Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 471
Вчора: 605
Цього тижня: 1076
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 9412
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217960


В місті Маріуполі розпочато серію дводенних навчально-методичних тренінгів для операторів служби «102»
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України має давні, дружні, плідні взаємини з громадською організацією «ЛаСтрада-Україна», яка вже двадцять років працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання всім видам ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави і є учасницею-партнером реалізації чисельних проектів у сфері правоохоронної діяльності.

Останнім часом фахівці ГО «ЛаСтрада-Україна» беруть активну участь у забезпеченні потреб держави у кваліфікованих поліцейських кадрах високого рівня професіоналізму та культури, здатних компетентно і відповідально виконувати свої функції, в їх особистому професійному зростанні через реалізацію спільних проектів з Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією України за підтримки міжнародних партнерів.

За ініціативою керівника громадської організації «ЛаСтрада-Україна» доктора юридичних наук, професора Левченко Катерини Борисівни при підтримці Фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA)у місті Маріуполь на базі Донецького юридичного інституту МВС України розпочато серію дводенних навчально-методичних тренінгів для операторів служби «102» Донецької області щодо реагування на випадки гендерно-зумовленого насильства з особливою увагою до випадків домашнього насильства.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Щодо продовження плідної співпраці Донецького юридичного інституту МВС України та Криворізького державного комерційно-економічного технікуму

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини

Сьогодні, 27 лютого 2018 року, в приміщенні Криворізького обласного музичного коледжу відбувся урочистий випуск 25-ти магістрів-офіцерів Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) та 44-ох магістрів-юристів Факультету № 3 (юридичний факультет) Донецького юридичного інституту МВС України.

З винесення прапора Донецького юридичного інституту та виконання Державного гімну України розпочалися урочисті заходи. Дипломи магістра випускникам Факультету № 1 вишу-переселенця в урочистій обстановці вручали начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції3-го рангу Микола Олександрович Семенишин, а випускникам Факультету № 3 – Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул разом з ректором Донецького юридичного інституту МВС України Віктором Миколайовичем Бесчастним.

Під час урочистостей 25 магістрів-офіцерів Національної поліції провели церемонію прощання з Прапором Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Привітання від Державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Олексія Володимировича Тахтая
Про інститут - Новини

Шановні випускники!

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України, Міністра внутрішніх справ України та себе особисто щиро вітаю вас з успішним завершенням навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України. Сьогодні знаменна, визначна дата у вашому житті: ви здобули фахову освіту і впевнено крокуєте в професійне життя!

Ви – нове покоління поліцейських та юристів, підготовка яких здійснюється у складних соціально-політичних реаліях. Країні потрібні правоохоронці європейського рівня, готові виконувати обов’язки в умовах динамічного розвитку суспільства. Підготовка нових кадрів, кваліфікованих та ефективних працівників, які б відповідали вимогам часу, є тим важливим завданням, яке мають виконати заклади вищої освіти МВС. Керівництво Міністерства переконане, що ви зумієте використати отримані навички для успішного виконання завдань із забезпечення внутрішньої безпеки держави та її громадян.

Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби Вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах, щоб ваша поведінка зміцнювала довіру суспільства до поліції. За кожним вашим рішенням, за кожним підписом доля конкретної людини. Будьте прикладом дисциплінованості, відповідальності, самовідданості й чесності.

Цього святкового дня щиро бажаю вам вагомих результатів у службовій діяльності, успішної кар’єри, реалізації всіх мрій та сподівань, миру, добра і непохитної віри в закон!

 

Державний секретар

Міністерства внутрішніх справ України

О. В. Тахтай

 
Привітання від директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Геннадія Олександровича Доскевича
Про інститут - Новини

Шановні випускники!

Колектив Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України та я особисто щиро вітаю вас з успішним завершенням навчання у Донецькому юридичному інституті МВС України та отриманням освітнього ступеня магістра.

Сьогоднішня подія одна з найважливіших сходин особистісного зросту. За цим святом стоять багаторічна праця і наполегливий рух до оволодіння професійними знаннями та вміннями, досвід і майстерність колективу Донецького юридичного інституту МВС України.

Саме спільними зусиллями, прагненнями та єдиною метою визначається вагомість і цінність сьогоднішнього свята. Ми віримо, що почуття єдності з «Аlma Mater» назавжди збережеться у ваших серцях.

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно складною та відповідальною справою – служінню українському народові заради охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку, збереження спокою та добробуту громадян.

Сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника Донецького юридичного інституту стане надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини цього відомчого закладу вищої освіти. Переконані, що отримані вами знання стануть запорукою визначних успіхів на ниві поліцейської діяльності в незалежній європейській Україні.

Бажаю всім здоров'я, щастя, наснаги та нових творчих звершень, а випускникам – високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

 

Директор Департаменту

персоналу, організації освітньої

та наукової діяльності МВС

Г. О. Доскевич

 
Привітання від заступника Голови – начальника Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, генерала поліції третього рангу Ігоря Володимировича Клименка
Про інститут - Новини

Шановні випускники Донецького юридичного інституту МВС України!

Прийміть найщиріші вітання із визначною подією у вашому житті – з успішним закінченням навчання у Донецькому юридичному інституті МВС України!

Ваш навчальний заклад, незважаючи на усі перепони пройшов нелегкий та тернистий шлях відновлення для здійснення своєї головної місії – навчання та виховання кваліфікованих фахівців-юристів, які стоять на стражі законності та правопорядку.

Шановні випускники, сьогодні ми з гордістю можемо назвати вас колегами. Ви нове та впевнене в собі покоління, яке здатне приймати самостійні рішення і визначати свою подальшу долю.

І незважаючи на те, що вона «розпише» її по-своєму, знайте, що найголовніше в цьому житті залишатися людиною, пам’ятати своє коріння, своїх батьків, викладачів та наставників, які були пліч-о-пліч з вами та допомагали у нелегкі моменти вашого життя.

Наразі перед вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, набуті у стінах вашого інституту!

Будьте прикладом дисциплінованості, самовідданості, мужності, вірними Присязі і Закону!

Нехай ваша професійна кар’єра ґрунтується на принципах справедливості, відповідальності та загальнолюдських цінностей!

Пам’ятайте, що саме від вас залежатиме престиж професії «Поліцейського» та рівень довіри населення до поліції.

В добру путь, шановні випускники!!!

Щастя, миру та добра вам та вашим близьким! Хай віра в себе стане запорукою вашого успіху!

Заступник Голови –

начальник Департаменту кадрового забезпечення

Національної поліції України

генерал поліції третього рангу

І. В. Клименко

 
Привітання голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Івановича Жебрівського
Про інститут - Новини

Шановні випускники магістратури Донецького юридичного інституту МВС України!

Вітаю вас із завершенням навчання у Донецькому юридичному інституті МВС України. За цей час ви реалізували свої здібності, розкрили таланти й отримали професію.

Сьогодні Ви - нове покоління юристів-професіоналів, яке відстоюватиме права та інтереси громадянського суспільства, працюватимете на благо розбудови й зміцнення правової держави Україна.

Ґрунтуючи свою професійну діяльність на принципах людяності, соціальної справедливості та відповідальності, ви стоятимете на сторожі загальнолюдських цінностей та відстоюватимете права й інтереси тих, хто найбільше цього потребує!

Ви розпочинаєте свій професійний шлях, попереду у вас роки, що будуть сповнені цікавими подіями, корисними справами та різноманітними емоціями. Бажаю вам достойно його пройти й бути не лише висококласними професіоналами, а й порядними та гідними людьми. І хай здійсняться усі ваші мрії та сподівання!

 

Голова
Донецької обласної державної адміністрації
П.І. Жебрівський

 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота Факультету № 4 Донецького юридичного інституту МВС України у структурних підрозділах Національної поліції м. Запоріжжя

 

Детальніше...
 
Іноземне стажування викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання
Про інститут - Новини

Вагомий прорив у рівні професійної роботи викладачів забезпечують стажування науково-педагогічних працівників у європейських університетах. Саме таке стажування дає корисний обмін науковими ідеями, дослідницькими методами, досвідом педагогічної роботи, а також сприяє реалізації одного із базових принципів сучасної європейської освітньої політики – мобільності викладачів та студентів. Мобільність сприяє тому, щоб освіта була відкрита для нових тенденцій, знання стали транснаціональним явищем, тому така форма підвищення кваліфікації як закордонне стажування є найбільш результативною та оптимальною щодо розвитку педагогічної майстерності викладача вищої школи.

Виконуючи вимоги Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, та прагнучи до отримання такого омріяного звання «доцент», викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, кандидат педагогічних наук Зубченко Людмила Вікторівна взяла участь у науково-педагогічному стажуванні для науковців з України сфери фізичного виховання та спорту, яке проходило в Університеті Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, при підтримці Технологічного парку інноваційних технологій (м. Люблін, Польща).

Детальніше...
 
Зимовий чемпіонат України 2018 – пляжний волейбол
Про інститут - Новини

Волейболістки із команди Донецького юридичного інституту взяли участь у розіграші Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях. Другий етап проходив у м. Харкові.

Протягом двох днів на трьох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Змішану команду серед дівчат (U -17) із Кривого Рогу представляли Надія Маркова та Катерина Губа, до речі вони і розділили у підсумку 5-7 місце. Аналогічний результат був у дівчат і в першому колі. На змаганнях була і інша пара Марія Зановська та Анастасія Лопан, які здобули ряд важливих перемог. До змагань команду готував тренер О. М. Стратійчук.

Детальніше...
 
Участь у першому Чемпіонаті України з волейболу на снігу
Про інститут - Новини

На початку лютого відбулося перше офіційне відкриття першого Чемпіонату України з волейболу (пляжного) на снігу. Змагання проходили в м. Шостці, Сумської області. У змаганнях взяли участь спортсмени із Шостки, Києва, Сум, Харкова, Одеси, Хмельницького, Кривого Рогу… Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» представляв тренер команди – Олег Миколайович Стратійчук.

Чемпіонат проходив в один етап, гра ведеться за системою до двох поразок. Для того, щоб виграти матч, команді потрібно перемогти в двох партіях, щоб стати чемпіоном - пройти всю турнірну сітку без поразок. Зустрічі ведуться до 11 очок.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Курсанти Факультету № 1 взяли участь у військово-патріотичному заході «Патріоти Кривбасу»

 

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача аспірантури, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника Юлію Олександрівну Данилевську з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановна Юліє Олександрівно!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Володимира Васильовича Бугу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Володимире Васильовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ви протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
Нові перемоги майстра спорту України Владислава Хоменка на змаганнях з гирьового спорту на Полтавщині
Про інститут - Новини

14-15 лютого 2018 року на базі Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу Полтавської державної аграрної академії відбувся відкритий чемпіонат Миргородського району Полтавської області з гирьового спорту серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени майже з усіх регіонів Полтавської області.

Хотілося б зазначити, що вже понад 10 років триває тісна і дружня співпраця між кафедрами фізичного виховання Донецького юридичного інституту та Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, що виражається у навчанні в нашому виші кращих випускників коледжу.

Так в інституті свого часу навчалися кращі спортсмени-гирьовики, які протягом багатьох років захищали честь навчального закладу на спортивних змаганнях найвищого гатунку: Силка Сергій – заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу, переможець всеукраїнських та міжнародних змагань, Дьомін Іван – майстер спорту України, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон України,  Юрченко Сергій – майстер спорту України, призер чемпіонатів України.

Детальніше...
 
Перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства в Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Нещодавно на факультетах № 1 (факультет для підготовки працівників Національної поліції України) та № 2 (юридичний факультет) відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства. Даний захід проводився з метою формування команди Донецького юридичного інституту МВС України для участі в другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства.

Під керівництвом першого проректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, капітана поліції Є.С. Назимка, завідуючого кафедри загально-правових дисциплін кандидата юридичних наук, доцента, підполковника поліції І.В. Іванова та доцентів цієї ж кафедри кандидата юридичних наук, доцента Ю.В. Делії та кандидата юридичних наук А.В. Гончарова були відібрані кращі курсанти (студенти) для участі в першому етапі Олімпіади.

Детальніше...
 
Вітаємо проректора інституту, полковника поліції Панченка Миколу Анатолійовича із присвоєнням наукового ступеня кандидата юридичних наук!
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018 № 89 Панченку Миколі Анатолійовичу присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук.

4 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.737.02 у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся успішний захист дисертаційного дослідження Панченка Миколи Анатолійовича на тему: «Судовий розгляд справ про адміністративні правопорушення у сфері встановленого порядку управління» зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Науковий керівник Бесчастний Віктор Миколайович, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, ректор Донецького юридичного інституту МВС України.

Робота, виконана в Донецькому юридичному інституті МВС України під керівництвом професора В. М. Бесчастного, одержала широкий резонанс у наукових колах юриспруденції, адже комплексний науковий пошук проблем судового розгляду справ про адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління, провідними вченими-адміністративістами майже не здійснювався.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті обговорили питання щодо історичного досвіду та перспектив розвитку вищої юридичної освіти
Про інститут - Новини

Підготовка висококваліфікованих фахівців з юриспруденції зумовлює необхідність творчого пошуку все нових шляхів удосконалення процесу навчання, розв’язання проблем теорії й практики.

22 лютого 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України пройшов Регіональний круглий стіл «Вища юридична освіта: історичний досвід та перспективи розвитку».

Метою проведення регіонального круглого столу було обговорення актуальних питань освітньої політики України в контексті інтеграції суспільних процесів; новітніх засобів навчання та виховання; визначення шляхів удосконалення законодавства юридичної освіти в Україні; тенденції розвитку та інноваційні технології у сучасному юридичному вищому навчальному закладі зі специфічними умовами навчання та інші.

Відкрив захід ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович. Під час привітальної промови Віктор Миколайович зазначив, що юридична освіта від часів проголошення незалежності України залишається однією з важливих складових вітчизняної системи вищої освіти. Саме тому питання розвитку юридичної освіти в Україні, зокрема, вищої юридичної освіти, є актуальними. З року в рік привертають до себе увагу проблеми, які гальмують створення в нашій державі належної системи підготовки юридичних кадрів, яка б характеризувалася не лише високим рівнем теоретичної та прикладної їх підготовки, а й різноманітністю останніх, виходячи з потреб різних сфер і галузей суспільного життя в сучасному світі.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 до Міжнародного дня рідної мови прийняли участь у заході «Розмовляй українською – це модно»
Про інститут - Новини

З метою збереження мовної і культурної багатоманітності ЮНЕСКО з 21 лютого 1999 року відзначає Міжнародний день рідної мови. З нагоди відзначення даного свята, популяризації української мови та культури 21 лютого в Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбувся святковий захід «Розмовляй українською – це модно». Участь у заході прийняли викладачі та студенти Маріупольського державного університету, Приазовського державного технічного університету, учні ‑ учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з навчально-виховного комплексу «Ліцей – школа № 48», актори Донецького академічного обласного драматичного театру. В святкових заходах приймали і представники курсантської громади факультету № 2.

На початку заходу було зазначено, що історія цього свята трагічна, оскільки у цей день у 1952 році влада Бангладеша жорстоко придушила демонстрацію людей, які протестували проти заборони використовувати в країні свою рідну бенгальську мову. Своєю чергою, проводячи аналіз розвитку української мови було зазначено, що українська мова посідає 26 місце з понад 6 тисяч існуючих за кількістю людей, які нею спілкуються, та 3 місце в світі за милозвучністю. Твори Котляревського, Шевченка, Франка та інших поетів та письменників вплинули на формування сучасної української мови.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті пройшов другий етап конкурсу декламування творів Т.Г. Шевченка
Про інститут - Новини

Коли ми говоримо про культуру й духовність нашого народу, насамперед уявляємо собі постать Тараса Григоровича Шевченка – духовного пророка нації, без якого неможливо осягнути, хто ми є, як жили на світі і як житимемо далі.

Тарас Григорович Шевченко – невмируща слава і міць українського народу. Геній цілого народу втілив у ньому найкращі духовні сили, ніби обравши співцем своєї історичної слави й соціальної недолі, сподівань і прагнень. Під думи й пісні народні настроював свою ліру Кобзар, тому й оживало в слові його все те, що таїлося в душі народу.

У світовій літературі небагато знайдеться письменників, які б з такою всебічною повнотою, як він, змогли охопити минуле й сучасне свого народу і винести їм присуд за законами найвищої людяності й справедливості. Не кожному властиве уміння випереджати свій час. Т.Г. Шевченко був щедро наділений надзвичайним хистом провидця, його твори бентежать, а подеколи вражають точністю відтворення подій сьогодення.

Цьогоріч країна відзначає 204 річницю від дня народження Великого Кобзаря.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 16
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval