Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 91
Вчора: 481
Цього тижня: 1604
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9397
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261594


Керівництвом МВС України проведено відеоселекторну нараду
Про інститут - Новини

8 серпня 2017 року керівництвом Міністерства внутрішніх справ України проведено відеоселекторну нараду з керівниками МВС, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Міграційної служби, Держслужби надзвичайних ситуацій, ректорами вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання.

Донецький юридичний інститут представляв ректор професор Віктор Бесчастний.

На нараді було обговорено попередні результати проведення на території Держави профілактичних заходів під умовним найменуванням «Мігрант», а також можливі виклики, які чекають на правоохоронців під час проведення відбіркового матчу між національними збірними України та Туреччини в Харкові.

Детальніше...
 
Вітаємо першого проректора інституту, доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника, капітана поліції Єгора Сергійовича Назимка з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо першого проректора інституту, доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника капітана поліції Єгора Сергійовича Назимка з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Єгоре Сергійовичу!

У цей радісний літній день прийміть щирі вітання з нагоди Вашого ювілею!

Колектив Донецького юридичного інституту дуже пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, як досвідченим і визнаним науковцем, провідним фахівцем, який сумлінно і самовіддано працює на благо розвитку і процвітання рідного вишу.

Детальніше...
 
Вітаємо член-кореспондента Національної академії правових наук України доктора юридичних наук професора Заслуженого юриста України Олександра Назаровича Ярмиша з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо член-кореспондента Національної академії правових наук України доктора юридичних наук професора Заслуженого юриста України Олександра Назаровича Ярмиша з Днем народження!

Шановний Олександре Назаровичу!

Дозвольте сьогодні усім дружнім колективомДонецького юридичного інституту щиросердно  привітати Вас з Вашим святом  – Днем  народження!

Ви є провідним юристом України та активним громадським діячем, життєвий шлях якого є прикладом як для сучасників, так і для нащадків. Отримавши в далекому 1972 році юридичну освіту, Ваша трудова діяльність розпочалася спочатку з інспектора штабу, пізніше інженера, а згодом, ставши молодшим науковим співробітником, розпочали свою стрімкий зріст на теренах юриспруденції.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача циклу загальних дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» майора поліції Іванець Оксану Михайлівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо викладача циклу загальних дисциплін Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських майора поліції Іванець Оксану Михайлівну з Днем народження!

Шановна Оксано Михайлівно!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стати на шлях служіння українському народові, поповнивши лави тих, для кого забезпечення прав і свобод людини є справжнім покликанням долі. Багато років Ви віддали нелегкій слідчый роботі і ось тепер передаєте свій безцінний досвід молодим колегам.

Детальніше...
 
Психологічна служба Донецького юридичного інституту готова для проведення ефективної роботи щодо надання психологічної допомоги майбутнім поліцейським
Про інститут - Новини

Напередодні  нового навчального року, готуються прийняти нове поповнення нашої великої навчальної сім'ї і служба психологічної підтримки Донецького юридичного інституту.

В цьому році, з метою поліпшення ефективності забезпечення психологічної допомоги в адаптаційний період курсантам першого курсу, психологічна дискусія вийшла далеко за стіни інституту. Успішність адаптаційного періоду в навчальних закладах зі специфічними  умовами навчання обговорюється суспільством психіатрів і психологів Кривого Рогу «Salus» активними учасниками якого є наші психологи: завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Кокош Катерина Анатоліївна та психолог Азаренков Олександр Геннадійович.

Цікавий погляд на проблеми адаптаційного періоду виклав Азаренков Олександр, він запропонував розглянути саму потребу здобуття вищої освіти і освоєння нової соціальної ролі в рамках піраміди потреб А. Маслоу.

Детальніше...
 
Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції вивчають історію становлення та розвитку Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції»
Про інститут - Новини

Фахівцями Донецького юридичного інституту, які працюють у м. Маріуполі та забезпечують якісне виконання курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції інституту своїх службових обов’язків на території рідної Донеччини приділяється увага і культурно-світнім заходах. Так співпрацюючи з фахівцями Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» вдається організовувати і проводити виховні заходи з курсантами.

Так провідний фахівець відділення навчально-методичної роботи МЦППП «Академії поліції» Світлана Іванівна Матусар 4 серпня в музеї Центру провела пізнавальну освітньо-виховну екскурсію з курсантами інституту. Дата проведення заходу була обрана саме у день відзначення в Україні другої річниці з дня заснування Національної поліції України.

З посиланням на нормативні акти, архівні матеріали, спогади ветеранів Світлана Іванівна довела до відома курсантів інформацію про те, що 17 червня 1957 року наказом Міністра внутрішніх справ УРСР № 0139 на базі обласних курсів навчання молодих працівників міліції в Сталінській області було створено учбовий пункт міліції УВС Сталінської області, де проходили початкову підготовку молоді працівники патрульно-постової служби міліції з усіх областей України. У першій половині 1959 року учбовий пункт було перейменовано в міжобласний учбовий пункт міліції УВС Сталінської області. У ті часи на навчання направлялися вперше прийняті працівники міліції з Миколаївської, Запорізької, Херсонської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської, Чернігівської, Миколаївської областей України, а також з Донецької, Південної, Південно-Західної та Придніпровської залізниць.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval