Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Донецький юридичний інститут представлено у Маріуполі на англомовному тренінгу «English for Media Literacy»
Про інститут - Новини

31 травня у м. Маріуполі у Донецькому державному університеті управління проводився одноденний англомовний тренінг «English for Media Literacy». Даний тренінг є частиною загальнодержавного проекту, який реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Донецький юридичний інститут на тренінгу представляла викладач кафедри гуманітарних дисциплін факультету № 2 Олена Волік. Протягом роботи тренінгу розглядались актуальні питання використання освітньої онлайн-платформи Coursera. Так були представлені базові навики медіа грамотності та надані корисні поради щодо використання матеріалів курсу для студентів.

Детальніше...
 
Загальнодержавний День відкритих дверей ОЦ «Донбас-Україна» вишів-переселенців у місті Маріуполі
Про інститут - Новини

Першого червня 2018 року в Палаці культури «Український дім» у місті Маріуполі відбувся загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створені Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Одинадцять закладів вищої освіти презентували вступ до навчальних закладів за спрощеною процедурою для абітурієнтів, які проживають на тимчасово окупованій території.

Детальніше...
 
Першого проректора Назимка Єгора Сергійовича включено до складу координаційного бюро з проблем кримінології
Про інститут - Новини

Відповідно до постанови президії Національної академії правових наук України № 105/8 від 16 березня 2018 р. затверджено оновлені склади координаційних бюро відділень НАПрН України.

Так, до складу координаційного бюро з проблем кримінології включено першого проректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника Назимка Єгора Сергійовича.

Детальніше...
 
Екологічна освіта і виховання молоді як запорука щасливого майбутнього
Про інститут - Новини

Об’єктивним критерієм соціально-екологічного розвитку будь-якої держави, як і суспільства в цілому, є діти. Діти — майбутнє держави.

XXI століття характеризується збереженням суперечностей між Людиною і Природою, основою яких є порушення тої складної рівноваги між ними, що склалася протягом попередніх тисячоліть і яка змінилася через багатопланове, перш за все техногенне, втручання людини в розвиток природи. Зміни навколишнього середовища, в якому живе людина, проявляються, в свою чергу, новими її хворобами. Найбільш чутливими до умов існування людини в природі, до екології довкілля є діти. Формування їх організму є екологічно залежним.

З нагоди Дня захисту дітей, доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Родіною Валерією Вікторівною, яка викладає дисципліну «Екологічне право» студентами третього курсу було переглянуто документальний фільм «Дім», що демонструє красу планети і наслідки руйнувань, завданих діяльністю людини. Незагойні шрами, нанесені Землі промисловими виробництвами, наслідки війн, екологічних катастроф, розкривають глядачеві реальну ситуацію на планеті.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у святкових заходах, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей та Всесвітньому Дню батьків
Про інститут - Новини

30 травня курсанти факультету № 2 прийняли участь у заходах, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей та Всесвітньому Дню батьків. Так Міжнародний День захисту дітей, 1 червня ‑ одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності. Своєю чергою Всесвітній день батьків ‑ було проголошено на 66-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2012 року. Починаючи з 2013 року, воно відзначається щороку на честь батьків у всьому світі в перший день літа ‑ 1 червня.

Саме тому, особовий склад факультету № 2 відгукнувся на пропозицію голови громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» Оксани Шиян прийняти участь у обласному святі, яке проходило в с.м.т Мангуш Донецької області. Учасниками урочистостей стали представники правоохоронних органів та лігівці усієї Донецької області а також гості з Луганщини ‑ школярі з міста Щастя загальноосвітньої школи № 1.

Детальніше...
 
Під час Тижня безпеки дорожнього руху курсанти інституту долучились до профілактичних заходів у школах м. Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Це нам вирішувати, обирати

і правила виконувати цінні,

Життя єдине треба цінувати,

Бо ці знання для всіх безцінні!

Євгенія Іоніцой

 

«Життя єдине, його треба цінувати» - саме під таким девізом курсанти 2-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України в рамках пілотного проекту «Співпраця практичних працівників та курсантів заради безпеки неповнолітніх» за підтримки ГО «Велокривбас» долучилися до загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху.

Детальніше...
 
Випуск та складання Присяги працівника Національної поліції України слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 1 червня, в місті Маріуполі відбувся випуск та складання Присяги працівника Національної поліції України слухачами Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Відкрився урочистий захід внесенням Державного Прапору України прапороносною групою під супроводження оркестру ГУ НП в Донецькій області.

Відповідно до наказу Донецького юридичного інституту МВС України № 154 по особовому складу від 01 червня 2018 року всі 90 випускників Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» успішно пройшли первинну професійну підготовку і направляються до Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Детальніше...
 
Круглий стіл «Реалізація гендерної політики в рівних правах та можливостях чоловіків та жінок на регіональному рівні»
Про інститут - Новини

31 травня 2018 року представники Донецького юридичного інституту МВС України на чолі з ректором, доктором юридичних наук, професором Бесчастним Віктором Миколайовичем взяли участь у круглому столі «Реалізація гендерної політики в рівних правах та можливостях чоловіків та жінок на регіональному рівні». Захід відбувся за участі Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко у м. Маріуполь під егідою Громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя».

В межах круглого столу обговорювалися соціальні, економічні та правові аспекти протидії гендерній дискримінації на місцевому рівні. Гострі питання в цьому напрямку були висвітлені, зокрема, під час виступів директора департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради Андрія Ремпеля, генерального директора громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя» Тетяни Ломакіної. Також в обговорені взяли участь: Ірина Бойченко – начальник відділу у справах сім’ї департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради, Ольга Светлична – представник управління забезпечення прав людини Національної поліції України. Крім цього, учасники круглого столу мали змогу ознайомитися з рядом проектів, що спрямовані на покращення стану гендерних питань в Україні. Серед них проект «Комплексний підхід до вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні» (координатор пректу – Юлія Пруднікова) та «Голос жінки має силу» (асистент проекту – Михайло Юртін).

Детальніше...
 
Вітаємо директора Інституту права і післядипломної освіти Міністерства юстиції України, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Чижмарь Катерину Іванівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітає Вас,шановна Катерино Іванівно, з Днем народження!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Розпочавши у 1997 році свою активну діяльність в органах юстиції, Ви і до сьогодні лишаєтеся вірною обраній справі, яка приносить гідні і важливі результати.

Детальніше...
 
Представники факультету № 2 прийняли участь у громадському обговоренні «Відновлення справедливості для жінок та дівчат, які постраждали у збройному конфлікті на сході України»
Про інститут - Новини

30 травня 2018 року у м. Маріуполі проходили громадські обговорення «Відновлення справедливості для жінок та дівчат, які постраждали у збройному конфлікті на сході України». Захід проходив за участю урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Борисівні Левченко, Східноукраїнського центру громадських ініціатив, Коаліції правозахисних організацій та ініціатив «Справедливість заради миру на Донбасі», представників суддівської гілки влади, правоохоронців, громадян, які знаходилися у місцях несвободи на тимчасово окупованій території, внутрішньо переміщених осіб, потерпілих від обстрілів тощо.

За ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного Донецький юридичний інститут МВС України, як виш-переселенець представляли на заході фахівці факультету № 2. Безпосередню участь в обговоренні дослідження «Війна без правил: гендерно-обумовлене насильство, пов’язане зі збройним конфліктом на сході України» прийняли декан факультету Віктор Анатолійович Орлов, заступник декана факультету Сергій Петрович Пекарський, завідуюча кафедрою юридичних дисциплін Людмила Миколаївна Ніколенко.

Детальніше...
 
Представники курсантського самоврядування факультету № 2 прийняли участь у Всеукраїнському форумі «Молодіжна рада – Молодіжна влада!»
Про інститут - Новини

З 26 по 27 травня в місті Маріуполь громадською організацією «Український центр громадських ініціатив «Світло» за підтримки місцевих волонтерів та депутатів Маріупольської міської ради проводився Всеукраїнський форум «Молодіжна рада – Молодіжна влада!». Слід зазначити, що молодіжний форум об’єднав активну молодь з Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей. Донецький юридичний інститут на форумі представляли курсанти факультету № 2, активісти курсантського самоврядування Ангеліна Ткач та Анатолій Дзедзицький.

Протягом діяльності на форумі були розглянуті наступні питання:

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут привітав Управління патрульної поліції Донецької області з другою річницею діяльності у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

30 травня 2018 року у Маріуполі відбулися урочистості заходи, присвячені другій річниці створення Патрульної поліції в Донецькій області. Від імені Донецького юридичного інституту МВС України співробітників патрульної поліції привітали декан факультету № 2 Орлов В.А., завідувач кафедри юридичних дисциплін Ніколенко Л.М. та заступник директора «Академії поліції» Хохряков С.Д.

Представники інституту висловили слова вдячності патрульним за якісну службу та вручили подяки поліцейським за гідну службу від імені ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, професора Бесчастного Віктора Миколайовича.

Детальніше...
 
Виступ представника Донецького юридичного інституту на науковому колоквіумі в Бернському університеті (Швейцарія)
Про інститут - Новини

Актуальним завданням Донецького юридичного інституту є розширення своїх наукових контактів, позиціонування себе в науковому світі не лише України, але й закордону. У цьому контексті важливим  є запрошення  фахівців нашого вишу – юристів, істориків, філологів – для участі в наукових заходах різного рівня, що відбуваються за межами України.

23 травня 2018 року професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Титаренко Д.М. за запрошенням професора Бернського університету Кармен Шайде виступив із доповіддю на науковому  колоквіумі Історичного інституту Бернського університету. В основу доповіді «Життя з ворогом…»: солдати вермахту та населення України в період нацистської окупації (1941-1943)» було покладено результати багаторічної роботи автора в українських та зарубіжних архівах, польових експедиціях з метою збору усноісторичних свідчень нацистської окупації на Сході України. У своєму виступі Д.М.Титаренко  розглянув специфіку стратегій виживання місцевого населення, характерні риси реалізації нацистської геноцидально-репресивної політики, особливості міжкультурної взаємодії місцевої спільноти  та окупантів.  Після доповіді надійшли численні питання від фахової аудиторії, зокрема від завідувача кафедри новітньої та східноєвропейської історії  професора Юлії Ріхерс,  авторитетного західного дослідника Другої світової війни професора новітньої історії Крістіана Герлаха, професора кафедри нової німецької літератури Барбари Мальманн-Бауер, докторантів університету. Низка питань була пов’язана з воєнним повсякденням  населення Донбасу в зоні сучасного воєнного конфлікту.

Детальніше...
 
1 червня – Міжнародний день захисту дітей
Про інститут - Новини

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов'язків кожного дорослого громадянина.

Детальніше...
 
Особовий склад факультету № 2 та Академії поліції інституту зустрівся з урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катериною Борисівною Левченко
Про інститут - Новини

31 травня на базі Маріупольського центру первинної підготовки поліції «Академія поліції» ДЮІ МВС України, за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного, відбулася зустріч особового складу факультету № 2 та Академії поліції з президентом Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда Україна», доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України, урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катериною Борисівною Левченко.

Зустріч була присвячена розгляду основних напрямів та завдань державної політики забезпечення гендерної рівності. Дане питання є актуальним, оскільки забезпечення рівних прав жінок і чоловіків є пріоритетом в діяльності Національної поліції України. Протягом проведення зустрічі Катерина Борисівна зупинилася на гендерній політиці в системі МВС України. Зокрема передбачено проведення заходів щодо забезпечення гендерної рівності в системі МВС, врахування в політиці системи МВС потреб жінок і чоловіків, а також забезпечення рівних кар’єрних можливостей для жінок і чоловіків у системі МВС. Так, в системі МВС діє підрозділ з питань гендерної рівності, визначено План заходів та контактні особи з гендерних питань. Своєю чергою партнерами Уряду України в реалізації державної гендерної політики є міжнародні організації, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Офіс Верховного комісару ООН з питань біженців, громадські організації, профспілки, роботодавці, дипломатичні місії, а також науковці та навчальні заклади. Як приклад залучення науковців та навчальних закладів Катерина Борисівна Левченко зазначила участь представників нашого інституту у громадському обговоренні «Відновлення справедливості для жінок та дівчат, які постраждали у збройному конфлікті на сході України», які відбулися 30 травня 2018 року у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у легкоатлетичних змаганнях
Про інститут - Новини

26 травня у м. Маріуполі проходили легкоатлетичні змагання. За ініціативи громади міста та депутатського корпусу міської ради такі змагання вже стали традиційними і вони в черговий раз довели, що місто Маріуполь є містом де пропагується здоровий спосіб життя, фізкультура та спорт.

Так і у Донецькому юридичному інституті постійно приділяється увага фізичній культурі та спорту. Особовий склад структурних підрозділів інституту залюбки бере участь у різних спортивних заходах. І на цей раз курсанти факультету № 2 завітали на спортивне свято. Але перед початком змагань курсанти виступили у ролі волонтерів та надали добровільну допомогу в обладнанні спортивного містечка. Надавши допомогу організаторам в підготовки до змагань курсанти визначилися з різними видами спорту та стали активними учасниками забігів на різні дистанції – 500, 1000 та 5000 метрів. Так, курсант Станіслав Борщак єдиний з понад 300 спортсменів, які взяли участь у забігах, взяв участь у всіх забігах та переміг у дистанції на 500 метрів. Своєю чергою курсант Євген Калакайло взяв участь у забігах на 1000 та 5000 метрів, в яких показав волю до перемоги і серед багатьох учасників впевнено зайняв місце в першій десятці спортсменів.

Детальніше...
 
31 травня – Всесвітній день без тютюну
Про інститут - Новини

Тютюн (іспанською мовою «табако») - рослина родини пасльонових. Дим, що утворюється під час куріння тютюну, містить в собі багато шкідливих для здоров'я речовин. Серед них головне місце посідає нікотин – складна органічна сполука, яка є однією з найсильніших отрут. Крім нікотину, до складу тютюнового диму входять багато інших шкідливих органічних та неорганічних речовин. Відомо, що нікотин викликає сильну залежність.

Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 
31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) тривають курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

На базі навчально-виховного комплексу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності 92А тривають курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, Кропивницькому та Черкаській області.

21 травня 2018 року був здійснений черговий заїзд (вже третій) у кількості 29 осіб. Найкращими кадрами з числа науково-викладацького складу інституту проводяться теоретичні та практичні заняття для поліцейських згідно з типовим навчально-тематичним планом (нормативна та варіативна частина). Особлива увага приділяється тактичній підготовці осіб, а також психологічним аспектам спілкування поліцейських з громадянами.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту, доктора філософських наук Олега Станіславовича Туренка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олеже Станіславовичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ми цінуємо Вас як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника та педагога, який на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави, керуючись у своїй роботі високоморальними рисами, якостями та глибокими теоретичними знаннями, що знайшли своє відображення на практиці.

Детальніше...
 
Курсанти факультети № 2 завітали до рідних шкіл міст та районів Донецької та Луганської областей на свято «Останнього дзвоника»
Про інститут - Новини

Для курсантів першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України 2017/2018 навчальний рік став роком впевнених кроків у формуванні особистості майбутніх правоохоронців. Так, ще рік тому це випускники шкіл, які сором’язливо віталися та пізнавали все нове. Сьогодні це курсанти Донецького юридичного інституту, які впевнено проходять період адаптації до майбутньої професії поліцейського.

Саме тому, цьогоріч 25 травня для курсантів випала нагода завітати до своїх шкіл, які знаходяться на підконтрольній українській владі території, та привітати цього річних випускників зі святом «Останнього дзвоника». Міста Донецької області ‑ Слов’янськ, Краматорськ, Волноваха, Покровськ, Добропілля, Мирноград, Вугледар, прифронтова Красногорівка, Мангушський, Великоновоселківській та Нікольській райони, а також прифронтове м. Попасна Луганської області радо зустріли в минулому своїх учнів, а сьогодні курсантів в якості почесних гостей на урочисті заходи. Протягом заходів директорам шкіл були вручені листи-подяки від імені ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 36
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval