Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.7%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 433
Вчора: 1453
Цього тижня: 3138
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 22461
Минулого місяця: 21230
Всього: 1386336


Чергове складання вступного випробування для вступників на факультет №3 ДЮІ МВС України – відбулося!
Про інститут - Новини

У розпалі періоду подання вступниками необхідних документів задля здобуття вищої освіти, у стінах Донецького юридичного інституту МВС України, окрім безперервної роботи приймальної комісії, відбуваються і складання вступних випробувань, які абітурієнти, відповідних категорій та за відповідними спеціальностями, мають право здійснювати на базі вишу.

Новітнім кроком на шляху розвитку факультету №3 ДЮІ МВС України є відкриття спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», яку здобувачі вищої освіти можуть отримати як на денній, так і на заочній формі навчання. Зазначена спеціальність існує на рівні із спеціальністю 081 «Право». Поміж усіх встановлених вимог для претендентів на здобуття вищої освіти, визначається і позиція щодо складання вступного випробування за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», а саме творчого конкурсу.

Детальніше...
 
У м. Маріуполі курсанти 1-го курсу інституту на базі Центрального відділу поліції ГУНП в Донецькій області приступили до ознайомчої практики
Про інститут - Новини

Однією зі складових фахової підготовки майбутніх правоохоронців є практична складова. Саме тому відповідно до вимог Положення про практичну підготовку слухачів та курсантів вищих навчальних закладів МВС України, затвердженого наказом МВС України від 27.06.2013 № 621 передбачено проходження курсантами першого курсу ознайомчої практики. З метою якісної організації проходження курсантами 106-го та 107-го навчальних взводів інституту ознайомчої практики 23 липня на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України було проведено інструктаж. Інструктаж проводили декан факультету № 2 Віктор Орлов, заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський та провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко.

На початку заходу провідний фахівець факультету Валерій Солейко провів стройовий огляд та перевірив їх зовнішній вигляд та формений одяг. Декан факультету № 2 Віктор Орлов зазначив, що протягом ознайомчої практики курсанти повинні ознайомитися з оперативно-службовою діяльністю структурних підрозділів та служб Національної поліції України, закріпити на практиці теоретичні знання, набути практичні навички, що відповідають кваліфікаційним вимогам професії «поліцейський». Своєю чергою заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський акцентував увагу на дотриманні дисципліни, законності та особистої безпеки під час ознайомчої практики. Також було зазначено обов’язковість введення щоденника практики, відповідно до індивідуального плану проходження практики, долучення копій документів, складених курсантами у ході практики.

Детальніше...
 
ПЕРШИЙ ДОСВІД ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КУРСАНТІВ ІНСТИТУТУ НАБОРУ 2017 РОКУ
Про інститут - Новини

Проведення ознайомчої практики у курсантів першого курсу факультету №1 є невід’ємною складовою освітнього процесу у вищих навчальних закладах системи МВС України, що спрямована на ознайомлення майбутніх поліцейських з оперативно-службовою діяльністю Національної поліції, її структурними підрозділами та службами, набуття ними практичних навичок, що відповідають кваліфікаційним вимогам професії «поліцейський».

Починаючи з 23 липня, курсанти першого курсу протягом двох тижнів будуть проходити ознайомчу практику на базі Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, у складі якого діють вісім відділень поліції у різних районах міста.

Детальніше...
 
На базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулося оголошення наказів інституту «Про зарахування на навчання» курсантів 2018 року набору
Про інститут - Новини

Відповідно до плану роботи Приймальної комісії Донецького юридичного інституту МВС України для вступників, які успішно пройшли конкурсний відбір та були рекомендовані на навчання 23 липня на базі Маріупольського центру первинної підготовки поліцейських «Академія поліція» ДЮІ МВС України відбулося оголошення наказів інституту «Про зарахування на навчання».

Відбулася хвилююча подія для вступників та їхніх батьків. Кожен з вступників свідомо обрав професію правоохоронця, успішно пройшли всі етапи складного конкурсного відбору. У цей день проректор інституту Денис Нестеров за участю представників факультету № 2 інституту: Віктора Орлова, Сергія Пекарського, Віктора Гурського та Станіслава Клименко довів до відома вступників: наказ інституту «Про зарахування на навчання» за спеціальністю «Право» за державним замовленням за спеціалізацією підготовки «органи досудового розслідування» та «підрозділи кримінальної поліції» та наказ інституту «Про зарахування на навчання» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» за державним замовленням за спеціалізацією підготовки «підрозділи превентивної діяльності».

Детальніше...
 
Проходження навчальної практики курсантами 2-го курсу Донецького юридичного інстистуту МВС України
Про інститут - Новини

На протязі трьох тижнів липня курсанти другого курсу факультету № 1, відповідно до нормативних актів щодо одержання вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр», проходять навчальну практику в структурних підрозділах Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області та ГУ НП в Донецькій області.

Доцентами кафедри адміністративно-правових дисциплін вищезазначеного факультету Філіпенко Анастасією та Шустровою Ксенією проведено перевірку проходження курсантами практики.

Під час перевірки проходження практики курсантами в Інгулецькому відділенні поліції Криворізького відділу поліції Ксенією Шустровою, а саме в секторі превенції отримано позитивні відгуки від керівників навчальної практики. Старший лейтенант поліції Боченков Олександр Сергійович, дільничний офіцер поліції, який є наставником двох курсантів – Кузьмічової Олени й Мархеви Максима позитивно охарактеризував діяльність курсантів ДЮІ. Олександр Сергійович розповів, що курсанти знаходяться на дільниці проводять прийом громадян, з населенням спілкуються коректно, проводять превентивні заходи з молоддю й інше. Від старшого лейтенанта поліції Чечеля Андрія Петровича, інспектора з ювенальної превенції сектору превенції того ж відділення поліції, який є наставником трьох курсантів – Морозевича Владислава, Ржеуцької Марії та Шапкіної Дар’ї, Шустрова К.В. так само почула тільки позитивні відгуки: дівчата швидко знаходять спільну мову з дітьми, всі курсанти проводять на належному рівні превентивні заходи, документацію ведуть старанно.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Таруту Сергія Олексійовича – народного депутата Верховної Ради України
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Олексійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Наумова Вадима Васильовича – колишнього заступника начальника ДІАЗ МВС України
Про інститут - Новини

Шановний Вадиме Васильовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Курсанти набору 2017 року поділилися своїми враженнями від 1-го курсу навчання в Донецькому юридичному інституті
Про інститут - Новини

«Дивно, як швидко промайнув рік нашого навчання в Донецькому юридичному інституті, мені не віриться, що позаду залишилося КМБ, казарма,  та взагалі будні курсантів, які увесь час проводять в інституті» - майже кожен курсант І-го курсу висловив цю фразу на питання «Які твої думки відносно закінчення першого курсу?».

«Мені вже не вистачає спілкування з дівчатами, а особливо з мого спального приміщення. Саме того відчуття, начебто ми навіки разом, підтримки, балачок, сміху, щастя від того, що я отримала таку велику родину» - Валерія Герасименко дала таку відповідь на задане питання. Під час розмови Валерія ніжно усміхалась та дивилась в гору, начебто згадувала, щось неймовірно приємне.

Детальніше...
 
Абітурієнти інституту організовано прибули до своїх домівок у Донецьку область
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті завершується робота приймальної комісії з набору абітурієнтів на бюджетну форму навчання. Так, з 12 липня абітурієнти Донецького юридичного інституту МВС України, які мріють про професію поліцейського ‑ майбутні працівники підрозділів досудового розслідування, кримінальної поліції, превентивної діяльності, вихідці з різних міст та районів Донецької області організовано прибули до інституту для складання випробування з фізичної підготовки та творчого конкурсу.

У цей напружений час, за ініціативи ректора інституту, професора Віктора Бесчастного та сприяння керівництва ГУНП в Донецькій області було організовано доставку дітей з прифронтової області автобусами з м. Маріуполя до м. Кривого Рогу. Так, саме наш інститут є єдиним закладом вищої освіти, який забезпечив своєчасне прибуття абітурієнтів з різних міст та районів Донецької області та надав їм можливість вирішити всі питання, пов’язані з побутом у період проходження конкурсного відбору.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Прокудіна Олександра Сергійовича – заступника начальника ГУНП в Херсонській області
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Сергійовичу!

Від імені Вченої ради, науково-викладацького складу, співробітників інституту, курсантів, студентів, слухачів нашого навчального закладу та себе особисто щиросердно вітаю Вас, шановний Олександре Сергійовичу, з Днем народження.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Тулінова Валентина Сергійовича – кандидати юридичних наук, підполковника поліції
Про інститут - Новини

Шановний Валентине Сергійовичу!

За дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Детальніше...
 
Претенденти на посади держслужби складають іспити
Про інститут - Новини

Наразі Україна перебуває на стадії формування інститутів демократичного суспільства, розбудови національної держави. Загальновідомо, що наша держава є унітарною, державною мовою в ній є українська.

1 травня 2017 року набуло чинності положення Закону України «Про державну службу», згідно з яким однією з вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, є вільне володіння державною мовою. Претендент на участь у конкурсі на вступ на посаду державної служби має подати посвідчення встановленого зразка про атестацію щодо вільного володіння державною мовою (стаття 25 Закону).

Детальніше...
 
Підсумки виступів збірної команди Донецького юридичного інституту МВС України з гирьового спорту у І-му півріччі 2018 року
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України за свою 57-річну історію завжди славився своїми спортивними здобутками. Особливе місце серед них займає гирьовий спорт, який приніс рідному вишу найбільше досягнень як на міжнародній так і всеукраїнській арені. Перше півріччя 2018 року було багате на спортивні змагання, де брали участь гирьовики інституту.

26-27 січня 2018 року в місті Харкові на базі одного з кращих спортивних фітнес клубів України YOD відбувся Відкритий турнір з гирьового спорту YOD-ІІ.

Так, у поштовху довгим циклом з гирями вагою 24 кг у абсолютній ваговій категорії (без урахування ваги спортсменів) у запеклій боротьбі перемогу виборов майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Хоменко Владислав, який за 10 хвилин відведеного часу виконав 87 підйомів, випередивши багатьох іменитих спортсменів.

Успіх нашого лідера підтримала кандидат в майстри спорту України з гирьового спорту курсант 101/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Устінова Анастасія, яка у ривку гирі вагою 16 кг стала віце-чемпіонкою змагань.

Детальніше...
 
Юридичний факультет вітає абітурієнтів!
Про інститут - Новини

Сьогоднішній день є доволі визначним і знаковим для юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України – розпочалася реєстрація абітурієнтів, які бажають отримати вищу юридичну освіту в його лавах.

Вже з самого ранку майбутніх студентів зустрічав декан факультету – кандидат юридичних наук Ампілогов Олександр Валерійович. Кожний абітурієнт мав можливість ближче познайомитися зі структурою факультету та особливостями набуття вищої юридичної освіти. Короткий екскурс в майбутнє навчання абітурієнти провели разом з керівниками кафедр юридичного факультету: кандидатом юридичних наук Піддубною Дарією Сергіївною, кандидатом юридичних наук, доцентом Кадалою Віталієм Віталійовичем та доктором юридичних наук, доцентом Куракіним Олександром Миколайовичем.

Детальніше...
 
Абітурієнти інституту прийняли участь у історичному брейн-рингу
Про інститут - Новини

20 липня фахівцями загальної бібліотеки інституту спільно з представниками факультету № 2 було проведено тематичний історичний брейн-ринг, в якому прийняли участь абітурієнти інституту. Метою брейн-рингу є виховання у майбутніх курсантах зацікавлення до вивчення історії, актуалізація пізнавальної діяльності, виробка вмінь брати участь в обговоренні історичних питань, берегти пам'ять народу про історичне минуле.

Отже, тематика брейн-рингу була присвячена історії України. Безпосередньо фахівці бібліотеки Руслана Стойка та Ірина Косяк підготували завдання різної складності. Абітурієнти обрали дві команди – дівочу та хлоп’ячу, а також членів журі, які контролювали правильність і швидкість відповідей. Кожна з команд мала і групу підтримки. Вірність відповідей коментував заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський. Дівоча команда обрала собі назву «Звірополіс», а хлоп’яча  для себе обрала назву «Абракадабра».

Детальніше...
 
Проведення курсів підвищення кваліфікації для патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

Сучасні потреби державотворення, тенденції економічного розвитку суспільства обумовлюють необхідність вирішення низки проблем, серед яких: формування змісту професійного навчання та організація навчального процесу відповідно до потреб економічного і соціального розвитку держави на основі впровадження результатів сучасних наукових досліджень, широкого використання вітчизняного та зарубіжного досвіду в сфері професійної підготовки та навчання; реалізація концепції навчання упродовж життя, що має на меті осучаснення знань, збагачення досвіду дорослої людини інноваційними технологіями та досягненнями науки і техніки. Професійному зростанню та підвищенню рівню навичок сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів, семінари, тренінги, стажування, різні форми самоосвітньої діяльності.

В Донецькому юридичному інституту МВС України вже дев’яті за рахунком курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських проходять дуже активно та змістовно.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Заслуженого юриста України кандидата юридичних наук генерала поліції III рангу Глуховерю Віталія Андрійовича
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Андрійовичу! Прийміть щиросердні вітання з Днем народження!

Служіння українському народу, забезпечення прав і свобод людини – покликання Вашої долі.

Детальніше...
 
Вітаємо з Днем народження Веселову Лілію Юріївну – старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах моніторингу та зонального контролю Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України
Про інститут - Новини

Шановна Ліліє Юріївно!

За дорученням Вченої ради, науково-педагогічних працівників, курсантів, студентів, слухачів, співробітників інституту та себе особисто дозвольте привітати Вас з Днем народження.

Ви обрали не легку, але почесну місію – служіння українському народові, забезпечення прав і свобод громадян нашої країни.

Детальніше...
 
Інформацiя кафедри господарсько-правових дисциплін: Перші зустрічі, перші враження та спілкування з майбутніми курсантами, студентами, слухачами...
Про інститут - Новини

Днями відбулася перша зустріч професорсько - викладацького складу кафедри господарсько-правових дисциплін з майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України. Приємне враження справила злагоджена, професійна робота членів приймальної комісії, котрі не дивлячись на доволі велику кількість абітурієнтів знайшли змогу приділити кожному увагу, надати поради щодо правил заповнення  потрібних  документів та забезпечити їх якісне оформлення.

Перед майбутніми курсантами, студентами, слухачами Донецького юридичного інституту МВС України виступив завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В., який у своїй промові подякував абітурієнтам за зроблений вибір щодо навчання в нашому інституті, побажав їм успішного результату в період вступу та коротко торкнувся особливостей викладання дисциплін за господарсько-правовим та економіко-правовим напрямками. При цьому звернув увагу на те, що у разі успішного  завершення навчання кожен з них отримає можливість самостійного вибору реалізувати набуті правові знання  на підприємствах та  в установах різних форм власності, або організувати власну справу з метою ведення юридичної практики.

Детальніше...
 
Новий день – нові пройдені випробування для вступників у Донецькому юридичному інституті МВС України
Про інститут - Новини

Теплий липневий ранок, визначив здійснення до наближення отримання статусу «курсант» Донецького юридичного інституту МВС України. Адже, на базі навчально-виховного корпусу факультету №1 ДЮІ МВС України 19 липня о 09.00 год розпочалося складання творчого конкурсу абітурієнтами, які прагнуть здобувати вищу освіту за освітнім ступенем «бакалавр» спеціалізацією «Правоохоронна діяльність» на денній формі навчання за державним бюджетом. Прийняття фаховою комісією творчого конкурсу, супроводжувалось неупередженістю та створенням позитивного клімату задля забезпечення вступникам психологічної стабільності.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval