Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.7%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 19
Вчора: 1242
Цього тижня: 3150
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 14035
Минулого місяця: 14056
Всього: 1377910


Привітання до Дня науки від начальника управління освіти і науки Криворізької міської ради Тетяни Петрівни Кріпак
Про інститут - Новини

 
Шановні науково-педагогічні працівники, співробітники, аспіранти, магістри, курсанти, студенти Донецького юридичного інституту!
Про інститут - Новини

Сьогодні, 19 травня 2018 року, вся наукова спільнота України 167 наукових установ та 330 закладів вищої освіти країни відзначає свято творчої праці – День науки.

Детальніше...
 
День вишиванки курсанти факультету № 2 святкували спільно з поліцією Донеччини та школярами
Про інститут - Новини

17 травня цього року в Україні та усьому світі відзначався день вишиванки. Вишиванка символізує збереження національної культури та популяризацію її у сучасному українському суспільстві. Саме тому за традицією інституту фахівці та курсанти факультету № 2 активно прийняли участь у святкових заходах. Викладачі кафедр прийшли на пари у вишиванках. Курсанти підготувалися до цікавих зустрічей та подій.

Детальніше...
 
18 травня – День науки в Україні
Про інститут - Новини

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Цьогоріч він припадає на 18 травня.

День науки – відносно молоде свято для українських учених, хоча Національна академія наук України (НАНУ) була створена ще 27 жовтня 1918 року.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут успішно презентував себе на Форумі-фестивалі «Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста» (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

В контексті проведення традиційного в Кривому Розі Дня Європи 18 травня 2018 року за ініціативи Громадської організації «Академія тренінгової освіти» відбувся Форум-фестиваль «Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста».

Детальніше...
 
У виші-переселенці відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалізація прав людини у діяльності правоохоронних органів»
Про інститут - Новини

17 травня 2018 року у Донецькому юридичному інституті МВС України за адресою, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21, відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Реалізація прав людини у діяльності правоохоронних органів». На відкритті конференції з вітальним словом виступив ректор інституту, доктор з Державного управління, професор, Заслужений юрист України, Бесчастний Віктор Миколайович, який побажав учасникам конференції успіхів та плідної співпраці.

Детальніше...
 
День науки на факультеті №2
Про інститут - Новини

День науки – свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну конкурентоспроможну державу. Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. У зв’язку з цим, починаючи з 1997 року, а саме після Указу Президента України «Про день науки», у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України.

Детальніше...
 
Вітаємо першого віце-президента Національної академії правових наук України, дійсного члена (академіка) НАПрН України Миколу Петровича Кучерявенка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут презентовано у м. Бердянську Запорізької області
Про інститут - Новини

Протягом 2017/2018 навчального року особовим складом факультету № 2 інституту встановлені ділові відносини з представниками кадрових підрозділів відділів поліції у різних областях. З метою якісного відбору кандидатів на навчання за бюджетною формою для здобуття освітнього ступеня бакалавр «Права» та бакалавр «Правоохоронної діяльності» попередньо були встановлені ділові стосунки з працівниками Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області. Проведення консультацій, щодо вступу на навчання, участь у презентаційних заходах ДЮІ у м. Маріуполі визначили необхідність безпосередньої роботи фахівців інституту у м. Бердянську.

Детальніше...
 
Укладено договір про співробітництво з інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України
Про інститут - Новини

18 травня 2018 року між Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України (в особі директора Чижмарь Катерини Іванівни) та Донецьким юридичним інститутом МВС України (в особі ректора Бесчастного Віктора Миколайовича) було укладено договір про встановлення взаємовигідних і тривалих партнерських відносин.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті розпочалась державна атестація здобувачів освітнього рівня бакалавра
Про інститут - Новини

Пора екзаменів це завжди найтривожніший і найвідповідальніший період у студентському житті. Адже так важливо підтвердити здобуті знання! І особливо, якщо це державні екзамени. Не розгубитися, швидко й правильно відповісти на всі запитання, довести, що маєш право приступити до найвідповідальнішої й найнеобхіднішої роботи – захищати права й інтереси громадян.

Детальніше...
 
Святкуємо День вишиванки
Про інститут - Новини

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата його проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України Катерину Іванівну Чижмарь з отриманням вченого звання доцента кафедри державного будівництва та нотаріату
Про інститут - Новини

Шановна Катерино Іванівно!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаю Вас, шановна Катерино Іванівно, з отриманням вченого звання доцента кафедри державного будівництва та нотаріату!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Розпочавши у 1997 році свою активну діяльність в органах юстиції, Ви і до сьогодні лишаєтеся вірною обраній справі, яка приносить гідні результати на ниві юриспруденції.

Детальніше...
 
Вітаємо начальника відділу організації наукової роботи Донецького юридичного інституту, кандидата юридичний наук, майора поліції Сергія Васильовича Лосича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Васильовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – служити на благо рідної держави та забезпечувати права і свободи людини.

Детальніше...
 
Правда чи омана, як визначити майбутньому слідчому, хто надає правдиву інформацію
Про інститут - Новини

Ложь открывает тому, кто умеет слушать,
не меньше, чем правда. А иногда даже больше!
Агата Кристи

Під час розслідування слідчі застосовують вчення про криміналістичну версію. Яка формується на початковому етапі слідчих дій. На даному етапі будується версія – обґрунтоване припущення про наявність і обставини розслідуваної події, дії конкретних осіб і наявність у цих діях складу певного злочину. Найбільш поінформованими про злочинну діяльність обвинувачених бувають їх родичі, колеги по службі та інші близькі до них особи. Заінтересованість зазначених осіб у виправданні злочинців від обвинувачення вимагає ретельного вивчення особи допитуваного та використання доказів, спрямованих на викриття неправдивих показань. Тактичними прийомами викриття неправдивих показань можуть бути: максимальна деталізація показань про обставини, що пов’язані з установленими слідством фактами; обвинуваченим пред’являють ретельно перевірені докази, що спростовують їхні неправдиві доводи.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проведено тренування зі стройової підготовки фахівцями Національної гвардії України
Про інститут - Новини

01 червня 2018 року відбудуться заходи, присвячені випуску слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України та складання ними Присяги працівника Національної поліції України. До заходів вже йде активна підготовка, в тому числі стройова.

Так, з цього приводу 14 травня 2018 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України на плацу зі слухачами центру було проведено тренування зі стройового вишколу.

Детальніше...
 
За ініціативи курсантського самоврядування бібліотека факультету № 2 поповнилась юридичною літературою
Про інститут - Новини

Питання поповнення бібліотечного фонду Донецького юридичного інституту залишається завжди актуальним як для науково-педагогічного складу, так і для курсантів факультету № 2 у м. Маріуполі.

За ініціативи курсантів 1 курсу факультету, на чолі з курсантом 107 навчального взводу Блєдновим Максимом, загальна бібліотека поповнилися на більш ніж 100 книжок. Курсанти приносили книги з дому, отримували від знайомих та родичів. Окрім того, проявили кмітливість, зібрали невеликі кошти  та за допомогою Інтернету знайшли приватне оголошення про продаж юридичних книжок. Звернувшись до власниці оголошення, вони пояснили, що їх блага мета поповнити бібліотеку інституту, в якому вони навчаються, та вона подарувала частину своєї бібліотеки.

Детальніше...
 
17 травня православні християни святкують Вознесіння Господнє
Про інститут - Новини

Свято Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа в Небесні Оселі відзначається християнами всього світу на 40-й день після свята Воскресіння Господнього, тобто свята Пасхи Христової. Як правило це відбувається в четвер 6-го тижня, рахуючи з Дня Великодня. У всі дні, які проходять від Великодня до свята Вознесіння у всіх християнських Церквах першими вітальними словами є радісна звістка - Христос воскрес! Воістину воскрес!

Цифра в 40 днів - не випадкове число. У багатьох місцях Святого Письма подібний період часу зв’язується з великими і значними подіями нашої історії і встановлених Богом традицій. Наприклад, немовлят для подання в Храм до Господа за Законом Мойсея батьки приносили на 40-й день. Сорок днів і сорок ночей Бог виливав на землю дощ у час, коли Ной перебував у ковчезі. Сорок років Сини Ізраїлеві блукали аж поки прийшли в землю обіцяну, за кількістю тих днів, які спочатку оглядали землю, яку показав їм Господь, але вони злякалися тоді язичників, що жили в ній. Сорок днів і сорок ночей перебував Мойсей на горі, ввійшовши в середину хмари, хліба не їв і води не пив і написав на таблицях слова Заповіту. Коли Ізраїльтяни зіткнулися з филистимлянами по закінченню сорока днів і сорока ночей, стався відомий подвиг юнака Давида, який вразив їх найміцнішого і вмілого воїна. Іона, прийшовши з волі Бога до Ніневії, проповідував, кажучи, що ще сорок днів, і Ніневія буде зруйнована! Але жителі міста покаялися тоді в лихих учинках своїх і Бог відвів від них загибель. Сорок днів і сорок ночей Ісус Христос перебував і постив в пустелі перед початком свого переможного служіння, нарешті зголоднів, і тоді приступив до Нього спокусник, але отримав рішучу відсіч.

І тепер, на сороковий день після Свого Воскресіння, ніби після нового народження, Христос повинен був відправитися в Небесні обителі, щоб приготувати там місце для нас і сісти праворуч Бога Отця. Здобута перемога над смертю, яка є страшним наслідком гріха, відкрила і для всіх нас можливість воскреснути в славі Божій. У Своїй Особі Господь підніс спокуту людську природу, включаючи тіло людини, до самого Престолу благодаті Божої. Він як і обіцяв, виконавши все передбачене про Нього, відкрив кожній людині можливість примирення з Богом.

Детальніше...
 
Факультетом № 2 проведено антинаркотичну профілактичну роботу
Про інститут - Новини

Проблемі дотримання та розвитку цінностей здорового способу життя в навчальних закладах постійно приділяється увага з боку викладачів, психологів та соціальних педагогів, також до цієї роботи долучилися і науково-педагогічні працівники факультету № 2 Донецького юридичного інституту.

14.05.2015 адміністрацією Маріупольського коледжу ДонНУЕТ імені Михайла Туган – Барановського для проведення антинаркотичної профілактичної бесіди були запрошені представники факультету № 2 інституту, в актовій залі учбового закладу зібралися студенти та викладачі коледжу.

Перед присутніми виступив декан факультету № 2, підполковник поліції Орлов В.А., який в ході промови роз’яснив відповідальність за зберігання та збут наркотичних та психотропних (психоактивних) речовин, розповів про пагубні наслідки вживання наркотиків.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч із представниками органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 15 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval