Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Перший міський весняний легкоатлетичний кросовий забіг (Анонс)
Про інститут - Новини

В парку біля стадіону «Металург» 11.04.2018 року пройшов перший міський весняний легкоатлетичний крос, який ознаменував відкриття спортивного сезону. У цих змаганнях взяли участь представники різних спортивних секцій ВНЗ м. Кривого Рогу, а саме: представники професійно-технічних училищ, технікумів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та вищих навчальних закладів. Команда спортсменів-легкоатлетів Донецького юридичного інституту, у кількості 20 осіб, взяла активну участь у весняному кросі. Учасники масового забігу виступали на дистанціях: дівчата – 500 м, хлопці – 1000 м.

Для спортсменів цей захід дав можливість оцінити свою різнобічну готовність до змагань; проаналізувати можливі умови бігу по пересіченій місцевості; формування установки на досягнення мети на майбутніх змаганнях різного рівня.

Детальніше...
 
Слухачі курсів підвищення кваліфікації, що проходять у місті кривий Ріг, на заняттях відпрацьовують прийоми рукопашного бою
Про інститут - Новини

З 02 по 16 квітня 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС Україні вперше започатковано курси підвищення кваліфікації Національної поліції України, на яких правоохоронці проходять спеціальну підготовку, що включає в себе лекційні, семінарські та практичні заняття.

Викладачі спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1, майор поліції Цуркан Олексій Петрович та Голик Володимир Анатолійович майбутнім патрульним поліцейським передавали набутий досвід з тактичної (професійної) підготовки, який вони отримували протягом багатьох років. Слухачі курсів підвищення кваліфікації у спортивній залі навчально-виховного комплексу ДЮІ відпрацьовували прийоми рукопашного бою, кожен з яких можна використовувати в різних ситуаціях, як для захисту, так і для нападу.

Детальніше...
 
Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультетів інституту
Про інститут - Новини

В умовах реформування Національній поліції України потрібні кваліфіковані кадри, які мають відповідати сучасним вимогам та високому рівню професіоналізму щоб виконувати свої професійні обов’язки. Від так професійному зростанню та підвищенню рівня кваліфікації сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів.

Так на базі Харківського національного університету внутрішніх справ з 26 березня протягом двох тижнів 16 працівників із різних навчальних закладів МВС України, а саме: Дніпропетровського, Львівського, Луганського, Одеського державних університетів внутрішніх справ та Донецького юридичного інституту пройшли курси підвищення кваліфікації з тактичної та спеціальної фізичної підготовки. Донецький юридичний інститут на курсах представляли завідувач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 Віктор Гурський, старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 Станіслав Мердов та викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 Олексій Цуркан.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України розпочалися курси підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

10 квітня 2018 року у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся заїзд патрульних поліцейських для проходження курсів підвищення кваліфікації. В поточному році курси підвищення кваліфікації приймають слухачів уже вдруге.

Після прибуття та реєстрації поліцейських відбулася зустріч з керівництвом інституту та центру. Проректор інституту капітан поліції Нестеров Д.І., т.в.о. директора центру підполковник поліції Хохряков С.Д. та заступник директора центру – завідувач відділення навчально-методичної роботи Холін О.В. провели інструктаж щодо дотримання ними дисципліни і порядку, як у процесі навчання в центрі, так і під час перебування їх у м. Маріуполі за межами центру.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проводяться заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров'я
Про інститут - Новини

Напередодні Великодня на факультеті № 2 були проведені спортивні змагання, присвячені Всесвітньому дню здоров'я. До популяризації здорового способу життя, фізичної культури та спорту були залучені керівництво факультету, представники науково-педагогічного складу а також курсанти 106 і 107 навчальних взводів.

Відповідно до плану заходів Донецького юридичного інституту МВС України, присвячених Всесвітньому дню здоров'я кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 були визначені окремо для хлопців та дівчат види спортивних змагань. Безпосередньо спортивні змагання проходили в спортивному залі Маріупольського центру первинної професійної підготовки.

Спортивні змагання розпочалися із загальної розминки, спільного виконання фізичних вправ. Після спільного виконання фізичних вправ кожен взвод представив команди, які змагалися з різних видів спорту. Так дівчата змагалися у стрибках через скакалку та у виконанні вправи ‑ “згинання та розгинання рук в упорі лежачі”. Своєю чергою хлопці змагалися у підтягуванні на перекладині та у виконанні комплексної силової вправи.

Детальніше...
 
11-12 квітня у стінах Донецького юридичного інституту проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні, 11 квітня в стінах Донецького юридичного інституту МВС України, що дислокується у славетному місті Кривий Ріг, проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, на якій представлені команди з 20 навчальних закладів, а саме:

1. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

2. Національний університет «Одеська юридична академія»

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти
Про інститут - Новини

Освітня діяльність у закладах вищої освіти системи МВС України завжди була важливою та невід’ємною складовою підготовки поліцейських кадрів і процес її формування та розвитку відбувався в недосконалих умовах державного будівництва в незалежній Україні.

На разі діяльність вищих навчальних закладів системи МВС відбувається в напружено-відповідальних та динамічних умовах реформування системи МВС, визначення пріоритетів і внесення коректив, обумовлених завданнями та вимогами, поставленими Президентом та Кабінетом Міністрів України.

Нова редакція закону «Про вищу освіту» від 01.07.2014 року внесла багато змін та нововведень.

Детальніше...
 
Привітання учасників ІІ Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінально права від заступника директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Василя Кобка
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Привітання учасників ІІ Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінально права від Голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Привітання учасників ІІ Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінально права від Голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
У Покровському районі Кривого Рогу відкрили пам'ятник «Увічнення пам'яті Явища Святої Покрови Пресвятої Божої Матері»
Про інститут - Новини

Велика Субота православним криворіжцям піднесла особливий дарунок. Цьогоріч останній день Страсної Седмиці збігся з великим святом Благовіщення Діви Марії. У це свято в місті по-особливому вшанували Матір Божу. На її честь у Покровському районі встановили пам'ятник. Це - скульптурний образ явлення Покрову Пресвятої Богородиці. Чотирьохметрова скульптура Божої Матері, виконана в бронзі і встановлена на 8-метровому постаменті, стала ще одним духовним символом Криворіжжя.

Освячення цього пам’ятника саме в цей день для мешканців Кривого Рогу стало знаковою подією. Сотні криворіжців зібралися на площі біля Покровського райвиконкому, щоб подивитися на урочисте відкриття пам'ятника.

В урочистій церемонії відкриття пам'ятника «Увічнення пам'яті Явища Святої Покрови Пресвятої Божої Матері» взяли участь мер міста Юрій Вілкул, митрополит Криворізький і Нікопольський Владика Єфрем, народні депутати України Костянтин Павлов і Андрій Гальченко, секретар міськради Сергій Маляренко, заступники міського голови, голови райвиконкомів, начальники управлінь і відділів міськвиконкому, настоятелі криворізьких храмів, Почесні громадяни міста та керівництво Донецького юридичного інституту МВС України – ректор інституту Віктор Бесчастний, проректор інституту полковник поліції Микола Панченко та проректор інституту Валерій Гуро.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано в м. Попасна Луганської області

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

«Факультатив з поліцейським» проведено у загальноосвітній школі № 69 м.Маріуполя

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційний захід «Дзвінок другу», присвячений популяризації навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України

 

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

У м. Краматорську проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками шкіл

 

Детальніше...
 
Фонд бібліотеки інституту поповнився літературою від колег-освітян з Івано-Франківська
Про інститут - Новини

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – це міцна сходинка в історії  нашої країни на шляху до здобуття незалежності, взірець національно-культурного патріотичного та становлення молоді. Кожен крок розвитку закладу вищої освіти виважений та направлений на удосконалення надання освітніх послуг та виховання гідних громадян своєї держави.

Ректор університету Цепінда Ігор Євгенович – доктор політичних наук, професор – зі всією відповідальністю підійшов до вирішення питання щодо можливої допомоги вишу-переселенцю у поповненні фонду загальної бібліотеки. Щойно отримавши листа з проханням долучитися до формування фонду бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України, колеги зі славетного міста Львову оголосили збір книг. Зібрали партію літератури, оплатили її доставку, поцікавилися, чи «вгодили». І в цьому вся душа українського народу – твори добро, ділися з ближнім, дбай про того, кому скрутно.

Кожен примірник, що потрапляє до нашої бібліотеки, обов’язково знаходить вдячного читача.

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Спортсменка, відмінниця і просто красуня – Вікторія Бірюк
Про інститут - Новини

Сьогодні героїнею рубрики «Ними пишається курс» стає курсант 201 навчального взводу – Бірюк Вікторія, яка встигає не тільки старанно вчитися, брати участь у наукових заходах інституту, а й професійно займатися спортом.

Бажання займатися спортом виникло у Вікторії ще задовго до вступу до Донецького юридичного інституту МВС України, коли п'ятнадцять років тому її улюблений дідусь, Олег Іванович, привів маленьку дівчинку до спортивної секції з художньої гімнастики. За довгих одинадцять років важкої, кропіткої роботи над собою маленька дівчинка Віка досягла спортивного звання кандидата у майстри спорту з художньої гімнастики, виграла не одні змагання, а потім вирішила кардинально змінити сферу спортивної діяльності і перейшла у легку атлетику, яка згодом знадобилася їй під час виконання практичних вправ конкурсу фізичних здібностей кандидатів на навчання при вступі до Донецького юридичного інституту МВС України.

І хоча Вікторія ще тільки на шляху до отримання спортивних звань, протягом двох років навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України вона демонструє добрі результати: 2 місце в обласних змаганнях з двоборства, 1 командне місце в чемпіонаті області, 1 та 2 місце у змаганнях серед спортивних дитячо-юнацьких шкіл міста Кривого Рогу тощо. А в змаганнях зі стрибків на скакалці, присвячених Дню отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом МВС України, їй не було рівних.

Детальніше...
 
Тренінг з розвитку конструктивної поведінки в конфліктній ситуації
Про інститут - Новини

Тематика конфлікту та пошук стратегій його розв’язання сьогодні є актуальною в різних соціальних сферах діяльності особистості. Конфлікти – явище, що зародилося разом із появою суспільства, у якому право посідає місце соціального регулятора конфлікту. Давні греки розглядали конфлікт як зіткнення протилежних думок, як плідний спосіб досягнення істини. Але він може бути і деструктивним, міра деструктивності якого визначає перехід психологічного конфлікту в правове поле й надає підстави вважати його юридичним конфліктом.

Сучасні психологічні технології дозволяють людині вирішити багато проблем та набути важливих ресурсів для успішного та щасливого життя.  За задумкою «Психологічного проекту» в ДЮІ 30 березня 2018 року зі студентами юридичного факультету №3 було проведено тренінг на тему: «Стратегії поведінки в конфліктній ситуації». У жвавій дискусії, завдяки теплому діалогу було обговорено цікаві та важливі для юристів теми.  Зокрема, важливою для кожного є тематика внутрішнього конфлікту. Разом із психологом Когут Олександрою вони обговорили, що таке внутрішній конфлікт, якими є шляхи вирішення внутрішньо конфліктної ситуації. Студенти змогли відчути на собі вплив та зрозуміти результат дії сучасних психопрактик.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, доктора юридичних наук Анатолія Федотовича Волобуєва з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Анатолію Федотовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Притаманні Вам неабиякий професіоналізм, працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, щира людяність та порядність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою глибокої поваги та авторитету до Вас серед наукової спільноти.

Детальніше...
 
Керівництво факультету № 1 привітало курсантів, що знаходяться у добовому наряді, з Великоднем
Про інститут - Новини

Великдень – найдавніше християнське свято, яке містить у собі не лише релігійний зміст, але й воз’єднання сім’ї. Традиційно діти приїжджають на Великдень до батьків. У родинному колі зустрічають Свято і курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Але не всім пощастило святкувати у сімейному колі. Дехто на Великдень заступив в добовий наряд. Але керівництво інституту не залишило їх без уваги. Так, відповідальний по інституту, декан факультету №1, полковник поліції Михайлов Руслан Іванович, з самого ранку приїхав до навчально-виховного комплексу, щоб привітати курсантів з Великоднем.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 15 з 36
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval