Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.6%Ukraine Ukraine
4.6%United States United States
4.6%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 412
Вчора: 1604
Цього тижня: 6228
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 17113
Минулого місяця: 16701
Всього: 1380988


Визначення показника асертивності – одна із складових процесу адаптації курсантів вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» забезпечує діяльність у місті Кривому Розі з 2005 року. З лютого 2017 року «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» за підтримки Представництва Європейської комісії в України впроваджує проект «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді в місті Кривому Розі «Захист в дії»».

26.01.2018 року представниками благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України в межах роботи Інформаційного центру юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» та Психологічного проекту інституту проведено інтеграційний захід з курсантами з числа внутрішньо переміщених осіб першого та другого курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України щодо формування навичок асертивної поведінки в колективі.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, кандидата юридичних наук Артема Олександровича Шапаря з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Артеме Олександровичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Валерія Анатолійовича Солейка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Валерію Анатолійовичу!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради інституту визначені основні напрями роботи вишу-переселенця на 2018 рік
Про інститут - Новини

24 січня 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про організацію та стан профорієнтаційної роботи підрозділів інституту щодо набору абітурієнтів у 2018 році».

Проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров зазначив, що працівниками, студентами, курсантами, слухачами, аспірантами, ад’юнктами  вишу-переселенця систематично проводяться профорієнтаційні заходи спрямовані на забезпечення належного набору вступників до Донецького юридичного інституту у 2018 році. Серед таких заходів слід відмітити проведення «Фестивалів поліцейської і юридичної освіти»; Днів відкритих дверей: Днів відкритих дверей інституту на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», Днів відкритих дверей в територіальних підрозділах поліції, виїзних Днів відкритих дверей; факультативів з поліцейськими; акції «Завітай до школи»; профорієнтаційних заходів за місцями проведення курсантами зимової канікулярної відпустки; участь у правовиховних заходах; представлення навчального закладу в наукових, культурно та спортивно-масових заходах м. Маріуполя та м. Кривого Рогу; правовиховна робота; висвітлення інформації про діяльність вишу-переселенця на теренах Донеччини та Дніпропетровщини у засобах масової інформації тощо.

Детальніше...
 
Волейбол пляжний. Чемпіонат України 2018 – зимовий…
Про інститут - Новини

Волейболістки із команди Донецького юридичного інституту взяли участь у розіграші Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях, який проходив у м. Деражня Хмельницької області. Як і минулих роках, цього річ, у січні змагання проходили в трьох вікових категоріях. Слід відзначити, що цього року до Деражні завітали 33 команди. Чемпіонат буде проходити із січня по квітень, а фінальна частина пройде в м. Кривий Ріг. Приємним є той факт, що поширюється і географія чемпіонату.

Протягом двох днів на трьох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Змішану команду серед дівчат (U -17) із Кривого рогу та Дніпра представляла Надія Маркова, до речі, вони і розділили у підсумку 5-7 місце. Дебютантками на змаганнях були Марія Зановська та Анастасія Лопан, які посіли 24 місце. До змагань команду готував тренер О. М. Стратийчук.

Детальніше...
 
27 січня Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Про інститут - Новини

ГОЛОКО́СТ (англ. holocaust – винищення, всеспалення) – термін, яким в історіографії називають геноцид євреїв, здійснюваний нацистами напередодні та під час 2-ї світової війни.

Голокост почався в січні 1933 року, коли до влади прийшов Гітлер, і фактично закінчився 8 травня 1945 року.

Детальніше...
 
Оголошено результати Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»
Про інститут - Новини

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» проведено в підтримку внутрішньо переміщених осіб з окремих регіонів України).

Організаторами Національного конкурсу є Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Інститут політико-правових та релігійних досліджень.

Актуальним для держави України є формування майбутнього наукового потенціалу, який буде спрямовувати свої дії на розвиток демократичної, незалежної, соціальної країни, з передбаченими та такими, що виконаються і дотримуються правами, свободами та обов’язками. Підтримка молоді та всебічне сприяння їхньому розвитку є визначним напрямком сучасних дій влади країни.

Підтвердженням цьому є і основна мета запровадження Національного конкурсу наукових робіт, зокрема: підтримка обдарованої молоді; створення умов для її творчого зростання; активізації науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою наближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями; активне залучення наукової молоді до соціально-вагомої діяльності.

На запрошення Президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень Герасименка Олександра Олександровича представники Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України взяли участь у Національному конкурсі.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України, полковника поліції Артема Євгеновича Крищенка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Артеме Євгеновичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті відбулася робоча зустріч між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та ректором вишу
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут – як виш-переселенець, згідно з Наказу МВС України № 1010 від 30 вересня 2014 року та з урахуванням багаторічного досвіду, за підтримки Міністерства МВС України, мерії міста Кривого Рогу, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що діє за дорученням уряду Німеччини інститут продовжує «з нуля» створювати матеріально-технічну та навчальну базу. Починаючи з 2016 року виш відновив підготовку поліцейських та юристів для всієї України на теренах Криворіжжя та з 2017 року у місті Маріуполі.

10 лютого 2016 року будівлю, загальною площею 7580м2 та прилеглою територією колишньої Криворізької загальноосвітньої школи №11, яка знаходиться за адресою вул. Співдружності 92а, передано в оренду Донецькому юридичному інституту МВС України, який протягом 2-х років не надавав освітні послуги. На момент передачі школа була в неробочому стані та потребувала капітального ремонту.

Так, 2 вересня 2016 року було підписано угоду про співпрацю між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що діє за дорученням уряду Німеччини та Донецьким юридичним інститутом МВС України за програмою "Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб". У підписанні меморандуму взяли участь секретар Криворізької міськради Сергій Маляренко, заступник Генерального консула Федеративної республіки Німеччина в Україні Петер Шмаль, керівник Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф, менеджер проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Олег Флітер, начальник управління освіти і науки виконкому міськради Тетяна Кріпак та ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний.

Детальніше...
 
Тетянин день та День студента Донецький юридичний інститут провів приємно і з користю
Про інститут - Новини

Тетянин день ще відомий як День студентів. Це свято студентства, що пов'язане не стільки з Тетяною – матір'ю графа Шувалова, але і зі святою Тетяною, оскільки 25 січня по православному церковному календарю День пам'яті святої мучениці Тетяни, страченої за свою віру. Історія ця дуже сумна, проте Тетяна-мучениця стала для всіх як покровителька всього студентства. Саме в цей день Донецький юридичний інститут провів виїзний День відкритих дверей для абітурієнтів, але цього разу в приміщені Криворізького обласного музичного коледжу, з яким виш активно співпрацює.

На початку заходу проректори навчального закладу полковник поліції Панченко Микола Анатолійович та капітан поліції Нестеров Денис Ігорович привітали всіх присутніх з сьогоднішніми святами та коротко ознайомили з загальною інформацією про діяльність найпотужнішого відомчого навчального закладу у місті Кривому Розі та розвиток матеріальної та навчальної бази інституту. Декани факультетів ДЮІ полковник поліції Михайлов Руслан Іванович та кандидат юридичних наук Ампілогов Олександр Валерійович, які розповіли про особливості підготовки майбутніх правоохоронців та юристів, перспективи працевлаштування випускників, а начальник навчально-методичного відділу Лариса Борисівна Лоц проінформувала присутніх про умови вступу на навчання до інституту, терміни та порядок оформлення документів, умови проведення вступних випробувань, порядок зарахування та взагалі про те, що необхідно знати кожному, бажаючому щоб поповнити велику дружню родину вишу-переселенцю.

Детальніше...
 
Вітаємо голову Інгулецької районної у місті ради Євгена Вікторовича Рижкова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Євгене Вікторовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» проведено зустріч курсантів інституту з представниками Міжнародного благодійного фонду «Карітас»
Про інститут - Новини

В сучасному розвитку правоохоронної системи розвиваються і соціальні комунікації. Своєю чергою, як зазначає ректор інституту, професор Віктор Бесчастний, робота працівника поліції вимагає соціальної активності у роботі з громадами та налагодження якісної взаємодії з представниками громадянського суспільства. Це накладає відбиток на освітньо-виховний процес з формування особистості майбутнього правоохоронця.

Детальніше...
 
Підсумки виступів збірної команди Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту у спортивному сезоні 2017 року
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України за свою 56-річну історію завжди славився своїми спортивними здобутками. Особливе місце серед них займає гирьовий спорт, який приніс рідному вишу найбільше досягнень як на міжнародній так і всеукраїнській арені. 2017 рік був багатий на спортивні змагання, де брали участь гирьовики інституту. Наші спортсмени протягом року постійно радували колектив інституту своїми успіхами та перемогами.

Розпочався гирьовий сезон для спортсменів Донецького юридичного інституту 11 березня 2017 року в м. Дніпрі, де лідер нашої команди майстер спорту України з гирьового спорту, член національної збірної команди України, слухач денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України старший лейтенант поліції Євген Душкевич, став володарем кубку Дніпропетровської області з гирьового спорту. А вже 06-09 квітня на кубку України в м. Хмельницькому Євген довів свою високу майстерність і виборов дві срібні нагороди у гирьовому двоборстві та естафеті.

Наступними вдалим виступом нашого спортсмена стали  Всеукраїнські спортивні змагання з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур, Збройних сил України, учасників АТО та допризовної молоді «Гвардійський ривок», які пройшли 28 травня 2018 року у м. Києві, де у ваговій категорії до 85 кг він став віце-чемпіоном змагань.

Детальніше...
 
25 січня – Тетянин день і свято всіх студентів
Про інститут - Новини

25 січня поєднало в собі два свята: це День великомучениці Тетяни та, звісно, улюблене свято молоді, День студента. До речі, саме студенти називають Тетяну своєю покровителькою. Що ж так тісно пов'язало ці два свята?

Мучениця Тетяна народилася у Римі у знатній родині. Батько її займав високий пост і одночасно був таємним християнином. Дочку виховав у любові до Ісуса Христа та познайомив із Святим Письмом. Коли дівчина досягла повноліття, то вирішила присвятити своє життя Богові. За свою добродійність була поставлена дияконисою. Однак за віру і постраждала.

А у 222 році у Римі почав царювати шістнадцятирічний юнак Олександр, мати якого, Мамея, була християнкою. Від неї він дізнався про Христа, але продовжував поклонятися і язичницьким римським богам. Олександр був ще молодий і замість нього управляли інші люди, які ненавиділи християн. Вони примушували їх поклонятися язичницьким богам. Непокірних суворо карали. Святу Тетяну також привели до язичницького храму, щоб вона вклонилася Аполлонові, але християнка помолилася своєму Господу. За переказом, цієї ж миті стався землетрус. Храм був зруйнований. Його обломки придавили язичників та жерців. Тетяну почали нещадно катувати, але тіло її залишалося невразливим. Сильніше за неї змучилися самі кати, тому що поруч із святою стояли ангели та били мучителів. Тетяна молилася та просила Господа, щоб він відкрив перед ними світло істини. І це сталося: вони побачили чотирьох ангелів біля Святої, почули голос неба, звернений до неї. Тоді вони почали благати Тетяну, щоб вона простила їх.

Детальніше...
 
24 січня відбулося перше у 2018 році засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

24 січня 2018 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм голову студентського (курсантського) самоврядування, студентку 3-го курсу юридичного факультету Анну Бібу та побажав їй мирного неба, міцного здоров’я, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього. «Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у Вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас!».

Детальніше...
 
ХІІ підсумкова наукова конференція: напрацювання та здобутки у 2017 році
Про інститут - Новини

23 січня 2018 року в науковому житті Донецького юридичного інституту МВС України відбулася видатна подія – ХІІ підсумкова наукова конференція: напрацювання та здобутки у 2017 році.

Науковий захід відкрив ректор Донецького юридичного інституту, доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України Бесчастний Віктор Миколайович, який у своїй промові визначив досягнення колективу вишу, зазначив, що вдалося не лише зберегти традиції, а й примножити наукові здобутки, продовжити пошук нових форм роботи і шляхів саморозвитку. На думку ректора, поточний рік став знаменним у багатьох напрямках роботи, зокрема і для розвитку видавничої справи Донецького юридичного інституту, і для забезпечення послідовності та системності наукових досліджень. Визнання наукових шкіл інституту підтвердило успішне ліцензування аспірантури, 4 захисти дисертаційних досліджень працівниками навчального закладу, видання 10 монографій, майже 50 навчальних та науково-практичних посібників, проведення 18 науково-практичних заходів з актуальних правознавчих питань. Виступ ректора надихнув усіх присутніх працювати більш плідно, зробити власний вагомий внесок у розвиток вузу й України.

Детальніше...
 
У День Соборності України фахівці та курсанти ДЮІ прийняли участь в обговоренні Стратегії розвитку МВС-2020 під час робочої наради з радником міністра внутрішніх справ, Головою Громадської ради при МВС України Володимиром Мартиненком
Про інститут - Новини

22 січня 2018 року у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулася робоча нарада за участю керівництва поліції Донеччини, радника міністра внутрішніх справ, Голови Громадської ради при МВС України Володимира Мартиненка, керівників підрозділів Нацгвардії, ДСНС, Державної прикордонної та міграційної служб, представники Донецької військово-цивільної адміністрації, місцевих рад, громадських організацій та формувань з охорони публічного порядку, вищих навчальних закладів м. Маріуполя та молоді з ГО «Ліга майбутніх поліцейських». Нарада проводилася з метою презентації перед громадськістю Стратегії розвитку МВС-2020.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту відвідали святковий єпархіальний концерт «Світло Різдва-2018»
Про інститут - Новини

21 січня 2018 року представники Донецького юридичного інституту відвідали культурно-дозвільний центр ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Палац культури «Металургів», де вже в дванадцятий раз пройшов традиційний святковий концерт «Світло Різдва-2018».

З метою прославити ім’я народженого у Вифлиємі Богонемовляти, вже традиційно був організований фестиваль різдвяної колядки «Світло Різдва». Організатором святкового єпархіального концерту виступили Відділ релігійної освіти та катехізації Криворізької єпархії та Духовно-просвітницький центр Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Кривого Рогу за сприяння управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті відбулася робоча зустріч з питань реального стану виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні в навчально-виховному комплексі факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України відбулася робоча зустріч з питань реального стану та термінів виконання трьохсторонньої угоди про співпрацю між Криворізькою міською радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що діє за дорученням уряду Німеччини та Донецьким юридичним інститутом МВС України.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Катерину Іванівну Чижмарь з нагородженням Державною нагородою – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня!
Про інститут - Новини

Шановна Катерино Іванівно!

За дорученням Вченої ради, колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто дозвольте привітати Вас з нагородженням Державною нагородою – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Указом Президента України від 20.01.2018 № 11/2018 з нагоди Дня Соборності України!

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець »

Сторінка 39 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval