Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.3%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 471
Вчора: 605
Цього тижня: 1076
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 9412
Минулого місяця: 13826
Всього: 1217960


Представники інституту у Маріуполі прийняли участь у молодіжному форумі «Молодь змінює світ»
Про інститут - Новини

2 березня у Маріуполі на базі навчально-виховного комплексу «ліцей-школа № 48» відбувся молодіжний форум «Молодь змінює світ». У заході приймали участь учні 11 маріупольських шкіл, а також Красногорівки, Гранітного та Нікольського. Головна мета форуму – згуртувати молодь та залучити її до розвитку Донеччини та країни в цілому. Донецький юридичний інститут МВС України на форумі був представлений проректором інституту Денисом Нестеровим, заступником декана факультету № 2 Сергієм Пекарським та представниками курсантської громади Оленою Ревенко, Юлією Галкіною та Віктором Відерником.

Слід зазначити, що навчально-виховний комплекс «ліцей-школа № 48» є партнером нашого інституту, учні якого постійно приймають участь у іміджевих заходах інституту у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Культурний розвиток курсантів – одне із пріоритетних завдань навчально-виховного процесу у Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Виховна робота у Донецькому юридичному інституті охоплює всі сфери життєдіяльності навчального закладу та цілком відповідає вимогам навчально-виховного процесу. Культурно-просвітницькі і виховні заходи постійно проводяться в інституті і спрямовуються на розвиток у курсантів почуття поваги до історичної спадщини та культурного надбання українського народу.

Задля постійного саморозвитку та самовдосконалення та для розширення знань курсантів про історію міста Кривого Рогу цього тижня курівництвом Факультету №1 було організовано відвідування міського історико-краєзнавчого музею. Хтось скаже, нині в музей ходити не модно, адже все можна прочитати і побачити в Інтеренеті, технології навіть спеціальні придумали. Але відчути подих історії можна, тільки помандрувавши залами музею, де гулкою луною вітає відвідувачів минувшина.

Детальніше...
 
Виїзна перемога волейболісток Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

Нещодавно дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту», в рамках третього туру, у відкритому Чемпіонаті з волейболу 2018 (м. Кривого Рогу) провели зустріч із волейбольним клубом «ДЮСШ». Даний клуб тренується та представляє Гірничо-електромеханічний технікум Криворізького національного університету (вул. Ватутіна, 37-г). Зустріч проходила на спортивному майданчику команди суперників. Опонент наших дівчат є постійним учасник Чемпіонату та різноманітних волейбольних турнірів Кривого Рогу.

Зустрічала наших волейболісток тренер суперників, викладач спортивної підготовки Гірничо-електромеханічного технікуму Ірина Олексіївна Кисіль. Зустріч складалася для наших дівчат досить непросто. Водночас, наші спортсменки зіграли дисципліновано та відповідально, досягли позитивного результату, з рахунком 0:3 на нашу користь. Рахунок по партіям 25-12; 25-12 та 25-20. Обслуговував зустріч суддя національної категорії Андрій Калашник.

Детальніше...
 
Слова вдячності керівництву вишу-переселенця від випускників-магістрів Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

27 лютого 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся урочистий випуск магістрів-офіцерів та юристів.

Роки навчання у навчальному закладі для кожного випускника не пройшли даремно. Окрім знаннь кожен отримав заряд позитивної енергії, вірних друзів, адже кожен співробітник інституту вложив багато сил та енергії, передаючи їм не лише свої знання, а й позитивні емоції, цінності, бачення світу. І прощання з колективом, який став за ці роки рідним, завжди важко. Але свято, яке отримали в день випуску, назавжди викарбується в пам’яті кожного його учасника.

Зі сцени теплими словами до всього колективу ДЮІ звернулися випускники, які зі сльозами на очах подякували працівників інституту за роки навчання. «Роки навчання були дуже важливими й наповненими спогадами, які будуть супроводжувати нас протягом усього життя. Пишаємось тим, що ми випускники кращого вишу країни. Дякуємо працівникам інституту, адміністрації за те, що ви робите важливу справу – ви плекаєте справжніх фахівців, особистостей.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Спортивний запал та зацікавленість у навчанні в інституті – основні враження цього дня учнів шкіл Покровського району м. Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
Вітаємо начальника управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковника поліції Олексія Юрійовича Шевченка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олексію Юрійовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами, як випускником нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
Кафедрою кримінально-правових дисциплін та судових експертиз спільно з факультетом №4 проведено регіональний круглий стіл «Актуальні питання кримінального права» (відкритий захист курсових робіт)
Про інститут - Новини

Нова концепція вищої освіти в Україні передбачає розвиток наукової активності курсантів і слухачів, виховання у них вимогливості до себе, бажання і потреби працювати самостійно, творчо і наполегливо.

Курсова робота з кримінального права – самостійне навчально-наукове дослідження, яке виконується із актуальних питань загальної або особливої частин кримінального законодавства. Вона є дослідницько-експериментальною працею, що має на меті розвинути у курсантів і слухачів навички проведення наукового дослідження у галузі кримінального права, удосконалити вміння творчої самостійної роботи, допомогти оволодіти загальнонауковими і спеціальними методами сучасних наукових досліджень, поглибити підготовку майбутніх фахівців. Одним із етапів підготовки курсової роботи є її публічний захист.

28 лютого науково-педагогічним складом кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету №1 спільно з керівництвом факультету №4 було проведено регіональний круглий стіл «Актуальні питання кримінального права», присвяченого відкритому захисту курсових робіт слухачами 3-го курсу факультету №4 (освітній ступень «бакалавр» спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»).

Детальніше...
 
Участь слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліція» у зустрічі з питань запобігання корупції
Про інститут - Новини

28 лютого 2018 року в Приазовському державному технічному університеті відбулася зустріч з представниками Національного агентства з питань запобігання корупції.

На зустрічі були присутні ректор Приазовського державного технічного університету Волошин В’ячеслав Степанович, перший проректор університету Євченко Віталій Миколайович, а також представники місцевих вищих навчальних заходів: викладачі та студенти Приазовського державного технічного університету та Маріупольського державного університету. Взяли участь у заході і слухачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради інституту визначені перспективні напрями діяльності вишу-переселенця на 2018 рік
Про інститут - Новини

28 лютого 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою якісного оновлення колегіального органу вищу-переселенця, до складу Вченої ради інституту включено заступника начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковника поліції Остапчука Василя Васильовича та професора кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права факультету № 1, доктора юридичних наук, доцента Куракіна Олександра Миколайовича.

Одним із пріоритетних напрямів діяльності вишу-переселенця, як навчального закладу зі специфічними умовами навчання, є забезпечення освітньої діяльності в м. Маріуполі, що надає можливість молоді з тимчасово непідконтрольних українській владі територій навчатися у провідному відомчому виші Донеччини та поповнювати лави підрозділів Національної поліції Донецької області.

Детальніше...
 
Ректор Донецького юридичного інституту МВС України привітав патрульних поліцейських зі складанням Присяги на вірність українському народові
Про інститут - Новини

02 березня в приміщенні Палацу молоді і спорту відбулися урочисті заходи з нагоди складання Присяги поліцейського на вірність українському народові. 6о патрульних днями вийдуть на патрулювання міста.

В урочистостях взяли участь мер міста Юрій Вілкул, очільники Управління патрульної поліції Дніпропетровської області та м. Кривого Рогу, представники громадськості та керівництво Донецького юридичного інституту МВС України ректор Віктор Бесчастний та проректор Микола Панченко.

До привітань, які пролунали від почесної президії на адресу патрульних приєднався і Віктор Миколайович Бесчастний. «Складання Присяги поліцейського – це визначна подія в житті поліцейського, адже Ви стали не на легкий, але на вірний шлях служіння українському народові. Відтепер Ви будете служити суспільству шляхом забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадської безпеки і порядку» – сказав Віктор Миколайович.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України Віктора Бесчастного зі складанням Присяги поліцейського на вірність українському народові співробітниками Управління патрульної поліції м. Кривого Рогу!
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Від імені Вченої ради, науково-педагогічного складу Донецького юридичного інституту, поліцейських, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів та себе особисто щиро вітаю Вас зі складанням Присяги на вірність українському народові.

Ця визначна подія одна з найвідповідальніших у житті поліцейських, адже Ви стали на вірний шлях – служіння українському народові. Перед Вами стоїть важливе та відповідальне завдання — служити і захищати громаду.

Сердечно вітаю зі святом і бажаю міцного здоров’я, щастя, миру, нових успіхів і натхнення. Нехай супутником по житті завжди буде девіз: «Служити та захищати»! Ваші набуті знання, навички та досвід знадобляться Вам у справі служіння на благо незалежної України!

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

 
Вітаємо ректора Міжрегіональної академії управління персоналом, доктора юридичних наук, академіка Академії наук Вищої школи України, генер-майора міліції у відставці, Заслуженого юриста України Миколу Нестеровича Курко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Нестеровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Після закінчення Харківського юридичного інституту імені Ф.Е. Дзержинського за спеціальністю «Правознавство» Ви твердо вирішили присвятити своє життя юридичній науці, і вже в 2005 році успішно захищаєте дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, а в 2010– на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.

Детальніше...
 
Мерія та громада міста Маріуполя підтримала виш-переселенець
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України, який впродовж багатьох років здійснює освітянську діяльність, через військові дії на рідній землі вимушений передислокуватися до м. Кривий Ріг. Протягом 2016/2017 навчального року за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, а також громади м. Маріуполь та особисто мера міста Вадима Бойченка вдалося відновити надання якісних освітніх послуг за різними напрямками підготовки на Донеччині.

Так, 16 травня 2017 року у житті вишу-переселенця відбулася знакова подія. В урочистій обстановці мер міста Маріуполя Вадим Бойченко за участю слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників поліції та науково-педагогічного складу навчального закладу передав ректорові інституту Віктору Бесчастному відповідні документи на будівлі, які розташовані за адресою: м. Маріуполь, вул. Луніна, 89 та вул. Нахімова, 7. Натепер в м. Маріуполь відновлено повноцінну діяльність інституту, створено новий окремий навчальний підрозділ, а саме факультет № 2, до складу якого включено 3 нові кафедри (Гуманітарних дисциплін, Юридичних дисциплін, Спеціальних дисциплін та спеціальної підготовки).

Детальніше...
 
Шевченкова весна
Про інститут - Новини

Сьогодні у стінах загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту відбувся урочистий захід з нагоди вшанування  Дня народження великого українського поета, письменника,  художника, громадського та політичного діяча, фольклориста, етнографа Тараса Григоровича Шевченка. Ця подія була підготовлена бібліотекарями для студентів першого та другого курсів юридичного факультету за участю завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Суюсанова Лута Ікрамовича.

Захід відкрила доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Пономаренко Катерина Вікторівна з лекцією «Життя і творчість Тараса Шевченка». Слухачі побачили великого поета з іншого ракурсу.

Бібліотекарями Поповою Ніною Володимирівною та Турло Тетяною Петрівною підготовлено цікаві факти із життя Тараса Шевченка. Мало відомі перекази очевидців про деякі випадки та ситуації з його життя  були пізнавальними, оскільки їх не зустрінеш в біографії, про них в школі не розповідають.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-начальника 4-го управління поліції особливого призначення м. Нюрнберг Герхарда Данцла з Днем народження!
Про інститут - Новини

Дорогий друже Герхард!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України запропонували шляхи реалізації проектів взаємодії поліції та громадськості
Про інститут - Новини

26.02.2018 року у стінах Донецького юридичного інституту МВС України відбулась робоча зустріч представників патрульної поліції, Канадської Поліцейської Місії в Україні, Інноваційного Фонду взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства з представниками громадських організацій м. Кривий Ріг.

Головним питанням, що обговорювалось під час зустрічі стала взаємодія поліції та громади шляхом постійної комунікації поліцейських підрозділів з населенням, що полягає у спільній відповідальності поліції та громади за безпеку; реагуванні поліції на місцеві потреби й вимоги, які визначає громада; застосуванні індивідуального підходу до вирішення місцевих проблем у взаємодії з населенням та місцевими органами влади; наявності спільного плану превентивної діяльності та попередження правопорушень.

Детальніше...
 
Слова щирої вдячності від колективу вишу-переселенця всім учасникам урочистого заходу
Про інститут - Новини

27 лютого 2018 року в приміщенні Криворізького обласного музичного коледжу відбувся урочистий випуск магістрів-юристів Донецького юридичного  інституту. Напередодні на адресу випускників-магістрів, адміністрації ДЮІ, науково-педагогічного складу інституту надійшли привітання від керівництва Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції та обласної державної адміністрації Донецької області, які щиро привітали нове покоління юристів та офіцерів з отриманням диплома освітнього ступеня магістра, побажали кожному випускникові успішної професійної діяльності, впевненості, віри в закон, наснаги та самовідданості. Адміністрація вишу, науково-педагогічний склад інституту щиро дякують Державному секретарю Міністерства внутрішніх справ України Олексію Володимировичу Тахтаю, директору Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Геннадію Олександровичу Доскевичу, заступнику Голови Національної поліції України – начальнику Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України, генералу поліції третього рангу Ігорю Володимировичу Клименку, голові Донецької обласної державної адміністрації Павлу Івановичу Жебрівському, начальнику поліції охорони м. Кривого Рогу підполковнику поліції Олександру Івановичу Купельському за виявлену увагу до випускників-магістрів, за теплі слова привітань, за високу оцінку діяльності науково-педагогічного складу інституту.

Детальніше...
 
На факультеті № 1 Донецького юридичного інституту відбулася зустріч курсантів з очільником Донецької поліції
Про інститут - Новини

Незважаючи на вимушену віддаленість вишу від рідної Донеччини, керівництво та особовий склад інституту традиційно підтримує ділові стосунки з ГУ НП в Донецький області, Департаментом освіти та науки Донецької облдержадміністрації, Лігою майбутніх поліцейських та ін.

Так, 27 лютого 2018 року для курсантів факультету № 1 Донецького юридичного інституту ректором вишу-переселенця, професором Віктором Миколайовичем Бесчастним була організована зустріч з начальником Головного управління Національної поліції в Донецькій області генералом поліції 3-го рангу Миколою Олександровичем Семенишиним, який поділився з молоддю своїм досвідом роботи у тодішній міліції, а зараз у поліції. Нині у поліції активно проводяться реформи, і курсанти є частиною цих реформ.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

«Через книгу – до дитячих сердець» - це девіз Криворізької міської дитячої бібліотеки, а з 28 лютого – нова форма профорієнтаційного та правопросвітницького заходу і для вишу-переселенця

 

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

28 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з днем народження голову професійної спілки працівників інституту, старшого викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 Миронова Юрія Олексійовича та побажав імениннику мирного неба, міцного здоров’я, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього.

«Шановний, Юрію Олексійовичу, Ви справжня легенда вишу. Присвятивши 26 років свого життя служінню українському народові та отримавши статус ветерана ОВС, Ви продовжуєте самовіддано працювати на благо рідного інституту та передавати свій безцінний практичний та педагогічний досвід новим поколінням майбутніх поліцейських. Не є секретом, що спорт у Вашому житті займає провідне місце з самого дитинства і до сьогодні. Завдяки власному ентузіазму Вам вдалося з нуля створити футбольну команду зі студентів та курсантів інституту, яка під Вашим високопрофесійним керівництвом стала бронзовим призером чемпіонату області, 10-ти разовим чемпіоном ФСТ «Динамо» Донецької області, чемпіоном МВС України серед вищих навчальних закладів.

Окремої уваги заслуговує Ваш безцінний вклад у громадське життя вишу, адже завдяки Вашій безпосередній участі, в далекому 1992 році було створено професійну спілку, де Ви опікувалися життям трудового колективу навчального закладу, продовжуючи цю шляхетну справу і сьогодні, будучи головою об’єднаної профспілкової організації Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 16
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval