Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 356
Вчора: 526
Цього тижня: 882
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 8675
Минулого місяця: 13575
Всього: 1260872


6 червня своє професійне свято відзначають представники засобів масової інформації
Про інститут - Новини

6 червня в Україні відзначають професійне свято журналістів, кореспондентів і репортерів – День журналіста України.

Датою заснування свята стало 25 травня 1994 року. Саме у цей день президент України Леонід Кравчук підписав Указ № 251/94, згідно якого в країні встановлювалося нове професійне свято працівників засобів масової інформації.

Союз журналістів України створили 23 квітня 1959 року. Це було ще в епоху існування СРСР. Але об'єднання українських журналістів входило до складу Союзу журналістів СРСР. Кардинально ситуація змінилася з розпадом "країни рад" і проголошенням незалежності України.

Детальніше...
 
Участь представників інституту у загальнонаціональному юридичному форумі «Доступ до правосуддя у контексті судової реформи»
Про інститут - Новини

Професори кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Анатолій Волобуєв та Тимур Лоскутов взяли участь у загальнонаціональному юридичному форумі «Доступ до правосуддя у контексті судової реформи», що проходив у м. Сєвєродонецьк, Луганської області.

З вітальним словом виступили національний радник з юридичних питань, керівник відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні, LLM, кандидат юридичних наук Олександр Водянніков, ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, доктор юридичних наук, професор Віталій Комарницький, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Андрій Козлов, начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області Ігор Савенко та голова Апеляційного суду Луганської області Володимир Гаврилюк.

Детальніше...
 
Нові здобутки курсантів факультету №2 у спортивних змаганнях
Про інститут - Новини

Другого червня у Маріуполі, вже традиційно щосуботи, відбулися легкоатлетичні змагання у бігу на 10 000 метрів «Маріуполь – місто миру». Захід було ініційовано Марафонською командою імені Шрі Чінмоя «Самоперевершення», видатного громадського діяча та філософа, атлета. У даному забігу спробували свої сили курсанти 1-го курсу факультету № 2, а саме Станіслав Борщак та Євген Калакайло.

Курсанти взяли участь у забігу на дистанцію в десять кілометрів на території Приморського парку м. Маріуполя, до якої готувалися щоденно, адже ділянки траси проходили через паркову територію, що ускладнювало її проходження, а отже потребували тренувань за різних умов. Майбутні поліцейські вдало пройшли дебютну для себе змагальну дистанцію, а саме Станіслав Борщак виборов друге місце у віковій групі «чоловіки до 19 років», а Євген Калакайло у напруженій боротьби серед досвідчених атлетів та тренерів міських тренажерних залів здобув четверте місце у категорії «чоловіки 20-29 років».

Детальніше...
 
Вітаємо національного менеджера програм з питань правової реформи, координатора проектів ОБСЄ в Україні Віталія Олександровича Гецелюка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Олександровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Зі шкільної лави, навчаючись в ліцеї в класі з поглибленим вивченням історії та права, Ви мріяли опанувати професію юриста. Закінчивши в 2002 році слідчо-криміналістичний факультет Луганської академії внутрішніх справ (згодом –  Луганський державний університет внутрішніх справ) твердо вирішили присвятити своє життя науці, підтвердженням чого є успішний захист дисертаційного дослідження на здобуття вченого звання кандидата юридичних наук. Коло Ваших основних наукових інтересів складають питання принципів кримінального права та криміналізації суспільно небезпечних діянь. Ви є автором близька двадцяти наукових публікацій, серед яких дві монографії (одна з них відзначена дипломом Президії Національної академії наук України), навчальні посібники та наукові статті, є лауреатом дипломом Фонду Академіка права В.В. Сташиса.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області, полковника поліції Сергія Павловича Колесника з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Павловичу!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Відданість службі в Національній поліції України – є покликання для шляхетних, чесних, порядних людей. Дозвольте висловити Вам слова вдячності за мудрість, мужність, самовідданість, вірність присязі, відповідальність при виконанні службових обов’язків в надзвичайно складних умовах на лінії розмежування.

Детальніше...
 
Вітаємо Маріупольського міського голову Бойченка Вадима Сергійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Вадиме Сергійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як багатогранною особистістю, як Головою Наглядової ради Донецького юридичного інституту МВС. Завдяки Вашому вмілому керівництву робота колегіального органу, у цей скрутний для вишу-переселенця час, не лише зберегла славні традиції навчального закладу, а й значно примножила їх.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Донецького юридичного інституту, кандидата юридичних наук Наталю Олександрівну Коміссарову з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Наталю Олександрівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваша доля тісно та нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом, адже саме тут за тривалі роки кропіткої роботи Ви повністю реалізували себе як науковець, викладач, колега, яку поважають усі співробітники нашого вишу, а також чарівна жінка, яка є люблячою мамою і коханою дружиною.

Детальніше...
 
Вивчаємо історію разом: курсанти факультету №2 прийняли участь у фестивалі «Дике поле: шлях до Європи»
Про інститут - Новини

При підтримці Донецької обласної державної адміністрації, 2 червня 2018 року відбувся історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле: шлях до Європи». Багатогранна та насичена культурна програма фестивалю проходила на межі двох областей: Запорізької та Донецької, на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні могили», що на території Нікольського району Донецької області.

У програмі фестивалю були представлені: реконструкція історії України у різних історичних періодах: скіфська, козацька, княжа доби та доба АТО, показові виступи українського козацтва, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних страв, вернісаж і майстер-класи майстрів ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, конкурсно-розважальні програми для дітей, спортивно-розважальна програма, степовий університет, фестиваль повітряних зміїв, концерт кращих колективів області та гостей фестивалю, вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом та багато іншого.

Детальніше...
 
До Дня журналістики з курсантами вишу провели тренінг з медіаграмотності та критичного мислення
Про інститут - Новини

Напередодні Дня журналіста з курсантами Донецького юридичного інституту МВС України, за підтримки ректора інституту Віктора Бесчастного, було організовано тренінг з медіаграмотності та критичного мислення, який провів Андрій Барулін - журналіст видання «krivbass.city», сертифікований тренер з медіаграмотності Академії Української Преси під патронатом DW Akademi, громадський діяч.

«Людина в світі медіа повинна бути медіаграмотною» - зауважив Герберт Маршалл Маклюєн, і саме навички медіаграмотності дозволяють орієнтуватися у складному медіапросторі й використовувати медіа для власного розвитку, не ставши жертвою впливу ЗМІ, бо саме медіаграмотність - одна з ключових компетенцій людини 21 сторіччя, особливо в умовах стрімкої інформатизації суспільства.

Тренінг з медіаграмотності та критичного мислення складався з чотирьох модулів:

Модуль 1. Медіаосвіта та медіаграмотність. Робота над поняттями і сутністю медіаграмотності.

Детальніше...
 
Участь волейбольної команди ДЮІ в Чемпіонаті України з пляжного волейболу
Про інститут - Новини

На вихідних на території навчально-тренувальній базі «Теремок», що розташована неподалік Кривого Рогу, в селищі Софіївка, відбувся перший етап Чемпіонату України 2018 з пляжного волейболу. В змаганнях брали участь спортсмени із різних містечок України. Як і в минулих роках цього разу змагання проходили в різних вікових категоріях. Слід відзначити, що в цьому році до Кривого Рогу (НТБ «Теремок») завітали близько 25 команд, що, на думку організаторів турніру, вказує на розширення географія учасників чемпіонату.

Донецький юридичний інститут багато робить для розвитку волейболу в Криворізькому регіоні. Долучилися і до участі в турнірі, який мав рівень одна зірка.

Протягом двох днів на двох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Серед чоловічих та жіночих команд дівчат третина команд була із Кривого Рогу. Представляли Донецький юридичний інститут МВС України Світлана Шевченко, Катерина Губа та Христина Ткаченко. У підсумку наші дівчата посіли четверте місце. До змагань команду готував тренер О. М. Стратійчук.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проходять підвищення кваліфікації викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу Донецького юридичного інституту № 151 від 14.05.2018 «Про організацію проходження підвищення кваліфікації педагогічним складом Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» з 4 червня на базі факультету № 2 інституту розпочалися навчальні заняття з підвищення кваліфікації викладачів Академії поліції інституту.

У цей день була проведена інструктована нарада за участю проректора інституту капітана поліції Дениса Нестерова, декана факультету № 2 підполковника поліції Віктора Орлова, заступника декана факультету № 2 Сергія Пекарського, науково-педагогічного складу факультету № 2 та педагогічного складу Маріупольського ЦППП «Академія поліції». Попередньо

Під час наради було зазначено, що кафедрами інституту були підготовлені відповідні навчально-методичні матеріали з навчальних дисциплін для підвищення кваліфікації викладачів Академії поліції. Своєю чергою основними завданнями підвищення кваліфікації педагогічних працівників є:

Детальніше...
 
Впровадження Community Policing в діяльності громади
Про інститут - Новини

Впровадження Community Policing в діяльності громади, саме під такою назвою наприкінці травня пройшов круглий стіл в містечку Ков’яги Валківського району Харківської області. На запрошення організаторів заходу науковці Донецького юридичного інституту МВС України долучилися до участі в науково-практичному круглому столі в якості експертів. Окрім представників Донецького юридичного інституту МВС України в роботі круглого столу взяли участь представники Європейського Союзу, Шведської організації «Swedish police», науковці з Києва, Запоріжжя та Харкова, представники громадського об’єднання з охорони публічного порядку селища Ков’яг та представників Національної поліції.

Сучасний етап державотворення в Україні будується на засадах правового, суверенного, демократичного суспільства, в якому домінують загальнолюдські цінності. Насамперед, в основу розвитку держави покладено цивілізовані принципи, такі як захист прав, свобод і законних інтересів людини і громадянина. Верховна Рада України своєю чергою визначила в Основному Законі держави людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку найвищою соціальною цінністю (ст. 3).

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч з керівництвом та курсантами Криворізького коледжу Національного авіаційного університету

 

Детальніше...
 
29 травня відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

29 травня 2018 року проведено травневе засідання Вченої ради закладу вищої освіти.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про взаємодію інституту з Головними управліннями Національної поліції, Управліннями поліції охорони в областях та Управліннями патрульної поліції у містах».

Під час розгляду зазначеного питання проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров зазначив, що однією з дієвих форм проведення профорієнтаційної роботи в інституті є виїзди працівників закладу вищої освіти до Головних управлінь Національної поліції в прилеглих областях, Управлінь патрульної поліції і, безпосередньо, робота з їх керівниками, а також – з працівниками секторів організації відбору та проведення атестування поліцейських при Головних управліннях Національної поліції. Ці виїзні робочі зустрічі дозволяють встановити прямий зв'язок з управліннями та тримати на постійному контролі чисельність абітурієнтів, які виявили бажання вступати до вишу.

Взаємодія вишу-переселенця з Управліннями Національної поліції в областях та Управліннями патрульної поліції у містах носить послідовний та систематичний характер і здійснюється наступним шляхом: безпосереднього відвідування зазначених установ представниками інституту; проведення робочих зустрічей з керівництвом підрозділів Національної поліції; участі представників вишу-переселенця у спільних заходах з  підрозділами Національної поліції; службового листування та службових переговорів за телефоном з працівниками Головних управлінь та підпорядкованих підрозділів.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут взяв участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей
Про інститут - Новини

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Це свято не лише дітей, а й дорослих, усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ.

Традиційно, у цей день для малечі влаштовуються різноманітні свята. У місті з нагоди свята теж пройшло безліч яскравих розважальних та спортивних дійств. Урочисті заходи відбувалися в різних районах.

Детальніше...
 
Викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 успішно пройшли курси підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

В умовах сьогодення та Європейської інтеграції України існує гостра необхідність уніфікації системи підготовки поліцейських, адже Національній поліції України потрібні кваліфіковані кадри, які мають відповідати сучасним вимогам та високому рівню професіоналізму для забезпечення виконання основних завдань покладених державою на поліцію. Одним з видів освітянської діяльності Донецького юридичного інституту МВС України є курси підвищення кваліфікації – це навчання, направлене на підтримку і удосконалення професійного рівня, знань і умінь фахівців певної галузі.

З метою підвищення своїх професійних якостей та набуття нових знань, необхідних для кваліфікованого навчання поліцейських, в період з 12 березня до 25 травня 2018 року викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходили двотижневі курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних (педагогічних) працівників закладів вищої освіти МВС України, які залучаються до занять з тактичної та спеціальної фізичної підготовки поліцейських.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут представлено у Маріуполі на англомовному тренінгу «English for Media Literacy»
Про інститут - Новини

31 травня у м. Маріуполі у Донецькому державному університеті управління проводився одноденний англомовний тренінг «English for Media Literacy». Даний тренінг є частиною загальнодержавного проекту, який реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Донецький юридичний інститут на тренінгу представляла викладач кафедри гуманітарних дисциплін факультету № 2 Олена Волік. Протягом роботи тренінгу розглядались актуальні питання використання освітньої онлайн-платформи Coursera. Так були представлені базові навики медіа грамотності та надані корисні поради щодо використання матеріалів курсу для студентів.

Детальніше...
 
Загальнодержавний День відкритих дверей ОЦ «Донбас-Україна» вишів-переселенців у місті Маріуполі
Про інститут - Новини

Першого червня 2018 року в Палаці культури «Український дім» у місті Маріуполі відбувся загальнодержавний День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створені Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Одинадцять закладів вищої освіти презентували вступ до навчальних закладів за спрощеною процедурою для абітурієнтів, які проживають на тимчасово окупованій території.

Детальніше...
 
Першого проректора Назимка Єгора Сергійовича включено до складу координаційного бюро з проблем кримінології
Про інститут - Новини

Відповідно до постанови президії Національної академії правових наук України № 105/8 від 16 березня 2018 р. затверджено оновлені склади координаційних бюро відділень НАПрН України.

Так, до складу координаційного бюро з проблем кримінології включено першого проректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника Назимка Єгора Сергійовича.

Детальніше...
 
Екологічна освіта і виховання молоді як запорука щасливого майбутнього
Про інститут - Новини

Об’єктивним критерієм соціально-екологічного розвитку будь-якої держави, як і суспільства в цілому, є діти. Діти — майбутнє держави.

XXI століття характеризується збереженням суперечностей між Людиною і Природою, основою яких є порушення тої складної рівноваги між ними, що склалася протягом попередніх тисячоліть і яка змінилася через багатопланове, перш за все техногенне, втручання людини в розвиток природи. Зміни навколишнього середовища, в якому живе людина, проявляються, в свою чергу, новими її хворобами. Найбільш чутливими до умов існування людини в природі, до екології довкілля є діти. Формування їх організму є екологічно залежним.

З нагоди Дня захисту дітей, доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Родіною Валерією Вікторівною, яка викладає дисципліну «Екологічне право» студентами третього курсу було переглянуто документальний фільм «Дім», що демонструє красу планети і наслідки руйнувань, завданих діяльністю людини. Незагойні шрами, нанесені Землі промисловими виробництвами, наслідки війн, екологічних катастроф, розкривають глядачеві реальну ситуацію на планеті.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 36
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval