Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.5%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 480
Вчора: 1252
Цього тижня: 1732
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 21055
Минулого місяця: 20153
Всього: 1384930


8 Березня або Міжнародний жіночий день: історія виникнення свята
Про інститут - Новини

Кожен рік 8 березня ми відзначаємо Міжнародний жіночий день. Чоловіки оточують своїх коханих жінок подарунками, увагою і турботою.

Детальніше...
 
Інтернет-конференція іноземними мовами
Про інститут - Новини

Доброю традицією в Донецькому юридичному інституті МВС України було проведення кафедрою іноземних мов науково-практичної конференції іноземними мовами. Цьогорічна Всеукраїнська науково-практична курсантська (студентська) інтернет-конференція знаменує собою відновлення такої традиції.

Правоохоронна система України перебуває у процесі комплексного, системного і ґрунтовного реформування, головною метою якого є вдосконалення системи та структури правоохоронних органів, критичний перегляд їх функцій та повноважень, а також упровадження нової ідеології відносин із населенням на засадах пріоритетності прав та інтересів людини.

Держава покладає великі сподівання на молоде покоління правоохоронців, фахівців із сучасним світоглядом та знанням іноземних мов.

Детальніше...
 
Курсант Донецького юридичного інституту Шпак Тарас виборов перше місце в номінації «Твір» у ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці
Про інститут - Новини

13 лютого виповнилося 147 років від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, значення творчості якої в українській літературі важко переоцінити, адже саме вона стала в авангарді творчих сил, що виводили вітчизняну літературу на широку світову арену.

Для вшанування пам’яті видатної українки Культурно-просвітницьким Центром художня галерея «Sweetart – Знання» за сприяння та підтримки Міністерства  культури України, Міністерства освіти і науки України, Полтавської та Чернівецької обласних державних адміністрацій у лютому - березні 2018 року було проведено ІІI Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці, що був започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).

За ініціативи ректора Донецького юридичного інституту МВС України Віктора Миколайовича Бесчастного цього року перший, відбірковий етап конкурсу проходив і серед курсантів та студентів нашого вишу. Організацію конкурсних заходів, підготовку конкурсантів та забезпечення участі переможців у подальших етапах конкурсу (технічне оформлення робіт та відправлення до м. Полтава) здійснювали наукові керівники учасників доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін: кандидати філологічних наук Пономаренко К.В., Сабельникова Т.М., Новікова О.О.

Детальніше...
 
Інформація про вихід друком чергового номера фахового збірника «Правовий часопис Донбасу»
Про інститут - Новини

Тиражем у 100 примірників вийшов друком такий очікуваний науковою спільнотою черговий номер збірника наукових праць «Правовий часопис Донбасу» – № 3–4 (61) 2017 року.

Статті до збірника подали 27 авторів, серед яких 16 – науковці нашого вишу, 11 – співробітники інших закладів вищої освіти України, зокрема: Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Чернігівського національного технологічного університету, ПВНЗ «Європейський університет». Крім того, 1 стаття надійшла з Академії Поліції Азербайджанської Республіки та 1 – з Академії МВС Республіки Білорусь.

Серед 27 авторів: 3 доктори наук, 14 кандидатів наук, 5 аспірантів, 1 ад’юнкт, 1 магістр.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Факультету № 1, майора поліції Олексія Петровича Цуркана з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олексію Петровичу!

Детальніше...
 
Курсанти 1-го курсу факультету № 2 та слухачі курсів первинної професійної підготовки “Академії поліції” ДЮІ прийняли участь у презентації цільової програми ФК “Шахтар” у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

5 березня курсанти 1-го курсу факультету № 2 та слухачі курсів первинної професійної підготовки “Академії поліції” ДЮІ мали можливість вперше приступити до несення служби за межами розташування. Так, курсанти та слухачі забезпечували проведення прес-конференції капітана ФК “Шахтар” Даріо Срни, генерального директора ФК “Шахтар” Сергія Палкіна та мера м. Маріуполь Вадима Бойченка та спортивного свята на стадіоні “Іллічівець”.

Детальніше...
 
Тренінг з основ ефективної комунікації та подолання остраху публічних виступів проведено в Маріуполі з курсантами факультету № 2
Про інститут - Новини

Тренінг, як інтерактивна форма навчання надає можливість максимально оволодіти новими знаннями, отримати нові навички, сприяє коригуванню та удосконаленню якостей особистості.

Саме тому, у перші дні березня, з метою підвищення ефективності комунікації та подолання остраху публічних виступів у процесі освітньо-виховної діяльності з формування особистості правоохоронця на факультеті № 2 викладачем кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки інституту Валерією Пекарською було проведено тренінгові заняття з курсантами 106 та 107 навчальних взводів.

Протягом тренінгів були вирішені наступні завдання:

Детальніше...
 
До Міжнародного жіночого дня: дама за кермом автомобіля!
Про інститут - Новини

Як часто помітивши жінку за кермом можна побачити, що чоловіки розуміюче і саркастично переглядаються, ніби бажаючи сказати один одному: «ну що з неї візьмеш...». Вважається, що жінка і керування автомобілем абсолютно несумісні, і якщо на дорозі відбувається аварія або невелике непорозуміння, то у багатьох чоловіків перша думка – за кермом вона, жінка! Навіть сам образ дами в авто став прозаїчним – про це свідчить маса анекдотів на цю тему.

Незважаючи на цей сформований образ, більшість жінок керують автомобілем набагато акуратніше, ніж чоловіки. І якщо відбуваються негативні події на дорозі, то виною їм частіше виявляються не жінки, а саме чоловіки.

Як вважають психологи, кожна жінка-водій має певні, притаманні лише їй, особливості характеру та поведінки на дорозі, які, у своїй сукупності, відносять жінку до тієї чи іншої групи водіїв. Серед яких:

Новачки – це жінки, які отримали посвідчення водія зовсім недавно. Керують автомобілем вони досить несміливо, часто плутаються. Саме вони є прототипом героїні анекдотів про жінку в автомобілі. Але чоловіки-початківці у керуванні автомобілем теж допускають чимало помилок. Кожен може розгубитися і щось переплутати, і якщо початківець водій – жінка – це не привід дорікати їй лише з причини статевої приналежності.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області, полковника поліції Артура Івановича Мєрікова з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Артуре Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ваш величезний життєвий та практичний досвід Ви розпочали з посади оперуповноваженого карного розшуку Заводського РВВС Миколаївського міського управління міліції. Потім, обіймали посади начальника відділу карного розшуку того ж Заводського РВВС і заступника начальника управління карного розшуку УМВС України в Миколаївській області.

Детальніше...
 
Представники інституту у Маріуполі прийняли участь у молодіжному форумі «Молодь змінює світ»
Про інститут - Новини

2 березня у Маріуполі на базі навчально-виховного комплексу «ліцей-школа № 48» відбувся молодіжний форум «Молодь змінює світ». У заході приймали участь учні 11 маріупольських шкіл, а також Красногорівки, Гранітного та Нікольського. Головна мета форуму – згуртувати молодь та залучити її до розвитку Донеччини та країни в цілому. Донецький юридичний інститут МВС України на форумі був представлений проректором інституту Денисом Нестеровим, заступником декана факультету № 2 Сергієм Пекарським та представниками курсантської громади Оленою Ревенко, Юлією Галкіною та Віктором Відерником.

Слід зазначити, що навчально-виховний комплекс «ліцей-школа № 48» є партнером нашого інституту, учні якого постійно приймають участь у іміджевих заходах інституту у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Культурний розвиток курсантів – одне із пріоритетних завдань навчально-виховного процесу у Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Виховна робота у Донецькому юридичному інституті охоплює всі сфери життєдіяльності навчального закладу та цілком відповідає вимогам навчально-виховного процесу. Культурно-просвітницькі і виховні заходи постійно проводяться в інституті і спрямовуються на розвиток у курсантів почуття поваги до історичної спадщини та культурного надбання українського народу.

Задля постійного саморозвитку та самовдосконалення та для розширення знань курсантів про історію міста Кривого Рогу цього тижня курівництвом Факультету №1 було організовано відвідування міського історико-краєзнавчого музею. Хтось скаже, нині в музей ходити не модно, адже все можна прочитати і побачити в Інтеренеті, технології навіть спеціальні придумали. Але відчути подих історії можна, тільки помандрувавши залами музею, де гулкою луною вітає відвідувачів минувшина.

Детальніше...
 
Виїзна перемога волейболісток Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

Нещодавно дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту», в рамках третього туру, у відкритому Чемпіонаті з волейболу 2018 (м. Кривого Рогу) провели зустріч із волейбольним клубом «ДЮСШ». Даний клуб тренується та представляє Гірничо-електромеханічний технікум Криворізького національного університету (вул. Ватутіна, 37-г). Зустріч проходила на спортивному майданчику команди суперників. Опонент наших дівчат є постійним учасник Чемпіонату та різноманітних волейбольних турнірів Кривого Рогу.

Зустрічала наших волейболісток тренер суперників, викладач спортивної підготовки Гірничо-електромеханічного технікуму Ірина Олексіївна Кисіль. Зустріч складалася для наших дівчат досить непросто. Водночас, наші спортсменки зіграли дисципліновано та відповідально, досягли позитивного результату, з рахунком 0:3 на нашу користь. Рахунок по партіям 25-12; 25-12 та 25-20. Обслуговував зустріч суддя національної категорії Андрій Калашник.

Детальніше...
 
Слова вдячності керівництву вишу-переселенця від випускників-магістрів Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

27 лютого 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся урочистий випуск магістрів-офіцерів та юристів.

Роки навчання у навчальному закладі для кожного випускника не пройшли даремно. Окрім знаннь кожен отримав заряд позитивної енергії, вірних друзів, адже кожен співробітник інституту вложив багато сил та енергії, передаючи їм не лише свої знання, а й позитивні емоції, цінності, бачення світу. І прощання з колективом, який став за ці роки рідним, завжди важко. Але свято, яке отримали в день випуску, назавжди викарбується в пам’яті кожного його учасника.

Зі сцени теплими словами до всього колективу ДЮІ звернулися випускники, які зі сльозами на очах подякували працівників інституту за роки навчання. «Роки навчання були дуже важливими й наповненими спогадами, які будуть супроводжувати нас протягом усього життя. Пишаємось тим, що ми випускники кращого вишу країни. Дякуємо працівникам інституту, адміністрації за те, що ви робите важливу справу – ви плекаєте справжніх фахівців, особистостей.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Спортивний запал та зацікавленість у навчанні в інституті – основні враження цього дня учнів шкіл Покровського району м. Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
Вітаємо начальника управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковника поліції Олексія Юрійовича Шевченка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олексію Юрійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами, як випускником нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
Кафедрою кримінально-правових дисциплін та судових експертиз спільно з факультетом №4 проведено регіональний круглий стіл «Актуальні питання кримінального права» (відкритий захист курсових робіт)
Про інститут - Новини

Нова концепція вищої освіти в Україні передбачає розвиток наукової активності курсантів і слухачів, виховання у них вимогливості до себе, бажання і потреби працювати самостійно, творчо і наполегливо.

Курсова робота з кримінального права – самостійне навчально-наукове дослідження, яке виконується із актуальних питань загальної або особливої частин кримінального законодавства. Вона є дослідницько-експериментальною працею, що має на меті розвинути у курсантів і слухачів навички проведення наукового дослідження у галузі кримінального права, удосконалити вміння творчої самостійної роботи, допомогти оволодіти загальнонауковими і спеціальними методами сучасних наукових досліджень, поглибити підготовку майбутніх фахівців. Одним із етапів підготовки курсової роботи є її публічний захист.

28 лютого науково-педагогічним складом кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету №1 спільно з керівництвом факультету №4 було проведено регіональний круглий стіл «Актуальні питання кримінального права», присвяченого відкритому захисту курсових робіт слухачами 3-го курсу факультету №4 (освітній ступень «бакалавр» спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»).

Детальніше...
 
Участь слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліція» у зустрічі з питань запобігання корупції
Про інститут - Новини

28 лютого 2018 року в Приазовському державному технічному університеті відбулася зустріч з представниками Національного агентства з питань запобігання корупції.

На зустрічі були присутні ректор Приазовського державного технічного університету Волошин В’ячеслав Степанович, перший проректор університету Євченко Віталій Миколайович, а також представники місцевих вищих навчальних заходів: викладачі та студенти Приазовського державного технічного університету та Маріупольського державного університету. Взяли участь у заході і слухачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради інституту визначені перспективні напрями діяльності вишу-переселенця на 2018 рік
Про інститут - Новини

28 лютого 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою якісного оновлення колегіального органу вищу-переселенця, до складу Вченої ради інституту включено заступника начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковника поліції Остапчука Василя Васильовича та професора кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права факультету № 1, доктора юридичних наук, доцента Куракіна Олександра Миколайовича.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності вишу-переселенця, як навчального закладу зі специфічними умовами навчання, є забезпечення освітньої діяльності в м. Маріуполі, що надає можливість молоді з тимчасово непідконтрольних українській владі територій навчатися у провідному відомчому виші Донеччини та поповнювати лави підрозділів Національної поліції Донецької області.

Детальніше...
 
Ректор Донецького юридичного інституту МВС України привітав патрульних поліцейських зі складанням Присяги на вірність українському народові
Про інститут - Новини

02 березня в приміщенні Палацу молоді і спорту відбулися урочисті заходи з нагоди складання Присяги поліцейського на вірність українському народові. 6о патрульних днями вийдуть на патрулювання міста.

В урочистостях взяли участь мер міста Юрій Вілкул, очільники Управління патрульної поліції Дніпропетровської області та м. Кривого Рогу, представники громадськості та керівництво Донецького юридичного інституту МВС України ректор Віктор Бесчастний та проректор Микола Панченко.

До привітань, які пролунали від почесної президії на адресу патрульних приєднався і Віктор Миколайович Бесчастний. «Складання Присяги поліцейського – це визначна подія в житті поліцейського, адже Ви стали не на легкий, але на вірний шлях служіння українському народові. Відтепер Ви будете служити суспільству шляхом забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадської безпеки і порядку» – сказав Віктор Миколайович.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України Віктора Бесчастного зі складанням Присяги поліцейського на вірність українському народові співробітниками Управління патрульної поліції м. Кривого Рогу!
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Від імені Вченої ради, науково-педагогічного складу Донецького юридичного інституту, поліцейських, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів та себе особисто щиро вітаю Вас зі складанням Присяги на вірність українському народові.

Ця визначна подія одна з найвідповідальніших у житті поліцейських, адже Ви стали на вірний шлях – служіння українському народові. Перед Вами стоїть важливе та відповідальне завдання — служити і захищати громаду.

Сердечно вітаю зі святом і бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, нових успіхів і натхнення. Нехай супутником по житті завжди буде девіз: «Служити та захищати»! Ваші набуті знання, навички та досвід знадобляться Вам у справі служіння на благо незалежної України!

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval