майбутньому слідчому, хто надає правдиву інформацію
Про інститут - Новини

Ложь открывает тому, кто умеет слушать,
не меньше, чем правда. А иногда даже больше!
Агата Кристи

Під час розслідування слідчі застосовують вчення про криміналістичну версію. Яка формується на початковому етапі слідчих дій. На даному етапі будується версія – обґрунтоване припущення про наявність і обставини розслідуваної події, дії конкретних осіб і наявність у цих діях складу певного злочину. Найбільш поінформованими про злочинну діяльність обвинувачених бувають їх родичі, колеги по службі та інші близькі до них особи. Заінтересованість зазначених осіб у виправданні злочинців від обвинувачення вимагає ретельного вивчення особи допитуваного та використання доказів, спрямованих на викриття неправдивих показань. Тактичними прийомами викриття неправдивих показань можуть бути: максимальна деталізація показань про обставини, що пов’язані з установленими слідством фактами; обвинуваченим пред’являють ретельно перевірені докази, що спростовують їхні неправдиві доводи.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проведено тренування зі стройової підготовки фахівцями Національної гвардії України
Про інститут - Новини

01 червня 2018 року відбудуться заходи, присвячені випуску слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України та складання ними Присяги працівника Національної поліції України. До заходів вже йде активна підготовка, в тому числі стройова.

Так, з цього приводу 14 травня 2018 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України на плацу зі слухачами центру було проведено тренування зі стройового вишколу.

Детальніше...
 
За ініціативи курсантського самоврядування бібліотека факультету № 2 поповнилась юридичною літературою
Про інститут - Новини

Питання поповнення бібліотечного фонду Донецького юридичного інституту залишається завжди актуальним як для науково-педагогічного складу, так і для курсантів факультету № 2 у м. Маріуполі.

За ініціативи курсантів 1 курсу факультету, на чолі з курсантом 107 навчального взводу Блєдновим Максимом, загальна бібліотека поповнилися на більш ніж 100 книжок. Курсанти приносили книги з дому, отримували від знайомих та родичів. Окрім того, проявили кмітливість, зібрали невеликі кошти  та за допомогою Інтернету знайшли приватне оголошення про продаж юридичних книжок. Звернувшись до власниці оголошення, вони пояснили, що їх блага мета поповнити бібліотеку інституту, в якому вони навчаються, та вона подарувала частину своєї бібліотеки.

Детальніше...
 
17 травня православні християни святкують Вознесіння Господнє
Про інститут - Новини

Свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в Небесні Оселі відзначається християнами всього світу на 40-й день після свята Воскресіння Господнього, тобто свята Пасхи Христової. Як правило це відбувається в четвер 6-го тижня, рахуючи з Дня Великодня. У всі дні, які проходять від Великодня до свята Вознесіння у всіх християнських Церквах першими вітальними словами є радісна звістка - Христос воскрес! Воістину воскрес!

Цифра в 40 днів - не випадкове число. У багатьох місцях Святого Письма подібний період часу зв’язується з великими і значними подіями нашої історії і встановлених Богом традицій. Наприклад, немовлят для подання в Храм до Господа за Законом Мойсея батьки приносили на 40-й день. Сорок днів і сорок ночей Бог виливав на землю дощ у час, коли Ной перебував у ковчезі. Сорок років Сини Ізраїлеві блукали аж поки прийшли в землю обіцяну, за кількістю тих днів, які спочатку оглядали землю, яку показав їм Господь, але вони злякалися тоді язичників, що жили в ній. Сорок днів і сорок ночей перебував Мойсей на горі, ввійшовши в середину хмари, хліба не їв і води не пив і написав на таблицях слова Заповіту. Коли Ізраїльтяни зіткнулися з филистимлянами по закінченню сорока днів і сорока ночей, стався відомий подвиг юнака Давида, який вразив їх найміцнішого і вмілого воїна. Іона, прийшовши з волі Бога до Ніневії, проповідував, кажучи, що ще сорок днів, і Ніневія буде зруйнована! Але жителі міста покаялися тоді в лихих учинках своїх і Бог відвів від них загибель. Сорок днів і сорок ночей Ісус Христос перебував і постив в пустелі перед початком свого переможного служіння, нарешті зголоднів, і тоді приступив до Нього спокусник, але отримав рішучу відсіч.

І тепер, на сороковий день після Свого Воскресіння, ніби після нового народження, Христос повинен був відправитися в Небесні обителі, щоб приготувати там місце для нас і сісти праворуч Бога Отця. Здобута перемога над смертю, яка є страшним наслідком гріха, відкрила і для всіх нас можливість воскреснути в славі Божій. У Своїй Особі Господь підніс спокуту людську природу, включаючи тіло людини, до самого Престолу благодаті Божої. Він як і обіцяв, виконавши все передбачене про Нього, відкрив кожній людині можливість примирення з Богом.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval