Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.7%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 18
Вчора: 1242
Цього тижня: 3149
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 14034
Минулого місяця: 14056
Всього: 1377909


Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано в м. Миколаєві

 

Детальніше...
 
Перемога волейболісток Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

В рамках проведення Дня відкритих дверей в Донецькому юридичному інституті МВС України Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» провів свої чергові зустрічі. Так, команда дівчат в рамках четвертого туру у криворізькому Чемпіонаті з волейболу 2018 провели зустріч із волейбольним клубом «МЦ - ППВ» (Міжрегіональний центр професійної підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців). Опонент наших дівчат є постійним учасником Чемпіонату та різноманітних волейбольних турнірів Кривого Рогу та всеукраїнських змагань. Обслуговував зустріч керівник Федерації волейболу м. Кривий Ріг Роман Михайлович Цвік.

Перед початком зустрічі команда «МЦ-ППВ» завітала на День відкритих дверей Донецького юридичного інституту МВС України. Нашим гостям була запропонована екскурсія. Оглянувши матеріально-технічне забезпечення Донецького вишу, а саме де навчаються курсанти Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України), представники Міжрегіонального центру професійної підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців залишилися задоволеними від побаченого. Особливу зацікавленість у наших гостей викликав огляд відремонтованої спортивної зали. Проректор інституту полковник поліції Панченко Микола Анатолійович розповів про особливості навчання в Донецькому юридичному інституті та в яких сферах діяльності можуть застосувати себе люди з юридичною освітою. Також, під час розмови із керівником Федерації волейболу Р.М. Цвіком довідалися про історію навчального закладу КЗШ № 11, яку у 1978 році відкривав наш гість та про особливості розвитку волейболу в місті Кривий Ріг.

Детальніше...
 
Акція до дня заснування навчального закладу
Про інститут - Новини

З давніх-давен люди прагнули знань. Ряди книжкових полиць бібліотеки вміщують серед представлених документів допитливий науковий пошук, матеріали для допомоги в оволодінні знаннями, насолоду прекрасним, розвагу, міркування – і так до нескінченності.

Неможливо уявити сучасне життя без бібліотек, куди людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію, або «підзарядитись» духовним багатством, знаннями, що залишені нам у спадок.

Бібліотека – інформаційний та культурний центр, основою якого є надання доступу до інформації, що цікавить користувачів.

У вік інформаційних технологій та автоматизації, переходу великої частини бібліотечних послуг у площину комп`ютерізації , ми ні в якому разі не зменшуємо важливість Книги у житті людини.

Детальніше...
 
Вітання та перемога до свята 8 Березня
Про інститут - Новини

Особливими видалися минулі вихідні для Донецького юридичного інституту. Адже виш-переселенець гостинно відкрив двері навчально-виховного комплексу аби майбутнім абітурієнтам розповісти як навчаються, де живуть майбутні правоохоронці, курсанти Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) та в яких сферах діяльності можуть застосувати себе люди з юридичною освітою.

Різноманітними були і спортивні події. Так, дівчата із ВК «ДЮІ» провели зустріч із представницями волейбольного колективу «МЦ - ППВ» (Міжрегіональний центр професійної підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців), а чоловіча дружина зустрічалася із волейбольним колективом «Огонек-Ветеран». В минулому розіграші Аматорської волейбольної ліги команда «Огонек» виборола срібні медалі чемпіонату. На сьогоднішній день наші опоненти посідають четверту сходинку чемпіонату. Обслуговував дану зустріч голова Асоціації Олексій Павлюк.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 під час проведення всеукраїнського турніру з боротьби самбо

 

Детальніше...
 
Виховний захід до Міжнародного дня щастя провели на факультеті № 1 Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Чотири роки тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Звісно, на офіційному рівні вихідного ніхто не обіцятиме, але від цього дата не стала менш значущою для оптимістів всього світу. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

Щастя – одна з найголовніших цілей людства, і прагнення до нього людей однакове на всій землі. Саме тому, з курсантами 2-го курсу факультету №1 було проведено виховний захід, присвячений цьому дню. Бібліотекар загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України Гула Ірина Григорівна розповіла про історію виникнення цього свята. Рішення про появу такої урочистої дати було прийнято в 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН. Тож його святкують зовсім нещодавно. Дякувати за Міжнародний день радості і щастя ми маємо жителям маленької тибетської держави Бутан. Саме їхня ініціатива стала приводом для проголошення цього нового свята.

Детальніше...
 
26 березня - День Національної гвардії України
Про інститут - Новини

Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України».

До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.

Україна - унітарна держава і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського суспільства, повага прав і свобод людини, дотримання законності та правопорядку, традиції активних і здорових народних ініціатив - запорука життя і процвітання держави, її цінності та національна ідея.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут продовжує активну профорієнтаційну роботу і для випускників Криворізьких шкіл провів День відкритих дверей факультет №3 (юридичний)
Про інститут - Новини

З метою надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за усіма формами 25 березня 2018 року у виші відбувся День відкритих дверей, на якому презентували професії, в яких може застосувати себе людина з юридичною освітою.

День видався ясний і гостей завітало до навчального закладу чимало. Це учні з різних шкіл міста: КЗОШ № 15, КЗОШ № 33, КЗОШ № 59, КЗОШ № 75, КЗОШ №89, КЗОШ №99, КЗОШ № 102, КЗОШ № 127 та інші.

Щокіна Дар’я прийшла до нас зі школи № 15 Вона давно визначилася з вибором майбутньої професії. Дізнавшись про виш-переселенець, який з 2014 року знаходиться на теренах Криворіжжя та за цей короткий час уже упевнено стоять на ногах та розвивається у всіх напрямах освітньої діяльності, Дар’я впевнено визначилась – навчатися буде на юридичному факультету ДЮІ. Були і ті, кому вступати до вишу лише на наступний рік, але уже сьогодні задумуються з вибором навчального закладу.

Детальніше...
 
Вітаємо старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидата юридичних наук Андрія Васильовича Червінчука з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Андрію Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Дуже приємно, що серед випускників нашого навчального закладу є і Ваше ім’я. Отримавши неоціненний досвід практичної роботи у відділенні ДАІ Торезького МВ ГУМВС України в Донецькій області, де пропрацювали понад 17 років на посадах середнього начальницького складу Державтоінспекції МВС України, Ви повертаєтеся в стіни Alma Mater, де жага до знань та непереможне бажання займатися науковою діяльністю швидко приносять бажані результати – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Рішення, дії та бездіяльність ДАІ в адміністративно-деліктному провадженні та їх оскарження».

Детальніше...
 
25 березня - День Служби безпеки України
Про інститут - Новини

Щорічно 25 березня (починаючи з 2001 року) відзначається День Служби безпеки України. Свято було засновано Указом Президента Леоніда Кучми, враховуючи заслуги СБУ в справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, а також у забезпеченні прав і свобод людини і громадянина.

Детальніше...
 
Ними пишається курс – таланти факультету № 2, Сєліна Дар’я
Про інститут - Новини

На факультеті № 2 Донецького юридичного інституту є безліч курсантів, якими слід пишатися. Але сьогодні мова йтиме про курсанта, майбутнього офіцера та просто талановиту, добру та гарну дівчину ‑ Дар'ю Сєліну, яка вже неодноразово проявляла себе, активно приймала участь в громадському житті факультету та інституту.

Дар'я Сєліна ‑ перш за все курсант 106 навчального взводу. Народилася ця красуня в с. Дем'янівка Мангушського району Донецької області. Там же дівчина навчалася, була членом волейбольного клубу, займалася у музичній школі з класу «Фортепіано» та віддавала всю себе заняттям з вокалу. У 2017 році, закінчивши Дем'янівську загальноосвітню школу I-III ступенів, Дар'я твердо вирішила для себе, що стане поліцейським та буде охороняти правопорядок у рідній країні.

Успішно подолавши вступну компанію, 16 серпня 2017 року Дар'я розпочала свій шлях у Донецькому юридичному інституту МВС України у якості курсанта. З самого початку навчання Дар’я зарекомендувала себе як сумлінний курсант, яка прагне до здобуття нових знань, сидячи за книжками та конспектами і вдень, і вночі. Але при цьому вона не забувала і активно проявляти себе, своє бажання допомагати колективу. Усі ми, безперечно, пам'ятаємо флешмоб з приводу закінчення табірного збору ‑ одним з його організаторів була і наша красуня. Далі були чисельні спортивні змагання, де курсант Сєліна також позиціонувала себе як спортсменка, демонструючи усім скрізь гарну фізичну загартованість. Окрім того, саме Дар'я була однією з активістів, які підтримує діяльність спортивного відділу Ради курсантського самоврядування. У вільний від навчання час та під час спортивно-масових заходів збирає курсантів, з якими займалася волейболом, а тих, хто не вмів грати ‑ залюбки вчила.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Заклади установ, підприємств,організацій Металургійного району м. Кривий Ріг напередодні Дня відкритих дверей відвідали науково-педагогічні працівники кафедри цивільно-правових дисциплін факультету №3

 

Детальніше...
 
Вітаємо заступника голови ветеранської організації Донецького юридичного інституту Марину Сергіївну Муравйову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Марино Сергіївно!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами та щиро шануємо Вас за активну життєву позицію, багаторічне самовіддане служіння вишу.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини

Вітаємо доктора юридичних наук, член-кореспондента Національної академії правових наук України, заслуженого юриста України, голову Координаційного бюро з проблем діяльності судових та правоохоронних органів відділення кримінально-правових наук Національної академії правових наук України, генерал-полковника міліції Сергія Миколайовича Гусарова з Ювілеєм!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ваш величезний життєвий і практичний досвід як працівника органів внутрішніх справ Ви розпочали понад 30 років тому, присвятивши своє життя охороні правопорядку, захисту прав і свобод громадян та інтересів суспільства.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Дар'ю Сергіївну Піддубну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Дар’є Сергіївно!

У цей радісний день прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ще з дитинства Ви мріяли вивчати його величність Закон і стояти на захисті демократичних прав громадян. Та в 2005 Ваша мрія здійснилася і Ви вступили до Одеської національної юридичної академії. Будучи старанною, активною студенткою Ви вирішили посвятити себе науці і впевнено йшли до цієї мети.

Детальніше...
 
На базі Донецького юридичного інституту МВС України проходить триденний тренінг IV Школи гіперлокальних ком’юніті медіа в Україні для органів студентського самоврядування переміщених навчальних закладів
Про інститут - Новини

З 23 березня по 25 березня 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України проходить триденний тренінг IV Школи гіперлокальних ком’юніті медіа в Україні для органів студентського самоврядування переміщених навчальних закладів.

Координаційний центр пВНЗ разом з фондом "Об'єднання" запустили IV Школу гіперлокальних ком’юніті медіа в Україні, основною метою якого є створення власних студентських гіперлокальних медіа ОСС в університетах, що має стати основою об'єднання усіх ОСС пВНЗ.

Школа гіперлокальних ком'юніті медіа стартувала в 2015 році за підтримки Посольства США в Україні. За 3 роки роботи:

Детальніше...
 
24 березня – Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз
Про інститут - Новини

Біля однієї третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу (ТБ). Хвороба розвивається лише у невеликої частки інфікованих людей. Підвищеного ризику розвитку туберкульозу піддаються люди з ослабленою імунною системою. Ймовірність розвитку активного туберкульозу у людини з ВІЛ приблизно в 26-31 разів вище.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом і офіційно рекомендувала стратегію DOTS, впровадження якого – це спасіння багатьох людей від смерті, хвороби і страждання, зумовленого туберкульозом. Принципи стратегії DOTS універсальні для всіх країн і успішно запроваджується більш ніж у 180 країнах світу.

В Україні, згідно з Указом Президента України № 290 від 22 березня 2002 року, встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно 24 березня.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проведено виховний захід з протидії торгівлі людьми
Про інститут - Новини

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111 та за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Бесчастного на факультеті № 2 з курсантами 106 та 107 навчальних взводів було організовано та проведено виховний захід.

Фахівцем факультету № 2 старшим лейтенантом поліції Станіславом Клименко з метою акцентування уваги курсантів на даній проблемі було використано відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур’єрів».

Детальніше...
 
На факультеті № 2 запрацював спортивний гурток
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України готує майбутніх правоохоронців, тому з особливою відповідальністю під час навчання курсантів ставиться питання щодо виконання завдання державної ваги – формування здорової нації. Отже, популяризація фізичного виховання та спорту покликана забезпечувати курсантів уміннями й навичками фізичного розвитку, формувати цінності здорового способу життя для забезпечення життєдіяльності під час виконання службових обов’язків працівника поліції.

Саме тому, кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 організовано спортивний гурток. Метою діяльності спортивного гуртка кафедри СД та ПП є:

Детальніше...
 
Із досвіду роботи навчального закладу з національно-патріотичного виховання
Про інститут - Новини

21 березня у виконкомі Металургійної районної у місті ради відбулося засідання виконкому, на якому було розглянуто питання «Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді у районі», на якому були визначені подальші пріоритетні напрямки роботи національно-патріотичного виховання молоді Криворіжжя, які співзвучні з усіма завданнями, що визначені в законодавчих документах.

Патріотами не народжуються, їх потрібно виховувати. Це не гасло, це істина, яку вже 4 роки розуміє кожен свідомий громадянин України.

Велика роль у національно-патріотичному вихованню молоді відводиться вищій школі. Патріотизм, небайдужість, науковий підхід, – ці риси характерні керівникам вищих навчальних закладів і їх педагогічним колективам, які напрямок національно-патріотичного виховання в своїх навчальних закладах поставили на перше місце і означили основні напрямки роботи зі студентською молоддю.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval