Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 283
Вчора: 560
Цього тижня: 3223
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 11559
Минулого місяця: 14092
Всього: 1220107


Представники курсантського підрозділу факультету № 2 прийняли участь у робочій зустрічі членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»
Про інститут - Новини

17 березня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Донецькій області відбулася чергова робоча зустріч членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Члени комітету, на чолі з головою громадської організації Оксаною Шиян зібралися для розгляду програми стратегії розвитку організації. На зустрічі були присутні члени основного комітету з м. Волновахи, с.м.т. Мангуша, селища Комишеватого, навчально-виховного комплексу «Ліцей школа» № 48 м. Маріуполя тощо. Курсантський підрозділ факультету № 2 інституту представляли курсанти 107 навчального взводу рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник. Слід зазначити, що Олександра Колєсова, входить до числа дітей-патріотів, які стали засновниками даної громадської організації, приймала участь у проекті «Схід-Захід разом» і до вступу до ДЮІ представляла Красногорівську ланку Ліги майбутніх поліцейських. Своєю чергою Віктор Відерник, до вступу в ДЮІ був активістом Комишуватської ланки Ліги майбутніх поліцейських і йому у 2017 році була надана честь урочисто проголосити клятву випускника шкіл Мангушського району Донецької області.

Ну зустрічі були заслухані основні питання програми стратегії розвитку організації, зокрема створення робочого комітету та планування різних заходів.

Одним із результатів зустрічі стало створення прес-служби Ліги майбутніх поліцейських, до складу якої увійшла курсант першого курсу ДЮІ Олександра Колєсова. Попередньо здобутий досвід роботи у комунікаційному центрі Ради курсантського самоврядування факультету № 2 сприятиме Олександрі у продовжені її діяльності в Ліги майбутніх поліцейських.

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача кафедри адміністративно-правових дисциплін, підполковника поліції Ольгу Миколаївну Мердову з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановна Ольго Миколаївно!

Від щирого серця вітаємо Ваз з Ювілеєм!

У 2000 році юною, запальною курсанткою Донецького юридичного інституту факультету економічної безпеки Ви розпочали свою службу в органах внутрішніх справ, а сьогодні – Ви підполковник поліції та завідувач кафедри.

Детальніше...
 
Участь представника ДЮІ у засіданні Школи педагогічної майстерності та регіонального методичного об’єднання викладачів основ правознавства ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг
Про інститут - Новини

Вже не в перший раз Донецький юридичний інститут МВС України співпрацює з Криворізьким державним комерційно-економічним технікумом у питаннях залучення молоді до практичного досвіду набутого представниками юридичної професії. Але цього разу до обговорення актуальних питань внесення зміні до чинного законодавства приєднались вчителі правознавства загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу.

Так, 14.03.2018 року на базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбулося спільне засідання регіональної Школи педагогічної майстерності та регіонального методичного об’єднання викладачів основ правознавства ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг.

Основним темами, що обговорювались на засіданні, стали:

Детальніше...
 
В газеті «Червоний гірник» вийшла друком стаття про урочистий випуск здобувачів освітнього ступеня «магістр»
Про інститут - Новини

27 лютого 2018 року, в приміщенні Криворізького обласного музичного коледжу відбувся урочистий випуск здобувачів освітнього ступеня «магістр» Донецького юридичного інституту МВС України.

Почесні гості, квіти, привітання та побажання, чорні мантії з комірами у вигляді складеної широкої стрічки пурпурового кольору, а потім концертна програма від курсантів факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) та колективу Криворізького обласного музичного коледжу… В такій урочистій обстановці 25-ть магістрів-офіцерів Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) та 44-и магістрів-юристів Факультету № 3 (юридичний факультет) Донецького юридичного інституту МВС України отримали довгоочікувані дипломи.

Детальніше...
 
Участь курсантів та студентів інституту у інформаційній сесії для внутрішньо переміщених осіб щодо захисту їх прав
Про інститут - Новини

Благодійний фонд «Право на захист» у партнерстві з HIAS забезпечує діяльність у містах Дніпро, Бахмут, Запоріжжя, Курахове, Маріуполь, Сєверодонецьк, Словянськ, Харків, в яких активно впроваджує адвокацію, захист та правову допомогу внутрішньо переміщеним особам. Спеціалісти БФ «Право на захист» надають безоплатну юридичну допомогу з питань соціальних виплат, одержання всіх видів документів, забезпечують перенаправлення до отримання гуманітарної допомоги, а також участь у малих програмах соціального забезпечення.

19.03.2018 року представниками благодійного фонду «Право на захист» на базі навчально-виховного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України проведено інформаційну сесію з курсантами з числа внутрішньо переміщених осіб першого та другого курсів факультету № 1 підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та студентами-переселенцями другого та третього курсів факультету № 3 підготовки юристів.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України розширює міжнародну співпрацю
Про інститут - Новини

15 лютого 2018 року Донецький юридичний інститут МВС України став повноправним членом Європейської організації публічного права (м. Афіни, Грецька Республіка). Виконавчий комітет Європейської організації публічного права затвердив Ректора інституту, професора Бесчастного В.М. представником у Раді директорів.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники кафедр факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 18 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту за сприяння «Ліги майбутніх поліцейських» проведено в Мангушському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Психологи з відділу кадрового забезпечення та науково-дослідної лабораторії разом із деканом факультету №4 організували тренінг для магістрів на тему: «Питання самоідентифікації поліцейського в професійному середовищі»
Про інститут - Новини

У правоохоронній системі українського суспільства все гостріше постає проблема забезпечення надійності функціонування Національної поліції України. Зокрема, підвищено увагу до проблематики організації професіографічних досліджень в поліції. Барко Вадим Іванович, головний науковий співробітник лабораторії психологічного забезпечення ДНДІ МВС України, доктор психологічних наук, професор зазначив, що «усебічне професіографічне вивчення різних видів професійної поліцейської діяльності є необхідною передумовою вирішення проблем, пов’язаних з ефективністю використання кадрового потенціалу, оптимізацією процесів відбору до лав поліції найбільш придатних кандидатів, підготовки та перепідготовки кадрів, раціоналізацією режимів і умов праці тощо».

Але, професійний розвиток поліцейського на етапі вибору професії не завершується і навчання у виші продовжується та включає два аспекти: діяльнісний та особистісний. Якщо діяльнісний аспект професіограми враховує професійні норми-вимоги, що висуваються до професіонала: формування базових функцій, які складають зміст професіограми та якостей, які входять до моделі спеціаліста й відображають особливості, обмеження; то особистісний підхід включає: орієнтацію на самореалізацію; на міжособистістне спілкування та ідентифікацію із колегами, наставниками професійного середовища. Взаємодія і спілкування з людьми в даному аспекті є важливими соціально-психологічними характеристиками професії поліцейського. Виробити навички ефективної взаємодії є можливим завдяки тренінговим заняттям.

Психологи Кокош Катерина Анатоліївна та Когут Олександра Олександрівна провели тренінг із магістрами факультету №4 на прохання декану факультету №4 Єпринцева Пилипа Сергійовича. Головну увагу було приділено питанням особистісної ідентифікації, формуванню «Я-образу» та адекватної «Я-концепції». На такій основі особистість має можливість сформувати індивідуальний стиль діяльності, який орієнтує її на певний відхід від нормативних складу та вимог.

Детальніше...
 
Вітаємо декана факультету № 3 кандидата юридичних наук Олександра Валерійовича Ампілогова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Валерійовичу!

Від чистого серця прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата педагогічних наук Галину Вікторівну Мухіну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Галино Вікторівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Уже протягом тривалого часу Ви є невід’ємною частиною Донецького юридичного інституту, адже понад 18 років успішно працюєте на благо і розвиток нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Творча особистість – Шпак Тарас!
Про інститут - Новини

Продовжуючи рубрику під назвою «Ними пишається курс», в якій розповідаємо про кращих курсантів, їх здобутки, перемоги, досягнення сьогодні напишемо про переможця ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці – курсанта 104/17-го навчального взводу факультету №1, рядового поліції Шпака Тараса Сергійовича.

Шпак Тарас Сергійович родом з села Веселе, Синельникового району, Дніпропетровської області. На навчання до вишу-переселенця направлений Синельниківським відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області. За час навчання у Донецькому юридичному інституті на факультеті №1 Шпак Т.С. зарекомендував себе зарекомендував себе з позитивного боку, як сумлінний, дисциплінований, активний, талановитий курсант. За результатами першого семестру 2017-2018 навчального року середній бал поточної успішності Тараса є найвищим серед курсантів 1 курсу і складає 4,67 балів. Багато часу приділяє самостійній підготовці та праці з додатковою літературою. Прагне завжди глибоко та ґрунтовно розібратися в питаннях дисциплін, що вивчаються.

За характером Тарас спокійний, комунікабельний, врівноважений, але за необхідністю може відстояти свою точку зору. Наполегливо ставиться до досягнення мети. Активний, рішучий, у спілкуванні ввічливий, тактовний, доброзичливий, може без коливань прийняти правильне рішення.

Крім того Тарас бере активну участь у житті курсу та інституту в цілому. Є учасником та призером багатьох конкурсів: конкурс декламування творів Т.Г. Шевченка серед курсантів та студентів Донецького юридичного інституту( ІІ місце), участь у ІІI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» імені Марії Фішер-Слиж (номінація «Твір (поезія)»-І місце, номінація «Декламування»-ІІІ місце), участь у VIІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Відчувши в собі талант, Тарас почав щедро дарувати його людям, постійно працюючи над удосконаленням своїх здібностей, примножуючи свій творчий здобуток новими перлинами та від цього отримує справжню радість.

Детальніше...
 
Нові успіхи гирьовиків інституту на престижних змаганнях у м. Запоріжжі
Про інститут - Новини

11 березня 2018 року у місті Запоріжжі відбувся турнір з гирьового спорту, який в цьому році отримав статус міжнародного, Меморіал генерал-полковника артилерії Збройних сил України, двічі Героя Радянського Союзу, Петрова Василя Степановича серед збірних команд Збройних сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших структур.

Генерал Петров дійсно є людиною-легендою, єдиним у світі офіцером, який воював у роки Другої світової війни проти німецько-фашистських загарбників без обох рук та який все своє життя присвятив українській армії та служінню українському народові. І ось уже вчетверте небайдужими запоріжанами під керівництвом заслуженого майстра спорту України з гирьового спорту багаторазової чемпіонки та рекордсменки світу Любові Олександрівни Черепахи було організовано цей чудовий турнір, в знак вшанування пам’яті видатного полководця, в якому взяла участь і збірна команда Донецького юридичного інституту. Змагання проводилися за програмою двоборства з гирями вагою 24 кг.

За результатами кропіткої та тяжкої боротьби на помостах наші гирьовики показали дуже гарні результати і посіли наступні місця:

Детальніше...
 
Презентація професій відбулася на День відкритих дверей у Донецькому юридичному інституті (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні свої двері знову гостинно відкрив навчально-виховний комплекс Донецького юридичного інституту МВС України аби майбутнім абітурієнтам розповісти як навчаються, де живуть курсанти Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) та в яких сферах діяльності можуть застосувати себе люди з юридичною освітою.

Інститут відвідали майбутні випускники загальноосвітніх шкіл як м. Кривий Ріг, так і школи Криворізького та Софіївського районів. Так, на День відкритих дверей, який традиційно проходив в рамках «Фестивалю поліцейської та юридичної освіти», відвідали учні ЗОШ №53, ЗОШ № 43, Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Гірничий технікум, учні шкіл Тернівського району, сіл Радушне, Вільне, Широке та зі шкіл Софіївського району, їх батьки, вчителі, а також школярі, які закінчать навчання через кілька років, але вже сьогодні вибирають собі майбутню професію і використовують для цього всі джерела інформації: інтернет, телебачення, радіо, ін.

Басенко Артем, учень школи № 53, дізнався про День відкритих дверей з інтернету. З дитинства мріяв стати поліцейським, оскільки і тато, і дідусь працювали в міліції. Відвідавши виш-переселенець вперше, був дуже вражений, як за такий короткий час заклад не лише продовжив, а й розширив освітню діяльність у місті. «Дуже добре, що зараз, щоб отримати таку омріяну професію, мені не потрібно буде їхати в інше місто», говорить Артем.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Академії поліції інституту ознайомилися з проектом «100 годин волонтерства»
Про інститут - Новини

Маріупольська міська рада, громадське об’єднання «Майбутнє Маріуполя» та Приазовський державний технічний університет у рамках проекту «Укріплення суспільної довіри» ініціювали соціальний проект «100 годин волонтерства». Даний соціальний проект спрямований на залучення активної молоді та громадян міста до реалізації соціальних ініціатив через волонтерський рух.

7 березня розпочав роботу сайт 100hov.org.ua, який наповнюється заявками від муніципальних, суспільних організацій та жителів міста, яким необхідна допомога. Враховуючи розвиток партнерських відносин між поліцією та громадськими організаціями 13 березня 2018 року відбулося ознайомлення курсантів факультету № 2 та слухачів курсів первинної професійної підготовки Академії поліції з соціальним проектом та представниками волонтерського руху.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України став переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання
Про інститут - Новини

Упродовж лютого – березня 2018 року було оголошено Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання, організатором якого виступили Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Мета конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу у закладах вищої освіти юридичного профілю. У конкурсі взяли участь представники 20-ти українських вишів. На розгляд конкурсної комісії було представлено понад 80 видань.

Донецький юридичний інститут МВС України взяв участь у конкурсі у трьох номінаціях «наукові видання», «навчальні видання», «періодичні видання». За результатами конкурсу фаховий збірник ДЮІ МВС України «Правовий часопис Донбасу» нагороджений дипломом ІІ ступеня у номінації «Періодичні видання».

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі» (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні 16 березня у залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України (Головний корпус, вул. Степана Тільги, 21) проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання. Гуманітарні науки вчать розуміти та виражати себе, розуміти інших людей, знаходити з ними спільну мову, розуміти інші культури та епохи, толерантно ставитися до розмаїття світу, усвідомлювати цілі людства та хід історичного розвитку.

Основними завданнями роботи круглого столу є розгляд проблем взаємовідносин людини, суспільства і держави. Неабияку роль у розвитку держави відіграє її інтелектуальний потенціал. Саме тому особливо жваві дискусії точаться стосовно стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору сучасної України. Не менше зацікавлення викликають і проблеми реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні, участі молоді в розвитку сучасного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, формування історичної пам’яті, національної ідентичності та ролі мови в цих процесах.

Детальніше...
 
Вітаємо Президента поліції готовності Баварії Вольфганга Зоммера з Днем народження
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця факультету № 1, капітана поліції Олександра Олександровича Миронова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Олександровичу!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Обравши для себе тернистий шлях служіння Українському народові, Ви залишаєтеся вірним Присязі та патріотом свого навчального закладу, адже самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Олексія Валерійовича Валівахіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олексію Валерійовичу!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Успішно закінчивши навчання на факультеті кримінальної міліції Юридичної академії МВС, Ви вирішили присвятити себе роботі з курсантами. Працюючи інспектором факультету кримінальної міліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Ви проявили себе талановитим наставником молоді, а будучи відповідальним, цілеспрямованим та кваліфікованим спеціалістом Ви завжди користувалися заслуженим авторитетом як серед курсантів, так і серед керівництва.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 5
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval