Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 465
Цього тижня: 2658
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10451
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262648


Вітаємо професора кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Олександра Юрійовича Макаренка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри адміністративно-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Олександра Юрійовича Макаренка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Олександре Юрійовичу!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого ЮВІЛЕЮ!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант педагога й наставника. Ваша потужна практична та наукова база надала можливість, за нетривалий час, здобути повагу поміж студентів та всього колективу вишу. Притаманні Вам висока кваліфікованість, щира людяність, порядність та відкритість є саме тими рисами, які забезпечують Вам авторитет серед колег, студентів та слухачів. а харизма та відмінне почуття гумору завжди заряджали позитивом усіх оточуючих.

Детальніше...
 
Особливості підготовки юристів у ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Часто у випускників юридичних факультетів виникає проблема відсутності практичних навичок. Тому, важливе значення для організації і здійснення практичної підготовки студентів належить все ж таки проходженню практики під час навчання у ВНЗ. Метою практики є закріплення і розширення теоретичних знань по вивчених дисциплін, набуття практичних навичок, збір, узагальнення та аналіз практичних матеріалів.

Окремо маємо визначити саме практику в адвокатурі, оскільки адвокатська діяльність здійснюється на принципах верховенства права, законності, незалежності, конфіденційності та уникнення конфлікту інтересів.

Адвокатура функціонує в певній системі державних і суспільних механізмів і покликана сприяти захисту правових інтересів громадян насамперед цього суспільства й держави, вона відіграє фундаментальну роль для встановлення та підтримання верховенства права й захисту прав людини.

Детальніше...
 
День медичних знань проведено з курсантами-першокурсниками у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Пропаганда здорового способу життя, цінності здоров’я є одним з традиційних напрямів  виховної роботи з курсантами, студентами та слухачами нашого інституту. Саме тому фахівцями інституту, які забезпечують освітньо-виховну діяльність курсантів першого курсу ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» спільно з медико-санітарною частиною інституту проведено День медичних знань.

З метою якісного проведення заходу лікарем медико-санітарної частини інституту Наталією Петрівною Тузовою на День медичних знань була запрошена методист Маріупольського міського центру здоров’я Тетяна Євгенівна Кучинова.

Про необхідність формування цінності здоров’я для майбутніх правоохоронців на початку заходу зазначив доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський, також про заходи, які проводяться з пропаганди здорового способу життя серед першокурсників в інституті  у м. Маріуполі зазначила лікар медико-санітарної частини інституту Наталя Петрівна Тузова.

Детальніше...
 
Урочиста церемонія вручення погонів першокурсникам та складання Клятви курсанта Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

15 вересня 2017 року свої перші погони одягнули першокурсники Донецького юридичного інституту МВС України, які є представниками багатьох регіонів нашої держави. Завдяки проведенню якісної системної профорієнтаційної роботи науково-педагогічного складу навчального закладу 125 хлопців та дівчат, представників Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Кіровоградської, Харківської, Чернігівської та Черкаських областей поповнили ряди курсантів вишу-переселенця. Вже через декілька років вони поповнять лави офіцерів Національної поліції України у підрозділах органів досудового розслідування, кримінальної поліції та превентивної діяльності.

Вже третій рік поспіль ДЮІ готує курсантів для всієї України на теренах Криворіжжя. Станом на сьогоднішній день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України з різних областей. У 2017 році виш набрав на бюджетну форму навчання 175 курсантів, із них 125 навчається в м. Кривий Ріг, а 50 – в м. Маріуполі.

Вперше в історії навчального закладу, у 2017 році, започаткована традиція складання Клятви курсанта першокурсниками. І символічним є те, що першими її склали курсанти ДЮІ на Донеччині.

Детальніше...
 
Вітаємо генерала поліції 3 рангу Миколу Олександровича Семенишина з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

Вітаємо генерала поліції 3 рангу Миколу Олександровича Семенишина з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Микола Семенишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України. У 2010 році пішов на пенсію за вислугою років. На пенсії працював заступником голови правління ПАТ "СУППР" у Києві. У 2012 році очолив київське комунальне підприємство "СУППР". Після Революції гідності ветерани органів внутрішніх справ запропонували повернутися в органи УМВС. Погодився і подав свою кандидатуру на розгляд кадрової комісії УМВС Хмельницької області. З 2014 року призначений спочатку в. о. начальника УМВС в Івано-Франківській області, а потім начальником УМВС в Івано-Франківській області. З 2015 року — начальник ГУНП в Хмельницькій області.

Детальніше...
 
Вітаємо полковника поліції Віталія Вікторовича Невгада з призначенням на посаду заступника Голови Національної поліції України
Про інститут - Новини

Вітаємо полковника поліції Віталія Вікторовича Невгада з призначенням на посаду заступника Голови Національної поліції України

До цього часу Віталій Невгад обіймав посаду начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Він приїхав на Донеччину в найважчі часи і доклав максимум зусиль, аби сформувати потужний колектив слідчих, які зараз документують наслідки обстрілів.

Одразу після закінчення у 1998 році Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство» працював 3 роки слідчим та старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області, після чого очолив лінію слідства у вищезазначеному управлінні.

У 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного упpавлiння МВС Укpаїни в Київськiй областi, де працював до початку терористичної агресії.

Детальніше...
 
Вітаємо колектив та вихованців юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва з 17 річницею
Про інститут - Новини

Вітаємо колектив та вихованців юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва з 17 річницею 1

Шановний директор, колеги та вихованці!

Прийміть щирі вітання з 17 річницею офіційного відкриття юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва – унікального навчального закладу, який став другим домом для юнаків та дівчат, що вирішили продовжити справу батьків – захищати закон і порядок, територіальну цілісність України.

Детальніше...
 
Тренінг адаптації зі студентами юридичного факультету
Про інститут - Новини

В сучасних умовах формування постіндустріального інформаційного суспільства вагомого значення набувають цінності самореалізації майбутніх професіоналів. Сучасна вища освіта покликана вирішувати дослідницькі завдання, які будуть сприяти досягненню високих сходинок професійної майстерності майбутніх спеціалістів. Особливої актуальності в наш час набуває проблема дослідження психологічних особливостей розвитку професійної спрямованості майбутніх фахівців у вищому навчальному закладі, яка поєднує два аспекти соціального розвитку особистості: діяльнісний та особистісний. Вони є основними передумовами їхньої подальшої успішності в професійній діяльності: вибір професії за інтересом та здібностями, розвиток вольової та цілеспрямованої поведінки, уявлення мети майбуття у вигляді професійного «Я-образу», формування професійних рис характеру, гуманістичної спрямованості у відношеннях з іншими, вмінь співпрацювати, спілкуватися у діалозі й згуртовуватися у професійній групі, формувати світогляд.

12 вересня 2017 року науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України Когут Олександра Олександрівна провела тренінг адаптації з першокурсниками юридичного факультету.

Детальніше...
 
Про безпеку дорожнього руху в прямому єфірі з завідувачем науково-дослідної лабораторії Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

З метою підвищення інформованості учасників дорожнього руху про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму протягом вересня в м. Кривий Ріг проводиться Всеукраїнський місячник «Увага! Діти – на дорозі!»

Безпека на дорогах –  одна з основних проблем нашого суспільства. Від того, наскільки кожен із нас дотримується Правил дорожнього руху, залежить життя і здоров’я людей.

Мета місячника – зменшення аварійності й тяжкості її наслідків. Це пов’язане з рядом резонансних дорожньо-транспортних пригод, які мали  місце на території України.

Детальніше...
 
Урочиста церемонія вручення погонів першокурсникам та складання Клятви курсанта Донецького юридичного інституту (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

15 вересня 2017 року свої перші погони одягнули першокурсники Донецького юридичного інституту МВС України, які є представниками багатьох регіонів нашої держави. Завдяки проведенню якісної системної профорієнтаційної роботи науково-педагогічного складу навчального закладу 125 хлопців та дівчат, представників Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Кіровоградської, Харківської, Чернігівської та Черкаських областей поповнили ряди курсантів вишу-переселенця. Вже через декілька років вони поповнять лави офіцерів Національної поліції України у підрозділах органів досудового розслідування, кримінальної поліції та превентивної діяльності. Вже третій рік поспіль ДЮІ готує курсантів для всієї України на теренах Криворіжжя. Станом на сьогоднішній день у навчальному закладі навчаються 425 поліцейських та працівників територіальних підрозділів Національної поліції України з різних областей. У 2017 році виш набрав на бюджетну форму навчання 175 курсантів, із них 125 навчається в м. Кривий Ріг, а 50 – в м. Маріуполі.

Вперше в історії навчального закладу, у 2017 році, започаткована традиція складання Клятви курсанта першокурсниками. І символічним є те, що першими її склали курсанти ДЮІ на Донеччині.

Детальніше...
 
Чергова книга серії «Жизнь замечательних Криворожан» надійшла до загальної бібліотеки інституту
Про інститут - Новини

Місто Кривий Ріг славетне своїм культурним та трудовим розвитком, має безліч пам’яток свого величного минулого та робочого сьогодення.

Унікальні споруди стали візитними картками міста.

Криворізький квітковий годинник – споруда надзвичайної архітектури і краси з діаметром циферблату 22 метра та довжиною стрілки 13 метрів. Відлік кожної години супроводжується мелодійним дзвоном, вночі циферблат підсвічується, а вдень бавить око прекрасним квітковим орнаментом. Усе це дозволяє унікальній споруді увійти до Книги рекордів Гінесса.

3D Музей, який знаходиться під квітковим годинником, єдиний в Україні, що дає змогу поринути в історію міста за допомогою новітніх технологій.

Скульптурна композиція «Козак Кривий Ріг» висвітлює ту мить, коли козак Ріг зійшов з коня на кручах степової річки Саксагань, - одна з найпопулярніших новостворених пам’яток міста.

Проте, найбільша гордість міста – його люди.

Детальніше...
 
Наукове товариство продовжує роботу зі студентами та курсантами вишу-переселенця з метою сприяння формуванню майбутніх молодих науковців
Про інститут - Новини

14 вересня, у день, який вважається для православних днем здійснення молитви за вдачу та достаток на весь рік Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад'юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України провело першу робочу зустріч з курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Предметом розгляду стало знайомлення курсантів першого курсу взагалі з роботою Наукового товариства, а для представників 2-го курсу - зібрання стало продовження на шляху здійснення наукових доробок. На зібранні розглянуто різносторонні питання діяльності товариства на перше півріччя, позиції щодо долучення курсантів до участі у конференціях та у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (в підтримку внутрішньо переміщених осіб з окремих регіонів України).

Детальніше...
 
Провідні вчені України очолили Науково-експертну раду підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
Про інститут - Новини

12 вересня відбулося перше в історії роботи підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції  засідання Науково-експертної ради. До її складу увійшли 11 вчених-правників, які у тому числі спеціалізуються на питаннях протидії і запобігання корупції та її політичної складової.

Під час засідання Ради було одноголосно обрано її голову та секретаря.

Детальніше...
 
Подарунок з Гейдельберзького університету у фондах наукової бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України
Про інститут - Новини

Загальновідомо, що процес наукового пошуку, оволодіння новими знаннями і, як наслідок, рівень написання наукових праць напряму залежать від широти та обсягу залученої джерельної бази, вміння помістити свої наукові досягнення в широкий дослідницький контекст. З огляду на це першочергового значення набуває використання літератури, що вийшла іншими мовами, ознайомлення зі здобутками зарубіжних науковців.

Днями бібліотека Донецького юридичного інституту поповнилася близько 50 виданнями, що надійшли з одного з найвідоміших класичних університетів Європи та найстарішого вишу Німеччини – Гейдельберзького (Університет імені Рупрехта і Карла). Процес збору літератури було ініційовано професором кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інституту Д.М. Титаренком, який знаходився в Німеччині  з метою здійснення науково-дослідницької роботи в бібліотеці Гейдельберзького університету та фондах Федерального архіву Німеччини. На його прохання  охоче відгукнулися німецькі колеги, передусім із Семінару східноєвропейської історії під керівництвом професора Тані Пентер. Співробітники Семінару – доктор Феліцитас Фішер фон Вайкершталь, аспіранти Ясмін Зьонер та Лаура Зембріцкі, бібліотекар семінару Фрауке Мекельбург – та співробітник бібліотеки юридичного факультету пані Кінле підібрали дублетні примірники навчальної та наукової літератури з юриспруденції, історії, політології, соціології, педагогіки. На прохання допомогти відгукнулася  і вдова відомого німецького професора, фахівця з історії Східної Європи Гельмута Нойбауера пані Нойбауер, яка подарувала декілька книг з приватної бібліотеки свого померлого чоловіка.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистого заходу з нагоди початку навчального року та складання першокурсниками Клятви курсанта Донецького юридичного інституту МВС України проведеного у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

8 вересня у м. Маріуполі проведено урочистий захід з нагоди початку навчального року та складання першокурсниками Клятви курсанта Донецького юридичного інституту МВС України. Слід вказати, що урочистості проведено у День звільнення Донбасу від німецько-фашистської окупації та напередодні Дня м. Маріуполя. Попередньо, 24 серпня, в день Незалежності України, першокурсники Донецького юридичного інституту були посвячені в курсанти та отримали свої перші погони.

Юних курсантів вітали з початком навчання та складанням Клятви курсанта начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, радник міністра внутрішніх справ, Маріупольський міський голова, Благочинний Михайлівського округу, директор навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» № 48 м. , батьки та друзі.

Детальніше...
 
Фестиваль «Кіно проти корупції» розпочинається і в Кривому Розі
Про інститут - Новини

На думку багатьох міжнародних та українських експертів корупція в Україні є однією з найважливіших проблем, більш того, головною загрозою нормального розвитку суспільства. В умовах тотальної корумпованості всіх галузей влади на всіх рівнях принципово неможливо вирішити жодної соціальної, економічної, політичної проблеми. Негативні наслідки, породжувані цим явищем, не тільки перешкоджають прогресивному, поступальному розвитку суспільства, але й являють серйозну загрозу інтересам національної безпеки країни.

Усвідомлювати серйозність проблеми – перший крок до того, аби її подолати. Саме тому фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті не тільки показати знайому українцям проблему, а й розказати як варто з нею боротися.

У Кривомі Розі кінофестиваль розпочнеться 14 вересня, в рамках якого покажуть стрічки про корупцію.

Детальніше...
 
Реформування системи МВС – це спільне завдання органів міністерства та громадськості
Про інститут - Новини

Реформування системи МВС – це спільне завдання органів міністерства та громадськості

Про це сьогодні, 12 вересня, заявила заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук під час презентації Стратегії розвитку МВС у Одесі.

«Виклики і загрози нашій безпеці вже давно не мають кордонів, вони нагальні для всього людства. Тому в новій Стратегії -2020 ми заклали нові підходи і принципи роботи», ‑ сказала Тетяна Ковальчук.

Заступник міністра розповіла, що новий документ розробляли спільно з представниками міністерства, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби та Сервісних центрів. А також до всіх етапів роботи були залучені експерти Консультативної місії Європейського Союзу.

Тетяна Ковальчук розповіла, що основні цілі нової стратегії ‑ безпека, захист і сервіс кожного громадянина.

«Цілі стратегії стосуються кожного громадянина ‑ твоя безпека, твій захист, твій сервіс. Для реалізації цих цілей МВС буде керуватися новими підходами ‑ служіння суспільству, підзвітність і демократичний контроль, залучення суспільства до процесу створення безпечного середовища, сучасні практики управління, інформатизація діяльності», ‑ наголосила заступник міністра.

Детальніше...
 
Ректор інституту Віктор Бесчастний взяв участь в установчому засіданні Науково-експертної ради підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
Про інститут - Новини

12 вересня відбулося перше засідання Науково-експертної ради при Підкомітеті з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету з питань запобігання і протидії корупції. До її складу увійшли 11 вчених-правників, які у тому числі спеціалізуються на питаннях протидії і запобігання корупції та її політичної складової.

Детальніше...
 
Про важливість і практичність дисципліни «Долікарська допомога» курсантам ДЮІ розповів командир батальйону патрульної поліції Департаменту патрульної поліції (м.Маріуполь)
Про інститут - Новини

Курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту МВС України розпочали вивчення дисципліни «Долікарська допомога».

На лекційне заняття, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України кандидат юридичних наук Ковальова Ольга запросила практичного працівника – командира батальйону патрульної поліції Департаменту патрульної поліції м. Маріуполя лейтенанта поліції Олександра Борзенко.

Олександр розповів курсантам про випадки, які траплялись під час несення служби та під час яких офіцери поліції його батальйону рятували життя потерпілим, просто перехожим та навіть затриманим.

Детальніше...
 
«Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України зустріла слухачів первинної професійної підготовки поліцейських
Про інститут - Новини

Ефективне виконання завдань, покладених на МВС у сучасних умовах, вимагає підвищення рівня підготовки фахівців у сферах захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства та держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку, а також надання поліцейських послуг.

В ст. 73 Закону України «Про Національну поліцію» зазначена обов’язковість проходження поліцейським, якого вперше прийнято на службу, первинної професійної підготовки.

Так, з 11 вересня 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України 111 поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліцію, розпочали навчання з метою набуття ними спеціальних навичок, необхідних для виконання повноважень поліції. Слухачі курсів – це майбутні патрульні поліцейські управлінь патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську та в містах Сєверодонецьку, Лисичанську та Рубіжному. Курси триватимуть протягом 4-х місяців - до 30 грудня 2017 року.

Зазначимо, що раніше слухачі успішно пройшли попередній конкурсний відбір до Національної поліції України.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval