Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.7%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 19
Вчора: 1242
Цього тижня: 3150
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 14035
Минулого місяця: 14056
Всього: 1377910


Курсанти факультету № 2 до Міжнародного дня рідної мови прийняли участь у заході «Розмовляй українською – це модно»
Про інститут - Новини

З метою збереження мовної і культурної багатоманітності ЮНЕСКО з 21 лютого 1999 року відзначає Міжнародний день рідної мови. З нагоди відзначення даного свята, популяризації української мови та культури 21 лютого в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбувся святковий захід «Розмовляй українською – це модно». Участь у заході прийняли викладачі та студенти Маріупольського державного університету, Приазовського державного технічного університету, учні ‑ учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з навчально-виховного комплексу «Ліцей – школа № 48», актори Донецького академічного обласного драматичного театру. В святкових заходах приймали і представники курсантської громади факультету № 2.

На початку заходу було зазначено, що історія цього свята трагічна, оскільки у цей день у 1952 році влада Бангладеша жорстоко придушила демонстрацію людей, які протестували проти заборони використовувати в країні свою рідну бенгальську мову. Своєю чергою, проводячи аналіз розвитку української мови було зазначено, що українська мова посідає 26 місце з понад 6 тисяч існуючих за кількістю людей, які нею спілкуються, та 3 місце в світі за милозвучністю. Твори Котляревського, Шевченка, Франка та інших поетів та письменників вплинули на формування сучасної української мови.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті пройшов другий етап конкурсу декламування творів Т.Г. Шевченка
Про інститут - Новини

Коли ми говоримо про культуру й духовність нашого народу, насамперед уявляємо собі постать Тараса Григоровича Шевченка – духовного пророка нації, без якого неможливо осягнути, хто ми є, як жили на світі і як житимемо далі.

Тарас Григорович Шевченко – невмируща слава і міць українського народу. Геній цілого народу втілив у ньому найкращі духовні сили, ніби обравши співцем своєї історичної слави й соціальної недолі, сподівань і прагнень. Під думи й пісні народні настроював свою ліру Кобзар, тому й оживало в слові його все те, що таїлося в душі народу.

У світовій літературі небагато знайдеться письменників, які б з такою всебічною повнотою, як він, змогли охопити минуле й сучасне свого народу і винести їм присуд за законами найвищої людяності й справедливості. Не кожному властиве уміння випереджати свій час. Т.Г. Шевченко був щедро наділений надзвичайним хистом провидця, його твори бентежать, а подеколи вражають точністю відтворення подій сьогодення.

Цьогоріч країна відзначає 204 річницю від дня народження Великого Кобзаря.

Детальніше...
 
Колектив Донецького юридичного інституту взяли участь в урочистостях з нагоди 74-ої річниці визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників
Про інститут - Новини

22 лютого біля пам’ятника Воїна-визволителя пройшли загальноміські урочистості, приурочені до 74-ї річниці визволення Кривого Рогу від німецьких окупантів.

Жорстокі криваві бої за визволення міста точилися майже півроку, і 22 лютого 1944-го ціною неймовірних зусиль Кривий Ріг був звільнений. Біля 35 тисяч солдат навічно залишилися в криворізькій землі. Вшанувати пам’ять про них зібрались сотні городян, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники міської влади, народні депутати України, керівники промислових підприємств, духовенство… Колектив Донецького юридичного інституту МВС України, який з шаною ставиться до величних сторінок в історії рідної держави вже за доброю традицією також долучився до пам’ятних заходів.

Детальніше...
 
22 лютого – 74-та річниця визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників: роки не затьмарять подвиг визволителів!
Про інститут - Новини

Велика Вiтчизняна вiйна - це бiль нашого народу. 22 червня 1941 року гiтлерiвська Нiмеччина напала на СРСР.  Жителi Кривого Рога, як i всi радянськi люди, з болем сприйняли цю звiстку. Тисячi гiрникiв та металургiв подавали заяви про відправку на фронт добровольцями. В мiстi почалося формування народного ополчення, винищувальних батальйонiв. На заводах виготовлялася й ремонтувалася бойова технiка. З наближенням фронту було органiзовано евакуювання на схiд технiки, матерiалiв та iнших коштовностей. Майже 20 тисяч мешканцiв Кривого Рога вступили до лав народного ополчення. Навкруги мiста зводилися лiнiї оборони, де працювали в основному жiнки й пiдлiтки. Його оточували протитанковi рви, траншеї та iншi фронтовi споруди. Нiмецько-фашистсъка авiацiя дуже часто здiйснювала нальоти на Криворiжжя, що приводило до загибелi мирних жителiв.

Детальніше...
 
У Маріуполі вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні
Про інститут - Новини

Новітня історія сучасної України має трагічні події, які вплинули на формування національної свідомість. Так, чотири роки тому у Києві на Майдані Незалежності, відбулися одні із самих трагічних подій – розстріл учасників Революції Гідності. Громадяни з різних міст та областей України, яки боролися проти свавілля можновладців, несправедливості та корупції віддали своє життя заради нової демократичної України. Небесна сотня стала символом непохитної волі учасників Революції Гідності.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, 20 лютого у м. Маріуполі біля пам’ятника «Жертвам голодомору та політичних репресій» зібралися маріупольці, представники місцевого органу самоврядування, правоохоронних органів, військовослужбовці, волонтери тощо. Донецький юридичний інститут на заході представляли курсанти факультету № 2. Урочисті заходи розпочалися з спільного виконання Гімну України.

Детальніше...
 
Представники ДЮІ у Маріуполі стали свідками випуску перших «ластівок» поліцейських, яких навчили мові жестів
Про інститут - Новини

19 лютого у Маріуполі відбувся випуск першої групи патрульних поліцейських інклюзивного проекту «Ластівка». Ініціатором проекту виступила маріупольська активістка і глава фонду «Довіра» Анжела Тимченко. Протягом навчання офіцери патрульної поліції вивчали мову жестів. У рамках проекту патрульні прослухали курс з етики роботи з людьми з інвалідністю та вивчили основи дактильного жестового алфавіту.

Підтримали патрульну поліцію представники органів місцевого самоврядування і представники Донецького юридичного інституту, які стали свідками урочистого заходу.

Слід зазначити, що за час проекту, патрульні офіцери отримали базу для подальшого самостійного вивчення жестової мови. Уроки проходили разом з вихованцями Обласної школи-інтернату для дітей зі зниженим слухом протягом місяця. Діти з інвалідністю розігрували разом з поліцейськими сценки жестовою мовою, а згодом стали екзаменаторами, які оцінювали патрульних.

Детальніше...
 
Друга перемога поспіль…
Про інститут - Новини

На минулому тижні дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» зіграли другу гру у відкритому Чемпіонаті з волейболу 2018 (м. Кривого Рогу). Зустріч відбувалася на спортивному майданчику Криворізького державного педагогічного університету (пр. Гагаріна, 54).

Зустрічав наших волейболісток Письменицький Олександр Миколайович, який є тренером наших суперників (ВК «КДПУ»), куратором Федерації волейболу м. Кривого Рогу (студентського волейболу). Зустріч складалася для наших дівчат досить непростою. Завдяки підтримці вболівальників наші спортсменки досягли позитивного результату та виграти три партії, з рахунком 0:3 на нашу користь. Рахунок по партіям 26-24; 25-15 та 25-16. Обслуговував зустріч суддя національної категорії Цейтлін Ігор Володимирович.

Напередодні зустрічі, що стало доброю традицією, лідером профспілкового комітету Донецького юридичного інституту Юрієм Олексійовичем Мироновим була презентована нова спортивна форма. Нашим дівчатам та вболівальникам вона сподобалась.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Криворізького державного педагогічного університету, доктора філософських наук, професора Ярослава Владиславовича Шрамко з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Ярославе Владиславовичу!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

У далекому 1987 році, закінчивши філософський факультет МДУ ім. М. В. Ломоносова (спеціалізація «Логіка»), Ви прийняли рішення присвятити своє життя науці. І не дарма, завдяки Вашим величезним зусиллям і цілеспрямованості уже в 1990 р. Ви успішно захистили дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук (спеціальність — «логіка») при МДУ ім. М. В. Ломоносова. Ви талановитий учений, підтвердження чого є успішний захист, у березні 1998 року, дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук (за спеціальністю «логіка») при Інституті філософії ім. Г. С. Сковороди Національної академії наук України.

Детальніше...
 
У газеті «Червоний гірник» з нагоди святкування 25-річчя з Дня отримання статусу вищого навчального закладу вийшла друком стаття про діяльність Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

08 лютого 2018 року Донецький юридичний інституту МВС України відзначив 25-ту річницю з Дня отримання статусу вищого навчального закладу, який через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни, був вимушений змінити місце дислокації, і з 2014 року розпочав свою активну діяльність у місті Кривий Ріг.

З нагоди Ювілею проректор інституту, кандидат юридичних наук, полковник поліції Панченко Микола Анатолійович надав інтерв’ю Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник». Так, 15 лютого 2018 року на шпальтах газети м. Кривого Рогу «Червоний гірник» з нагоди святкування 25-річчя з Дня отримання статусу вищого навчального закладу надруковано статтю під назвою «Донецький юридичний інститут: науковий пошук, підвищення рівня освіти, зміцнення кадрового потенціалу». Дуже приємно, що така визначна подія в історії вишу-переселенця не лишається без уваги місцевих ЗМІ.

Детальніше...
 
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на факультеті № 2 проведено виховний захід
Про інститут - Новини

15 лютого на факультеті № 2 в рамках військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено виховний захід.

29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

Військово-патріотичний захід для курсантів було проведено бібліотекарем Маріупольського ЦППП «Академія поліції» Наталією Вікторівною Семеновою, яка змістовно розповіла про подвиги наших співвітчизників, які віддавали своє життя виконуючи інтернаціональний обов’язок. Окрім того, аби курсанти змогли проникнутися цими подіями, їм було запропоновано переглянути уривки з архівів воїнів Афганістану, які супроводжувалися музичним оформленням. Перегляд архівних фото та відеоматеріалів нікого не залишило байдужими. До перегляду також було запропоновано інтерв'ю однієї з матерів тих героїв, які боролися за мир Більш того, були приведені реальні факти з життя афганців, зведення про кількість тих, кого було відправлено воювати у «гарячі точки», і тих, хто згодом пав жертвами цієї безглуздої війни. Воїнам-інтернаціоналістам у м. Маріуполі встановлено пам’ятник, яки розташовано у одному з парків міста.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 25 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Вітаємо Президента поліції Баварії, доктора Вільгельма Шмідбауєра з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут представлено на засіданні Координаційної ради між правоохоронцями та представниками вишів-партнерів
Про інститут - Новини

16 лютого у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулося друге засідання Координаційної ради між правоохоронцями та представниками вишів-партнерів. На засіданні Координаційної ради підбили підсумки співпраці у першому кварталі її діяльності та обговорили нові ініціативи. У найближчих планах: молодіжна варта, яка патрулюватиме вулиці спільно з поліцейськими, представництво у робочій групі Громадської ради при МВС, активізація діяльності громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», розробка захищеного програмного забезпечення та сучасні практики професійної підготовки працівників поліції.

До Координаційної ради, створеної між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, Маріупольським державним університетом та Приазовським державним технічним університетом, увійшли представники ще двох навчальних закладів – Донецького юридичного інституту МВС України і маріупольського НВК «Ліцей-школа № 48». Донецький юридичний інститут на засіданні Координаційної ради представляли: від ректорату інституту ‑ проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров, від науково-педагогічного складу факультету № 2 Сергій Пекарський.

Безпосередньо участь в засіданні взяли очільник поліції Донецької області Микола Семенишин, ректор ПДТУ В’ячеслав Волошин, перший проректор МДУ Олена Булатова та голова студентської ради Сергій Яровий, директор НВК «Ліцею-школи № 48» Лілія Борисенко та представники різних підрозділів поліції.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у святкуванні Масляної
Про інститут - Новини

Масляна - це старовинне добре і веселе слов'янське свято, що знаменує зустріч зими з весною, повертає до нового життєвого циклу, радіє сонцю, пригощає всіх млинцями і підготовлює до Великого посту 2018.

Українське свято Масниця (Колодій) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2018 році Колодій тривав з 12 по 18 лютого. Менш поширеними назвами свята є Сиропуст, Пущення, Масниця або ж «Бабський тиждень». За українською традицією це гуляння перед найсуворішим постом, яке справляли його, весело та смачно. Цього року у місті Кривому Розі Масляну святкували у всіх районах.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту прийняли участь у загальних зборах ГО “Молодіжна Ліга Майбутніх поліцейських”
Про інститут - Новини

2 роки та 3 місяці... саме стільки часу на Донеччині діє громадська організація “Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських”, яка за час своєї роботи внесла значні внески у Національну поліцію України. За 2 роки поліцейськими вирішили стати понад 40 учасників-лігівців, 14 з них навчається на 1-му курсі факультету № 2 ДЮІ, ще 5 ‑ на 2-му курсі факультету № 1. Приємно, що два роки тому одними з організаторів Ліги стали представники молоді Донеччини, які зараз є курсантами інституту ‑ Аліна Кирилова та Олександра Колєсова. В подальшому планується, що ще більше учасників організації стануть курсантами та студентами інституту. Участь у проекті Схід — Захід разом, перші спільні іміджеві виступи з поліцією, перші кроки з мотивації молоді до активної реалізації соціальних проектів на Донеччині все це стало каталізатором для вибору професії правоохоронця учасниками Ліги. Для багатьох лігівців і нинішніх курсантів ця організація стала важливою частинкою життя, тому і зараз вони приймають активну участь у її житті.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у м. Волноваха

 

Детальніше...
 
Вітаємо президента Донецької торгово-промислової палати, доктора економічних наук, професора Геннадія Дмитровича Чижикова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Геннадію Дмитровичу!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи!

Детальніше...
 
Вітаємо голову профспілкової організації, викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту Юрія Олексійовича Миронова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Юріє Олексійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Пропрацювавши 12 років в практичних підрозділах міліції, Ви пройшли шлях від контролера УВС Донецького облвиконкому до слідчого Ленінського РВВС м. Донецька. Не зважаючи на брак часу, паралельно з нелегкою та відповідальною службою в 1988 році Ви закінчили Харківський юридичний інститут та отримати фах юриста-правознавця.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота Факультету № 4 Донецького юридичного інституту МВС України

 

Детальніше...
 
Переможний старт у волейбольному чемпіонаті Криворіжжя
Про інститут - Новини

Після відзначення приємної події - 25 річниці з Дня набуття Донецьким юридичним інститутом МВС України статусу вищого навчального закладу розпочався Чемпіонат – 2018 Аматорська волейбольна ліга (АВЛ) в м. Кривий Ріг. Наші спортсмени, при підтримці керівництва вишу та факультету № 1 (факультет для підготовки працівників для Національної поліції), беруть участь в цьому турнірі вже вдруге. Забігаючи наперед, слід зазначити, що чоловіча волейбольна дружина підтримала дівчат із ВК «ДЮІ» та здобули вольову перемогу.

У січні поточного року Федерація волейболу м. Кривий Ріг направила пропозицію команді Донецького юридичного інституту взяти участь у чемпіонаті міста. На передодні змагань зустрічалися представники команд учасників та узгоджували регламент проведення Чемпіонату-2018. У змаганнях беруть участь дев’ять команд. Змагання проходитимуть у два кола. За результатами першого – команди зіграють між собою по круговій системі та визначаться дві групи, які розіграють призові та подальші місця турніру. Чемпіонат проходитиме протягом лютого – квітня 2018 р. Змагання будуть проходити в спортивній залі Професіонального транспортно-металургійного ліцею м. Кривого Рогу (ВПУ № 46, Саксаганський р-н, вул. Івана Авраменка (Корнійчука), буд. 25). Вхід для бажаючих вільний.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval