Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 2
Вчора: 322
Цього тижня: 324
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 6007
Минулого місяця: 13877
Всього: 1325128


Тренінг ефективної комунікації та розвитку стресостійкості для патрульних поліцейських
Про інститут - Новини

Що таке ефективна комунікація? Наскільки сьогодні дана тема є актуальною для патрульних поліцейських? Чи є можливим взаєморозуміння патрульних з громадськістю та які перешкоди лежать в основі спілкування службовців патрульної поліції й тих, кому вони потрібні? Якими є соціальні потреби в професійно-психологічній підготовці патрульних? Якою є їх вмотивованість до праці і від яких факторів вона залежить? Чи є можливими зміни в сприйнятті ситуації «патрульний поліцейський-громадськість» з метою встановлення ефективної комунікації? Чи ознайомлені патрульні з методами самозахисту від стресу-факторів та розвитку стресостійкості. Такі питання є сьогодні актуальними для патрульних та підіймалися з метою підвищення психологічної підготовки до виконання професійних обов’язків.

Когут Олександра, науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України спільно з факультетом №1 ДЮІ МВС України 14 червня 2018 року для патрульної поліції на курсах підвищення кваліфікації провела тренінг-семінари на тему: «Ефективна комунікація» та «Розвиток стресостійкості».

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проведено виховний захід щодо запобігання шкідливим звичкам
Про інститут - Новини

19 червня за сприяння медико-санітарної частини інституту на факультеті № 2 було проведено виховний захід, метою якого є запобігання шкідливим звичкам. В заході безпосередньо прийняла участь фахівець Маріупольського міського центру здоров’я, лікар Тетяна Кучинська. Виховний захід включав у себе елементи соціологічного дослідження, надання теоретичної інформації, перегляд відео сюжетів та подальше обговорення проблемних питань.

Отже, на початку виховного заходу було проведено анонімне анкетування серед присутніх та визначенні проблемні питання, пов’язані зі шкідливими звичками. У своєму виступі Тетяна Кучинська надала медичну характеристику шкідливого впливу тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин на організм людини, зокрема на молодь.

Детальніше...
 
20 червня своє професійне свято відзначає Експертна служба МВС України
Про інститут - Новини

У результаті реформування МВС України, за європейським зразком, створена незалежна від органів досудового слідства, відкрита для суспільного контролю, структурно відокремлена Експертна служба МВС, яка підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України. У її складі працюють понад 3 тисячі справжніх професіоналів, які щороку виконують близько 300 тисяч експертиз і досліджень за більш, ніж 50-ма напрямами.

Діяльність цього підрозділу МВС відіграє чи не найважливішу роль у розкритті та розслідуванні скоєних злочинів. Експертна служба МВС є найбільшою системою державних спеціалізованих установ судової експертизи в Україні, що має потужний кадровий, науковий і технічний потенціал.

Детальніше...
 
В ДЮІ МВС України на ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції обговорили актуальні питання кримінального права та процесу України
Про інститут - Новини

Наша держава на сьогоднішній день знаходиться на шляху реформування системи кримінальної юстиції. У таких умовах відбуваються суттєві зміни не тільки законодавства, а й основних інститутів кримінального права та процесу. З’являються нові інститути, суттєво змінюються старі.

На сьогоднішній день актуальними питаннями кримінального права та процесу залишаються: визначення кримінальних проступків, особливості проведення кримінальних проваджень за цією категорією справ; взаємоузгодженість положень кримінального матеріального та процесуального законодавства, визначення системи та особливості застосування альтернативних покаранню заходів кримінально-правового впливу, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Саме з метою обговорення актуальних питань кримінального права та процесу у стінах Донецького юридичного інституту МВС України відбулася ІV всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ».

Детальніше...
 
У стінах ДЮІ МВС України відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (м.Кривий Ріг)
Про інститут - Новини

Відповідно до «Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції», затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 24.12.2015 року № 1625, працівники поліції не рідше одного разу на три роки проходять підвищення кваліфікації.

Донецький юридичний інститут МВС України, як заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, здійснює підвищення кваліфікації для категорії «патрульна поліція», які стартували в стінах вищу-переселенця у квітні 2018 року.

Детальніше...
 
Перший проректор інституту в ефірі ТРК «Рудана» розповів про адаптацію тимчасово переміщених закладів вищої освіти
Про інститут - Новини

Від початку конфлікту на cході України половина жителів Донбасу стали біженцями чи внутрішніми переселенцями. Понад 1 мільйон жителів Донецької і Луганської областей, а також Криму стали переселенцями всередині країни, та вже на території України зіткнулися з рядом проблем, які і нині повною мірою не врегульовані.

На жаль, не лише у жителів виникали проблеми з переміщенням, а й у вишів, які вимушені були покинути непідконтрольну територію. Серед таких навчальних закладів і Донецький юридичний інститут МВС України, який, відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ  України № 1010 від 30.09.2014 року було передислоковано до м. Кривий Ріг, де виш-переселенець і до нині забезпечує освітню та наукову діяльність. Та незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, навчальному закладу вдалося не лише зберегти своє добре ім’я, а й примножити здобутки на Криворіжжі.

Детальніше...
 
Вийшов у світ підручник «Кримінальне право України: Загальна частина», який поповнив скарбничку навчальної літератури інституту
Про інститут - Новини

Підготовка висококваліфікованих юристів, особливо у сфері кримінальної юстиції, співробітників правоохоронних органів неможлива без оволодіння знаннями щодо загальних положень кримінального права, які є фундаментом для засвоєння знань з Особливої частини кримінального права.

Не дивлячись на відносну сталість основних інститутів Загальної частини кримінального права, реформування системи кримінальної юстиції, розвиток кримінального законодавства обумовлюють необхідність перегляду деяких базових інститутів кримінального права, дослідження нових кримінально-правових інститутів та явищ. Ураховуючи це, авторським колективом, до якого увійшли науковці інституту, адвокати, та експерти у галузі кримінального права під загальним керівництвом ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича та професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Джужи Олександра Миколайовича було вирішено підготувати підручник «Кримінальне право: Загальна частина» для використання його в навчальному процесі.

Детальніше...
 
18 червня професійне свято відзначають дільничні офіцери поліції
Про інститут - Новини

Найчисельніший загін української поліції - дільничні - 18 червня, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України, відзначають своє професійне свято. Саме дільничні офіцери поліції мають найбільше функціональних обов'язків та своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей.

Професія дільничного по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, оскільки посадові обов’язки таких поліцейських дуже різноманітні. Це захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота тощо.

Детальніше...
 
Психологічний тренінг в ДЮІ МВС України: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення»
Про інститут - Новини

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 8 червня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена, старший лейтенант поліції Слащиліна Анна та науковий співробітник ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінг на тему: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Людська душа потребує взаємодії та постійного єднання зі світом. Взаємодія у групі – важливий комунікативно-діловий аспект спілкування. Встановлювати контакт, приймати та визнавати цінність кожного учасника групи, разом навчатися, співпрацювати – важливі колективні цінності колективу з гарним іміджем. Імідж є одним із найпотужніших механізмів впливу на аудиторію.

Детальніше...
 
Наукові фахові видання поповнили фонд загальної бібліотеки інституту
Про інститут - Новини

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки – класичний потужний заклад вищої освіти.

Свою історію навчальний заклад почав з 1940 року, коли було утворено Луцький державний учительський інститут. 135 студентів-першокурсників – так стартував виш у освітянське життя. Крок за кроком впевнено навчальний заклад здобував гідне місце серед закладів вищої освіти на українському просторі.

На сьогодні це потужний виш, що відповідає статусу класичного. Це визначили авторитетні комісії, які акредитували його найвищим IV рівнем.

Лесин університет відзначено чисельними нагородами на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь в урочистих заходах та військовому параді, присвяченому четвертій річниці звільнення Маріуполя від проросійських терористів
Про інститут - Новини

13 червня 2014 року добровольці батальйону «Азов» за підтримки побратимів з «Дніпра 1» та бійців Національної гвардії, об’єднані прагненням відстояти незалежність та єдність нашої держави провели успішну бойову операцію та звільнили Маріуполь від проросійських терористів.

З метою вшанування визволителей, захисників Маріуполя та українського Донбасу 16 червня 2018 року в м. Маріуполі пройшли урочисті заходи та військовий парад. В колоні різних родів військ крокували і курсанти першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Зведений загін курсантів 106-го та 107-го навчальних взводів очолив проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров. Військова колона урочисто зайшла на площу Свободи, де проходив мітинг. Визволителей Маріуполя вітали почесні гості: міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, заступник Голови Національної поліції України генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін, народний депутат України Сергій Тарута, мер міста Маріуполя Вадим Бойченко, перший командир полку «Азов» Андрій Білецький та інші почесні гості.

Детальніше...
 
Поповнення фонду бібліотеки вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Увага! Пропонується унікальний носій інформації – книга. Інформація передається в мозок безпосередньо через очі.

Ми живемо в епоху впливу на читання нових технологій. Основним «суперником» паперової книги на сьогодні бачаться електронні носії інформації.

Не будемо зменшувати важливість жодного джерела розвитку і вдосконалення інтелекту та розуму людини. Кожен носій інформації має право на життя і має свого користувача. Ніщо не вічне в світі. Все має початок і кінець. Проте, немає межі для вдосконалення. Знань не може бути забагато. Не може бути забагато книг у бібліотеці.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України проводять заняття з психології з патрульними поліцейськими
Про інститут - Новини

Патрульна поліція України – це молода галузь нашого суспільства. Розвиток особистості у професії «патрульний поліцейський» є поступовим та систематичним. Професіонал повинен пройти певні етапи підготовки та загартованості в практичних умовах життєдіяльності. Отримати соціальне визнання непросто, адже суспільство повинно бути проінформованим і усвідомлено користуватися послугами патрульної поліції. Очікування мають бути реалістичними. Вимоги до патрульних поліцейських високі, часу для підготовки професіонального рівня виконання службових обов’язків замало. То ж курси підвищення кваліфікації для патрульної поліції є затребуваними. Фахівці Донецького юридичного інституту залюбки діляться власним практичним та теоретичним досвідом. Зокрема, знаннями з практичної психології. Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, к. психол. н. Когут Олександра Олександрівна спільно з факультетом №1 організували та провели тренінгові занять на теми: «Ефективна комунікація» та «Розвиток стресостійкості».

Детальніше...
 
Український фольклор – стратегічний ресурс державної безпеки
Про інститут - Новини

В травні 2018 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Одинадцяті фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській».

Робота конференції проходила за такими напрямками:

- Фольклор України як націєтвірний чинник.

- Україна і світ: полілог культур.

Детальніше...
 
Розпочала свою роботу ІV всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ»
Про інститут - Новини

Наша держава на сьогоднішній день знаходиться на шляху реформування системи кримінальної юстиції. У таких умовах відбуваються суттєві зміни не тільки законодавства, а й основних інститутів кримінального права та процесу. З’являються нові інститути, суттєво змінюються старі.

Обговорення актуальних питань кримінального права та процесу дозволяє закласти наукове підґрунтя у процес реформування, надати йому виважений, системний характер, дозволяє уникнути багатьох проблем при реалізації законодавчих змін. І навпаки, недостатня увага до основних напрацювань доктрини кримінального права та процесу може звести нанівець зусилля держави з реформування системи кримінальної юстиції, призвести до погіршення криміногенної ситуації у державі.

На сьогоднішній день актуальними питаннями кримінального права та процесу залишаються: визначення кримінальних проступків, особливості проведення кримінальних проваджень за цією категорією справ; взаємоузгодженість положень кримінального матеріального та процесуального законодавства, визначення системи та особливості застосування альтернативних покаранню заходів кримінально-правового впливу, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Детальніше...
 
Перший проректор інституту в студії радіо Криворіжжя в прямому ефірі порушив питання, які наразі важливі для кожного абітурієнта
Про інститут - Новини

За роки діяльності на теренах освіти і науки у місті Кривому Розі між Донецьким юридичним інститутом і представниками засобів масової інформації міста склалися добрі партнерські стосунки. Медіа-партнери неодноразово висвітлювали події та заходи нашого навчального закладу. Крім того, професорсько-викладацький склад інституту завжди беруть активну участь у прямих ефірах телеканалів. Також про наших фахівців не забуває і місцеве радіо.

Так, 14 червня, перший проректор інституту, доктор юридичних наук, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович на НСТУ радіо Криворіжжя у прямому ефірі в режимі інтерв’ю порушили важливі питання діяльності Донецького юридичного інституту МВС України, який забезпечує освітню та наукову діяльність у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та місті Маріуполі Донецької області. Крім того, в ході інтерв’ю обговорювались особливості підготовки поліцейських у виші та акцентувалась увага на питаннях вступної компанії. Також мова йшла про перспективи розвитку навчального закладу у місті Кривому Розі.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри цивільно-правових дисциплін у неділю знань 2018 на АрселорМіттал

 

Детальніше...
 
14 червня – День ушанування учасників антитерористичної операції на сході України
Про інститут - Новини

14 червня відповідно до рішення виконкому Криворізької міської ради від 08. 06. 2016 № 271 «Про встановлення в м. Кривому Розі Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України» у місті відзначають скорботну дату.

В цей день, біля Пам'ятного Хреста на честь воїнів, полеглих на сході України, представники місцевого органу самоврядування, військовослужбовці, рідні загиблих та мешканці нашого міста схилили голови у жалобі за загиблими земляками - криворізькими бійцями АТО.

Детальніше...
 
Проходження курсів підвищення кваліфікації з надання домедичної допомоги
Про інститут - Новини

Протягом інтенсивного та інформаційно насиченого періоду навчання, з 04 по 09 червня 2018 року, 44 поліцейських та рятувальників із Києва, Сум, Маріуполя, а також викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 ДЮІ МВС України, майор поліції Цуркан Олексій Петрович пройшли курс підвищення кваліфікації фахівців для надання домедичної підготовки на базі навчально-тренувального відділення домедичної підготовки Київського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Національної академії внутрішніх справ.

Це перший державний центр парамедицини в Україні, головним завданням якого є підготовка осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу постраждалим, але не мають медичної освіти, а саме: співробітники Національної поліції України, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інші особи, які за своїми службовими обов’язками повинні володіти практичними навичками надання домедичної допомоги. Тренери даного відділення пройшли повний курс спеціальної підготовки в міжнародному центрі парамедицини S.M.U.R.D та сертифіковані за стандартами NАТО.

Детальніше...
 
До четвертої річниці звільнення Маріуполя від проросійських терористів на факультеті № 2 проведено виховний захід
Про інститут - Новини

Чотири роки тому українські патріоти, об’єднані прагненням відстояти незалежність та єдність нашої держави звільнили Маріуполь від проросійських терористів. Безпосередньо добровольці батальйону «Азов» за підтримки побратимів з «Дніпра 1» та бійців Національної гвардії провели успішну бойову операцію. З тих пір, щорічно 13 червня відзначається День визволення Маріуполя.

Саме тому, в межах національно-патріотичного виховання на факультеті № 2 було проведено виховний захід за участю постійного та перемінного складу інституту. Історичну хронологію подій та значення для України звільнення Маріуполя від проросійських терористів навів присутнім заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський. Для більш яскравого сприйняття події було переглянуто документальний фільм, за допомогою якого учасники виховного заходу особисто прониклися патріотичними почуттями поваги та гордістю до визволителів міста.

Своєю чергою, провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко відзначив пріоритет національно-патріотичного виховання в процесі формування особистості майбутнього офіцера поліції і саме бійці, які звільнили Маріуполь є тому прикладом особистої самопожертви та сумлінного виконання службового обов’язку.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval