Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 353
Вчора: 336
Цього тижня: 353
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 10850
Минулого місяця: 15455
Всього: 1234681


Керівництво інституту взяло участь у засіданні виконкому Металургійної районної у місті ради
Про інститут - Новини

Ураховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Патріотизм – це основа, головний критерій оцінки громадянськості, ступінь її розвиненості. Його змістом є почуття любові до Вітчизни, до України, відданість їй, народу, гордість за його минуле і сучасне, прагнення захистити його інтереси.

Кожен навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у Маріупольському навчально-виховному комплексі «Ліцей-школа №14» з юридичним профілем навчання

 

Детальніше...
 
Представники курсантського підрозділу факультету № 2 прийняли участь у робочій зустрічі членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»
Про інститут - Новини

17 березня в актовій залі Головного управління Національної поліції в Донецькій області відбулася чергова робоча зустріч членів комітету громадського об’єднання «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських». Члени комітету, на чолі з головою громадської організації Оксаною Шиян зібралися для розгляду програми стратегії розвитку організації. На зустрічі були присутні члени основного комітету з м. Волновахи, с.м.т. Мангуша, селища Комишеватого, навчально-виховного комплексу «Ліцей школа» № 48 м. Маріуполя тощо. Курсантський підрозділ факультету № 2 інституту представляли курсанти 107 навчального взводу рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник. Слід зазначити, що Олександра Колєсова, входить до числа дітей-патріотів, які стали засновниками даної громадської організації, приймала участь у проекті «Схід-Захід разом» і до вступу до ДЮІ представляла Красногорівську ланку Ліги майбутніх поліцейських. Своєю чергою Віктор Відерник, до вступу в ДЮІ був активістом Комишуватської ланки Ліги майбутніх поліцейських і йому у 2017 році була надана честь урочисто проголосити клятву випускника шкіл Мангушського району Донецької області.

Ну зустрічі були заслухані основні питання програми стратегії розвитку організації, зокрема створення робочого комітету та планування різних заходів.

Одним із результатів зустрічі стало створення прес-служби Ліги майбутніх поліцейських, до складу якої увійшла курсант першого курсу ДЮІ Олександра Колєсова. Попередньо здобутий досвід роботи у комунікаційному центрі Ради курсантського самоврядування факультету № 2 сприятиме Олександрі у продовжені її діяльності в Ліги майбутніх поліцейських.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval