Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 1376
Вчора: 1591
Цього тижня: 6358
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 15625
Минулого місяця: 14341
Всього: 1281727


У «Чистий четвер» на факультеті № 2 проведено толоку
Про інститут - Новини

Чистий четвер ‑ припадає на четвертий день останнього тижня перед Великоднем. У цей день за традицією українці, згідно віруванням, очищаються від гріхів. Зокрема, до світанку потрібно помитися. Також у чистий четвер господарі прибирають свої обійстя.

Детальніше...
 
Курсанти 2 курсу факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України долучилися до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю»
Про інститут - Новини

До дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України у виші проходить акція «Подаруй книгу вишу-переселенцю», під час якої кожен бажаючий має змогу подарувати книгу до бібліотеки. Головна мета акції - поповнення бібліотечного фонду новими виданнями. В якості дарів пропонується принести сучасну вітчизняну і зарубіжну художню, науково-популярну літературу.

Багато небайдужих курсантів 2 курсу факультету №1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) ДЮІ відгукнулися і з радістю взяли участь в акції. Бібліотеці рідного навчального закладу були подаровані підручники, посібники та наукові видання з основних дисциплін, що викладаються у виші.

Детальніше...
 
Інноваційні підходи до організації занять з фізичного виховання
Про інститут - Новини

Сучасна система фізичного виховання не може існувати без науково обґрунтованого використання інноваційних технологій на заняттях із фізичного виховання. Великим та важливим питанням є мотивація курсанта до навчальних занять. Використовуючи інноваційні технології, зокрема основи степ-аеробіки, ми маємо змогу зробити заняття більш динамічними та яскравими, і в той же час навантаження під час занять таким видом спорту, на зростаючий організм є адекватним та пропорційним.

Саме для цього, для формування стійкої мотивації та пропаганди здорового способу життя, 29 та 30 березня 2018 року в спортивній залі приміщення факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України було проведено майстер-клас зі степ-аеробіки досвідченим фітнес-інструктором з великим практичним стажем роботи Єфимовою Оленою для дівчат. З огляду на велику зацікавленість, бажання отримати практичні вміння, замість запланованих двох занять, було проведено ще додаткових два. Загальна кількість учасниць цих майстер класів сягнула понад сорока.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Геннадію Олександровичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-начальника УМВС України в Сумській області, генерал-майора міліції у відставці Петра Миколайовича Дяченко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Петро Миколайовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Пройшовши шлях від інспектора карного розшуку до заступника начальника УМВС – начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Сумській області Ви, лишаючись вірним обраній справі, на професійному рівні тривалий час забезпечували верховенство Права і Закону.

Детальніше...
 
Спортивний гурток кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 розвивається за різними секціями
Про інститут - Новини

Фізичне виховання і спортивна діяльність на факультеті № 2 інституту у сфері підготовки майбутніх правоохоронців мають на меті забезпечити збереження здоров’я, формування та всебічний розвиток розумових і фізичних якостей, психологічного здоров’я курсантів. Також якісне формування особистості поліцейського залежить і від сформованості вольових якостей, загартування організму, що сприяє можливості переносити значні фізичні навантаження під час виконання функціональних обов’язків поліцейським.

Саме тому, на тепер актуальним є творчий пошук науково-педагогічного складу кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 щодо мотивації курсантів до фізичного виховання, фізкультурно-спортивної діяльності, організації відвідування ними спортивних змагань з різних видів спорту.

Детальніше...
 
Синергетика й навчання нового покоління
Про інститут - Новини

Інтелект – це пристрасть

Рене Декарт

Креативність – це інтелект, що розважається

Альберт Ейнштейн

Останнім часом вищі навчальні заклади все частіше шукають шляхи забезпечення інноваційності процесу навчання. І це не дивно, адже світ стрімко змінюється, формуючи нові виклики, висуваючи нові вимоги до фахівців. Але змінюється не тільки час і простір, змінюються й покоління, народжені в епоху швидких змін, глобалізації, віртуалізації тощо.

Згідно з популярною теорією поколінь Вільяма Штрауса та Ніла Хоува, сьогодні здобувачами освіти є представники так званого «покоління Z» - молоді люди, що виросли в епоху цифрових технологій і розквіту соціальних медіа. Вони не пам’ятають часу без Інтернет у безпосередньому доступі й не вважають за потрібне накопичувати інформацію, адже її навколо них надто багато. Їм важко концентрувати увагу й запам’ятовувати, мотивувати їх складно, низькі результати їх цілком задовольняють.

Детальніше...
 
Виш-переселенець підтримав Лазаренко Сергій Жоржийович - перший заступник голови Антикорупційного комітету України
Про інститут - Новини

Науковці України – надійна опора та дієва підтримка у вирішенні питання щодо формування фонду бібліотеки вишу-переселенця навчальною та науковою літературою.

Днями ми отримали літературу від Лазаренка Сергія Жоржийовича -  першого заступника голови Антикорупційного комітету України, доктора юридичних наук, доктора біоенергоінформаційних наук, доктора космоеніопсихології, професора, академіка Міжнародної академії інформатизації і Міжнародної академії проблем безпеки, оборони правопорядку. Сергій Жоржийович має почесні звання «Заслужений юрист України», «Народний посол України», «Герой праці», гетьман Союзу козацьких організацій України, генерал козацтва України, генерал армії СЕБ.

Життєве кредо: «Шлях до людей – серцем, надією і любов’ю, до знання – розумом і волею, до справи – професіоналізмом, до Бога – душею та вірою».

Сергій  Жоржийович родом з міста Макіївки Донецької області. Працював у прокуратурі Донецької області. У 1991 році, працюючи прокурором району, Сергій Жоржийович був обраний депутатом Донецької міської ради і став наймолодшим та єдиним у державі прокурором району, що був одночасно обраний ще й депутатом міської ради. З цього часу постійно поєднує громадську і наукову діяльність та державну службу.

Детальніше...
 
На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України вийшла стаття про реалізацію соціальних проектів у Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут свою роботу на освітянській ниві розпочав у 1961 році і до цих пір на високому професійному рівні здійснює підготовку поліцейських та юристів. Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни, Виш був вимушений змінити місце дислокації і з 2014 року розпочав свою активну діяльність у місті Кривий Ріг. На жаль, у зв’язку з переміщенням було втрачено і знищено практично всю матеріально-технічну базу вишу.

Незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, Донецькому юридичному інституту МВС України вдалося не лише зберегти своє добре ім’я і традиції, а й примножити здобутки.

За підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ», ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»)» у 2017 року відбувся Пітчинг Проектів Соціальної Дії серед вищих навчальних закладів та вишів-переселенців. Для участі у зазначеному заході, за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного, науково-педагогічним складом вишу було підготовлено декілька проектів, із них перемогу отримали лише два.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 68 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) стартували курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

Для Донецького юридичного інституту, як переміщеного навчального закладу, є дуже важливим проведення освітнього процесу за всіма напрямками та з різними категоріями не тільки цивільних осіб, а й військовослужбовців, поліцейських. Одним з видів освітянської діяльності є курси підвищення кваліфікації – це навчання, направлене на підтримку і удосконалення професійного рівня, знань і умінь фахівців певної галузі.

Так, 02 квітня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності 92А, розпочались курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських.

До вишу прибули поліцейські патрульної поліції з Управління патрульної поліції м. Кривого Рогу, Кіровоградської та Черкаської областей Департаменту патрульної поліції у кількості 30 осіб.

Детальніше...
 
Особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України взяв участь у забезпеченні публічної безпеки під час візиту Президента України до міста Маріуполь
Про інститут - Новини

01.04.2018 року, в рамках взаємодії з Головним управління Національної поліції в Донецькій області, особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України у кількості 11 поліцейських взяв активну участь у забезпеченні публічної безпеки та публічного порядку під час візиту Президента України до м. Маріуполя.

О 06 год. 00 хв. поліцейські інституту були зібрані у Центральному відділі поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області для проведення відповідного інструктажу. Інструктував особовий склад начальник Центрального відділу поліції полковник поліції Микола Побойний. Він нагадав, що у місті проводяться антидиверсійні заходи, які спрямовані на недопущення терористичних актів. Наголосив, що під час несення служби необхідно проявляти пильність та звертати увагу на підозрілі предмети, особливо на зупинках громадського транспорту та у місцях масового скупчення людей.

Детальніше...
 
Свято футболу в Маріуполі відвідали курсанти факультету № 2
Про інститут - Новини

1 квітня у Маріуполі на стадіоні ім. В. Бойка відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Маріуполь» та «Динамо» (Київ). Значимість даної гри для містян та гостей Маріуполя важко переоцінити. Присутність на даній грі Президента України Петра Олексійовича Порошенко у черговий раз засвідчила, що Маріуполь мирне і безпечне місто. Попередньо Президент України Петро Олексійович Порошенко зазначив, що «зробив все можливе», щоб у Маріуполі відбувся матч за участі ФК «Динамо». «Ще одна подія, яка сьогодні буде – футбольний матч. Насправді, це дуже важливо. Якби у Маріуполі не проводили футбольні матчі – хто повірить що ми за мир, хто повірить, що ми забезпечуємо безпеку?», - сказав президент під час відвідання Волноваської школи №5. Свято великого футболу повернулося до м. Маріуполя.

Більше десяти тисяч уболівальників завітали на дану гру. Курсанти першого курсу факультету № 2 також приєдналися до багатотисячної громади уболівальників. Підготувавши плакат «Маріуполь вітає Київ» та уболівальницькі реквізити, курсанти завітали на стадіон. Хто б сказав, що на футбольному святі у Маріуполі можна було б так просто поспілкуватися з Президентом України? А наш курсант мав за честь і сфотографуватися з Петром Олексійовичем Порошенко.

Детальніше...
 
Виступ збірної команди Донецького юридичного інституту з гирьового спорту на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України серед вищих навчальних закладів МВС України у м. Львові
Про інститут - Новини

З 26 по 28 березня цього року в місті Львові відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2018» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України та чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 30 спортсменів серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, серед яких вперше в історії виступили спортсмени збірної команди Національного антикорупційного бюро України, та 77 спортсменів серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

З них – 3 заслужені майстри спорту України, 4 - майстри спорту України міжнародного класу, 12 - майстрів спорту України, 15 - кандидатів у майстри спорту України.

Детальніше...
 
Вітаємо методиста навчально-методичного відділу Олесю Геннадіївну Передерій з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Олеся Геннадіївно!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У 2003 році Ви прийняли рішення стати на шлях служіння українському народові та отримали перші фахові знання на курсах початкової підготовки у Донецькому юридичному інституті. Отримавши неоціненний досвід роботи в практичних підрозділах системи МВС на Донеччині, Ви повертаєтеся до стін рідної Alma Mater, де підвищуєте свій кваліфікаційний рівень та починаєте працювати на благо і розвиток вишу. Переїхавши разом з вишем за новим місцем його дислокації Ви розпочали свою трудову діяльність на посаді методиста навчально-методичного відділу.

Детальніше...
 
На факультеті № 1 Донецького юридичного інституту відбулися батьківські збори
Про інститут - Новини

31 березня на факультеті № 1 Донецького юридичного інституту МВС України відбулися батьківські збори курсантів 2-го курсу. Основні питання, які обговорювалися з батьками – особливості навчального процесу та транспортна дисципліна. Для батьків було цікаво почути про успішність та поведінку своїх дітей від декана факультету, полковника поліції Михайлова Руслана Івановича, який назвав як кращих курсантів, так і тих, хто мав негативні оцінки за результатами середнього балу за березень.

Крім декана в обговорені питань взяли участь: проректор інституту полковник поліції Панченко Микола Анатолійович, заступник декана майор поліції Шапарь Артем Олександрович, провідний фахівець відділу організації служби капітан поліції Миронов Олександр Олександрович. Керівництво звернуло увагу на необхідність систематичної роботи курсантів, відпрацювання нулів та виправлення оцінок для покращення свого балу.

Детальніше...
 
Психологічна підготовка педагогів і студентів – запорука підвищення якості навчання
Про інститут - Новини

Останнім часом у суспільстві відбуваються бурхливі реформи, зокрема в освіті, які повинні нести в собі не тільки виховний і навчальний потенціал, а й зберігати здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Саме тому дуже важливо запроваджувати в освітній процес інноваційні форми та технології навчання. З ініціативи ректора ДЮІ МВС України у виші проводиться системна робота щодо впровадження новітніх педагогічних технологій в освітній процес. Однією з інноваційних технологій є тренінгові форма навчання.

Донецький юридичний інститут МВС України має великий досвід щодо впровадження психотренінгових технологій у освітню, професійну та практичну діяльність. У 2003 році на базі інституту було створено Центр упровадження психотренінгових технологій. У 2006 році Центр отримав статус науково-дослідного підрозділу та став першим в Україні науково-дослідним та навчально-практичним експериментальним центром з проведення соціально-психологічних тренінгів з різними категоріями працівників ОВС, а також підготовки тренерів-психологів. У результаті плідної співпраці з Нюрнберзькою школою поліції (Баварія) та за підтримки ректора Бесчастного Віктора Миколайовича як підрозділ Донецького юридичного інституту МВС України була створена лабораторія соціально-психологічних технологій, спеціалісти якої розробили тренінгові такі програми: «Методи психологічного самозахисту в агресивному середовищі», «Тренінг адаптації з курсантами та студентами», «Тренінг формування позитивного психологічного клімату в колективі», «Тренінг впевненої поведінки», «Тренінг комунікації», «Тренінг сенситивності».

Детальніше...
 
Пітчинг «Безпека при поводженні зі зброєю»
Про інститут - Новини

За підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ», ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»)» 17 лютого 2017 року відбувся Пітчинг Проектів Соціальної Дії серед вищих навчальних закладів та вишів-переселенців. Для участі у зазначеному заході за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного науково-педагогічним складом вишу було підготовлено декілька проектів. За отримання фінансування від Британської Ради на реалізацію власних ідей боролися 54 учасника, які представляли 35 кращих проектів.

Одним із проектів представників вишів-переселенців, який одержав перемогу був «Семінари-тренінги з заходів безпеки поводження зі зброєю» старшого викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Володимира Голика.

Пілотним заходом, в рамках реалізації зазначеного проекту соціальної дії, 30 червня 2017 року у приміщенні факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України ДЮІ відбувся інформаційно-практичний тренінг для вчителів предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу та представників преси на тему: «Безпека при поводжені зі зброєю». До цього тематичного заходу долучилося більше 35 освітян та представників ЗМІ.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційний інформатор ДЮІ МВС України «Крокуємо в майбутнє разом»

 

Детальніше...
 
Шануймо народні традиції – святкуємо Вербну неділю
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті існує традиція залучати курсантів, студентів, слухачів до духовної та етичної освіти. У наш буремний час стає все складніше зробити правильний вибір, оскільки сучасна молодь знаходиться у величезному потоці найрізноманітнішої інформації і далеко не завжди істинної. Тому кожній молодій людині завжди необхідна підтримка досвідчених людей і правильні життєві орієнтири.

Сьогодні українці східного обряду святкують Вербну неділю або вхід Господній в Єрусалим, а українці римо-католики святкують Великдень.

Не залишилися осторонь народних традицій та релігійного виховання і курсанти факультету № 2 Донецького юридичного інституту, які на Вербну неділю відвідали Свято-Троїцький храм у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня21222324252627282930НаступнаКінець »

Сторінка 22 з 41
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval