Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 351
Вчора: 336
Цього тижня: 351
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 10848
Минулого місяця: 15455
Всього: 1234679


Привітання з Великоднем від колективу навчально-наукового інституту права
Про інститут - Новини

 
Привітання з Великоднем від колективу Видавничого дому КОНДОРУ
Про інститут - Новини

 
Свято спорту та здоров’я провели у Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Спорт, що представляє головне джерело сили і здоров’я, розвиває сміливість, рішучість, прищеплює почуття команди, дисципліни, а головне - волю до досягнення мети.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 в спортивній залі навчального корпусу факультету були проведені спортивні змагання.

Участь у цих змаганнях взяли збірні команди студентів факультету №3 та від кожного навчального взводу курсантів 2016 та 2017 року набору Донецького юридичного інституту МВС України. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси, де потрібно було проявити витривалість і силу, а також свої спортивні здібності та навички. Програма змагань була досить насиченою та складалася з чотирьох видів: стрибки через скакалку; згинання та розгинання рук в упорі лежачи; комплексна силова вправа (КСУ); гирьовий спорт.

Детальніше...
 
Великдень: історія назви свята, звичаї і традиції святкування в Україні
Про інститут - Новини

Великдень — день, у який християни святкують Воскресіння Ісуса Христа, що сталося на третій день після його смерті, при чому день смерті вважається першим днем. Свято називають також Пасха або Паска. Вважається найважливішим християнським святом, котре виказує радість з приводу перемоги Божого Сина над Смертю та вічним Забуттям. У Воскресінні християни бачать підтвердження життя після смерті, що і є головним змістом святкування.

В Україні святкувати Пасху почали наприкінці першого тисячоліття, з приходом християнства. За біблійним сюжетом, Ісус Христос воскрес рано-вранці і це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом — ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахощами, щоб обмастити тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився ангел та сповістив про Воскресіння Господнє.

Детальніше...
 
Готуємося до Великодня!
Про інститут - Новини

Великдень – це найбільше, одне з головних, якщо не найголовніше, свято всього православ'я, яке відзначають навесні. Символами самого Великодня для християн різного обряду є все, що виражає оновлення, світло, життя.

Чистий четвер – це день весняного очищення. Тому, 05 квітня, у Чистий четвер, в рамках підготовки до Великодня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України було проведено низку заходів із благоустрою території. Здійснено побілку дерев та підбордюрного каменя на території центру, вивезено сміття, вимиті вікна та підвіконня, пофарбовані ворота авто боксів. Також було приведено до ладу зелені зони та клумби центру.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту на Чистий четвер відвідали храм святого мученика Іоанна воїна
Про інститут - Новини

У неділю, 8 квітня християни всього світу відзначатимуть Великдень. Триває Страсний тиждень, протягом якого закінчуються всі приготування до Світлого Христового Воскресіння.

5 квітня, в Чистий четвер православні згадують Таємну вечерю, коли Спаситель поділився хлібом і вином зі своїми учнями, вже знаючи, що один з них його незабаром зрадить. Історики вважають, що назва "чистий" пов'язана з подіями, описаними в Євангелії. Ісус зняв з себе верхній одяг, підперезався рушником і омив ноги своїм учням, які заходили з вулиці в будинок.

Крім того Чистий четвер є символ духовного і фізичного очищення. Його частиною є обов'язкове відвідування храму - віруючі повинні молитися і сповідатися.

Курсанти факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України придержуються святкових традицій та цього дня завітали до церкви аби засвітити пристрасну свічку.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності долучилась до акції «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю»
Про інститут - Новини

Напередодні найвидатнішої події квітня – Дня народження Донецького юридичного інституту МВС України увесь колектив рідної Альма-матер долучився до акції «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю». Не винятком стала й науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності.

Днями, завдяки науковому співробітнику лабораторії Атаманенко Юлії Юріївни та її щирої, чуттєвої та небайдужої до проблем вишу-переселенця бабусі Золотаревської Людмили Андріївни загальна бібліотека Донецького юридичного інституту поповнилась понад 100 примірниками навчальної та науково-фахової літератури. Справа в тому, що до недавнього часу Людмила Андріївна була членом наукової та викладацької родини Криворіжжя та близько сорока років свого життя присвятила навчанню дітей і підлітків рідного міста українській мові та літературі, любові до Батьківщини, бути справжніми людьми та громадянами свого рідного міста. За свій величезний та потужний внесок у виховання та навчання учнівської та студентської молоді Криворіжжя в умовах відродження і розвитку національної освіти України пані Людмила Андріївна була нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».

Детальніше...
 
7 квітня – Всесвітній день здоров’я
Про інститут - Новини

На всіх навчальних базах інституту до цього дня пройшла низка медичних заходів. Так, на початку тижня стартував щорічний профілактичний медичний огляд особового складу інституту. До проведення огляду залучені, як медичні працівники інституту, так і потужності відомчої лікарні МВС України в м.Кривий Ріг та лікарні МВС України в м.Маріуполь .

Флюорографічне обстеження курсантів, студентів та співробітників інституту в Кривому Розі проведено ˶без відриву від виробництва˝  за допомогою мобільних цифрових флюорографів. Кожен бажаючий міг бачити свій флюорографічний знімок на екрані монітору відразу після обстеження.

Детальніше...
 
7 квітня православні християни святкують Благовіщення Пресвятої Богородиці
Про інститут - Новини

Благовіщення православні християни святкують кожного року 7 квітня. Благовіщення — світлий день для християн, один з дванадцяти найголовніших свят у православ'ї. У цей день святкується поблажливість благої вісті Діві Марії про те, що незабаром вона принесе в світ Спасителя, Сина Божого. Цьогоріч Благовіщення випадає в останній день Страсного тижня – в суботу перед Великоднем.

Поблажливість благої вісті

Марія була звичайною дівчиною з міста Назарет. Тиха й соромлива вона воліла дитячим розвагам читання Святого письма, молитви і рукоділля. До чотирнадцяти років вона виховувалася і прислуговувала при храмі.

Однак по досягненню віку, в якому зазвичай дівчат видавали заміж, їй довелося вибирати свою долю. Вона могла повернутися в батьківський будинок або вийти заміж. Марія вже дала обіцянку Богу, що назавжди залишиться Дівою. І священнослужителі, які виховали її, вирішили передати Марію вісімдесятилітньому старцеві Йосипу, який був її родичем, заручивши їх, щоб той берег її чистоту і непорочність.

У домі Йосипа вона жила так само, як і в храмі — ведучи господарство і проводячи час у молитвах і надію Бога. Так минуло чотири місяці її заміжньої життя. І одного разу Марії явився архангел Гавриїл в образі ангела, що приніс благу звістку про те, що з усіх земних жінок саме Марія обрана в матері Сина Божого, Рятівника людей від земних гріхів.

Детальніше...
 
Вітаємо підполковника поліції, доктора юридичних наук Сергія Сергійовича Вітвіцького з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Сергійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Прийнявши у 1996 році доленосне і вкрай відповідальне рішення, Ви стаєте курсантом Запорізького юридичного інституту МВС України, де з успіхом опанували професію правоохоронця і дали священну клятву – вірно служити українському народові, яку дотримуєтеся і донині, адже з 01 лютого Ви дбаєте про спокій та правопорядок у місті Маріуполі, успішно поєднуючи науку і практику, що призведе до подальшої успішної підготовки майбутніх правоохоронців.

Детальніше...
 
У «Чистий четвер» на факультеті № 2 проведено толоку
Про інститут - Новини

Чистий четвер ‑ припадає на четвертий день останнього тижня перед Великоднем. У цей день за традицією українці, згідно віруванням, очищаються від гріхів. Зокрема, до світанку потрібно помитися. Також у чистий четвер господарі прибирають свої обійстя.

Детальніше...
 
Курсанти 2 курсу факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України долучилися до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю»
Про інститут - Новини

До дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України у виші проходить акція «Подаруй книгу вишу-переселенцю», під час якої кожен бажаючий має змогу подарувати книгу до бібліотеки. Головна мета акції - поповнення бібліотечного фонду новими виданнями. В якості дарів пропонується принести сучасну вітчизняну і зарубіжну художню, науково-популярну літературу.

Багато небайдужих курсантів 2 курсу факультету №1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) ДЮІ відгукнулися і з радістю взяли участь в акції. Бібліотеці рідного навчального закладу були подаровані підручники, посібники та наукові видання з основних дисциплін, що викладаються у виші.

Детальніше...
 
Інноваційні підходи до організації занять з фізичного виховання
Про інститут - Новини

Сучасна система фізичного виховання не може існувати без науково обґрунтованого використання інноваційних технологій на заняттях із фізичного виховання. Великим та важливим питанням є мотивація курсанта до навчальних занять. Використовуючи інноваційні технології, зокрема основи степ-аеробіки, ми маємо змогу зробити заняття більш динамічними та яскравими, і в той же час навантаження під час занять таким видом спорту, на зростаючий організм є адекватним та пропорційним.

Саме для цього, для формування стійкої мотивації та пропаганди здорового способу життя, 29 та 30 березня 2018 року в спортивній залі приміщення факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України було проведено майстер-клас зі степ-аеробіки досвідченим фітнес-інструктором з великим практичним стажем роботи Єфимовою Оленою для дівчат. З огляду на велику зацікавленість, бажання отримати практичні вміння, замість запланованих двох занять, було проведено ще додаткових два. Загальна кількість учасниць цих майстер класів сягнула понад сорока.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Геннадію Олександровичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-начальника УМВС України в Сумській області, генерал-майора міліції у відставці Петра Миколайовича Дяченко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Петро Миколайовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Пройшовши шлях від інспектора карного розшуку до заступника начальника УМВС – начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Сумській області Ви, лишаючись вірним обраній справі, на професійному рівні тривалий час забезпечували верховенство Права і Закону.

Детальніше...
 
Спортивний гурток кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 розвивається за різними секціями
Про інститут - Новини

Фізичне виховання і спортивна діяльність на факультеті № 2 інституту у сфері підготовки майбутніх правоохоронців мають на меті забезпечити збереження здоров’я, формування та всебічний розвиток розумових і фізичних якостей, психологічного здоров’я курсантів. Також якісне формування особистості поліцейського залежить і від сформованості вольових якостей, загартування організму, що сприяє можливості переносити значні фізичні навантаження під час виконання функціональних обов’язків поліцейським.

Саме тому, на тепер актуальним є творчий пошук науково-педагогічного складу кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 щодо мотивації курсантів до фізичного виховання, фізкультурно-спортивної діяльності, організації відвідування ними спортивних змагань з різних видів спорту.

Детальніше...
 
Синергетика й навчання нового покоління
Про інститут - Новини

Інтелект – це пристрасть

Рене Декарт

Креативність – це інтелект, що розважається

Альберт Ейнштейн

Останнім часом вищі навчальні заклади все частіше шукають шляхи забезпечення інноваційності процесу навчання. І це не дивно, адже світ стрімко змінюється, формуючи нові виклики, висуваючи нові вимоги до фахівців. Але змінюється не тільки час і простір, змінюються й покоління, народжені в епоху швидких змін, глобалізації, віртуалізації тощо.

Згідно з популярною теорією поколінь Вільяма Штрауса та Ніла Хоува, сьогодні здобувачами освіти є представники так званого «покоління Z» - молоді люди, що виросли в епоху цифрових технологій і розквіту соціальних медіа. Вони не пам’ятають часу без Інтернет у безпосередньому доступі й не вважають за потрібне накопичувати інформацію, адже її навколо них надто багато. Їм важко концентрувати увагу й запам’ятовувати, мотивувати їх складно, низькі результати їх цілком задовольняють.

Детальніше...
 
Виш-переселенець підтримав Лазаренко Сергій Жоржийович - перший заступник голови Антикорупційного комітету України
Про інститут - Новини

Науковці України – надійна опора та дієва підтримка у вирішенні питання щодо формування фонду бібліотеки вишу-переселенця навчальною та науковою літературою.

Днями ми отримали літературу від Лазаренка Сергія Жоржийовича -  першого заступника голови Антикорупційного комітету України, доктора юридичних наук, доктора біоенергоінформаційних наук, доктора космоеніопсихології, професора, академіка Міжнародної академії інформатизації і Міжнародної академії проблем безпеки, оборони правопорядку. Сергій Жоржийович має почесні звання «Заслужений юрист України», «Народний посол України», «Герой праці», гетьман Союзу козацьких організацій України, генерал козацтва України, генерал армії СЕБ.

Життєве кредо: «Шлях до людей – серцем, надією і любов’ю, до знання – розумом і волею, до справи – професіоналізмом, до Бога – душею та вірою».

Сергій  Жоржийович родом з міста Макіївки Донецької області. Працював у прокуратурі Донецької області. У 1991 році, працюючи прокурором району, Сергій Жоржийович був обраний депутатом Донецької міської ради і став наймолодшим та єдиним у державі прокурором району, що був одночасно обраний ще й депутатом міської ради. З цього часу постійно поєднує громадську і наукову діяльність та державну службу.

Детальніше...
 
На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України вийшла стаття про реалізацію соціальних проектів у Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут свою роботу на освітянській ниві розпочав у 1961 році і до цих пір на високому професійному рівні здійснює підготовку поліцейських та юристів. Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни, Виш був вимушений змінити місце дислокації і з 2014 року розпочав свою активну діяльність у місті Кривий Ріг. На жаль, у зв’язку з переміщенням було втрачено і знищено практично всю матеріально-технічну базу вишу.

Незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, Донецькому юридичному інституту МВС України вдалося не лише зберегти своє добре ім’я і традиції, а й примножити здобутки.

За підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ», ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»)» у 2017 року відбувся Пітчинг Проектів Соціальної Дії серед вищих навчальних закладів та вишів-переселенців. Для участі у зазначеному заході, за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного, науково-педагогічним складом вишу було підготовлено декілька проектів, із них перемогу отримали лише два.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 68 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 5
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval