Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.4%Ukraine Ukraine
4.7%United States United States
4.5%Kuwait Kuwait
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.7%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 426
Вчора: 1453
Цього тижня: 3131
Минулого тижня: 8438
Цього місяця: 22454
Минулого місяця: 21230
Всього: 1386329


В Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) пройшов випуск слухачів КПК
Про інститут - Новини

На базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг) триває проведення курсів підвищення кваліфікації для категорії патрульних поліцейських.

30 червня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 за адресою: вул. Співдружності 92А, відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації.

На сьогодні вже 174 патрульних поліцейських з числа Управлінь патрульної поліції м. Кривого Рогу, Кіровоградської та Черкаської областей, вдало склали комплексний іспит та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації. Всього у 2018 році інститутом здійснено випуск 266 патрульних поліцейських – слухачів курсів підвищення кваліфікації (з урахуванням бази у м. Маріуполі).

Детальніше...
 
Вітаємо керівника проекту «Захист в дії» БО «БТ Мережа Кривий Ріг» Ларису Вікторівну Сидоренко з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановна Ларисо Вікторівно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
І влітку дбаємо про навчальний рік
Про інститут - Новини

«Подаруй книгу вишу-переселенцю. Бібліотеці Донецького юридичного інституту МВС України від Науково-технічної бібліотеки Національного лісотехнічного університету України. Книга для студентства як скарбниця у світ знань» - такий надпис разом знаками Донецького юридичного інституту МВС України та Львівського національного лісотехнічного університету був вкладений у кожний примірник подарованої літератури.

Національний лісотехнічний університет України, що розміщується у місті Львові, готує фахівців з усіх спеціальностей лісового комплексу та суміжних галузей і проводить фундаментальні й прикладні наукові дослідження з актуальних галузевих та комплексних міжгалузевих проблем соціо-еколого-економічного розвитку України. В університеті навчаються студенти з усіх регіонів України. Характерною ознакою діяльності університету є екологічне спрямування наукових досліджень і освітнього процесу. Розроблена і реалізується програма екологізації природничих, гуманітарних та фахових дисциплін. Її метою є започаткування в системі вищої освіти України процесу екологізації навчальних дисциплін як складової сучасної дидактики. Реалізація такої програми відповідає вимогам ООН до підготовки фахівців для сталого розвитку.

Детальніше...
 
УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ КРИВОГО РОГУ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ…
Про інститут - Новини

На вихідних на території мальовничого пляжу ПАО «ЮГОК» відбувся перший етап Чемпіонату міста Кривий Ріг 2018 з пляжного волейболу. В змаганнях брали спортсмени із частин нашого міста. Як і минулих роках в цього року змагання проходять в різних в трьох лігах. Чоловіча ліга вища та перша, а в жінок відповідно вища. Слід відзначити, що в цьому році в кожній лізі брало участь по вісім пар, загалом приймає участь 24 команд. На думку організаторів турніру ОО «ВАКР», О. Павлюка та О. Бузовері з кожним роком розширюються ліги та зростає майстерність учасників міського чемпіонату з пляжного волейболу.

Донецький юридичний інститут багато робить для розвитку волейболу в Криворізькому регіоні, долучилися і до участі в турнірі який мав сприяти підготовці до участі в серпні на змаганнях під егідою «Динамо».

Детальніше...
 
Доцент кафедри загально-правових дисциплін інституту Юрій Делія в студії радіо Криворіжжя в прямому ефірі обговорював питання, важливі для кожного українця
Про інститут - Новини

Конституція 1996 – вершина, найбільш значущим здобутком української теорії та практики конституціоналізму. Сьогодні українське суспільство відзначає 22 річницю з Дня ухвалення Основного Закону. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Основного Закону закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

За роки діяльності на теренах освіти і науки у місті Кривому Розі між Донецьким юридичним інститутом і представниками засобів масової інформації міста склалися добрі партнерські стосунки. Медіа-партнери неодноразово висвітлювали події та заходи нашого навчального закладу. Крім того, професорсько-викладацький склад інституту завжди беруть активну участь у прямих ефірах телеканалів. Водночас про наших фахівців не забуває і місцеве радіо.

Так, 26 червня, доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Делія Юрій Володимирович на НСТУ радіо Криворіжжя спільно із журналістом, директором творчого об’єднання радіо програм Сіроклин Юлія Феліксівна у прямому ефірі в режимі інтерв’ю порушили важливі питання конституціоналізму, захисту прав і свобод людини і громадянина, прав внутрішньо переміщених осіб тощо. Також мова йшла про перспективи модернізації Конституції з питань захисту прав і свобод людини. Звернуто увагу на недоліки у частині прав і свобод людини та громадянина є їх декларативний характер. Хоча майже всі основні права і свободи нормативно закріплені в Конституції, механізм і гарантії їх реалізації, а також відповідальність за їх порушення відсутні.

Детальніше...
 
Наукове товариство ДЮІ МВС України інформує про результати Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» проведеного до Дня Конституції України
Про інститут - Новини

Інститутом політико-правових та релігійних досліджень до Дня Конституції України проведено Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Національний Конкурс відбувся за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Конкурс проходив з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт тривав до 01 червня 2018 року. Серед значної кількості представлених на конкурс робіт було визначено переможців.

Так, за результатами роботи Експертної ради Національного конкурсу наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» до Дня Конституції України, переможцями оголошено:

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту у м. Маріуполі готуються до змагань серед студентів міста «Student challenge»
Про інститут - Новини

Завершується 2017/2018 навчальний рік. На факультеті № 2 інституту підведено підсумки якості успішності, участі курсантів у наукових заходах, а також культурно-масових та спортивних заходах. Так, 2017/2018 навчальний рік став роком адаптації вчорашніх школярів до умов навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Дійсно рік був складним і насичений подіями. А наступний навчальний рік ставить нам нові завдання.

За ініціативи ректора інституту, професора Віктора Бесчастного на факультеті активно розвивається курсантське самоврядування. Це знайшло відображення і в участі представника курсантського підрозділу Ангеліни Ткач в діяльності Молодіжного парламенту м. Маріуполя. Допомогу Ангеліни Ткач у представництві курсантської громади нашого інституту в Молодіжному парламенті Маріуполя надає курсант Анатолій Дзедзицький.

Детальніше...
 
Перші кроки на шляху до майбутніх перемог
Про інститут - Новини

На спортивних змаганнях самі прикрі місця друге та четверте. Розумієш що не вистачило зовсім трохи.

27.06.2018 року в стрілецькому тирі Дніпропетровської обласної організації ФСТ "Динамо" у турнірі зі стрільби кульової, присвяченому 28-й річниці Дня Конституції України, прийняла участь і команда Донецького юридичного  інституту МВС України. В змаганнях взяли участь збірні команди  об’єднаних колектів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, усього дванадцять команд.

Збірну команду інституту представляли рядові поліції, курсанти І курсу факультету №1 Пицик Олександр та Волошина Віола. Вихованці секції з кульової стрільби продемонстрували хорошу фізичну та психологічну підготовку, яка в результаті принесла їм гідні місця серед спортсменів Дніпропетровського осередку "Динамо". До змагань спортсменів готував тренер, старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голик В.А.

Детальніше...
 
"Community Policing" як важливий чинник захисту прав і свобод громадян
Про інститут - Новини

Нещодавно в місті Ізюм Харківської області пройшов круглий стіл на тему: «COMMUNITY POLICING», налагодження партнерських відносин між поліцейськими, громадою та місцевою владою, де кожен усвідомлює відповідальність за власну безпеку та обговорення рекомендацій до місцевої влади з планом дій по проектуванню вело доріжок та дорожніх знаків.

На запрошення організаторів заходу, представники Донецького юридичного інституту МВС України неодноразово долучалися в якості експертів та беруть активну участь. Окрім представників нашого вишу в роботі круглого столу брали участь представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM), Шведської поліції (SWEPOL) та Управління ООН з обговорення проектів (UNOPS) у співпраці з Національною поліцією України та Міністерства внутрішніх справ України, науковці з Києва, Запоріжжя та Харкова, представники громадського об’єднання з охорони публічного порядку в Ізюмі, представники Національної поліції та громадськість.

Функціонування правоохоронних органів на сучасному етапі розвитку держави пов’язано насамперед із впровадженням низки нових принципів, заснованих на визнанні загальнолюдських цінностей, гідному ставленні до особи, посиленні охорони прав та свобод громадян, різних форм власності та інших пріоритетів правового, демократичного суспільства, визначених Конституцією України. У зв’язку з цим особливої актуальності набувають питання діяльності працівників Національної поліції України щодо охорони публічного порядку та публічної безпеки, запобігання та припинення правопорушень на території громади.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради підведені підсумки діяльності вишу-переселенця у 2017/18 навчальному році та визначені перспективні напрями діяльності закладу вищої освіти на 2018/19 навчальний рік
Про інститут - Новини

27 червня 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту». На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою подальшої якісної організації діяльності колегіального органу закладу вищої освіти та його якісного оновлення, до складу Вченої ради вишу-переселенця включено юрисконсульта інституту Оксану Філіпенко.

Наступним питанням порядку денного розглянуто питання «Про ефективність проведення профорієнтаційних заходів щодо забезпечення набору абітурієнтів до Донецького юридичного інституту МВС України у 2018 році».

Детальніше...
 
Урочисті заходи присвячені Дню Конституції України в «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, м. Маріуполь
Про інститут - Новини

День Конституції України - це державне свято, яке щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Конституція являє собою не тільки основний закон країни, але служить фундаментом її розвитку. Більшість українців знають про День Конституції, напевно, здебільшого тому, що це вихідний. Що цікаво, 28 червня – День Конституції України – є єдиним державним святом, яке закріплене в самій Конституції України. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

Детальніше...
 
Психологічні тренінги з розвитку стресостійкості та ефективної комунікації для патрульних поліцейських в ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Який імідж патрульних створено сьогодні у суспільстві? Хто впливає на його формування? Саме із цих запитань 26 червня 2018 року в Донецькому юридичному інституті розпочався тренінг з розвитку ефективної комунікації патрульних поліцейських м. Кривий Ріг, м. Кропивницький та м. Черкаси. Спільно з науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Олександрою Когут патрульні актуалізували такі теми, як «стрес», «ефективна комунікація», розвивали професійний світогляд, набували навичок з ефективної комунікації та стресостійкості.

Імідж патрульного поліцейського – образ професійно-особистістних властивостей, які є складовими їхньої професійної компетентності, що сприяють досягненню успіху в професії. Зокрема, до таких, патрульні віднесли: партнерське відношення до громадян, психологічні навички спілкування, стресостійкість, рішучість в прийнятті рішень в екстремальних ситуаціях, розвинуте групове мислення, діловий стиль спілкування, фізичну підготовку, знання правил дорожнього руху, навички водіння автомобілем, навички надання першої медичної допомоги, гнучкість мислення, вміння слухати, етичність та ін. Патрульні поліцейські контактують з неадаптованими особистостями й повинні керувати своїми емоціями, вміти самозахищатися, щоб не потрапити в «трикутник Карпмена» (не стати жертвою маніпуляцій). Тож, визначення образу патрульного має бути чітким і зрозумілим, адже це нова професія у нашому суспільстві і громадськість ще не має чітких уявлень про неї.

Детальніше...
 
Привітання з Днем Конституції України від директора Департаменту персоналу, організації освітньої і наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича
Про інститут - Новини

 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем Конституції України
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю із двадцять другою річницею Конституції України!

Це особливе свято в житті кожного українця, адже 28 червня 1996 року на законодавчому рівні було утверджено незалежність і самобутність нашої держави.

Свято Конституції України має давню історію і своїми витоками сягає ще козацьких часів, коли відбувалося формування й становлення української державності. Відомою на весь світ є Конституція Пилипа Орлика 1710 року, статті якої свідчать про мудрість, волелюбність і незламність українського народу.

Як наслідок піднесення національно-патріотичного духу українства на початку ХХ століття стало утворення Української Народної Республіки і проголошення Конституції 1918 року.

Детальніше...
 
Урочисті заходи в Донецькому юридичному інституті з нагоди Дня Конституції України
Про інститут - Новини

Відкриваючи урочисті заходи з нагоди 22-ї річниці Дня Конституції України ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав трудовий колектив зі святом. Наголосив на важливості в житті кожного українця Основного Закону. Проаналізував завдання, які наразі стоять перед українським суспільством та кроки виконання. Слід зазначити, що святкові заходи одночасно відбувалися в містах Кривий Ріг та Маріуполь, учасники, які мали змогу обговорювати нагальні питання за допомогою сучасних інтерактивних засобів.

Продовжуючи зустріч доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Делія приєднався до вітань та роздумів ректора інституту ознайомив колектив із питаннями: «Модернізація Конституції у сфері захисту прав свободи людини і громадянина України – 22 роки діяльності».

З рук ректора інституту відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджена начальник кафедри адміністративно-правових дисциплін, підполковник поліції Мердова Ольга; Почесною Грамотою Міністерства внутрішніх справ України нагороджений завідувач кафедри загально-правових дисциплін, підполковник поліції Іван Іванов; Почесною Грамотою Дніпропетровської обласної ради нагороджений доцент кафедри загально-правових дисциплін Юрій Делія. Відзнакою Донецького юридичного інституту «Гімн Донецького юридичного інституту МВС України» нагороджені: курсант першого курсу, рядовий поліції Марія Попова; курсант другого курсу, рядовий поліції Анастасія Кущова. Подяками Донецького юридичного інституту нагороджені: курсант першого курсу рядовий поліції Артем Баландін; курсант другого курсу рядовий поліції Артур Застєнкін; студентка 1 курсу Марина Солощенко; здобувач освітнього ступеня «магістр» Микола Гончаров; здобувач освітнього ступеня «магістр» Ірина Кірєєва. А також співробітники інституту: начальник відділу організації служби, майор поліції Руслан Врадій; професор кафедри господарсько-правових дисциплін Юлія Громенко; інженер з охорони праці Ганна Калиніна; завідувач відділення роботи з перемінним складом ВКЗ підполковник поліції Олександр Котолевський; доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Ольга Новікова; методист відділення методичного забезпечення навчального процесу Олеся Передерій; фахівець факультету №1, старший лейтенант поліції Олександра Удовиченко; професор кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майор поліції Олексій Цуркан.

Детальніше...
 
ЗАХИСТ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ ЯК ОСНОВНИЙ НАПРЯМ КОНСТИТУЦІЙНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ
Про інститут - Новини

Конституція 1996 – вершина, найбільш значущим здобутком української теорії та практики конституціоналізму. Водночас, Основний Закон приречений на своє перманентне удосконалення, осучаснення згідно з політико-правовими реаліями сьогодення.

Сьогодні відзначаючи 22 річницю з Дня ухвалення Основного Закону щиро вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Основного Закону закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Детальніше...
 
Викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту на факультеті № 2 підвищують педагогічну майстерність
Про інститут - Новини

Протягом червня 2018 року на базі факультету № 2 викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту пройшли підвищення кваліфікації.

Науково-педагогічним складом кафедр факультету № 2 для викладачів Академії поліції були проведені навчальні заняття з низки теоретичних та практичних предметів. Зокрема викладачі Академії поліції отримали нові знання, виробили уміння та навички з наступних предметів: педагогіка та психологія вищої школи; професійна етика; професійна риторика; українська мова за професійним спрямуванням; європейські стандарти вищої освіти; охорона праці; юридичне документознавство; сучасні інформаційні технології в освіті; організаційно-правове регулювання освіти в Україні, тощо. Заняття з підвищення кваліфікації проходили з використанням мультимедійних технологій та сучасних інноваційних методик вищої школи. Слід зазначити, що допомогу в підготовці навчально-методичного забезпечення підвищення кваліфікації надавали кафедри різних факультетів інституту.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри цивільно-правових дисциплін у неділю знань 2018 на АрселорМіттал

 

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Напередодні державного свята – Дня Конституції України проведено чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з Днями народження проректора інституту, кандидата юридичних наук Миколу Панченко, професора кафедри загально-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Миколу Клемпарського, доктора філософських наук, доцента Тетяну Кононенко та побажав іменинникам міцного здоров’я, мирного неба, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього. «Ми щиро цінуємо кожного з Вас за активну життєву позицію, самовіддане служіння громаді вишу-переселенця, цінуємо внесок кожного з Вас у підготовку висококваліфікованих юристів-правоохоронців. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість співпрацювати з кожним з Вас, як з сумлінними, дисциплінованими, високопрофесійними працівниками вишу-переселенця та досягати разом професійних висот» - зазначив Віктор Бесчастний.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Детальніше...
 
Поповнення фонду загальної бібліотеки інституту у розділі «Місто, в якому ми навчаємось»
Про інститут - Новини

Краєзнавство традиційно є одним з напрямків діяльності бібліотеки. Історико-краєзнавча література – основа складової краєзнавчого фонду, що акцентує увагу на вивченні та популяризації історичних подій, матеріалізованих в пам’ятках історії та культури, а також висвітлення життєвого шляху видатних історичних постатей певної місцевості.

22 червня 2018 року відбулася презентація науково-документального видання «КРИВИЙ РІГ: пам'ять міста 1941-1945 рр. у документах і матеріалах», присвяченого усім тим, хто звитяжно і жертовно наближав Перемогу й тим, хто зберігає живу пам'ять про лихоліття 1941-1945 років.

У виданні вміщено більше 250 джерел – документів органів влади, державних установ і організацій, а також матеріали і документи окупаційних закладів. Представлені щоденники, спомини очевидців і перекази свідків подій. Головним оповідачем тут виступають у всій їх різноманітності документи й матеріали – від офіційних документів до персональних матеріалів, тобто усе те, що професійною мовою істориків-науковців називається першоджерела. Такий спосіб оповіді є доволі ефективним і адекватним у процесі створення історіографічної картини минулого, найбільш наближеної до тогочасних реалій.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 44
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval