Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 6
Вчора: 481
Цього тижня: 1519
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9312
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261509


Тематичний колоквіум «Наука на службі Британської поліції»
Про інститут - Новини

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року, № 145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Науковий потенціал України вважається одним із найкращих у Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів у різних галузях науки. Без наукового працівника, без педагога, держава не має майбутнього. Їхня наполеглива праця примножує здобутки в науці, вихованні громадян нашої країни. Адже ці люди – справжні сіячі й садівники на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Разом із тим, це основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбуття.

Цього року свято припало на 18 травня. До цієї дати в усіх куточках країни проходили тижні науки, цікаві заходи наукових товариств, Дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних науковців із популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів тощо. Не став винятком і Донецький юридичний інститут МВС України та приєднався до відзначення цього свята.

Детальніше...
 
Привітання Юрія Григоровича Вілкула з початком роботи круглого столу "Безпека на дорозі"
Про інститут - Новини

 
У Донецькому юридичному інституті відбулися урочисті заходи з нагоди випуску здобувачів освітнього ступеня бакалавра (АНОНС)
Про інститут - Новини

Учора у виші-переселенці відбулися урочистості збори з нагоди вручення дипломів бакалавра випускникам юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України. Здобувачів освітнього ступеня бакалавр зі святом вітали керівництво навчального закладу та почесні гості.

Відкрився урочистий захід внесенням прапору Донецького юридичного інституту прапороносною групою та спільним виконання Державного Гімну України.

Після вітальної промови ректора вишу-переселенця, професора Віктора Миколайовича Бесчастного, який привітав присутніх випускників зі знаменною датою –  закінченням навчання та отриманням диплома слово надали начальнику навчально-методичного відділу Лоц Ларисі Борисівні, яка зачитала наказ ректора про рішення державної екзаменаційної комісії.

Цього року диплом звичайного зразка «бакалавра» одержали 108 випускників, та 1 диплом з «відзнакою».

Детальніше...
 
І Всеукраїнський круглий стіл з психології на тему: «Актуальні напрями психопрофілактичних заходів у закладах вищої освіти» у ДДУВС
Про інститут - Новини

18 травня 2018 року у м. Дніпро у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся І Всеукраїнський круглий стіл з психології на тему: «Актуальні напрями психопрофілактичних заходів у закладах вищої освіти». З привітальними промовами виступили голова оргкомітету – перший проректор, кандидат юридичних наук, Ковбаса Володимир Миколайович; заступник голови оргкомітету – проректор, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Наливайко Лариса Романівна; заступник голови оргкомітету проректор Сидоров Олександр Анатолійович; завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Вишневський Сергій Вацлавович; провідний фахівець відділу психологічного забезпечення Зімборовська Маргарита Сергіївна.

Участь у круглому столі взяли науковці, аспіранти, студенти, а також психологи практичних підрозділів МВС, керівники психологічних служб, психологи вищих навчальних закладів та психотерапевти. Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України Когут Олександра також прийняла активну участь у роботі круглого столу й подарувала два навчально-практичні посібники вищому навчальному закладу на тему: «Психотренінгові практики з розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів», «Теоретичні та емпіричні засади розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів».

Детальніше...
 
Для студентів Донецького юридичного інституту адвокат, громадянин США Джейкоб Вентура прочитав відкриту лекцію на тему: "Законодавчий процес в США"
Про інститут - Новини

Пріоритетним напрямом роботи Донецького юридичного інституту є розширення міжнародної діяльності у сфері обміну досвідом. У царині розбудови та розвитку інклюзивного освітнього середовища науковці вишу плідно співпрацюють з зарубіжними колегами.

Так, 22 травня на запрошення керівництва факультету № 3, в приміщенні читального залу бібліотеки, для студентів, викладачів та усіх бажаючих відбулася відкрита лекція Джейкоба Вентури, громадянина США, адвоката, в минулому юриста Законодавчого офісу Штату Массачусетс (США) (Палата Представників) на тему: "Законодавчий процес в США".

Ажіотаж довкола лекції був надвисоким, що підтверджується наявністю в аудиторії студентів усіх курсів, магістрантів різних форм навчання, викладачів та співробітників інституту.

Під час лекції студенти університету мали змогу ознайомитись із базовими цінностями американського народу, а також проаналізувати правову систему Сполучених Штатів Америки, порівнюючи її з українською.

Детальніше...
 
Привітання від Юрія Григоровича Вілкула з отриманням диплому бакалавра
Про інститут - Новини

Шановні випускники, студенти та працівники Донецького юридичного інституту!

Щиро вітаю вас із знаменною подією. Сьогодні 105 випускників юридичного факультету за спеціальністю «Правознавство» отримають дипломи за освітнім ступенем «бакалавр».

Ця подія запам’ятається вам на все життя і стане визначною, незабутньою віхою в долі кожного з вас, свідченням вашого життєвого вибору, свідомого ставлення до обраної професії, готовності віддано служити незалежній державі.

Це перший випуск бакалаврів, який повністю набрано і підготовлено Вашим інститутом на теренах Кривого Рогу. Всього ж за роки функціонування закладу у нашому місті випущено 1185 юристів.

Професії юриста, яку ви обрали, не з легких, але вкрай важлива і необхідна для суспільства.

Юрист – це той, хто покликаний відстоювати справедливість, стояти на сторожі законності, верховенства права та міцних демократичних інститутів.

Сьогодення ставить перед українськими юристами складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати суспільно корисні проекти та ініціативи.

Від вашої правової культури, компетентності та відповідальності, принциповості та чесності багато в чому залежить, в якій країні ми житимемо завтра. Ви – одні з тих, хто буде визначати темпи і якість змін, на які чекає наше суспільство.

Впевнений, що отримані в інституті глибокі знання, дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти правників і надалі лишатися на висоті вимог нашої доби.

Переконаний, що кожен з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов`язок.

Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники, та побажати Вам формувати свою професійну кар'єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.

Будьте мужніми, цілеспрямованими, не зраджуйте обраній справі, не допускайте в серце зневіру і байдужість.

Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на вас чекає ще багато, наповнених корисними справами і земними радощами, років.

Мирного неба та злагоди у сім’ях!

 
Участь представників вишу-переселенця у VІІ Міжнародних наукових Кирило-Мефодіївських читаннях
Про інститут - Новини

19 травня у стінах Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка відбулися Кирило-Мефодіївські читання, присвячені вшануванню Міжнародного Дня слов’янської писемності й культури.

Проблема духовності залишається актуальною у всі часи. Це глибоко усвідомлювали давні подвижники, проповідники християнських істин у слов’янському світі Рівноапостольні Кирило і Мефодій. Їх імена навіки вписані в історію людства і пов’язані з появою слов’янського алфавіту, з розвитком слов’янської писемності, з поширенням православ’я серед слов’янських народів. Саме вони створили букви кириличної абетки, що стала основою для письма більш ніж п’ятдесяти народів. Завдяки цілеспрямованості і непохитній вірі в християнські цінності, яка спиралася на великі знання, Кирило і Мефодій змогли перекласти книги Святого Письма слов’янською мовою, що зробило можливим проведення богослужінь рідною для слов’ян мовою і сприяло наверненню в православну віру багатьох народів.

Цього року ми святкуємо 1030-ліття хрещення Русі князем Володимиром Великим. Неможливо переоцінити значення цієї події в історії нашого народу. Митрополит Іларіон порівнює християнську віру із сонячним сяйвом, яке освітило народу шлях до спасіння. Всещедрий і милостивий Господь справдив щиру молитву князя Володимира, Духом Святим утвердивши наших предків у вірі, не залишаючи їх без своєї благодатної помочі на всіх етапах їхньої, не раз гіркої, історії.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 1 Донецького юридичного інституту відвідали виставку художніх робіт криворізької родини Рябоконь-Агеєнко
Про інститут - Новини

У міському історико-краєзнавчому музеї проходить виставка художніх робіт відомої криворізької родини Рябоконь-Агеєнко. Виставка являє собою роботи семи художників трьох поколінь, під тематичною назвою “Рідному місту присвячується...”, що присвячена Дню народження міста Кривого Рогу. Експозицію виставки складають роботи в жанрі живопису, присвячені рідному місту — в основному, міські ліричні пейзажі та натюрморти Миколи Рябоконя, Анастасії Чеботарьової — молодої талановитої художниці, онуки майстра, Сергія, Романа та Івана Агеєнків. Представлений, також, цикл робіт доньки Миколи Рябоконя — художника-аматора Світлани Агеєнко. Не можливо не звернути увагу і на творчі роботи ще одного самодіяльного художника — Людмили Петрівни Рябоконь, дружини майстра. Тут і ліричні пейзажі, і художній розпис по склу.

В залах музею представлені  цікаві творчі роботи  ще одного  яскравого і самобутнього представника сімейної династії - молодого художника Івана Агеєнка, онука М.Рябоконя. Це графічні портрети видатних історичних особистостей, комічні шаржі, живописні портрети.

Детальніше...
 
Викриття неправди в показаннях: навчаємося в грі
Про інститут - Новини

Під час допиту свідків (потерпілих) або обвинувачених (підозрюваних) в їхніх показаннях можливе використання перекручень, які є наслідком свідомої неправди. Попередження, виявлення та усунення таких перекручень є важливим завданням слідчого при допиті. У вивченні особи допитуваного істотну допомогу слідчому може надати фахівець-психолог.

16 травня науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провела тренінг з курсантами факультету №1 (факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) на тему: «Істина чи омана». Використання спеціальних знань у галузі психології і проведення допиту є досить ефективним.

Детальніше...
 
Працівники та курсанти вишу-переселенця відвідали ювілейний концерт зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія», присвячений його 20-річчю
Про інститут - Новини

19 травня 2018 року представники та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, на чолі з ректором інституту, професором Віктором Бесчастним відвідали звітний ювілейний концерт зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія», присвячений його 20-річчю, який відбувся в ДК «Мистецький». У цей день окрім святкування ювілею, колектив театру хореографії підтверджував звання зразкового.

Символічним є те, що урочиста подія співпала зі святкуванням Дня Європи в Кривому Розі. Керівник зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія» Наталія Бокулева, яка одночасно є й координатором Словацько-Українських форумів зі сторони України, неодноразово, за дієвої підтримки директора Словацько-Європейського культурного товариства «FEMAN», Уповноваженого міста Кошице по розвитку співпраці з Україною Едуарда Бураша, організовувала міжнародні концерти ансамблю «Гармонія» в м. Кошице (Словацька Республіка). У зв’язку з цим пан Едуард особисто відвідав ювілейний концерт та висловив слова подяки колективу за вагомий внесок керівництва «Гармонії» у розвиток духовного потенціалу підростаючого покоління, забезпечення розвитку національної культури та мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Детальніше...
 
Курсанти 1-го курсу факультету №2 відзначили день Європи
Про інститут - Новини

19 травня в Маріуполі відзначався День Європи. З нагоди даного свята курсанти факультету №2 Донецького юридичного інституту відвідали парк культури та відпочинку ім. Гурова, де прийняли безпосередню участь у фестивалі.

Як відзначають у мерії міста Маріуполь, до участі у фестивалі «День Європи» залучено велику кількість партнерів та волонтерів. Передбачені ігри і матеріали для майстер-класів і ще безліч цікавих розваг, сюрпризів і подарунків. Все це для того, щоб кожен на фестивалі зміг знайти собі заняття до душі.

Детальніше...
 
Привітання проректора інституту полковника поліції Миколи Анатолійовича Панченко від директора Департаменту персоналу, організації освітньої і наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича
Про інститут - Новини

 
Вітаємо проректора інституту, кандидата юридичних наук, полковника поліції Миколу Анатолійовича Панченко з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Миколо Анатолійовичу!

Прийміть найсердечніші і найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Свого часу Ви зробили чималий внесок для укріплення та відновлення традицій Державної автомобільної інспекції міста Кривий Ріг. Чималий досвід роботи, на ряду з неабиякими організаторськими здібностями та високим професіоналізмом наразі широко використовуєте в престижній, проте вкрай відповідальній посаді – проректора Донецького юридичного інституту МВС України, успішно спрямовуючи роботу відомчого вишу на формування майбутнього покоління офіцерів Національної поліції України.

Детальніше...
 
В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху
Про інститут - Новини

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 21 по 27 травня 2018 року в Україні буде проводитись Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головна мета Тижня полягає в об'єднанні зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та задля пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками.

Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, який виступає координатором Тижня, розроблено загальноукраїнський план заходів.

Детальніше...
 
Імідж-аутопрезентація починається з «Я-презентації»
Про інститут - Новини

Для того, щоб нам було легше за все вважатися такими,

якими ми є насправді, ‒ хоча найважливіше те,

щоб ми були такими, якими хочемо бути,

все-таки необхідно викласти деякі настанови.

Марк Тулій Цицерон

Проведення імідж-аутопрезенації полягає в тому, що слухачам пропонується творчо уявити себе у новому амплуа, оскільки минуле – це вже здобута й досягнута реаль, більше уваги приділяється новому Я. Хто Ви у майбутньому? Яке творче ім’я Вам властиве? Учасники коротенько розповідають про себе: чим займаються, що досягнено, до чого прагнуть; свої спрямування, уподобання і т.д. Чи поєднуєте Ви реальні справи з перспективою? Чи даєте собі та своїм справам нову версію? Конструюючи своє нове Я і новий статус із заявленим іміджем можна пофантазувати, цим самим, фактично, учасники починають формувати свій власний імідж. Впевнено і змістовно виступати в аудиторії, бути аргументовано-переконливим на перемовинах, виглядати зображально-логічним на презентації, це те чому можна навчитися в процесі тренінгових занять.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут на святкуванні Дня Європи у Кривому Розі представив співпрацю з Європейським Союзом (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

З нагоди Дня Європи у Кривому Розі 19 травня, у парку ПК «Тернівський» відбувся масштабний «Єврофест» – перший міжнародний фестиваль байкерів, особливості культури європейських країн, виступи спортсменів, різні квест- і шоу-програми – все це та багато іншого підготували цьогоріч для криворіжців та гостей свята.

Детальніше...
 
В Маріуполі розпочала діяльність Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання забезпечення публічної безпеки, порядку в сучасних умовах: поліція та суспільство – стратегія розвитку і взаємодії» (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

18 травня у м. Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання забезпечення публічної безпеки, порядку в сучасних умовах: поліція та суспільство – стратегія розвитку і взаємодії». Організаторами наукового заходу виступили Приазовський державний технічний університет, Донецький юридичний інститут МВС України та Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Актуальність питань, які розглядаються на конференції засвідчила присутність науковців з різних закладів вищої освіти, практичних працівників підрозділів Національної поліції.

Робота конференції розпочалася з пленарного засідання. З вітальними промовами до учасників наукового заходу привітали: ректор ДВНЗ ПДТУ В’ячеслав Степанович Волошин, начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції 3-го рангу Микола Олександрович Семенишин, Генеральний консул Греції у Маріуполі Елені Георгопулу, радник голови Донецької облдержадміністрації Дмитро Олександрович Ляшов, секретар Маріупольської міської ради Степан Григорович Махсма, перший проректор Маріупольського державного університету Олена Валеріївна Буланова. Від керівництва Донецького юридичного інституту учасників Всеукраїнської конференції привітав проректор інституту Денис Ігорович Нестеров.

Детальніше...
 
«Безпека на дорозі – безпека життя»: курсанти провели уроки з правил дорожнього руху у школах м. Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.

Отже, транспорт - наш вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.

Детальніше...
 
Ректор інституту привітав військовослужбовців військової частини 3011 зі складанням Присяги
Про інститут - Новини

19 травня, 94 військовослужбовці Національної гвардії України, що прибули з різних областей України, в урочистій обстановці, біля памятника Козаку Рогу склали присягу на вірність українському народові.

Новобранців прийшли привітати близькі, друзі та почесні гості міста. Не оминув важливої події і на запрошення керівництва військової частини 3011 привітав з визначною датою і ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний. «Ця визначна подія одна з найвідповідальніших у вашому житті, адже ви стали на вірний шлях служіння українському народові. Перед кожним з вас стоїть важливе та відповідальне завдання — служити і захищати громадян. Сьогодні у вас прийняття присяги, а вже найближчим часом – отримання первинного офіцерського звання. Будьте вірними клятві, любіть Україну і вона пишатиметься вами. У добру путь!».

Детальніше...
 
Ректор Донецького юридичного інституту МВС України привітав Управління патрульної поліції міста Кривий Ріг з 2-ою річницею заснування підрозділу
Про інститут - Новини

19 травня особовий склад Управління патрульної поліції Кривого Рогу відзначає другу річницю із Дня заснування підрозділу.

На заході, який відбувався у палаці культури Саксагань» зібрались інспектори та інспекторки патрульної поліції, їх рідні, керівники криворізького УПП, представники влади та ректор вишу-переселенця Віктор Миколайович Бесчастний.

Зі сцени лунали слова привітання від мера міста Юрія Григоровича Вілкула, голови Управління патрульної поліції міста Дніпро Андрія Калюжного. Також до колег звернувся тимчасово виконуючий обов'язки Начальника патрульної поліції в місті Кривому Розі Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції Гладчук Дмитро Іванович, який подякував інспекторам та поліцейським за вірність присязі, відповідальність і відмінну службу, про що свідчать чисельні подяки від громадян міста, а кращих патрульних нагородили Грамотами та цінними подарунками.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 36
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval