Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 32
Вчора: 553
Цього тижня: 2274
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 11556
Минулого місяця: 11714
Всього: 1205321


Вітаємо генерала поліції 3 рангу Миколу Олександровича Семенишина з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області
Про інститут - Новини

Вітаємо генерала поліції 3 рангу Миколу Олександровича Семенишина з призначенням на посаду начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області

Микола Семенишин народився 25 листопада 1969 року на Хмельниччині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1990 році міліціонером взводу патрульно-постової служби в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області. Згодом працював у підрозділах карного розшуку та на керівних посадах підрозділів правоохоронних органів Західної України. У 2010 році пішов на пенсію за вислугою років. На пенсії працював заступником голови правління ПАТ "СУППР" у Києві. У 2012 році очолив київське комунальне підприємство "СУППР". Після Революції гідності ветерани органів внутрішніх справ запропонували повернутися в органи УМВС. Погодився і подав свою кандидатуру на розгляд кадрової комісії УМВС Хмельницької області. З 2014 року призначений спочатку в. о. начальника УМВС в Івано-Франківській області, а потім начальником УМВС в Івано-Франківській області. З 2015 року — начальник ГУНП в Хмельницькій області.

Детальніше...
 
Вітаємо полковника поліції Віталія Вікторовича Невгада з призначенням на посаду заступника Голови Національної поліції України
Про інститут - Новини

Вітаємо полковника поліції Віталія Вікторовича Невгада з призначенням на посаду заступника Голови Національної поліції України

До цього часу Віталій Невгад обіймав посаду начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області. Він приїхав на Донеччину в найважчі часи і доклав максимум зусиль, аби сформувати потужний колектив слідчих, які зараз документують наслідки обстрілів.

Одразу після закінчення у 1998 році Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство» працював 3 роки слідчим та старшим слідчим Білоцерківського міського управління Головного управління МВС України в Київській області, після чого очолив лінію слідства у вищезазначеному управлінні.

У 2010 році був призначений першим заступником начальника слідчого управління Головного упpавлiння МВС Укpаїни в Київськiй областi, де працював до початку терористичної агресії.

Детальніше...
 
Вітаємо колектив та вихованців юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва з 17 річницею
Про інститут - Новини

Вітаємо колектив та вихованців юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва з 17 річницею 1

Шановний директор, колеги та вихованці!

Прийміть щирі вітання з 17 річницею офіційного відкриття юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва – унікального навчального закладу, який став другим домом для юнаків та дівчат, що вирішили продовжити справу батьків – захищати закон і порядок, територіальну цілісність України.

Детальніше...
 
Тренінг адаптації зі студентами юридичного факультету
Про інститут - Новини

В сучасних умовах формування постіндустріального інформаційного суспільства вагомого значення набувають цінності самореалізації майбутніх професіоналів. Сучасна вища освіта покликана вирішувати дослідницькі завдання, які будуть сприяти досягненню високих сходинок професійної майстерності майбутніх спеціалістів. Особливої актуальності в наш час набуває проблема дослідження психологічних особливостей розвитку професійної спрямованості майбутніх фахівців у вищому навчальному закладі, яка поєднує два аспекти соціального розвитку особистості: діяльнісний та особистісний. Вони є основними передумовами їхньої подальшої успішності в професійній діяльності: вибір професії за інтересом та здібностями, розвиток вольової та цілеспрямованої поведінки, уявлення мети майбуття у вигляді професійного «Я-образу», формування професійних рис характеру, гуманістичної спрямованості у відношеннях з іншими, вмінь співпрацювати, спілкуватися у діалозі й згуртовуватися у професійній групі, формувати світогляд.

12 вересня 2017 року науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України Когут Олександра Олександрівна провела тренінг адаптації з першокурсниками юридичного факультету.

Детальніше...
 
Про безпеку дорожнього руху в прямому єфірі з завідувачем науково-дослідної лабораторії Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

З метою підвищення інформованості учасників дорожнього руху про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму протягом вересня в м. Кривий Ріг проводиться Всеукраїнський місячник «Увага! Діти – на дорозі!»

Безпека на дорогах –  одна з основних проблем нашого суспільства. Від того, наскільки кожен із нас дотримується Правил дорожнього руху, залежить життя і здоров’я людей.

Мета місячника – зменшення аварійності й тяжкості її наслідків. Це пов’язане з рядом резонансних дорожньо-транспортних пригод, які мали  місце на території України.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval