Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 156
Вчора: 406
Цього тижня: 562
Минулого тижня: 2636
Цього місяця: 11282
Минулого місяця: 14572
Всього: 1140168


Вітаємо колишнього заступника начальника факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України Костянтина Івановича Хозлу з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо колишнього начальника факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України Костянтина Івановича Хозлу з Днем народження! 7

Шановний Костянтине Івановичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Участь працівника кафедри адміністративно-правових дисциплін у міжнародному науковому форумі
Про інститут - Новини

Науково-педагогічний склад Донецького юридичного інституту МВС України постійно приділяє увагу науковій діяльності, беручи участь у різного роду конференціях, конкурсах на отримання грандів, круглих столах та інших заходах.

Детальніше...
 
День фізичної культури та спорту у ДЮІ
Про інститут - Новини

Щорічно у другу суботу вересня в нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту України. Це дуже важливе свято, яке з'явивилося ще в 1994 році. Воно створене для того, щоб популяризувати спорт у нашій країні, і заради пропаганди здорового способу життя. Знаковою ця подія є і для колективу Донецького юридичного інституту МВС України.

09 вересня  2017 року викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання разом з командою спортсменів ДЮІ брали активну участь у спортивних заходах Металургійного, Центрально-міського та Саксаганського районах міста.

На стадіоні Криворізького національного університету (Металургійний район), відбулося спортивне свято, до програми якого входили: легкоатлетична естафета, змагання з волейболу, армспорту та перетягування канату. Всього в змаганнях взяли участь 12 команд та близько 100 учасників.

На урочистому відкритті спортсменів та всіх присутніх привітав голова  Металургійної районної у місті ради Шаповалов Г.А.. Кращі працівники галузі фізичної культури та спорту району були відзначені почесними грамотами голови Металургійної районної у місті Кривому Розі ради.

Серед нагороджених, доцент кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат педагогічних наук Зубченко Л.В., слухач денної форми навчання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, майстер спорту України з гирьового спорту, старший лейтенант поліції Душкевич Є.В.

Детальніше...
 
День фізичної культури й спорту в Україні
Про інститут - Новини

За всіх часів, напевне, існували змагання людей у фізичній та інтелектуальній досконалості. Науковці стверджують, що первісні люди під час полювання змагалися в силі, спритності, витривалості. Стародавня Греція вважається родоначальницею фізичної культури та спорту й загалом олімпійського руху. Саме тут велика увага приділялася фізичному вихованню та змаганням, як складовій загальної культури, а фізична сила й відвага у грецьких містах-державах цінувалися надзвичайно високо, атлетів шанували й славили так само, як і філософів і поетів.

Нині дедалі більше людей займається фізичною культурою «для себе», поліпшуючи власне здоров’я та фізичний стан.

День фізичноїкультури та спорту України відзначається в другу субботу вересня. Впершеце свято відзначали в 1994 році, після виходу  відповідного указу Президента.

В Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку. З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вид спорту — футбол.

Українські спортсмени ставали чемпіонами світу та Європи в різних дисциплінах. Крім того, спортсмени України були кістяком олімпійської збірної Радянського Союзу.

Легендою світового спорту став Сергій Бубка, який встановив 35 світових рекордів у стрибках з жердиною. До цих пір встановлений ним в 1994 році рекорд (6 м 14 см) ніким не побитий.

В цей день вся країна також згадує імена Олега Блохіна, Ірини Дерюгіної, Лариси Латиніної, Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Ганни Безсонової, Жанни Пінтусевич та інших видатних спортсменів України всіх часів.

До цієї дати колектив загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України підготував книжкову виставку «Зі спортом по життю».

Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області   1

Тут ви маєте можливість ознайомитися з працями членів курсантського наукового гуртка кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки Харківського національного університету внутрішніх справ, з методичними рекомендаціями Донецького юридичного інституту щодо організації самоконтролю студентів з фізичного виховання, з методичними рекомендаціями зі спеціальної фізичної підготовки працівників ОВС, з методичними рекомендаціями, що розраховані на працівників ОВС, які користуються спецзасобом «тонфа» у процесі несення патрульної служби, а також у випадках необхідності його застосування під час припинення масових заворушень.

Цікавими будуть поради щодо правильного виконання вправ із обтяженнями; рекомендації присвячені питанням вивчення кидків, больових прийомів та утримань; детальний опис виконання прийомів для звільнення від захватів та обхватів; рекомендації з первинних основ навчання прикладному плаванню; комплекс вправ для розвитку силових здібностей курсантів з метою зміцнення їхнього здоров’я і підвищення рівня розвитку фізичних якостей у вільний час; опис техніки бігу по дистанції та перелік найбільш затребуваних спеціальних бігових вправ; особливості проведення занять по подоланню перешкод, опис елементів та послідовність подолання єдиної смуги перешкод.

У книзі авторів О.І. Тьорло, В.Р. Булачек «Спеціальна фізична підготовка працівників ОВС» викладено рекомендації, що мають допомогти працівникам ОВС, слухачам та курсантам у відпрацюванні типових і нетипових дій під час несення служби, пов’язаних із реальною або можливою загрозою життю. Посібник також включає в себе правове підґрунтя щодо застосування спеціальних засобів та засобів фізичного впливу під час припинення злочинів і правопорушень, затримання і доставляння правопорушників.

Із журнальних статей ви дізнаєтеся про звички, які перетворять ваше життя на краще завдяки…, а приходьте, та самі прочитайте завдяки чому!

Сподіваємось, що статті про спорт та здоровий спосіб життя теж вас зацікавлять.

Вітаємо всіх, хто працює та навчається в Донецькому юридичному інституті МВС України з Днем фізичної культури та спорту! Бажаємо міцного здоров’я, цілеспрямованості та стійкості! А у цьому вам допоможе СПОРТ!

 

Колектив загальної бібліотеки

 
Воля до перемоги: спортивний характер проявили курсанти ДЮІ в м. Маріуполі під час міського спортивного свята
Про інститут - Новини

9 вересня цього року за ініціативи Асоціації випускників Донецького юридичного інституту курсанти-першокурсники, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» безпосередньо прийняли участь у міському спортивному святі, яке проводилося напередодні дня м. Маріуполя. Курсанти спільно з фахівцями ДЮІ, а саме: Сергієм Пекарським, Валерієм Солейко та Станіславом Клименко вирішили підтримати пропозицію Асоціації випускників інституту та залучити курсантів до Дня фізичної культури та спорту.

Детальніше...
 
Вітаємо головного редактора газети «Донбас», Голову Донецької обласної Національної спілки журналістів України, секретаря Національної спілки журналістів України, заслуженого журналіста України Олександра Михайловича Брижа з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

CROSSFIT ЗАВІТАВ ДО ДЮІ!    1

Шановний Олександре Михайловичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з ЮВІЛЕЄМ!

Детальніше...
 
CROSSFIT ЗАВІТАВ ДО ДЮІ!
Про інститут - Новини

Напередодні Дня фізичної культури і спорту за ініціативи Асоціації випускників ДЮІ та при активній підтримці кафедр державно-правових дисциплін та міжнародного права, спеціальних дисциплін та фізичного виховання, а також тренінгового центру ГУНП в Донецькій області серед курсантів Донецького юридичного інституту МВС України проведені змагання з CrossFit.

CrossFit – надзвичайно популярний у світі вид змагань, що вимагає від учасників гарної фізичної форми та психологічної підготовки.

Детальніше...
 
Країна – за здорову націю (до Дня фізичної культури і спорту в Україні)
Про інститут - Новини

Країна – за здорову націю (до Дня фізичної культури і спорту в Україні)

Кожну другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту, започаткований указом Президента України № 390/94 від 29 червня 1994 року. В цьому році днем його проведення є 9 вересня.

Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім`я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.

Багато перемог взяли українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін і Ігор Беланов, відмічені «золотим м`ячем» як найкращі футболісти Європи.

Детальніше...
 
Збірна команда Донецького юридичного інституту з гирьового спорту – чемпіон ФСТ «Динамо» Дніпропетровської області
Про інститут - Новини

06 вересня 2017 року, згідно плану-календаря проведення чемпіонатів ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» з гирьового спорту.

Детальніше...
 
9 вересня в Україні своє професійне свято святкують дизайнери-графіки
Про інститут - Новини

Професія дизайнера-графіка в нашій країні - України, з кожним роком стає більш затребуваною, тому очевидна необхідність і свого професійного свята для них. Таким святом, днем ​​дизайнера-графіка України і став професійне свято, яке відзначають дизайнери-графіки в України і деяких інших країнах СНД щороку 9 вересня.

Детальніше...
 
Урочистий захід з нагоди початку навчального року та складання першокурсниками Клятви курсанта Донецького юридичного інституту МВС України проведено у м. Маріуполі (АНОНС, ФОТО)
Про інститут - Новини

8 вересня у м. Маріуполі проведено урочистий захід з нагоди початку навчального року та складання першокурсниками Клятви курсанта Донецького юридичного інституту МВС України. Слід вказати, що урочистості проведено у День звільнення Донбасу від німецько-фашистської окупації та напередодні Дня м. Маріуполя. Нагадаємо, що попередньо 24 серпня, в день Незалежності України першокурсники Донецького юридичного інституту були посвячені в курсанти та отримали свої перші погони. А сьогодні, під час проведення урочистого заходу, присвяченого початку навчального року, 50 курсантів набору 2017 року склали Клятву курсанта Донецького юридичного інституту МВС України. Це – 21 дівчина та 29 хлопців. Для кожного з курсантів це хвилюючий момент, адже саме вони першими в історії інституту склали Клятву курсанта.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника відділу професійної підготовки Управління професійної освіти та науки ДПООНД МВС України, підполковника поліції Олексія Олександровича Мозуляку з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника начальника відділу професійної підготовки Управління професійної освіти та науки ДПООНД МВС України, підполковника поліції Олексія Олександровича Мозуляку з Днем народження!

Шановний Олексію Олександровичу!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
8 вересня - День визволення Донбасу
Про інститут - Новини

8 вересня Донбас відзначає світлу дату – День визволення від німецько-фашистської  окупації. У цей день ми  згадуємо трагічні події минулої війни, історію  окупації та історію визволення,   наші втрати…

Детальніше...
 
Сьогодні по всій планеті відзначають Міжнародний день солідарності журналістів
Про інститут - Новини

Міжнародний день солідарності журналістів був заснований у 1958 році в Бухаресті, за рішенням IV конгресу Міжнародної організації журналістів у пам'ять відомого чеського журналіста Юліуса Фучика, який трагічно загинув у Німеччині 8 вересня 1943 року. Юліус Фучік став відомий всьому світу своєю книгою «Репортаж з петлею на шиї», написаної ним у застінках празької в'язниці. Після його смерті книга була перекладена на 70 мов світу, а з 1958 року день смерті Фучика Юліуса став відзначатися як Міжнародний день солідарності журналістів.

Детальніше...
 
Ваше прагнення – наша відповідальність
Про інститут - Новини

«Ваше прагнення – наша відповідальність» ‑ під таким гаслом 6 вересня пройшла зустріч ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного з курсантами-першокурсниками, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України. На зустрічі були присутні проректор інституту, капітан поліції Денис Ігорович Нестеров, фахівець відділу організації служби Академії поліції Валерій Анатолійович Солейко та доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Петрович Пекарський.

Детальніше...
 
Вітаємо Тріфонова Олександра Васильовича фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо Трофінова Олександра Васильовича фахівця факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України з Днем народження!  1

Шановний Олександре Васильовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Сьогодні свій професійний день відзначає служба військової розвідки України
Про інститут - Новини

Сьогодні свій професійний день відзначає служба військової розвідки України  1

Розвідка є найважливішим видом забезпечення бойових дій. Це сукупність заходів усіх командирів і штабів із метою своєчасного отримання інформації про противника, місцевість, кліматичні умови в районі майбутніх бойових дій, з метою найбільш ефективного застосування своїх сил і засобів щодо ураження противника.

Детальніше...
 
Державний науково-дослідний інститут передав до фонду загальної бібліотеки інституту наукові журнали та науково-практичний посібник
Про інститут - Новини

Дружні стосунки з відомчими структурами Міністерства внутрішніх справ України є запорукою підтримки та дієвої допомоги вишу-переселенця.

Державний науково-дослідний інститут МВС України створено на базі Науково-дослідного інституту з проблем зі злочинністю Національної академії внутрішніх справ України, Науково-дослідного інституту спеціальної техніки МВС України, Державного науково-дослідного центру безпеки дорожнього руху та діяльності дорожньо-патрульної служби місцевої поліції та Центру моніторингу наукового забезпечення діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ.

Детальніше...
 
Перші кроки у курсантському самоврядуванні
Про інститут - Новини

Нещодавно організоване курсантське самоврядування 1 курсу Донецького юридичного інституту МВС України на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» вже почало активно та продуктивно діяти. Аби розпланувати та наштовхнути себе на творчій лад, голови відділів курсантського самоврядування, за ініціативою фахівця відділу організації служби МЦППП «Академія поліції» Валерія Анатолійовича Солейка, 3 вересня вирушили на огляд місцевих архітектурних та культурних пам’яток. Курсанти хотіли обрати найкраще місце для організації та проведення культурно-масових та спортивних заходів. Так, у рамках цього заходу голови відділів Ради курсантського самоврядування відвідали такі місця, як: спортивний комплекс «Іллічівець», пам’ятник визволителям Донбасу м. Маріуполі, пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченко, Драматичний театр та театральний сквер поблизу. Задля естетичного задоволення курсантів Валерій Солейко разом з молоддю здійснили прогулянку і берегом моря.

Детальніше...
 
Плідна співпраця керівників ДЮІ зі школами Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Дієва співпраця з освітніми закладами Кривого Рогу є одним з основних пріоритетних напрямків діяльності Донецького юридичного інституту МВС України. Тому привітати педагогічні колективи і учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв з початком навчального року та Днем знань було невід’ємною частиною таких дружніх стосунків. Саме у цей день співробітники інституту відвідали всі навчальні заклади Криворіжжя.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 6
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval