Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 3
Вчора: 322
Цього тижня: 325
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6008
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325129


Яскравий виступ гирьовиків інституту на престижних змаганнях в м. Харкові
Про інститут - Новини

26-27 січня 2018 року в місті Харкові на базі одного з кращих спортивних фітнес клубів України YOD відбувся  Відкритий турнір з гирьового спорту YOD-ІІ.

У змаганнях взяли участь 90 спортсменів з десяти областей нашої країни, серед них і члени збірної команди Донецького юридичного інституту – Леонід Гаража, Владислав Хоменко та Анастасія Устінова.

Змагання відбувалися серед чоловіків у класичному поштовху та поштовху довгим циклом, жінок і дівчат у ривку, юнаків у двоборстві, а також естафеті.

Детальніше...
 
Завершується конкурс на кращий вітальний відеоролик та фото з нагоди 25-річчя з Дня отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом МВС України
Про інститут - Новини

Продовжується Конкурс на кращий відеоролик та фото, присвячені 25-ій річниці з Дня отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом.

Привітайте Донецький юридичний інституту МВС України з 25-річчям отримання статусу вищого навчального закладу, сфотографувавшись з символікою вишу, або запишіть власне відеопривітання з будь-якого куточку планети та надішліть на електронну адресу інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...
 
Представники інституту прийняли участь у зустрічі Сергія Тарути та лідерів політичної партії «Основа» з маріупольцями
Про інститут - Новини

1 лютого 2018 року в ПК Маркохім відбулася зустріч Сергія Тарути та лідерів партії «Основа» з маріупольцями. На цій зустрічі Донецький юридичний інститут представляли: проректор інститут Денис Нестеров, фахівець інституту Станіслав Клименко та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Володимир Буга, а також представники Маріупольського центру первинної професійної підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту МВС України – Анна Єрохіна, Наталя Махортова та Ольга Коноваленко.

Партія «Основа» - нова політична сила, партія людей справи, для якої громадянин є основою суспільного і політичного устрою держави, а держава є республікою - спільною справою усіх громадян, що базується на новому суспільному договорі. Держава як механізм взаємодії громадян забезпечує умови для ведення бізнесу та самореалізації, є зручним сервісом для всіх людей, забезпечує дотримання закону і правосуддя, захищає спільні національні інтереси, чесний бізнес є основою економіки, а економічний прагматизм є основою відносин України зі світом.

Детальніше...
 
Представники курсантсько-студентського самоврядування інституту прийняли участь в обговоренні заходів, які заплановано провести у лютому в м. Маріуполі
Про інститут - Новини

2 лютого департаментом культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради спільно з представниками Молодіжного парламенту м. Маріуполя проводилась обговорення заходів до Дня святого Валентина та Масляної у м. Маріуполі. Участь у заході приймали представники молодіжних організацій м. Маріуполя, громадських об’єднань, вищих навчальних закладів тощо. Донецький юридичний інститут МВС України в заході представляли курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції рядова поліції Ангеліна Ткач та рядовий поліції Анатолій Дзедзицький.

Протягом обговорення було визначено до Дня святого Валентина провести міський святковий захід «Все буде LOVE» на площі Свободи. А на Масляну запланованого святковий захід «Місто Розгуляй», який також відбудеться на площі Свободи у м. Маріуполі. Представниками курсантсько-студентського самоврядування інституту Ангеліною Ткач та Анатолієм Дзедзицьким було надано пропозиції щодо участі курсантів інституту у презентованих заходах.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, старшого лейтенанта поліції Євгена Павловича Короткова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Євгене Павловичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Спогади випускника Донецького юридичного інституту МВС України Володимира Сергійовича Ткаченка

Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у I Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів»
Про інститут - Новини

15 лютого 2018 року науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України проводить I Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів». Приємно відзначити, що співорганізаторами конференції є Благодійна організація "БТ "Мережа" м. Кривий Ріг", яку очолює виконавчий директор Елла Геннадіївна Соколюк.

Мета заходу: обмін досвідом провідних фахівців ВНЗ, які готують практичних психологів для забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів та практикуючих психологів правоохоронних органів України.

Детальніше...
 
Вітаємо провідного бухгалтера відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Донецького юридичного інституту Олену Євгенівну Гриднікову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Олено Євгенівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Твердохліб Влад – встигає все!
Про інститут - Новини

Ось і минув перший семестр 2017-2018 навчального року. Екватор другого курсу позаду, і вже можна підбити деякі підсумки. У дружньому колективі 2 курсу факультету №1 намітилися певні лідери у різних сферах курсантського життя: навчанні, науці, спорті, суспільному житті курсу й інституту тощо. Саме сьогодні ми розпочинаємо рубрику під назвою «Ними пишається курс», в якій будемо розповідати про кращих курсантів, їх здобутки, перемоги, досягнення. І першим, хто відкриє цю рубрику, стане курсант 201 навчального взводу Твердохліб Владислав.

За час навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України Владислав зарекомендував себе з позитивного боку, як сумлінний, дисциплінований, активний, талановитий курсант. З перших днів перебування в інституті він зайняв лідируючі позиції в навчанні. За результатами першого семестру 2017-2018 навчального року середній бал поточної успішності Владислава склав 4,8 (за національною шкалою), що дорівнює 89,4 бали, а це є третім результатом на курсі! Такий високий результат свідчить про наполегливу, старанну роботу Влада на заняттях та належну його самостійну підготовку.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у м. Костянтинівка Донецької області

 

Детальніше...
 
Актуальна інформація зі шпальт періодичних видань
Про інститут - Новини

Основою роботи бібліотеки є її фонд, від складу якого залежить успіх роботи книгозбірні в цілому, виконання завдань, що стоять перед нею. Чим краще сформований фонд, тим яксніше бібліотека може задовольнити запити користувачів.

На сьогодні фонд бібліотеки вишу-переселенця налічує понад 71 тисячу примірників літератури різних галузей знань.

Ключовим завданням бібліотеки навчального закладу є забезпечення науково-дослідного та навчально-освітнього процесів. Доля кожного курсанта та студента певною мірою залежить від його здатності вчасно заходити до бібліотеки, отримувати, сприймати й продуктивно використовувати нову інформацію.

Найактуальніша інформація, звісно, розміщена на шпальтах газет та журналів.

Детальніше...
 
Між курсантами 1 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ провели змагання з армреслінгу
Про інститут - Новини

Значне місце в житті курсантів Донецького юридичного інституту МВС України посідають регулярні заняття фізичною культурою, спрямовані на виховання здорового способу життя, формування фізичних і духовних цінностей особистості.

Можливість позмагатися, проявити колективізм у спорті дають різні виду спорту. Одним із таких видів спорту є армреслінг.

Цього тижня на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ між особовим складом 1-го курсу було проведено змагання з армреслінгу. Армреслінг або рукоборство є широко популярним видом спорту, що ґрунтується на боротьбі однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу.

Детальніше...
 
Виш-переселенець розширює свою діяльність та збільшує штат
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут готує правоохоронців та цивільних юристів і є провідним вищим навчальним закладом зі специфічними умовами навчання МВС України. Не дивлячись на те, що, у зв’язку з загостренням соціально-політичної ситуації в м. Донецьку, інститут у 2014 році був передислокований до Кривого Рогу й втратив в окупованому місті всю навчально-матеріальну базу, протягом останніх років виш-переселенець впевнено і стрімко розвивається. Так, відновивши свої сили на Криворіжжі, інститут сьогодні активно розвиває освітню та наукову діяльність і на рідній Донеччині, адже надання якісної юридичної освіти та високопрофесійна підготовка фахівців для підрозділів Національної поліції України, в період її реформування, є стратегічно важливим завданнями для вищих закладів системи МВС.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-ректора Донецького державного університету управління, доктора економічних наук, професора, академіка АЕН України, Заслуженого працівника освіти України Олександра Станіславовича Поважного з Ювілеєм
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Станіславовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Вітаємо психолога відділення психологічного забезпечення Азаренкова Олександра Геннадійовича з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Геннадійовичу!

Сердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Вітаємо методиста відділення навчання Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських Наталю Геннадіївну Іванченко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Наталю Іванівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Під час канікулярної відпустки курсанти Донецького юридичного інституту провели ряд профорієнтаційних заходів

 

Детальніше...
 
Проведення виїзного засідання групи мультидисциплінарної комісії у виші-переселенці
Про інститут - Новини

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» забезпечує діяльність у місті Кривому Розі з 2005 року. З лютого 2017 року «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» за підтримки Представництва Європейської комісії в України впроваджує проект «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді в місті Кривому Розі «Захист в дії»».

У рамках вказаного проекту, на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту, представниками благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» в особі виконавчого директору БО «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» Соколюк Елли Геннадіївни, а також за участю головного спеціаліста з професійно-технічної освіти управління освіти та науки виконкому Криворізької міської ради Семенюк Тетяни Тодорівни, соціолога КП «Інститут розвитку міста Криворізької міської ради» Щетиніної Наталії Анатоліївни, голови громадської організації «Кривбастур – туристичний центр Кривого Рогу» Казакова Володимира Леонідовича, заступника начальника відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення виконкому Металургійної районної у місті ради Світличної Дар’ї Дмитрівни, голови Криворізької профспілкової організації «Солідарність» Патрушевої Наталії Володимирівни, а також керівників підрозділів інституту було проведено виїзне засідання групи мультидисциплінарної комісії.

Детальніше...
 
Вітаємо успішного випускника Донецького юридичного інституту, екс-начальника УДСБЕЗ ГУМВС України в Донецькій області, кандидата юридичних наук Притулу Володимира Васильовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Володимире Васильовичу!

Прийміть наші теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Участь фахівців ДЮІ у «Факультативі з поліцейським», який проводився у Маріупольському технічному ліцеї
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Участь фахівців ДЮІ у «Факультативі з поліцейським», який проводився у Маріупольському технічному ліцеї

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval