Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 465
Цього тижня: 2658
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 10451
Минулого місяця: 14189
Всього: 1262648


У газеті «Вісник Донбасу» вийшла стаття про науково-освітянську діяльність Донецького юридичного інституту МВС України в м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Добра слава про успішну діяльність Донецького юридичного інституту МВС України шириться не тільки освітніми та науковими теренами, а й інформаційними просторами нашої Держави.

Донецький юридичний інститут вже понад три роки знаходиться далеко від Донеччини, проте не пориває та навіть відроджує зв’язки з рідним краєм та старими добрими друзями. Одним з таких давніх друзів, з яким наш виш протягом багатьох років підтримує теплі стосунки, є популярне регіональне друковане видання «Вісті Донбасу», яке очолює людина з великим і щирим серцем, не байдужа до долі ДЮІ – відомий український журналіст Ігор Олексійович Зоц, на шпальтах видання якого систематично з’являються новини від вишу-переселенця.

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом статті, яка опублікована в газеті «Вісник Донбасу»:

Детальніше...
 
Здоровий спосіб життя – це запорука успішного навчання
Про інститут - Новини

Справедливо зазначав видатний вчений, хірург Микола Амосов, що у більшості хвороб винна не природа, не суспільство, а сама людина. Найчастіше вона хворіє через лінощі й жадобу. Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні й значні. Тому, сучасна людина повинна усвідомлювати нову формулу життя: "Турбота про здоров'я – обов'язок кожного". Зрозуміло, що вироблення відповідного ставлення до здоров'я найважливіша умова оздоровлення суспільства.

Всезростаючий інтерес до здорового способу життя останнім часом привертає увагу різних верств населення. Студентські, курсантські роки – активні, насичені, сповнені різних, іноді мінливих, переживань, сподівань, потребують від молодої особистості певних знань, досвіду з питань харчування, дотримання режиму дня, активних фізичних навантажень, уникнення шкідливих звичок, вміти позитивно налагоджувати свій настрій, розвивати дбайливе ставлення до себе та оточуючих, набувати гармонії в житті.

Детальніше...
 
Електронну бібліотеку кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз продовжують поповнювати видання Академії МВС Республіки Таджикистан
Про інститут - Новини

Вже давно відомо, що дружба не має кордонів. Улітку, перед початком нового навчального року, колеги з Академії МВС Республіки Таджикистан не залишилися осторонь від проблем вишу-переселенця та поповнили електронну бібліотеку кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України електронними науковими та навчальними виданнями.

Така плідна співпраця між Донецьким юридичним інститутом і Академією МВС Республіки Таджикистан ґрунтується на реалізації у різних формах Договору про співробітництво від 7 травня 2008 року. Серед найбільш розповсюджених форм співпраці – публікація наукових статей у фахових збірниках вишів, участь у міжнародних наукових заходах, обмін навчальною та науковою літературою.

Цього разу електронну бібліотеку кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України поповнила монографія «Основы взаимодействия органов внутренних дел с институтами гражданского общества в Республике Таджикистан в сфере противодействия наркотизации населения. – Душанбе: «ЭР-граф», 2017. – 248 с.» (автори Ф.Р. Шарифзода, М.А. Нажбудинов).

Детальніше...
 
Сьогодні, 27 вересня 2017 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту
Про інститут - Новини

27 вересня 2017 року проведено чергове засідання вишу-переселенця.

Перед початком засідання т.в.о. ректора інституту, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник капітан поліції Назимко Єгор Сергійович від усього колективу вишу-переселенця привітав з Днем народження начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Костюченка Олександра Павловича та висловив слова щирої вдячності за багатогранність, з якою іменинник ставиться до роботи, небайдужість та взаємодопомогу, які Олександр Костюченко проявляє до колег. «Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток нашого навчального закладу. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягти разом професійних висот». Члени Вченої ради побажали Олександру Павловичу міцного здоров’я, радості, миру й безмежного людського щастя, злагоди, родинного тепла та затишку.

Крім того, Єгором Назимкою доведена інформація про кадрові призначення, які протягом вересня 2017 року відбулися в інституті, що є яскравим підтвердженням зміцнення кадрового потенціалу вишу-переселенця, не зважаючи на життєві та соціальні умови, в яких опинився науково-педагогічний склад нашого навчального закладу. Слід відмітити позитивну тенденцію повернення до рідної Альма-Матер працівників інституту, які через події на сході України у 2014 році змушені були перейти працювати до інших вищих навчальних закладів України. Все це є свідченням того, що Донецький юридичний інститут МВС України продовжує успішно та якісно здійснювати освітню та наукову діяльність на теренах рідної країни.

Робота Вченої ради розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Детальніше...
 
Вітаємо українського державного, політичного та громадського діяча і дипломата, радника міністра внутрішніх справ України, генерала внутрішньої служби України Василя Васильовича Дурдинця з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо українського державного, політичного та громадського діяча і дипломата, радника міністра внутрішніх справ України, генерала внутрішньої служби України Василя Васильовича Дурдинця з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Василю Васильовичу!

Дозвольте від усього серця колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з ЮВІЛЕЄМ!

Ви є провідним українським державним, громадським діячем, політиком. Ваші заслуги перед державою важко переоцінити. Ваша багатогранна особистість є прикладом патріотизму, моральності та відмінного служіння українському народу. Обіймаючи високі посади, Ви використовували глибокі знання задля розбудови європейської держави. Завдяки притаманним Вам виваженості при прийнятті рішень, вимогливості до себе та підлеглих, чуйності і уважності Ви зробили неоціненний внесок для зміцнення державного суверенітету, забезпечення територіальної цілісності України, і тим самим стали відомим не лише в Україні, а й за її межами.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача циклу загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», кандидата юридичних наук, підполковника поліції Віктора Анатолійовича Орлова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо викладача циклу загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», підполковника поліції Віктора Анатолійовича Орлова з Днем народження!

Шановний Вікторе Анатолійовичу!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, який є гідним прикладом для наслідування поколінь курсантів та студентів, а також гордістю для викладачів рідного вишу.

Детальніше...
 
Студентські наукові дослідження формуються на засіданні науково-дослідного гуртка кафедри цивільно-правових дисциплін
Про інститут - Новини

За нормативними вимогами України у сфері освіти передбачено функціонування науково-дослідних гуртків відповідних кафедр у вишах країни. З реалізацією відповідних вимог та Положення щодо діяльності науково-дослідних гуртків ДЮІ МВС України на кафедрі цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Донецького юридичного інституту МВС України створено науково-дослідний гурток під керівництвом досвідченого науковця та практика, кандидата юридичних наук, доцента, доцента кафедри Ніколайченко Галини Михайлівни. Проведення такого заходу має значення не лише виключно для відповідальної особи, а й для усіх науково-педагогічних представників кафедри.

Тільки розпочався новий навчальний 2017-2018 рік, а вже із завзяттям члени науково-дослідного гуртка долучилися до його роботи, запропонували тематичні напрями дослідження, які відбуваються у межах наукової теми кафедри цивільно-правових дисциплін: «Проблеми цивілістики у сучасних умовах розвитку правової держави». Самостійні та завзяті студенти на засіданні гуртка самостійно висунули кандидатури на очолення посад старости та секретаря гуртка. У наслідок відкритого голосування, одноголосною підтримкою членів гуртка – було обрано старосту, а саме – Чалого Владислава Станіславовича та секретаряСорокіну Дарію Євгеніївну, затвердили на основі поданих заяв оновлений склад гуртка, визначили напрями подальшої роботи.

Детальніше...
 
27 вересня християни святкують Воздвиження Животворящого Хреста Господнього
Про інститут - Новини

27 вересня християни святкують Воздвиження Животворящого Хреста Господнього

27 вересня православна церква відзначає велике християнське двонадесяте свято – Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Святий хрест – це символ Христової жертви, відкуплення і спасіння, символ Христової перемоги над смертю і дияволом.

Слово «воздвиження» в назві свята означає «піднесення», тобто урочистий обряд почитання та прославлення Хреста Господнього.

Як говорить Переказ, Хрест Господній був знайдений перед святом Великодня, Світлого Христового Воскресіння. Тому спочатку Хрестовоздвиження відзначали на другий день Великодня.

У 335 році в Єрусалимі освятили храм Воскресіння Христового. Сталося це 13 вересня. В честь цього свято Воздвиження перенесли на 14 вересня (за старим стилем; за новим стилем – 27 вересня). Єпископи, які приїхали на освячення з усіх кінців Римської імперії, розповіли про нове свято усьому християнському світу.

Детальніше...
 
Інтерактивна бесіда профілактики алкоголізму та наркоманії серед курсантів другого курсу
Про інститут - Новини

Профілактиці алкоголізму і наркоманії в стінах Донецького юридичного інституту приділено велику увагу. Бере участь в цій  надзвичайно важливій справі і служба психологічної підтримки інституту. Щомісяця, з кожним курсом, проводяться загальні планові заняття з профілактики алкоголізму і наркоманії, а також боротьби з тютюнопалінням. На цей раз з курсантами другого курсу було проведено інтерактивну бесіду, яка забезпечує організацію спільної взаємодії співрозмовників на основі отриманої інформації. Курсанти жваво і охоче обговорювали отриману інформацію, ділилися своїми враженнями. На питання, що відчуває людина перед своєю першою цигаркою, пляшкою пива або іншою дурманною речовиною, курсанти зійшлися на думці, що це страх – страх бути не таким, як усі, страх здаватися «мамчиним дитятком», «боягузом» «зубрилою», «ботаном».

Детальніше...
 
У м. Маріуполі курсанти-першокурсники стали свідками творчих змагань «Поліція має таланти 2017»
Про інститут - Новини

23 вересня, курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту, що навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», мали змогу побувати на відкритому конкурсі поліції Донеччини «Поліція має таланти 2017»

Цей конкурс був започаткований рік тому генералом поліції, тодішнім очільником поліції Донецької області В’ячеславом Аброськіним, а нині його традиції продовжує генерал поліції Микола Семенишин, який нещодавно очолив поліцію Донеччини.

Отож, наші курсанти мали змогу відпочити після робочого тижня, набратися сил перед новим тижнем і просто надихнутися та духовно збагатитися. Увесь концерт лунали гучні оплески, адже поліцейські, які несуть службу у прифронтовому регіоні співали настільки душевно та проникливо, що жоден не залишився байдужим. А курсанти тим часом вболівали за тих конкурсантів, які представляли відділи та відділення поліції з яких вони направлялися. Окрім того, дівчата та хлопці також могли опинитися у ролі суддів та прийняти участь у голосуванні, аби визначити кому дістанеться приз глядацьких симпатій.

Детальніше...
 
Вітаємо заступника Голови Національної поліції України, підполковника полiцiї Олександра Юрійовича Фацевича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо заступника Голови Національної поліції України, підполковника полiцiї  Олександра Юрійовича Фацевича з Днем народження!

Шановний Олександре Юрійовичу!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Детальніше...
 
Викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання приймають іспити з фізичної підготовки у кандидатів до патрульної поліції м. Кривого Рогу
Про інститут - Новини

На минулому тижні, на стадіоні «Спартак», викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту МВС України приймали іспити на оцінку рівня фізичної підготовки кандидатів до патрульної поліцію м. Кривого Рогу. Всього буде чотири етапи прийому іспиту на фізичну підготовку кандидатів, які відбуваються з 20 по 28 вересня2017 року. Треба відмітити, що запрошують до прийому екзамену на оцінку фізичної підготовки викладачів кафедри вже другий рік поспіль.

У перший день відбіркового туру, охочих поповнити ряди поліцейських було достатньо – аж 80 осіб. Розподіливши присутніх на три однорідних групи (по 27 осіб кожна), приступили до роботи.

Детальніше...
 
Розвиток взаємодії у взводах курсантів
Про інститут - Новини

Т.Гоббс визначив групу як певну кількість людей, об'єднаних спільним інтересом або спільною справою. Класики соціології Е.Дюркгейм, Г.Тард, Г.Зімель, Л.Гумплович, Ч.Кулі, Ф.Тьонніс та інші звертаються до аналізу соціальної групи та здійснюють перші спроби створення соціологічної теорії груп у вигляді двох напрямів: у першому випадку проблема груп вирішувалася шляхом співвіднесення групових процесів з індивідуальними, а в другому – «визнанням існування певного «містичного групового зв’язку», що має незалежну «реальність саму по-собі».

Детальніше...
 
Вітаємо екс-першого заступника Міністра внутрішніх справ України, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора, генерал-полковника міліції Михайла Васильовича Корнієнка з Днем народження
Про інститут - Новини

Вітаємо екс-першого заступника Міністра внутрішніх справ України, Заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора, генерал-полковника міліції Михайла Васильовича Корнієнка з Днем народження

Шановний Михайле Васильовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Студенти і курсанти ДЮІ поділилися своїми враженнями від відвідування кінофестивалю «Кіно проти корупції»
Про інститут - Новини

На сьогодні Донецький юридичний інститут МВС України є одним із вишів, який готує не лише юристів, а й поліцейських. У ньому поєднується два життя: курсантське та студентське, але поєднує їх лише щоденний побут: пари, сесії та викладачі.

В ДЮІ майбутніх офіцерів не лише навчають, а й виховують, виховують їхню особисту культуру, високі духовні та моральні якості, всебічно розвивають національну і правову свідомість. Цьому сприяє планована та належна організація заходів культурно-виховної роботи.

Детальніше...
 
Кафедра цивільно-правових дисциплін в черговий раз подарувала книги до бібліотечного фонду ДЮІ
Про інститут - Новини

З початком навчального року в інституті стартувала благодійна акція «Даруємо книгу бібліотеці», яка спрямована на пропаганду бережливого ставлення до книги, як джерела знань, підвищення престижу читаючого суспільства і можливості читача власноруч долучитися до поповнення фонду бібліотеки вишу-переселенця. Метою акції є забезпечення інформаційних потреб усіх верств користувачів бібліотеки.

В рамках цієї акції доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Ніколайченко Галина Михайлівна долучилася до поповнення бібліотечного фонду Донецького юридичного інституту. Вся подарована література спрямована на розкриття юридичних, психологічних, філософських питань. Галина Михайлівна передала у користування читачів бібліотеки і багато художньої літератури української та світової класики.

Детальніше...
 
Акцію щодо збереження навколишнього середовища провели курсанти першокурсники інституту у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Добрий господар завжди дбає про своє обійстя. Навколишнє середовище, земля, атмосфера ‑ це те від чого залежить і наше здоров’я та життя. А як усім відомо, 16 вересня – Міжнародний день збереження озонового шару нашої землі. Отже, аби висловити свою активну громадянську позицію, курсанти 1-го курсу ДЮІ МВС України, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», вирішили провести суспільно значущу акцію щодо збереження навколишнього середовища.

Детальніше...
 
Взаємодія як один із аспектів спілкування поліцейського
Про інститут - Новини

Для слідчого важливим аспектом діяльності є комунікативний аспект, адже в процесі виконання службових завдань йому важливо зібрати інформацію від потерпілих, свідків. Спілкування науковцями розглядається як система, що складається із трьох складових аспектів: інформаційний означає передачу інформації іншому, сприйняття ‒ адекватність та відповідність сприйняття  інформації реципієнтом, взаємодія ‒ розподіл функцій, ролей, узгодження дій в процесі виконання спільної діяльності.

Один із важливих аспектів діяльності слідчого – організувати взаємодію групи людей, отримати важливу для слідства інформацію. Комплектація такої групи залежить від вирішення службових задач. Слідчий повинен розвивати вміння керувати учасниками огляду, координувати їх дію, оцінювати вихідні обставини, приймати рішення.

Детальніше...
 
Викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін відвідали десятий етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт»
Про інститут - Новини

Процес пізнання навколишнього світу є нескінченним. Допоки людина живе, вона не перестає дивуватися красі та розмаїттю Всесвіту, невичерпним надбанням людського духу та натхненної праці. З давніх-давен мудреці вважали, що людина мусить вчитися все життя, а особливо це стосується педагогів. Так, зокрема, видатний наш філософ Г. Сковорода говорив: «Довго сам учись, якщо хочеш навчати інших». А французький письменник Жозеф Жубер наголошував: «Навчати – означає подвійно вчитися». Та вчимося ми не лише сидячи за книжками, а й спілкуючись з цікавими людьми, відвідуючи різні заходи тощо.

Один із надзвичайно цікавих та пізнавальних заходів відвідали викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України. Це був етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт», який вдесяте відкрився 16 вересня у с. Петриківка Дніпропетровської області.

Петриківський розпис відомий далеко за межами України своїм неповторним рослинним орнаментом, який давно став візитівкою України.

В самому центрі селища знаходиться 120-метровий паркан-рекордсмен України, за довжино бігунця петриківського розпису. Навіть якщо ви проїжджатимете повз Петриківку, ви все рівно на нього натрапите, адже знаходиться він біля головної автомобільної траси.

Детальніше...
 
Вітаємо автора гімну нашого вишу та кращу випускницю 2006 року, начальника кафедри кримінального процесу ОДУВС, кандидата юридичних наук, майора поліції Ганну Костянтинівну Тетерятник з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо автора гімну нашого вишу та кращу випускницю 2006 року, начальника кафедри кримінального процесу ОДУВС, кандидата юридичних наук, майора поліції Ганну Костянтинівну Тетерятник з Днем народження!

Шановна Ганно Костянтинівно!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ще будучи курсантом Ви завжди вирізнялися серед своїх однокурсників – емоційна, цікава до всього нового, життєрадісна, відмінниця в навчанні та службі, активна учасниця художньої самодіяльності інституту, музично та літературно обдарована особистість. Саме Вашому перу належать рядки Гімну Донецького юридичного інституту. Блискуче навчання в ДЮІ було увінчане званням кращої випускниці 2006 року, а Ваше ім’я заслужено внесено до Книги Пошани випускників інституту.

Здобувши неоціненний досвід практичної роботи на посаді слідчого в одному із райвідділів рідного Донецька, Ви повернулись у стіни Alma Mater, продовжити свій шлях як блискучий науковець, творчий викладач та талановитий поет. Ми глибоко цінуємо Ваш внесок в історію успіхів Донецького юридичного інституту МВС України як сумлінного, дисциплінованого, високопрофесійного працівника та педагога, який самовіддано на високому рівні формував у майбутніх захисників правопорядку фахові знання, що стало запорукою поважного ставлення як серед курсантів, так і серед Ваших колег.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval