Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 13
Вчора: 1384
Цього тижня: 13
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10898
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374773


Роботу І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку» розпочато!
Про інститут - Новини

Забезпечення охорони прав і свобод людини, протидія злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, надання поліцейських послуг –пріоритетні напрями діяльності Національної поліції України. Донецький юридичний інститут МВС України, як вищий навчальний заклад із специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, цим питанням приділяє постійну увагу, здійснюючи системні заплановані заходи практичної та наукової діяльності щодо розв’язання  найактуальніших аспектів діяльності Національної поліції України.

Сьогодні, о 10 годині в Головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Національна поліція України: сучасний стан та перспективи розвитку», метою якої є розгляд актуальних питань діяльності Національної поліції України, обговорення ефективності застосування сучасних форм та методів, їх удосконалення в діяльності підрозділів Національної поліції України; узагальнення результатів теоретичних досліджень і набутого практичного досвіду.

Детальніше...
 
Студентка Донецького юридичного інституту стала стипендіатом обласної стипендії Дніпропетровської ОДА
Про інститут - Новини

Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася у Донецькій області, в 2014 році Донецький юридичний інститут переживає не легкі часи. У жовтні 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України,  відповідно до наказу МВС України, передислоковано до м. Кривого Рогу, де в 2015 році здійснив набір перших студентів у місті.

Серед студентів, що твердо вирішили навчатися у виші-переселенці, була і Біба Анна Володимирівна, яка наразі є студенткою 3-го курсу факультету № 3 (юридичного). Анна родом з Донецької області м. Дружківка. За час навчання зарекомендувала себе виконавчою і дисциплінованою старостою з аналітичними здібностями, принциповістю і наполегливістю в досягненні позитивних результатів. Виявляє  ініціативу у навчанні, своєчасно виконує покладені на неї завдання і обов'язки.

Детальніше...
 
Курсанта факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України рядового поліції Твердохліба Владислава Валерійовича рекомендовано до отримання обласної стипендії Дніпропетровської ОДА
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, як переміщений навчальний заклад, вже не один рік здійснює освітницьку діяльність на теренах міста Кривого Рогу. Однак у виші навчається молодь не лише міста та Дніпропетровської області в цілому. Завдяки плідній співпраці ректора інституту Віктора Бесчастного з керівниками Головних управлінь Національної поліції в областях, на навчання до вишу вступає молодь із різних куточків України. Так, на сьогодні в інституті навчаються курсанти з 13 областей України та м. Київ.

Під час навчання у здобувачів вищої освіти є можливість проявити свої наукові здібності, продемонструвати досягнення в спорті або у інших культурних сферах. У свою чергу керівний та викладацький склад інституту тільки сприяє розвитку потенціалу курсантів та студентів.

Яскравим прикладом цілеспрямованості до покорення вершин науки є курсант 2016 року набору, який навчається на факультеті № 1 (підготовки працівників Національної поліції) інституту – Твердохліб Владислав Валерійович. Молодик виріс та навчався у м. Кривому Розі, у 2016 році закінчивши Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - багатопрофільний ліцей «Імпульс», його вибір подальшого навчання зупинився на Донецькому юридичному інституті МВС Україні.

Детальніше...
 
Поетичний виступ курсанта Дмитра Світличного на заходах ГУНП в Донецькій області, присвячених 204-й річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка
Про інститут - Новини

21 березня у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області проходили заходи з нагоди 204-ї річниці з дня народження видатного українського поета, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Участь у святковому заході прийняв і курсант 107 навчального взводу факультету № 2 Дмитро Світличний. Попередньо ним був підготовлений поетичний виступ з уривком з поеми Тараса Григоровича Шевченка «Сон».

Спільно з іншими учасниками заходу Дмитро відвідував репетиції, готувався до виступу. Саме у Всесвітній день поезії відбувся цей захід, участь у якому взяли ветерани органів внутрішніх справ, молодь з Ліги майбутніх поліцейських, практичні працівники поліції. Спільно з іншими дітьми працівників поліції Донеччини курсант інституту виступив перед громадськістю.  По залу грімко та урочисто лунали слова великого Кобзаря …

Детальніше...
 
Гуманістичний світогляд – необхідний елемент загальної культури юриста
Про інститут - Новини

На сучасному етапі розбудови незалежної демократичної правової української держави нагальною справою наукової спільноти є проблема виховання нового покоління. Перегляд і переосмислення світоглядних орієнтацій, значні втрати духовних цінностей у суспільстві вимагають удосконалення шляхів і методів формування у студентської молоді якісно нового мислення та високого рівня національної самосвідомості.

16 березня 2018 року в залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України відбулося засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання.

Протягом заходу було розглянуто такі актуальні питання: проблеми взаємовідносин людини, суспільства і держави; стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору сучасної України; проблеми реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні, участі молоді в розвитку сучасного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, формування історичної пам’яті, національної ідентичності та ролі мови в цих процесах.

Детальніше...
 
Фахівці Управлінь захисту економіки Донецької та Луганської областей пройшли курси підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

Відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію», наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України», доручення МВС України «Про запровадження технологій дистанційного навчання поліцейських», а також листа Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України «Про організацію підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки» в Донецькому юридичному інституті в рамках запровадження інноваційних методів навчального процесу пройшли курси підвищення кваліфікації поліцейських захисту економіки ГУНП в Донецькій та Луганській областях з використанням технологій дистанційного навчання.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval