Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 105
Вчора: 488
Минулого тижня: 3351
Цього місяця: 8966
Минулого місяця: 11066
Всього: 1202731


Реєстрація та вручення екзаменаційних листків вступникам в Донецький юридичний інститут МВС України
Про інститут - Новини

08 серпня 2017 року у навчальному корпусі вишу розташованому за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21 відбулась реєстрація та вручення екзаменаційних листків абітурієнтам Донецького юридичного інституту МВС України.

Реєстраційні заходи проводились зі вступниками до інституту на здобуття рівня вищої освіти «Бакалавр» заочної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти, на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» з юридичної та інших спеціальностей, а також на основі вищої неюридичної освіти.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Міжгалузеві зв’язки цивільного, господарського та трудового права»
Про інститут - Новини

ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів, присвячених Дню Національної поліції у м. Маріуполь 2

Протягом багатьох років наукова діяльність Донецького юридичного інституту МВС України спрямована на вирішення проблемних питань, пов’язаних із різними галузями права, однією із форм якої, є проведення наукових заходів.

Цивільне, господарське та трудове право – базові галузі права, які включають у себе норми права, що регулюють майнові та особисті немайнові суспільні відносини між рівноправними суб’єктами права – фізичними та юридичними особами, державою Україна, територіальними громадами та іншими суб’єктами права, відносини з приводу безпосереднього здійснення господарської діяльності та/або керівництва такою діяльністю із застосуванням різних методів правового регулювання, суспільно-трудові та пов'язані з ними відносини суспільної організації праці з приводу реалізації права на працю.

Врегулювання цими галузями права відповідних суспільних відносин не завжди відбувається без проблем, а отже дослідження суперечливих, колізійних питань, що виникають при правозастосовній практиці дозволяє сформулювати пропозиції щодо розв’язання цих проблем і запропонувати шляхи формування належних правових засад держави. Цьому в повній мірі сприяє проведення форумів, круглих столів, семінарів, конференцій та ін.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів, присвячених Дню Національної поліції у м. Маріуполь
Про інститут - Новини

5 серпня 2017 року у м. Маріуполь на площі Воїнів Визволителів з нагоди другої річниці заснування Національної поліції України Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області були проведені урочисті заходи. На центральній площі прифронтового міста вишикувалися правоохоронці зі всієї Донецької області. Городяни та гості міста прийшли привітати поліцейських – тих, хто є поруч весь цей складний час та цілодобово дбає про їхню безпеку.

Привітати поліцейських Донеччини прийшли почесні гості – представники військово-цивільної адміністрації, органів місцевого самоврядування, прокуратури, служби безпеки України, збройних сил України, а також народні депутати, ректори вищих навчальних закладів, громадські та волонтерські організації тощо.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд заходу:

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval