Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.4%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 7
Вчора: 612
Цього тижня: 2387
Минулого тижня: 3725
Цього місяця: 10723
Минулого місяця: 14059
Всього: 1219271


Презентація професій відбулася на День відкритих дверей у Донецькому юридичному інституті (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні свої двері знову гостинно відкрив навчально-виховний комплекс Донецького юридичного інституту МВС України аби майбутнім абітурієнтам розповісти як навчаються, де живуть курсанти Факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) та в яких сферах діяльності можуть застосувати себе люди з юридичною освітою.

Інститут відвідали майбутні випускники загальноосвітніх шкіл як м. Кривий Ріг, так і школи Криворізького та Софіївського районів. Так, на День відкритих дверей, який традиційно проходив в рамках «Фестивалю поліцейської та юридичної освіти», відвідали учні ЗОШ №53, ЗОШ № 43, Криворізький ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, Гірничий технікум, учні шкіл Тернівського району, сіл Радушне, Вільне, Широке та зі шкіл Софіївського району, їх батьки, вчителі, а також школярі, які закінчать навчання через кілька років, але вже сьогодні вибирають собі майбутню професію і використовують для цього всі джерела інформації: інтернет, телебачення, радіо, ін.

Басенко Артем, учень школи № 53, дізнався про День відкритих дверей з інтернету. З дитинства мріяв стати поліцейським, оскільки і тато, і дідусь працювали в міліції. Відвідавши виш-переселенець вперше, був дуже вражений, як за такий короткий час заклад не лише продовжив, а й розширив освітню діяльність у місті. «Дуже добре, що зараз, щоб отримати таку омріяну професію, мені не потрібно буде їхати в інше місто», говорить Артем.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Академії поліції інституту ознайомилися з проектом «100 годин волонтерства»
Про інститут - Новини

Маріупольська міська рада, громадське об’єднання «Майбутнє Маріуполя» та Приазовський державний технічний університет у рамках проекту «Укріплення суспільної довіри» ініціювали соціальний проект «100 годин волонтерства». Даний соціальний проект спрямований на залучення активної молоді та громадян міста до реалізації соціальних ініціатив через волонтерський рух.

7 березня розпочав роботу сайт 100hov.org.ua, який наповнюється заявками від муніципальних, суспільних організацій та жителів міста, яким необхідна допомога. Враховуючи розвиток партнерських відносин між поліцією та громадськими організаціями 13 березня 2018 року відбулося ознайомлення курсантів факультету № 2 та слухачів курсів первинної професійної підготовки Академії поліції з соціальним проектом та представниками волонтерського руху.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України став переможцем Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання
Про інститут - Новини

Упродовж лютого – березня 2018 року було оголошено Всеукраїнський конкурс на краще правниче видання, організатором якого виступили Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників» та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

Мета конкурсу – виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу у закладах вищої освіти юридичного профілю. У конкурсі взяли участь представники 20-ти українських вишів. На розгляд конкурсної комісії було представлено понад 80 видань.

Донецький юридичний інститут МВС України взяв участь у конкурсі у трьох номінаціях «наукові видання», «навчальні видання», «періодичні видання». За результатами конкурсу фаховий збірник ДЮІ МВС України «Правовий часопис Донбасу» нагороджений дипломом ІІ ступеня у номінації «Періодичні видання».

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі» (АНОНС)
Про інститут - Новини

Сьогодні 16 березня у залі засідань Донецького юридичного інституту МВС України (Головний корпус, вул. Степана Тільги, 21) проходить засідання регіонального круглого столу молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», присвячене проблемам і перспективам розвитку сучасного гуманітарного знання. Гуманітарні науки вчать розуміти та виражати себе, розуміти інших людей, знаходити з ними спільну мову, розуміти інші культури та епохи, толерантно ставитися до розмаїття світу, усвідомлювати цілі людства та хід історичного розвитку.

Основними завданнями роботи круглого столу є розгляд проблем взаємовідносин людини, суспільства і держави. Неабияку роль у розвитку держави відіграє її інтелектуальний потенціал. Саме тому особливо жваві дискусії точаться стосовно стратегії розвитку наукового, освітнього та культурного простору сучасної України. Не менше зацікавлення викликають і проблеми реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні, участі молоді в розвитку сучасного суспільства, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави, формування історичної пам’яті, національної ідентичності та ролі мови в цих процесах.

Детальніше...
 
Вітаємо Президента поліції готовності Баварії Вольфганга Зоммера з Днем народження
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця факультету № 1, капітана поліції Олександра Олександровича Миронова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Олександровичу!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Обравши для себе тернистий шлях служіння Українському народові, Ви залишаєтеся вірним Присязі та патріотом свого навчального закладу, адже самовіддано працюєте на розвиток рідного вишу за новим місцем його дислокації.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Олексія Валерійовича Валівахіна з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олексію Валерійовичу!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Успішно закінчивши навчання на факультеті кримінальної міліції Юридичної академії МВС, Ви вирішили присвятити себе роботі з курсантами. Працюючи інспектором факультету кримінальної міліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Ви проявили себе талановитим наставником молоді, а будучи відповідальним, цілеспрямованим та кваліфікованим спеціалістом Ви завжди користувалися заслуженим авторитетом як серед курсантів, так і серед керівництва.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Виїзний День відкритих дверей Донецького юридичного інституту проведено в Нікольському районі Донецької області

 

Детальніше...
 
Патріотичне виховання курсантів – одне із пріоритетних завдань вишу
Про інститут - Новини

14 березня – День українського добровольця — свято, що відзначається в Україні від 17 січня 2017 року рішенням Верховної Ради. Його встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму. Крім того, в південно-східних регіонах України закликали до від’єднання від України. Саме у березні 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Детальніше...
 
Вічна пам'ять Мамутову Валентину Карловичу, українському ученому-юристу, дійсному члену НАН України, директору Інституту економіко-правових досліджень НАНУ
Про інститут - Новини

15 березня 2018 року пішов з життя видатний український учений, Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член НАН України, директор Інституту економіко-правових досліджень НАНУ Мамутов Валентин Карлович.

Валентин Карлович народився 30 січня 1928 року в Одесі. Закінчивши Свердловський юридичний інститут, він розпочав професійну діяльність у Державному арбітражі при виконкомі Свердловської обласної ради. Очолював юридичні відділи Міністерства будівництва підприємств вугільної промисловості УРСР, Донецького раднаргоспу, Міністерства вугільної промисловості УРСР. Під його керівництвом у 1958-65 роках працювала правова секція техніко-економічної ради Донецького раднаргоспу.

У 1965 захистив докторську дисертацію, того ж року призначений заступником керівника Донецького відділення Інституту економіки АН УРСР. З 1969 року працював заступником директора Інституту економіки промисловості АН УРСР. 1972 року був обраний членом-корреспондентом АН УРСР, у 1988 році — обраний академіком АН УРСР.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, доктора юридичних наук, професора, академіка Міжнародної Академії науки та практики організації виробництва Віталія Мар’яновича Комарницького з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Мар’яновичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
До Дня українського добровольця на факультеті № 2 проведено виховний захід «Мій вибір захищати Україну»
Про інститут - Новини

З метою підтримання традицій інституту з національно-патріотичного виховання заступником декана факультету № 2 Сергієм Пекарським та провідним фахівцем факультету № 2 Валерієм Солейко, спільно з представниками курсантського самоврядування факультету 14 березня 2018 року було проведено виховний захід серед курсантів факультету під гаслом – «Мій вибір захищати Україну».

На початку заходу було зазначено, що, враховуючи історичну спадщину нашого народу, розвиток руху добровольців, які стали на захист України у 2014 році відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.01.2017 № 4261 «Про відзначення Дня добровольця України» саме 14 березня визнано Днем добровольців України. Саме добровольчі батальйони весною – влітку 2014 року врятували незалежність України.

У ті буремні дні епіцентром подій стали міста Донецької та Луганської областей. Так, ще 5 березня 2014 року на підтримку незалежності і єдності України у м.Донецьку пройшов багатотисячний мітинг. 13 березня у м. Донецьку від рук сепаратистів загинув український патріот. Чотири роки тому 14 березня у м. Києві, прямо з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на військовий вишкіл з метою зупинити наступ терористичного сепаратизму на український Донбас.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності

 

Детальніше...
 
Фінал Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях
Про інститут - Новини

Уперше в м. Кривий Ріг для популяризації пляжного волейболу 2-4 березня пройшов фінал Чемпіонату України із пляжного волейболу в закритих приміщеннях серед дівчат (U -17). Для участі в фінальній стадії прибули близько тридцяти команд. Географія міст учасників змагань досить широка. Це і представники Одещини, Запоріжжя, Хмельниччини, Житомирщини, Київщини, Харківщини та Дніпропетровщини. Нагадаємо, що два попередніх етапи проходили в містах Деражні (Хмельницька область) та м. Харкові.

У змаганнях брали участь і дівчата із волейбольної команди Донецького юридичного інституту. Протягом трьох днів на трьох спортивних майданчиках точилася запекла боротьба та вирували непідкупні емоції. Змагання проходили в СК «Локомотив», ДВНЗ КНУ (Криворізький Національний університет), ДВНЗ КДПУ (Криворізький педагогічний університет) та КЗШ № 103. Відкривав змагання член Федерації волейболу України Олександр Самсонюк, який відвідав Кривий Ріг з метою визначення рівня готовності спортивних об’єктів до проведення змагань. На його думку, змагання мають набувати масовості, в Україні вводяться в експлуатацію зали із піском, що наближують до літніх умов. Заключний день змагань транслювався в прямому ефірі. На відкриття змагань були запрошені курсанти Донецького юридичного інституту МВС України. Змагання проходили протягом двох днів. У фіналі зійшлися пари із Чорноморська (Одеська область). За третю сходинку боролися представниці із Деражні та Житомира/Одеса. Члену Федерації волейболу України Олександру Самсонюку був вручений цінний подарунок від Донецького юридичного інституту МВС України та запрошення відвідати виш-переселенець. Останній із вдячністю прийняв запрошення та погодився скористатися нагодою та відвідає наш навчальний заклад.

Детальніше...
 
Курсант Донецького юридичного інституту МВС України стала переможницею Конкурсу на краще декламування творів Т.Г. Шевченка
Про інститут - Новини

Цьогоріч країна відзначила 204 річницю від дня народження Великого Кобзаря. У вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ з цієї нагоди пройшов конкурс на краще декламування творів поета вільної та справедливої України.

З ініціативи ректора В.М. Бесчастного в Донецькому юридичному інституті МВС України кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було організовано й проведено відбірковий конкурс декламування творів Т.Г. Шевченка серед курсантів та студентів. Конкурс проводили доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Сабельникова Т.М., Новікова О.О., Пономаренко К.В. Він відбувся у два етапи. Перший було проведено 9 лютого на факультетах, другий – загальноінститутський ‒ відбувся 19 лютого. Усього за першість змагалися 20 курсантів та студентів першого й другого курсів.

Детальніше...
 
Випуск курсів підвищення кваліфікації в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

З 26 лютого по 12 березня 2018 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходили курси підвищення кваліфікації 23 патрульних поліцейських, направлених на навчання Управліннями патрульної поліції в Донецькій області, в Луганській області та в містах Краматорську та Слов'янську.

Під час курсів поліцейські вивчали такі дисципліни: «Дії патрульного під час масових заходів», «Взаємодія поліції та суспільства», «Антикорупційне законодавство», «Складання процесуальних документів», «Права людини», «Толерантність», «Ефективна комунікація» та інші.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота керівництва Факультету №1

 

Детальніше...
 
Курсант Донецького юридичного інституту завоював бронзову медаль на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Про інститут - Новини

5 березня в спортивному залі Палацу спорту "Локомотив" відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юніорів ‎1998-1999 року народження. Випробувати свої сили, поглянути на суперників та влаштувати справжнє шоу приїхали з Києва та 15 областей України, а саме з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської та Черкаської областей. Кожен учасник турніру демонстрував прекрасну боротьбу, а ще - бойовий дух! Учасники йшли вперед і билися як воїни! В перемогах, їхньому настрої відчувалася шалена любов до справи.

У чемпіонаті взяв участь наш курсант – Гончаров Святослав, який вразив уболівальників вольовою, насиченою прийомами боротьбою.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Юрія Володимировича Делія з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Юрію Володимировичу!

У цей радісний день дозвольте від чистого серця привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро пишаємося Вами як випускником нашого навчального закладу та співробітником, що зробив неоціненний вклад у розвиток рідної Alma Mater. У далекому 1991 році Ви прийняли рішення присвятити себе служінню Українському народові, здобувши фахову освіту спочатку в Донецькій спеціальній середній школі МВС СРСР, а згодом – у Донецькому інституті внутрішніх справ МВС України та отримавши неоціненний досвід практичної роботи на посаді оперуповноваженого міжрайонного відділення по захисту державних бюджетних коштів, боротьбі з шахрайством і з фінансовими ресурсами на Полтавщині, Ви повертаєтеся до стін рідної Alma Mater, де активно продовжуєте свою науково-педагогічну діяльність і донині.

Детальніше...
 
Дві перемоги наших юнаків у волейбольному чемпіонаті Кривого Рогу
Про інститут - Новини

На передодні святкування Дня весни та в рамках Чемпіонат – 2018 Аматорська волейбольна ліга (АВЛ) в м. Кривий Ріг наші волейболісти провели дві зустрічі із ВК «КНУ» (Криворізький національний університет (КНУ) та ВК «Барси» (Тернівський район).

У рамках третього туру наші юнаки зустрічалися із ВК «Барси», здобули перемогу із рахунком 3:0. Команду гаряче підтримував фан-клуб Донецького юридичного інституту. З кращого боку слід відзначити курсантів факультету № 1 Донецького юридичного інституту Олександра Чалих, Євгена Британ та студента юридичного факультету Євгена Пушкаря.

Другим суперником була досвідчена команда ВК «КНУ». Гра була напруженою та складалася доволі непросто. Водночас, наша команда проявила характер та здобула вольову перемогу із рахунком 3:0. Після чотирьох турів наші хлопці посідають другу сходинку в турнірній таблиці.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 17
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval