Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.4%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 11
Вчора: 1384
Цього тижня: 11
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 10896
Минулого місяця: 12875
Всього: 1374771


Вітаємо фахівця відділу режимно-секретного та документального забезпечення Марину Вадимівну Войчишену з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Марино Вадимівно!

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у святкових заходах ГУНП в Донецькій області, присвячених Дню карного розшуку
Про інститут - Новини

15 квітня виповнилося 99 років з дня створення підрозділів карного розшуку України. У цей день ще в далекому 1919 році Декретом Раднаркому України була утворена секція судово-кримінального розшуку в складі Народного комісаріату юстиції. Так підрозділи карного розшуку мають славну історію, але головне це те, що саме працівники підрозділів карного розшуку у різні десятиліття стоять на передньому краю боротьби зі злочинністю.

Детальніше...
 
Першого проректора інституту капітана поліції Назимка Єгора Сергійовича нагороджено грамотою Президії Національної академії наук України за цикл наукових праць «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України»
Про інститут - Новини

Постановою Національної академії наук України від 14.02.2018 № 55 «Про нагородження грамотами за підсумками 2017 року» цикл наукових праць першого проректора інституту доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника капітана поліції Назимка Єгора Сергійовича «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України» нагороджено грамотою Національної академії наук України.

Детальніше...
 
Вітаємо головного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії проблем правового та організаційного забезпечення діяльності Міністерства державного науково-дослідного інституту МВС України, к.ю.н. Юрія Сергійовича Коллера з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Юрію Сергійовичу!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету, кандидата юридичних наук Павліченко Євгенію Володимирівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Євгеніє Володимирівно!

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

Швидко сплинули два тижні, під час яких слухачі курсів підвищення кваліфікації (І заїзд – з 02 квітня до 16 квітня 2018 року) прослухали навчальний матеріал та практично відпрацювали навички тактичної поведінки працівника поліції на прикладі ситуативних завдань.

Детальніше...
 
У стінах Донецького юридичного інституту відбулася XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Використання сучасних досягнень криміналістики у боротьбі зі злочинністю».
Про інститут - Новини

12 квітня 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21) відбулася XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Використання сучасних досягнень криміналістики у боротьбі зі злочинністю».

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у забігу проти насильства
Про інститут - Новини

Курсанти першого курсу факультету № 2 підтримали інформаційну кампанію «Насильству немає виправдання» та разом з жителями Маріуполя, працівниками поліції та молоддю з Ліги майбутніх поліцейських долучилися до міського забігу. Попередньо представниками науково-педагогічного складу кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 інституту було доведена курсантам мета даної акції - формування культури нульової толерантності до домашнього та гендерно обумовленого насилля.

Отже, 12 квітня курсанти 106 та 107 навчальних взводів під керівництвом представників кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки прийняли участь у даному забігу. Слід зазначити, що організатори інформаційної кампанії – «ООН Жінки» та міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» мають мету підвищити довіру до поліції як важливої структури у системі реагування та об’єднати правоохоронців та громаду у протидії насильства відносно жінок.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційний рейд «Сприяння правової еліти у формуванні абітурієнтів ДЮІ МВС України»

 

Детальніше...
 
З курсантами 1-го курсу факультету № 2 проведено тематичний захід щодо формування стресостійкості
Про інститут - Новини

10 квітня на факультеті № 2 з курсантами 1-го курсу було організовано тематичну зустріч з завідуючою центром психологічної допомоги КЛПУ міської психіатричної лікарні № 7 м. Маріуполя Іриною Олександрівною Ткач. Тематичний захід був організований фахівцями медико-санітарної частині інституту в межах виконання Плану заходів Донецького юридичного інституту МВС України, присвячених Всесвітньому дню здоров’я.

Валеологічна освіта щодо психологічного здоров’я має особливе значення під час виконання поліцейським своїх функціональних обов’язків. Загальновідомо, що якісна протидія злочинності вимагає формування стресостійкості, виробки навиків саморегуляції психологічних станів під час стресу. Саме цим питанням і був присвячений даний захід. Гість курсантів ‑ Ірина Олександрів ознайомила присутніх з поняттям «психічне здоров’я» під яким розуміється стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок в своє співтовариство. Отже, психічне здоров'я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування спільноти.

Детальніше...
 
Курсанти 1 курсу ДЮІ долучилися до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю»
Про інститут - Новини

В Донецькому юридичному інституті організовано акцію «Подаруй книгу вишу-переселенцю», на яку, за ініціативи проректора Донецького юридичного інституту МВС України полковника поліції Панченка Миколи Анатолійовича та декана факультету №1 полковника поліції Михайлова Руслана Івановича, залюбки відгукнулися курсанти першого курсу факультету №1, адже книга завжди була і буде універсальним подарунком, здатним порадувати і приємно здивувати будь-кого.

В якості дарів курсанти 1 курсу принести сучасну вітчизняну і зарубіжну художню, науково-популярну літературу. Курсант Герасименко Валерія вважає, що це добра традиція дарувати бібліотеці книги, адже книга – це знання.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 29 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Презентація Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» (Анонс)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 14 квітня, в Палаці культури «Мистецький» за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту Віктора Бесчастного відбулася презентацію Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», яка була створена в кінці 2015 року за ініціативи групи дітей-старшокласників з прифронтових населених пунктів Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика.

Для започаткування осередку «Молодіжної ліги майбутніх поліцейських» у місті Кривий Ріг приїхали засновники і учасники ліги та представники ГУ НП в Донецькій області: заступник начальника ГУ НП полковник поліції Остапчук Василь Васильович; начальник відділу соціально-гуманітарної роботи Управління кадрового забезпечення ГУ НП підполковник поліції Бріт Інеса Миколаївна; інспектор відділу СГР УКЗ капітан поліції Волков Олександр Григорович; інспектор відділу СГР УКЗ лейтенант поліції Горбатюк Ян Григорович;

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України міста Маріуполя завітали до школярів Красногорівки та Гранітного
Про інститут - Новини

12 квітня курсанти Донецького юридичного інституту МВС України міста Маріуполя спільно з заступником начальника поліції Донецької області Василем Остапчуком та командою творчої молоді завітали у Великодній тиждень до прифронтових Красногорівки та Гранітного. Порадувати дітям, які майже не бачать розваг, натомість щодня відчувають наслідки війни, зі святковими концертами приїхали поліцейський оркестр, активісти «Ліги майбутніх поліцейських», студенти вищих навчальних закладів.

Великодній тур по лінії розмежування розпочався у селищі Гранітному, звідки до позицій бойовиків – кількасот метрів. У місцевій школі навчаються близько 160 дітей, в тому числі – з окупованої території. Малеча ще пам’ятає, як рятувалися від артударів у коридорі, годинами лежачи на матрасах, а вчителі – як розгрібали після прильотів побите скло, ріжучи руки.

Детальніше...
 
До фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця надійшли книги від Гетьмана Анатолія Павловича – проректора з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
Про інститут - Новини

Якісне інформаційне забезпечення навчального, наукового та виховного процесів закладу вищої освіти полягає в організації бібліотечного фонду відповідно до його профілю та інформаційних потреб усіх категорій користувачів. В бібліотеці Донецького юридичного інституту МВС України ми прагнемо створити універсальний багатогалузевий фонд, що стане підґрунтям для отримання статусу наукової бібліотеки.

На сьогодні фонд становить понад 77 тисяч примірників літератури різних галузей знань.

Основу фонду складає навчальна та наукова література юридичного спрямування, значну частину фонду займає соціально-гуманітарний блок, великий масив художньої літератури.

До дня заснування навчального закладу в інституті оголошено акцію «Подаруй книгу вишу-переселенцю». В межах акції надходять книги від провідних юристів-науковців нашої держави.

Детальніше...
 
Керівництво Управління патрульної поліції міста Кривого Рогу поділилися досвідом зі слухачами курсів підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

З 02 квітня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) підвищують свою професійну майстерність 30 патрульних поліцейських з Кіровоградської, Черкаської областей та міста Кривого Рогу.

Слухачам, крім теоретичної частини, навчально-тематичними планами курсів передбачено й практичне відпрацювання здобутих умінь та навичок, під час яких патрульні поліцейські будуть мати можливість оволодіти новими знаннями, збагачуючи вже існуючий досвід.

Детальніше...
 
Оголошено переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права
Про інститут - Новини

Маючи багаторічний досвід використання найбільш ефективних технологій навчання та розвитку юристів, персоналу правоохоронних органів, Донецький юридичний інститут приділяє особливу увагу проведенню різноманітних освітніх заходів, що сприяють розвитку якостей необхідних фаховому юристу.

Міністерство освіти і науки України, високо оцінивши здобутки Донецького юридичного інституту МВС України, визначило його як базовий виш для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, яка відбулася 11-12 квітня.

З самого ранку до стін вишу-переселенця почали прибувати учасники, яких цьогоріч, до речі було 56 осіб, з 20 навчальних закладів України, а саме:

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулося весняне прибирання прилеглої території
Про інститут - Новини

Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та прибирання навколишнього середовища. Захист довкілля – не чиясь забаганка, а потреба сьогодення.

12 квітня на прилеглій території відбулася весняна толока за участю курсантів Донецького юридичного інституту. Майбутні офіцери поліції після лекцій, практичних занять, самостійної підготовки залишили навчальні аудиторії та вийшли на свіже повітря аби дружно прибрати подвір’я. Погода цілком сприяла активній роботі усіх учасників суботника. Озброївшись граблями, лопатами та віниками хлопці і дівчата впорядкували клумби, підмели, очистили від сміття та торішнього листя усю прилеглу територію.

Детальніше...
 
Перший міський весняний легкоатлетичний кросовий забіг (Анонс)
Про інститут - Новини

В парку біля стадіону «Металург» 11.04.2018 року пройшов перший міський весняний легкоатлетичний крос, який ознаменував відкриття спортивного сезону. У цих змаганнях взяли участь представники різних спортивних секцій ВНЗ м. Кривого Рогу, а саме: представники професійно-технічних училищ, технікумів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та вищих навчальних закладів. Команда спортсменів-легкоатлетів Донецького юридичного інституту, у кількості 20 осіб, взяла активну участь у весняному кросі. Учасники масового забігу виступали на дистанціях: дівчата – 500 м, хлопці – 1000 м.

Для спортсменів цей захід дав можливість оцінити свою різнобічну готовність до змагань; проаналізувати можливі умови бігу по пересіченій місцевості; формування установки на досягнення мети на майбутніх змаганнях різного рівня.

Детальніше...
 
Слухачі курсів підвищення кваліфікації, що проходять у місті кривий Ріг, на заняттях відпрацьовують прийоми рукопашного бою
Про інститут - Новини

З 02 по 16 квітня 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС Україні вперше започатковано курси підвищення кваліфікації Національної поліції України, на яких правоохоронці проходять спеціальну підготовку, що включає в себе лекційні, семінарські та практичні заняття.

Викладачі спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1, майор поліції Цуркан Олексій Петрович та Голик Володимир Анатолійович майбутнім патрульним поліцейським передавали набутий досвід з тактичної (професійної) підготовки, який вони отримували протягом багатьох років. Слухачі курсів підвищення кваліфікації у спортивній залі навчально-виховного комплексу ДЮІ відпрацьовували прийоми рукопашного бою, кожен з яких можна використовувати в різних ситуаціях, як для захисту, так і для нападу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець »

Сторінка 22 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval