Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.7%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 443
Вчора: 1453
Цього тижня: 3148
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 22471
Минулого місяця: 21230
Всього: 1386346


Курсанти Донецького юридичного інституту долучилися до здачі крові для дітей, хворих на онкогематологічні захворювання
Про інститут - Новини

14 червня – Всесвітній день донора крові заснований у 2005 році. У травні 2005 р., в ході Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, міністри охорони здоров’я світу одностайно прийняли заяву про прихильність і підтримку добровільного донорства крові. У резолюції WHA58.13 вони постановили щорічно проводити Всесвітній день донора крові 14 червня. У цей день в 1868 році народився Карл Ландштейнер, австрійський лікар, імунолог, який отримав в 1930 році Нобелівську премію за відкриття груп крові людини.

Науковими дослідженнями та практичними спостереженнями доведено, що здача крові у дозі 450 мл зовсім нешкідлива і безпечна для здоров’я людини. Організм, володіючи великими компенсаторними можливостями, швидко відновлює комплекс втрачених при кровотечі речовин і клітинних елементів, відновлюється і плазма крові. Повне відновлення складу крові настає через 30 днів.

Детальніше...
 
Вітаємо першого ректора Донецького інституту внутрішніх справ 1989-2003 р.р. Титаренка Юрія Леонтійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Від імені всієї дружньої родини Донецького юридичного інституту МВС України вітаємо Вас, вельмишановний Юрію Леонтійовичу, з Днем народження!

Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають і досі глибоку повагу не лише у стінах Донецького юридичного інституту, а й далеко поза його межами.

Ви – високопрофесійний керівник, який успішно очолював наш навчальний заклад упродовж 14 років, керуючись у своїй роботі такими цінними якостями як почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, а в ряді випадків здійснення занадто ризикованих кроків. Ваш оптимізм і сміливість, спрямовані на успішний розвиток і розбудову навчального закладу, забезпечили Донецькому юридичному інституту високий рейтинг на теренах освіти і науки України.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктора історичних наук, доцента Титаренка Дмитра Миколайовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Дмитре Миколайовичу!

У цей радісний день прийміть найщирішіі вітання з Днем Вашого народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри господарсько-правових дисциплін: зустріч з учнями Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею

 

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся ще один випуск поліцейських з курсів підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

З 29 травня по 11 червня 2018 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України проходили курси підвищення кваліфікації 23 патрульних поліцейських з Управління патрульної поліції в Донецькій області, Управління патрульної поліції в Луганській області та Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов'янську.

Під час курсів працівники поліції вивчали такі дисципліни: «Дії патрульного під час масових заходів», «Взаємодія поліції та суспільства», «Антикорупційне законодавство», «Складання процесуальних документів», «Права людини», «Толерантність», «Ефективна комунікація» та інші.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-заступника Міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенанта міліції у відставці Миколу Антоновича Плеханова з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Антоновичу!

Від імені Вченої Ради, ректорату, науково-педагогічного складу, співробітників, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів нашого навчального закладу та себе особисто вітаємо Вас з Ювілеєм!

В далекому 1970 році Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Ваша служба в органах внутрішніх справ заслуговує глибокої поваги та пошани, адже, Ви завжди переймалися нагальними проблемами співробітників органів внутрішніх справ. Так, за час Вашої роботи на посаді начальника УМВС України в Сумській області, завдячуючи Вам, був збудований пам’ятник загиблим працівників міліції, нова будівля в Сумському училищі професійної підготовки працівників міліції, забезпечено житлом понад три сотні співробітників ОВС. Ваш попередній досвід роботи, вагомі професійні досягнення, висока організованість і професіоналізм, добропорядність і самовідданість у служінні Українському народові забезпечили Вам заслужений авторитет серед колег, підлеглих та всіх оточуючих.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проведено День дисципліни
Про інститут - Новини

7 червня на факультеті № 2 інституту з межах виховної роботи з перемінним складом було проведено День дисципліни. Враховуючи те, що питання забезпечення дисципліни та законності знаходиться під постійною увагою керівництва інституту то даний День дисципліни було проведено з метою чіткого визначення недоліків, які мали курсанти факультету № 2 за попередній місяць у питаннях службової, навчальної та виконавчої дисципліни.

День дисципліни проводився за участю проректора інституту капітана поліції Дениса Нестерова, керівництва факультету № 2, керівництва курсантського підрозділу факультету та курсантів. День дисципліни розпочався під час ранкового стройового огляду, перевірки носіння курсантами одностроїв, зберігання жетонів поліцейського тощо.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України взяли участь у відкритому чемпіонаті по панкратіону
Про інститут - Новини

2 червня у м. Кривому Розі відбувся відкритий чемпіонат з панкратіону. Учасники могли випробувати себе у розділі грепплінг ноу-гі (боротьба). На чемпіонат завітали найсильніші та найперспективніші молоді бійці з різних куточків нашого міста.

Свою майстерність та волю до перемоги під час змагань показували і курсанти 1 курсу Донецького юридичного інституту МВС України Уніченко Є. О., Панфілов С.Ю., Москаленко А.Г., які змагалися у складі команди клубу змішаних єдиноборств «Вікінг». Тренував команду Олексій Валівахін – викладач кафедри спеціальних дисциплін і фізичного виховання ДЮІ, майстер спорту України з фрі-файту, Чемпіон світу з рукопашного бою «Спас», Чемпіон України з фри-файту (Долина, м. Івано-Фраковськ, 2010), Чемпіон України по грепплінгу (тактична боротьба), багаторазовий переможець міжнародних турнірів зі змішаних єдиноборств (Польща, Узбекистан).

Детальніше...
 
Школярі ознайомилися з навчально-виховним комплексом Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

На базі навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України для учнів 1-3 класів Криворізької спеціалізованої школи № 74, за підтримки ректора інституту професора Бесчастного В.М., було проведено ознайомчу екскурсію.

Перед початком екскурсії провідний фахівець факультету №1 Миронов О.О. розподілив усіх дітей на маленькі групи та за кожною групкою закріпили відподального з числа курсантів 2 курсу. А далі для учнів розпочалося саме цікаве. Їх завели до приміщення, в якому майбутні офіцери поліції навчаються та живуть та розповіли зацікавленим дітлахам про умови проживання та навчання курсантів Донецького юридичного інституту. Далі учнів повели до тиру, де їх ознайомили з правилами поведінки при поводженні зі зброєю. І, саме основне, школярам роз’яснили, як себе поводити, яких правил дотримуватися, аби зберегти своє життя та здоров’я. Викладачі та курсанти були привітні зі школярами, навчали їх правильному використанню зброї.

Детальніше...
 
Заняття спортом - це запорука покращання здоров’я
Про інститут - Новини

Виховання у курсантів стійкого інтересу до фізичної культури – основне завдання кафедри спеціальних дисциплін і фізичного виховання. Систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему, а також прискорюють відновлення функцій всіх систем і органів людського організму.

На сьогоднішній день кожен розуміє, що заняття спортом - це запорука покращання здоров’я, а значить - подовження життя. Саме тому, за ініціативою факультету № 1 та кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, з метою підвищення знань курсантів в напрямку екстремальних ситуаціях першокурсники, разом з фахівцями Хільченко Є. О.  та Мєрдовим С. П. відвідали секцію «Ветеран-спецназ», яка знаходиться в Спортивному клубі «Металург».

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні орієнтири на майбутнє...

 

Детальніше...
 
Впроваджуємо комплексний підхід у методику викладання спеціальної фізичної підготовки на факультеті № 2
Про інститут - Новини

Фізичне виховання особистості – це засіб активного впливу на розвиток організму і вдосконалення його функцій. Науково-педагогічний склад кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки забезпечує контроль за станом виконання фізичних вправ курсантами, правильністю їх виконання та рівнем фізичного навантаження. Заходи з фізичного виховання проводяться з врахуванням фізичного стану, статі курсанта та сучасних методик викладання спеціальної фізичної підготовки у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які відносяться до сфери управління МВС України.

Отже, на сучасному етапі формування особистості правоохоронця, готового до фізичних та психологічних навантажень, до виконання службових обов’язків в екстремальних умовах значне місце приділяється впровадженню в освітньо-виховний процес інноваційних технологій, орієнтованих на перспективу розвитку особистості.

Саме тому, 8 червня під час навчальних занять зі спеціальної фізичної підготовки кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 інституту було проведено змагання під умовною назвою «Спортивний марафон».

Детальніше...
 
Представники інституту взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Освітній терор на тимчасово окупованих територіях Донбасу»
Про інститут - Новини

7 червня поточного року у Верховній Раді України відбувся круглий стіл  на тему:  «Освітній терор на тимчасово окупованих територіях Донбасу», що організовано міжфракційним депутатським об’єднанням «Парламентська платформа майбутнього Донбасу».

У заході взяли участь народні депутати України, представники органів влади, міжнародних та громадських організацій, співробітники тимчасово переміщених закладів вищої освіти. Донецький юридичний інститут представляли професор кафедри загально-правових дисциплін д.ю.н. Євген Зозуля та доцент тієї ж кафедри к.ю.н. Вадим Пашутін. Присутні жваво обговорювали питання, пов’язані з порушенням прав людини в контексті освітнього процесу на території тимчасово окупованого Донбасу, формулювали рекомендації для протидії освітньому терору на цій території.

Із вступним словом виступили: народний депутат України, співголова об’єднання «Парламентська платформа майбутнього Донбасу» Сергій Тарута, заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.

Детальніше...
 
Забезпечення прав дитини – одна з головних завдань діяльності Національної поліції України
Про інститут - Новини

За сприянням Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» в Національній поліції України реалізовується спільний проект «Розбудова потенціалу поліції для забезпечення прав та найкращих інтересів дитини», який з липня 2017 року впроваджується в Україні, метою якого є вдосконалення системи навчання поліцейських для ефективного виконання із забезпечення прав дитини.

Донецький юридичний інститут МВС України не міг залишитися осторонь до заходів, що реалізуються в межах зазначеного проекту. За підтримки ректора інституту доктора юридичних наук, професора Бесчастного Віктора Миколайовича завідувач кафедри адміністративно-правових дисциплін підполковник поліції Мердова Ольга Миколаївна пройшла навчання у якості тренера проекту з реалізації заходів, передбачених розробленою організаторами і експертами програмою.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь в перегляді та обговоренні відео сюжетів, присвячених 100-річчю визволення Донбасу від російсько-більшовицьких загарбників
Про інститут - Новини

7 червня, відповідно до Плану заходів ДЮІ МВС України з підготовки та відзначення у 2018 році Дня Державного Прапору України, 27-річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності курсантами факультету № 2 інституту було прийнято участь в перегляді та обговоренні відеоробіт, присвячених 100-річчю визволення Донбасу від російсько-більшовицьких загарбників. Захід проходив на базі Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Презентацію відеоробіт та історичний коментар надавав голова правління громадської організації «Українська ініціатива» Юрій Косенко. Отже сто років тому, у квітні 1918 року, перед українською державою постало аналогічне до сьогоднішнього завдання – звільнити від ворога Донбас.

Детальніше...
 
Якісне надання медичних послуг дитині - запорука здоров'я нації
Про інститут - Новини

Діти є найбільш незахищеною соціальною категорією населення, тому до проблем захисту дітей завжди привертається велика увага. А що може бути важливіше, ніж життя та здоров`я дитини?

В рамках спецкурсу «Правове регулювання надання медичних послуг», доцентом кафедри господарсько-правових дисциплін Родіной Валерії Вікторівною зі студентами 1 курсу магістратури Донецького юридичного інституту було проведено семінар "Якісне надання медичних послуг дитині - запорука здоров'я нації", на якому розглянули питання захисту прав дітей і підлітків у сфері медичного права.

Детальніше...
 
Надійшов Інформаційний бюлетень № 19 Координаційного бюро з проблем кримінології НАПрН України
Про інститут - Новини

На адресу Донецького юридичного інституту від Координаційного бюро з проблем кримінології Національної академії правових наук України надійшов Інформаційний бюлетень № 19, у якому вміщено, зокрема, наступні матеріали: постанову № 105/8 щодо складу Координаційних бюро відділень НАПрН України, склад Координаційного бюро з проблем кримінології, аналітичний огляд «Про стан і результати наукових досліджень з проблем кримінології в Україні в 2017 році», «Координаційний план наукових досліджень з проблем кримінології».

Детальніше...
 
Вітаємо директора Координаційного центру переміщених ВНЗ кандидата економічних наук Олександра Олександровича Кульгу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Олександре Олександровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваш попередній досвід роботи, вагомі професійні досягнення, енергія, завзяття, почуття відповідальності принесли заслужений авторитет не лише в Україні, а й за її межами. Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу це ті риси характеру, які стали запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього. Завдяки своїй високій компетентності і почуттю обов’язку, наполегливості і відповідальності, щирій людяності і порядності Ви здобули авторитет серед колег та друзів.

Детальніше...
 
Зустріч з Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Борисівною Левченко
Про інститут - Новини

Наприкінці травня факультет № 2 Донецького юридичного інституту МВС України вітав у своїх стінах Урядову уповноважену з питань гендерної політики, доктора юридичних наук, професора Катерину Борисівну Левченко. Зустріч з курсантами, слухачами та науково-педагогічним складом відбулася в приміщені Академії поліції ДЮІ МВС України в м. Маріуполь.

Під час бесіди було піднято багато актуальних питань, що стосувалися умов навчання, перспектив працевлаштування майбутніх правоохоронців. Також Катерина Борисівна привітала слухачів Академії поліції ДЮІ МВС України із закінченням навчання.

Детальніше...
 
Фахівці факультету № 2 презентували Донецький юридичний інститут у м. Маріуполі під час міжнародного профорієнтаційного проекту «Місто професій»
Про інститут - Новини

3 червня 2018 року у Приморському парку м. Маріуполя відбувся міжнародний проект «Місто професій». Ініціатором та організатором профорієнтаційного заходу виступили Міжнародний діловий журнал «Community» та Благодійний фонд «Місто професій». Як зазначили організатори заходу ‑ це профорієнтаційний проект в Україні, в якому можуть брати участь діти віком від 3 до 18 років. На початку заходу кожна дитина змогла отримати «паспорт» з яким йшла знайомитися з професіями, «влаштовуватися на роботу» та отримувати гроші «гривники» «Міста професій». Одночасно роботодавці презентували дітям свої професії. Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу, щоб кожна дитина мала змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Не залишилися осторонь від даного профорієнтаційного проекту і фахівці факультету № 2 нашого інституту. Враховуючи різну вікову категорію дітей кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки були підготовлені цікаві спортивні вправи та конкурси. Також була підготовлена тематична іміджеві виставка, яка надала можливості гостям «Міста професій» дізнатися про різні напрями підготовки та майбутні спеціальності, як поліцейських так і цивільних юристів, які здобувають у нашому інституті. Також була підготовлена виставка спеціальних засобів, які використовуються в підрозділах Національної поліції.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval