Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Студентські слухання на тему : «Без минулого немає майбутнього»
Про інститут - Новини

За ініціативи завідувача кафедри господарсько-правових дисциплін факультету №3 ДЮІ МВС України, кандидата юридичних наук Кадали В.В. та з метою виконання Постанови Верховної Ради України від 08.02.2018 року за №2287 «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році» і Доручення ДЮІ МВС України від 18.03.2018 року №748/Бс було проведено Студентські слухання на тему «Без минулого немає майбутнього».

Студентські слухання відбувалися в три етапи. На передодні патріотичного заходу завідувачем кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 3 ДЮІ МВС України, кандидатом юридичних наук Кадалою В.В. та завідувачем кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 м. Маріуполь ДЮІ МВС України, доктором юридичних наук, професором Ніколенко Л.М., а також кандидатом з державного управління, доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 3 Хайловою Т.В. та кандидатом економічних наук, доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін факультету № 3 Гузенко О.П. було підготовлено цикл доповідей присвячених пам’ятним датам і ювілеям, які відзначаються в Україні у 2018 році.

На першому етапі, який відбувся 25.04.2018 року за участі магістрів 1-го курсу групи 501/17 МО Волкової Д.Ю., Каптур О.С., Кірєєвої І.В., Салія К.С. та Собченко А.О. Перед студентською аудиторією виступили з доповідями: завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н. Кадала В.В. (100 років з дня прийняття Конституції Української Народної Республіки); завідувач кафедри юридичних дисциплін факультету № 2 м. Маріуполь ДЮІ МВС України, доктор юридичних наук, професор Ніколенко Л.М. (100 років з дня формування української державної служби - ухвалення закону про урочисту обітницю урядовців і суддів та присягу військових на вірність Українській Державі); кандидат з державного управління, доцент Хайлова Т.В.( 150 років з часу заснування міста Краматорська (1868)) та кандидат економічних наук, доцент Гузенко О.П.(125 років з часу виходу першої в США україномовної газети «Свобода»). Інформаційні повідомлення зацікавили студентів, обговорення відбувалося в доброзичливій атмосфері, відчувалася взаємоповага між учасниками заходу.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця групи озброєння відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту МВС України, старшого сержанта поліції Зоріна Сергія Леонтійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Сергію Леонтійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Водій – це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає контролю та зібраності, високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму та таланту.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційний захід «Навчання в ДЮІ МВС України це престижно...»

 

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту беруть участь в обговоренні гендерної нерівності
Про інститут - Новини

У житті майже кожної жінки був хоча б один випадок дискримінації або насильства за гендерною ознакою.

У місті Кривий Ріг відбувалась зустріч із ініціаторкою Всеукраїнського флешмобу #яНеБоюсьСказати, авторкою однойменної «найвідвертішої книги для підлітків» Анастасією Мельниченко. Захід відбувся за пропозицією ініціативної групи «Рівні у кривому» за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung, спільно з Гендер в деталях та Центру гендерної освіти (кафедра педагогіки) КПДУ.

На зустрічі із гостею були присутні і курсанти другого курсу факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Представник Донецького юридичного інституту МВС України прийняв участь в обговоренні питань стосовно проведення щорічного «Фестивалю народів світу»
Про інститут - Новини

03 травня 2018 року на базі будівлі Департаменту освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (м. Дніпро, вул. В.Антоновича, 70) з представниками курсантського та студентського самоврядування закладів вищої освіти Дніпропетровщини була проведена нарада стосовно обговорення питань, пов'язаних з проведенням у 2018 році п’ятого щорічного заходу «Фестиваль народів світу».

Метою проведення заходу є розширення культурного міжнаціонального спілкування і співпраці студентів та курсантів закладів вищої освіти області, зміцнення та збереження, розвиток традиційної та патріотичної культури, виховання морально-патріотичних засад у підростаючого покоління, пропаганда патріотичних та духовних цінностей, національної гордості, поваги і честі, підвищення національної та соціальної активності курсантів, студентів, виховання толерантності.

Детальніше...
 
СВЯТО СПОРТУ, ЗАГАРТОВАНОСТІ ТА ДРУЖБИ
Про інститут - Новини

Вже за доброю щорічною традицією команда Донецького юридичного інституту МВС України 01 травня 2018 року вдруге взяла участь у легкоатлетичній естафеті на призи міської газети «Червоний гірник» і комітету фізичної культури та спорту Криворізької міської ради.

В цьому році значно збільшилася чисельність учасників естафети, в якій взяли участь понад 2000 легкоатлетів, що представляли всі навчальні та спортивні заклади м. Кривого Рогу. Естафета складалася з 15 забігів (9 чоловічих та 6 жіночих) від 800 до 200 метрів, а загальна дистанція забігу склала 5 км.

На урочистому відкритті всіх присутніх вітали голова Криворізької міської ради Юрій Григорович Вілкул, головний редактор газети «Червоний гірник» Ігор Вікторович Квочка та голова міської федерації легкої атлетики заслужений тренер України Жорж Андрійович Каруца, які побажали учасникам сили, наснаги та здорової конкуренції, а всім вболівальникам цікавих вражень та задоволення від спортивного свята.

Довести свою спортивну майстерність та продемонструвати фізичні якості й командний бойовий дух Донецького юридичного інституту МВС України на старт вийшли 15 юнаків та дівчат, що вихованці факультету№1, які захищали спортивну честь рідного вишу на спортивній арені Кривого Рогу.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) відбувся 2-й випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації-2018
Про інститут - Новини

У цей день, коли наш рідний навчальний заклад святкує свою 57-му річницю з Дня заснування, відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

В урочистій обстановці 29 патрульним поліцейським, які успішно склали заліки з тактичної підготовки та комплексний екзамен з теоретичної підготовки, були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Від щирого серця весь постійний та перемінний склад факультету № 1, в числі яких і слухачі курсів підвищення кваліфікації, ПОЗДОРОВЛЯЄ інститут з Днем народження! Бажаємо процвітання, нових звершень, збереження єдності поглядів у напрямі розвитку, нехай кожен день тебе супроводжує вдача та натхнення на нові звершення, досягнення вершин науки.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

У ЗОШ №21 відбулись показові виступи курсантів-спортсменів Донецького юридичного інституту

 

Детальніше...
 
Враження курсантів від відвідування місця битви на Жовтих Водах та музею історії міста
Про інститут - Новини

«…У парку Слави, дивлячись на величний пам’ятник Богданові Хмельницькому та його сподвижникам, у мене захопило подих, адже скільки болі, страждання відчули люди, що жили у ті страшні часи, скільки виявили вони мужності та сили волі. Я знаю, що все минуле – давно пройдене, але з нього й складається наша історія нашого народу, ось чому навіть пам’ятник може викликати неймовірні почуття…»

«…На місці битви під Жовтими Водами я відразу пройнялась усією атмосферою героїчних звитяг наших предків, за короткий час я ніби пережила не одну сотню літ, відчула на собі долю наших попередників, але це всього одна маленька частина, яку нам повідали і страшно подумати, скільки ми взагалі не знаємо…»

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Одеського державного університету внутрішніх справ, доктора юридичних наук, доцента, генерала поліції третього рангу Катеринчука Івана Петровича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Іване Петровичу!

Дозвольте від усього серця дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Притаманні Вам неабиякий професіоналізм, працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, щира людяність та порядність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою глибокої поваги та авторитету до Вас.

Детальніше...
 
Викладачі Донецького юридичного інституту оцінювали стройову підготовку майбутніх захисників Батьківщини
Про інститут - Новини

26 квітня 2018 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Криворізький навчально-виробничий центр» Департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації було організовано та проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» серед команд вихованців професійно-технічних закладів міст Кривого Рогу, Жовті Води, П’ятихатки та СМТ Софіївка тощо. В змаганнях приймали участь 14 команд (понад 150 осіб).

За дорученням керівництва Донецького юридичного інституту, в якості судді зі Стройової підготовки, взяв участь викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1, майор поліції Цуркан Олексій Петрович. Було здійснено неупереджене оцінювання стройового вишколу вихованців у правильності виконання стройових прийомів на місці та в русі, злагодженості підрозділів та урочистого проходження в складі команд. Враховуючи те, що ця дисципліна є однією з головних складових виховного процесу становлення майбутніх захисників Батьківщини та формування відчуття патріотизму, вихованці навчальних закладів поставились до даного етапу з належною відповідальністю.

Детальніше...
 
Курсанти інституту відвідали Жовті Води – місце першої перемоги визвольної війни 1648-1657рр.
Про інститут - Новини

Не пий, Хмельницький, дуже той Жовтої Води:
Іде ляхів сорок тисяч хорошої вроди.
«А я ляхів не боюся і гадки не маю,
За собою великую потугу я знаю,
Іще й орду за собою веду:
А все, вражі ляхи, на вашу біду».
Утікали ляхи — погубили шуби…

 

У 2018-му ми відзначаємо 370-річчя від початку Визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького, а саме першої перемоги козацько-татарського війська над поляками у битві на річці Жовті Води, що тривала з 19 (29) квітня по 6 (16) травня 1648 року.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті відбулися змагання з гирьового спорту присвячені 57-й річниці з Дня заснування навчального закладу
Про інститут - Новини

26 квітня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу з підготовки поліцейських за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності - 92а кафедрою спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 було проведено чемпіонат інституту з гирьового спорту присвячений 27-й річниці з Дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України, як  навчального закладу.

Змагання відбувалися в самому видовищному виді гирьового спорту – командній естафеті, яка складалася з трьох етапів: поштовху двох гир вагою 16 кг у чоловіків та ривку однієї гирі серед чоловіків та жінок з гирями вагою 20 та 8 кг відповідно. Дуже приємно, що в змаганнях взяли участь 10 команд, які в захоплюючій, цікавій боротьбі змагалися за перемогу.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Донецького юридичного інституту МВС України Бесчастного Віктора Миколайовича з присвоєнням звання Почесного професора Європейського інституту безперервної освіти!
Про інститут - Новини

Рішенням Виконавчої Ради та Президента Європейського інституту безперервної освіти (Словацька Республіка), згідно зі статтею № 5 підпункту  7 розпорядження Європейського інституту безперервної освіти від 23.04.2018 № 021 Дипломом Почесного професора нагороджується професор Віктор Бесчастний.

Детальніше...
 
Молода наукова еліта обговорює та дискутує...
Про інститут - Новини

Нещодавно відбулося планове засідання науково-дослідного гуртка кафедри господарсько – правових дисциплін. Ключовою проблемою для обговорення стало тематичне призначення засідання, а саме «Заплановані зміни у господарсько – процесуальному законодавстві». Враховуючи важливість наукової дискусії та з метою більш предметного обговорення поставленої проблеми за ініціативи завідувача кафедри, кандидата юридичних наук Кадала В.В. до роботи  науково-дослідного гуртка було залучено фахового адвоката Скоробогатько В. Ю. Разом з тим на засідання наукового гуртка було запрошено студентів 4 курсу Вайцель М.В.,  Мороз В.С., Сухініна А.Г. Бровко А.Ю. з метою пізнання правових новацій в господарському процесі в України.

Робота науково-дослідного гуртка включала три етапи. На першому етапі члени наукового гуртка ( магістри 1-го курсу групи 501/17: Волкова Д.Ю., Каптур О.С., Кірєєва І.В., Мельніченко А.В.) під керівництвом зав. кафедри господарсько – правових дисциплін, к. ю. н. Кадала В.В., к. держ. упр, доц. Хайлової Т.В.та к.е.н., доц. Гузенко О.П. підготовили короткий огляд правового матеріалу в контексті змін,  які з 15 грудня 2017 року набрали чинності до процесуального законодавства (Закон №2147-VIII), згідно з якими було змінено Господарський процесуальний кодекс України. Такий підхід надав можливість більш змістовно підійти до розгляду поставленої проблеми та вести дискусію на доволі кваліфікованому рівні.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні бесіди на тему: «Правова освіта – запорука успіху в кар’єрному зростанні»

 

Детальніше...
 
Важливі перемоги волейболісток інституту та радість успіху
Про інститут - Новини

Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» провів свої чергові зустрічі. Так, команда дівчат в рамках п’ятого та шостого турів у Криворізькому Чемпіонаті з волейболу 2018 провели зустріч із волейбольними клубами «Інгульчанка» та «КЕІ». Опонент наших дівчат є постійними учасниками Чемпіонату та переможцями різноманітних волейбольних турнірів Кривого Рогу та всеукраїнських змагань. На сьогодні команда ВК «КЕІ» є учасником всеукраїнських змагань з волейболу в першій лізі. А вихованці тренера Аліма Миколайовича Батюка продовжують виступати в командах вищої ліги Чемпіонату України. Обслуговував зустрічі керівник Федерації волейболу м. Кривий Ріг Роман Михайлович Цвіль.

Гра була напруженою. Наші опоненти організовано діяли як в захисті, та і в нападі. Час від часу демонстрували змістовну гру. Але наша команда здолала опір опоненток та здобули перемоги. Команду ВК «Інгульчанку» перемогли з рахунком 3:0 (25:8; 25:20 та 25:14), а команду ВК «КЕІ» – з рахунком по партіям 3:1. Останній результат був важливий для наших волейболістів, адже перемога давала можливість стати достроковим переможцем у Криворізькому Чемпіонаті з волейболу 2018 році. Наші дівчати змогли вистояти та отримати вольову перемогу.

Детальніше...
 
Психологічно підготований керівник – запорука здорового психологічного клімату в організації та її підрозділах
Про інститут - Новини

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті вже стали традиційними. 23 квітня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена та науковий співробітник ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінг на тему: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

За допомогою метафоричних асоціативних карт актуалізовано ряд важливих тем, які допомагають колективу стати високоорганізованим та згуртованим. Колективоутворення – вища стадія процесу групоутворення, на якій група у результаті виконання спільної соціально важливої діяльності перетворюється на колектив. При звичайному групоутворенні достатнім є бажання відособитися, увійти до складу однієї групи, щоб існували безпосередні стосунки і цілі спільної діяльності. У сформованій групі ролі диференціюються, виробляються спільні норми поведінки, певний психологічний клімат, група відокремлюється від інших спільнот, автономізується тощо. Часом згуртуватися колективу заважають такі фактори: обезцінювання значущості іншого поруч, заздрість, суперництво, неусвідомлення власної значущості для колективу, догматичне вірування в негативні фактори, невміння спілкуватися в діалозі, невміння озвучувати свої потреби, незнання як вплинути на іншого, від якого очікуєш визнання, як захиститися від обезцінювання тощо. Для колективу важливо, щоб групові цілі набули суспільної значущості, а міжособистісні стосунки опосередковувалися змістом спільної діяльності. Процеси колективоутворення повинні супроводжуватися підвищенням згуртованості і єдності групи, формуванням колективістичних норм поведінки, проявами колективістичної ідентифікації і колективного самовизначення. Стирання рис індивідуальності – «я у групі як всі» не сприяє колективності, радше є проявом несинкретичного мислення, як в давні історичні часи: «Ти чий?» переважало над «Ти хто?». Індивідуальність – це досвід, це чітке розуміння власної ролі і значення для колективу, власних очікувань від інших, розуміння своєї мети. Індивідуальність не піддається впливу інших, якщо цей вплив може їй нашкодити. Індивідуальність чітко відстоює межі свого «Я». Індивідуальність не фруструє: не страждає від розчарувань, тому що чітко розуміє що і від кого слід очікувати. А це досвід, який досягається і шляхом роботи в психологічних тренінгах.

Детальніше...
 
Співпраця у Маріуполі з Регіональним центром занятості продовжується
Про інститут - Новини

У квітні для школярів Маріупольської загальноосвітньої школи № 58 у сел. Талаківка за сприяння Регіонального центру занятості було проведено «Ярмарку вакансій» за участі курсантів 1-го курсу факультету №2 Олександри Колєсової та Антона Зименка.

На цьому заході окрім Донецького юридичного інституту були присутні: Донецький національний медичний університет, Донецький державний університет управління, Маріупольський професійний ліцей та Маріупольський машинобудівний ліцей.

У ході зустрічі курсанти ДЮІ представили свій навчальний заклад, розповіли школярам про те, як відбувається навчально-виховний процес в інституті, поділилися всіма пріоритетами професії поліцейського, а також додали, що окрім навчальної діяльності, курсанти активно приймають участь у курсантському самоуправлінні: організовують свої заходи, а також приймають активну участь у заходах міського та обласного рівня.

Детальніше...
 
В спортивних турнірах формується характер команди
Про інститут - Новини

На запрошення Федерації волейболу Дніпропетровської області наша команда взяла участь в регіональному весняному турнірі серед жінок. Відповідно до Положення про «Проведення жіночого Аматорського Чемпіонату з волейболу – 2018 в м. Дніпро» в турнірі брали участь шість команд. Обласний центр був представлений Волейбольними клубами «Стріла», «Мафія», «Форсаж», «ДДУВС», «Dream team». Команда Донецького юридичного інституту МВС України брала участь в виїзному турнірі вперше. Змагання в першому дивізіоні проводилися з 17.03.2018 по 14.04.2018. Місцем проведення визначено м. Дніпро, вул. Трудових резервів, 4 (Дніпропетровський транспортно-економічний коледж).

Наша команда зіграла п’ять зустрічей, у яких здобула три перемоги та двічі зазнавали поразки. В першій зустрічі на турнірі нашими опонентами були представниці із Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. В напруженій боротьбі наші дівчата отримали перемогу. Рахунок в зустрічі 3:0 (25:16; 25:16; 25:8). В заключний день змагань несподівано для глядачів наші дівчата отримали дві перемоги над досвідченими командами: «Форсаж» - 3:1 (25:14; 21:25; 25:20; 25:13),  «Мафія» - 3:0 (25:22; 25:20; 25:22). У підсумку наші дівчата набрали дев’ять пунктів і поділили третю та четверту сходинку із командою ВК «Стріла».  Доречі, остання переграла наших дівчат із рахунком 3:1 (25:15; 23:25; 19:25; 15:25). Останній показник і вплинув на заключний розподіл командних місць в турнірній. Наша команда отримала досвід у виступах високо рівня, об’єдналася та навчилася здобувати і перемагати.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 36
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval