Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Психологічний тренінг «Досягнення соціальної спільності при збереженні індивідуальності»
Про інститут - Новини

Вміння ефективної комунікації є важливим в епоху розвитку інформаційно-комунікативного суспільства. Комунікація як змістовна характеристика соціальної взаємодії характеризує структуру міжособистісних і ділових зв’язків між людьми, особливості обміну інформацією у людському спілкуванні. У комунікативних актах реалізуються управлінська, інформативна, експресивна (пробудження емоційних переживань) і фактична (пов’язана з установленням контактів) функції.

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 7 травня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена та науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінгові заняття в рамках більш широкої теми: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Детальніше...
 
Вітаємо Копотуна Ігоря Миколайовича з присвоєнням вченого звання професора Словацької Республіки
Про інститут - Новини

Рішенням Виконавчої Ради та Президента Європейського інституту безперервної освіти Йозефа Затько, згідно зі статтею № 5 розпорядження Європейського інституту безперервної освіти від 23.04.2018 № 021 Копотун Ігор Миколайович нагороджується дипломом ПРОФЕСОРА.

Детальніше...
 
Вітаємо провідного фахівця відділення роботи з перемінним складом ВКЗ Легкошерст Юлію Сергіївну з Ювілеєм
Про інститут - Новини

Шановна Юлія Сергіївно!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Ювілея!

Детальніше...
 
До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Маріуполі проведено «Поліцейську естафету»
Про інститут - Новини

9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди даного свята у Маріуполі 7 травня Донецьким юридичним інститутом спільно з Управлінням кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області був організований та проведений спортивний захід перша «Поліцейська естафета».

Загальну координацію підготовкою проведенням та суддівством змагань здійснювали кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 інституту, цикл спеціальних дисциплін Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту та фахівці тренінгового центру ГУНП в Донецькій області. Головним суддею першої «Поліцейської естафети» був декан факультету № 2 ДЮІ Віктор Орлов.

Змагання проводилися з метою використання різних форм національно-патріотичного виховання серед курсантів та слухачів інституту, пропаганди здорового способу життя та спортивного довголіття, залучення курсантів, слухачів – майбутніх правоохоронців та практичних працівників поліції Донеччини до активних занять спортом, виявлення сильніших учасників для участі в змаганнях різного рівня, удосконалення взаємодії між Донецьким юридичним інститутом та поліцією Донеччини у організації та проведенні заходів, спрямованих на фізичне виховання, відпрацювання нормативів та тактичних прийомів поводження зі зброєю та спеціальними засобами.

Детальніше...
 
В ДЮІ провели відкритий турнір з тактичної боротьби
Про інститут - Новини

Відкритий турнір з тактичної боротьби був проведений 6 травня на базі Донецького юридичного інституту МВС України викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, який був присвячений Дню охорони праці України.

У дружній атмосфері свою майстерність демонстрували представники  - спортсмени різних клубів міста Кривого Рогу та курсанти ДЮІ. Як зазначив викладач кафедри спеціальних дисциплін Валівахін Олексій Валерійович: Цей турнір – це не тільки дань пошани українським традиціям, але й можливість розширити свої спортивні можливості в контексті борцовських дисциплін.

Детальніше...
 
Представники інституту у м. Маріуполі прийняли участь у благодійному забігу «Wings for Life Word Run»
Про інститут - Новини

6 травня у м. Маріуполі відбувся благодійний забіг «Wings for Life Word Run», особливістю якого є те, що забіг одночасно стартував у різних країнах. Метою забігу є збір благодійних коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку.

Кожен учасник забігу, а їх було понад сотня, біг стільки скільки він може. Організатором забігу став тренінговий центр «Антарес». Серед загальної кількості учасників спортивного свята є і курсанти факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Організатори спортивних змагань для уболівальників спортсменів та гостей заходу організували виступи фітнес клубів міста.

Детальніше...
 
День пам'яті і примирення в Кривому Розі (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

8 травня, в Кривому Розі пройшли заходи, присвячені Дню пам'яті і примирення.

В урочистих заходах взяли участь: міський голова Юрій Вілкул, митрополит Єфрем, народні депутати України Костянтин Павлов, Андрій Гальченко, Дмитро Колесников, голови райрад, депутати міської та районних рад міста, представники бюджетних організацій, школярі.

Вже традиційно, можна сказати, в заході беруть участь співробітники і керівники Донецького юридичного інституту – вишу-переселенця що влаштувався на гостинній криворізькій землі.

Разом з ветеранами колона урочисто пройшла по проспекту Миру. Учасники урочистостей в цей день поклали квіти до стели героїв АТО, пам'ятника бійцям, які загинули в зоні АТО, пам'ятника воїнам-афганцям і пам'ятника Невідомому солдату.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту прийняли участь у вшануванні пам’яті загиблих працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців
Про інститут - Новини

8 травня, в День пам’яті та примирення, у Маріуполі відбувся мітинг-реквієм пам’яті працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які віддали життя при відбитті нападу проросійських терористів на міське управління міліції.

Мітинг-реквієм проходив з нагоди вшанування загиблих 9 травня 2014 року працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які віддали життя при відбитті нападу проросійських терористів на Маріупольське міське управління міліції. Нагадаємо, що під час спроби терористів захопити міське управління міліції Маріуполя загинули підполковник міліції Віктор Саєнко, прапорщик міліції Михайло Єрмоленко, полковник Збройних сил України Сергій Демиденко, солдат ЗСУ Олег Ейсмонт, боєць «Азову» Родіон Добродомов і військовослужбовець Нацгвардії Богдан Шлемкевич. На заході були присутні і родичі загиблих, зокрема Валентина Саєнко – мати загиблого 9 травня 2014 року начальника ДАІ м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Курсанти інституту у м. Маріуполі прийняли участь у спільному концертному проекті поліції Донецької та Хмельницької областей
Про інститут - Новини

5 травня на Театральній площі у м. Маріуполі відбувся спільний концертний проект поліції Донецької та Хмельницької області. Особливістю заходу стало те, що ведучою концерту стала керівник «Творчої сотні «Рух до перемоги» з Хмельниччини, поетеса та журналістка, людина з активною життєво-патріотичною позицією Оксана Радушинська. Курсанти факультету № 2 вже не вперше зустрічаються з «Творчою сотнею «Рух до перемоги».  Нагадаємо, що знайомство з Оксаною Радушинською та її командою відбулося 9 грудня 2017 року у м. Маріуполі під час благодійного концерту до Дня збройних сил України.

Детальніше...
 
Участь збірної команди інституту з гирьового спорту у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат
Про інститут - Новини

З 04 до 06 травня 2018 року у с. Чкалове, Нікопольського району Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь 170 спортсменів з усіх регіонів нашої країни. У складі збірної команди Донецької області на найпрестижнішому національному гирьовому форумі серед спортсменів віком до 18 років взяли участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України – курсанти 1-го курсу факультету № 1, рядові поліції Устінова Анастасія, Кириченко Світлана, Мураєва Анастасія, Марченко Ярослав, Гончар Віталій та Білець Віктор. Тренерський штаб збірної команди інституту представляв викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майстер спорту України з гирьового спорту, суддя 1-ї категорії, тренер 1-ї категорії майор поліції Леонід Гаража, який також виступав на змаганнях у якості офіційного представника команди Донецької області та згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України брав участь у роботі головної суддівської колегії.

05 травня 2018 року у перший змагальний день в ривку гирі вагою 16 кг та гирьовому двоборств серед юнаків, з гирями вагою 24 кг вийшли на поміст і наші гирьовики.

Так у ваговій категорії до 58 кг дебютувала курсант 105/17-го навчального взводу факультету № 1 Кириченко Світлана, яка вирвала гирю вагою 16 кг 40 разів, що є дуже гарним результатом на даному етапі підготовки, і посіла шосте місце.

Детальніше...
 
Пам'ять, і шана, і слава усім, хто Перемогу приніс
Про інститут - Новини

Стають історією грізні роки Другої Світової війни. Невмирущий подвиг нашого народу, солдатів Великої Вітчизняної війни завжди буде в пам’яті людській.

З кожним роком все далі і далі від нас події, що стали справжнім випробуванням для кожної української родини. З глибокою вдячністю ми вшановуємо Героїв, які мужньо і віддано боронили рідну землю від ворога.

До Дня Перемоги у читальній залі загальної бібліотеки нашого інституту розміщено книжкову виставку «Перемога в серцях поколінь». Цікава рубрика «Меморіали Великої Вітчизняної» представлена на шпальтах міської газети «Червоний гірник». Рубрика містить цикл репортажів, присвячених розташованим на території Кривого Рогу пам’яткам щодо увічнення подвигу загиблих і тих, хто залишився живими у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за новою спеціальністю - 281 «Публічне управління та адміністрування»
Про інститут - Новини

Сьогодні якісна освіта - запорука успіху. Вона дає дорогу в життя багатьом молодим людям, особливо, якщо ти - висококваліфікований спеціаліст, справжній професіонал своєї справи. 

У наш стрімкий час швидких змін просто необхідно не відставати від реального життя. Кожен прагне нової повнішої інформації. Це стосується усіх сфер життя, а особливо тих, що впливають на усе наше подальше майбутнє, особливо, що стосується вибору професії.

Проаналізувавши нинішній попит на ринку праці, так щоб здобутий диплом був не красивим сувеніром, а засобом забезпечення майбутнього, достойної роботи та її винагороди, фахівцями Донецького юридичного інституту МВС України була пророблена кропітка робота щодо започаткування нової спеціальності - 281 «Публічне управління та адміністрування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, яка відкриває широкі перспективи для випускників з працевлаштування в органах державного управління та місцевого самоврядування, громадських організаціях, міжнародних фондах, недержавних організаціях різних форм власності.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики і соціальних комунікацій університету «Україна» Куйбіду Василя Степановича з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вельмишановний Василю Степановичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілейним Днем народження!

Ваші вагомі досягнення у багатьох галузях наук України викликають до Вас почуття захоплення, поваги і вдячності.

Як талановитий науковець Ви проявили себе в галузі точних наук, здобувши науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. Ще більше Ваш науковий потенціал розкрився у правознавчій сфері – після успішного захисту кандидатської Ви у 2004 році захистили й докторську дисертацію. Результат Вашої невтомної наукової діяльності – понад 30 монографій, 150 статей з конституційного права, економіки, управління, прикладної математики і навіть 5 поетичних збірок. Справді, талановита людина талановита в усьому.

Детальніше...
 
Вітаємо кухара їдальні факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України Гінця Валерія Володимировича з Днем народження
Про інститут - Новини

Шановний Валерію Володимировичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого!

Професія кухаря – одна з найбільш затребуваних у всьому світі, і в нашій країні зокрема. Кухарем може бути кожен, хорошим кухарем – тільки обрані. Ви – Людина, яка присвятила цій професії своє життя, даруючи людям радість приготованих Вами запашних став.

Детальніше...
 
Вітаємо сторожа Донецького юридичного інституту Гаврюшенко Григорія Вікторовича з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Григорію Вікторовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Ювілеєм!

Хоча Ви протягом нетривалого часу є частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, але вже за цей короткий час, завдяки притаманним Вам високій організованості, відповідальності, доброті, небайдужості до своєї справи, людяності, умінню підтримати в будь-якій ситуації Ви досягли поваги від керівництва й усіх працівників навчального.

Прийміть найщиріші слова подяки за Вашу активну життєву позицію. Глибоко цінуємо Вас як сумлінного та дисциплінованого працівника, який самовіддано служить громаді інституту.

Шановний Григорію Вікторовичу!

В цей святковий день від усього серця зичимо Вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, сили і витримки, невичерпної енергії та наснаги у досягненні і реалізації поставлених цілей, а труднощі й негаразди хай ніколи не трапляються на Вашому життєвому шляху. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

 
Переможний дебютний сезон…
Про інститут - Новини

Саме так можемо охарактеризувати виступ наших дівчат. На минулому тижні дівчата з волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» проводили заключну гру в Чемпіонаті міста Кривий Ріг в першій лізі з волейболу серед жіночих команд. Наші дівчата протягом чотирьох місяців боролися за перемогу в почесному турнірі, провели сім ігор та здобули сім перемог. Нагадаємо змагання проходили в один круг.

Так трапилося що дана зустріч була заключною не тільки для нашої команди ай взагалі в турнірі. Опонентом для наших дівчат була команда ВК «Темп». Зустріч, не зважаючи на турнірну таблицю виявилася не простою. Про що свідчить і результат – 3:1 на користь наших дівчат. Гра відбувалася в спортивній залі Донецького юридичного інституту. Гра виявилась не тільки заключною ай першою на домашній арені наших спортсменок. Що також було відповідально та хвилююче. Адже переглянути зустріч мали всі бажаючі і програвати було неможливо. Саме цим і скористалися наші опоненти із ВК «Темп» і добряче заставили похвилюватися наших дівчат. Водночас, глядач побачив видовищну та захоплюючу гру. Обслуговував зустрічі керівник Федерації волейболу м. Кривий Ріг Роман Михайлович Цвіль та Андрій Калашник.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь у відкритті сезону вуличних тренувань зі Street Workout у Маріуполі
Про інститут - Новини

6 травня курсанти першого курсу факультету № 2 інституту прийняли участь у відкритті сезону вуличних тренувань зі Street Workout. Змагання проходили на території Маріупольської загальноосвітньої школи № 9 Команду нашого інституту очолив провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко, який особистим прикладом пропагує серед колег та курсантів здоровий спосіб життя, фізичну культуру та спорт.

Святковий настрій та гарна погода сприяла емоційній готовності курсантів до спортивної звитяги. Всім нам відомо, що, зокрема, підтягування це – корисна вправа для виміру свого фізичного стану, так як людина використовує тільки вагу свого тіла для вправи. Це природне та безпечне заняття, яке може бути виконане людьми усіх вікових груп, як чоловіками, так і жінками. І підтвердженням цього стало продовження знайомства курсантів інституту зі маріупольськими спортсменами зі Street Workout – керівник Руслан Український. Так, зайняття Street Workout надає можливість швидко перевірити фізичну силу, поєднуючи його позитивними емоціями за спортивні досягнення.

Детальніше...
 
Школярі загальноосвітніх шкіл Покровського та Саксаганського району міста Кривого Рогу побували з візитом в ДЮІ
Про інститут - Новини

З огляду на події, які відбуваються в Україні, ймовірність того, що звичайна людина може зіткнутися зі зброєю значно зросла, при цьому недбале або необережне поводження з нею може привести до трагічних наслідків, як для самої людини, так і для оточуючих.

Сьогодні, 5 травня 2018 року у приміщенні факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України, викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голиком В.А. та Цурканом О.П. було проведено інформаційно-практичний семінар «Заходи безпеки при поводжені зі зброєю» для більш ніж 120 учнів випускних класів шкіл Покровського та Саксаганського району м. Кривого Рогу.

Детальніше...
 
8 травня – День пам'яті і примирення
Про інститут - Новини

День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, був встановлений генеральною Асамблеєю ООН у 2004 році.

У багатьох країнах світу відзначають День перемоги над нацизмом, або День закінчення Другої світової війни в Європі 8-го травня, коли був ратифікований "Акт про беззастережну капітуляцію" збройних сил нацистської Німеччини. Підписаний начальником оперативного штабу генерал-полковником Йодлем за дорученням президента Німеччини Карла Деніца.

З цього приводу 8 травня 1945 роки люди в багатьох містах світу вийшли на вулиці - пили, цілувалися, танцювали, кричали, плакали.

Для більшості європейців 8 травня асоціюється з кінцем того жаху, яким стала для всього світу Друга світова, хоча попереду ще була битва за Окінаву, бомбардування Хіросіми і Нагасакі і капітуляція Японії.

Детальніше...
 
Групова згуртованість ‒ запорука позитивного клімату в колективі
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут співпрацює з практичними підрозділами Національної поліції, зокрема із сектором кадрового забезпечення, і надає як наукову, дружню, так і організаційну підтримку. Доброю традицією є залучення представників практичних підрозділів правоохоронних органів до психологічних заходів, зокрема до круглих столів, конференцій з психології та до сумісних науково-практичних розробок й проведення практичних занять.

Групову згуртованість, як характеристику групи, використовують для вираження ступеня прихильності до групи її членів. Р.Бейлс, Т.Ньюком, Г.Хоманс вкладають різний зміст у поняття «групова згуртованість»: продуктивність, колективність у праці, кінцевий ефект дії сили, що утримує індивідів у групі, консенсус (згода), атракція (привабливість) та ін. Новою ідеєю є формування іміджу колективу, який є поєднанням колективу на рівні ідеї, яка відображається в моделюванні уявлення про формування згуртованого колективу, що надає можливість усім представникам зрозуміти основні цілі, вимоги, очікування один від одного, правила та принципи спілкування, що сприятимуть розвитку згуртованого колективу. Вищеозначену тему обговорено та опрацьовано в тренінгових заняттях з психології старшим психологом СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковником поліції Кендиш О.М. та науковим співробітником НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидатом психологічних наук Когут О.О. 26 квітня 2018 року в рамках «Психологічного проекту» ДЮІ МВС України.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 36
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval