Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.7%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 280
Вчора: 1158
Цього тижня: 3671
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 12938
Минулого місяця: 14251
Всього: 1279040


ЗМІ про візит делегації МВС України до США
Про інститут - Новини

З 24 липня по 2 серпня делегація Міністерства внутрішніх справ України перебувала з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки.

Мета візиту – ознайомлення з американською системою навчання та підготовки поліцейських у академіях поліції штатів Кентуккі та Вірджинія.

Пропонуємо до Вашої уваги прес-огляд візиту делегації  МВС України до США.

Детальніше...
 
4 серпня, на Софійській площі у Києві відбулися урочисті заходи з нагоди другої річниці Нацполіції України
Про інститут - Новини

У заходах взяли участь Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Нацполіції Сергій Князєв. На церемонії були присутні поліцейські зі всіх областей країни.

Президент України Петро Порошенко відзначив перші результати реформування поліції, серед яких подолання піку злочинності та довіра людей до Національної поліції, що сьогодні сягає 50%.

- Це свідчить про те, що нова поліція є критерієм того, що країна рухається вперед. Замість раніше глибоко корумпованих і здебільшого неефективних внутрішніх органів ми разом створюємо систему, яка має гарантувати кожному громадянину України, кожному, хто приїхав до нас, порядок і безпеку, - зазначив Петро Порошенко.

Під час заходу Президент вручив штандарт Національної поліції.

Детальніше...
 
Сьогодні, на площі Воїнів Визволителів в Маріуполі відбулися урочисті заходи з нагоди другої річниці з дня створення Нацполіції, яка була заснована 4 серпня 2015 року
Про інститут - Новини

Сучасні технології, бронетехніка, нове озброєння та головне - підготовлені, екіпіровані поліцейські , – такою стала за 2 роки поліції Донеччини. На центральній площі прифронтового міста вишикувалися правоохоронці зі всієї області. Незважаючи на спеку, місцеві жителі прийшли привітати тих, хто був поруч весь цей час та дбав про їхню безпеку.

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Віталій Невгад нагадав, що поліція Донеччини пройшла непростий шлях від майже повного розвалу та дезорганізації до відродження та впровадження у роботі новітніх методів боротьби зі злочинністю. Лише за останні роки керівництвом обласної поліції та завдяки спільним зусиллям правоохоронців, підприємців, представників місцевої влади на Донеччині було відкрито Єдиний аналітичний сервісний центр, кінологічний центр, а також заснований підрозділ водної поліції.

- Усе це сприяє зміцненню безпеки мешканців регіону та посиленню довіри населення до поліцейських, які завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує . Будьте завжди відданими своїй справі та з честю несіть високе звання поліцейського, - наголосив Віталій Невгад.

Детальніше...
 
Металургійна районна у місті Кривий Ріг рада та її виконавчий комітет привітали колектив Донецького юридичного інституту з Днем Національної поліції України
Про інститут - Новини

Металургійна районна у місті Кривий Ріг рада та її виконавчий комітет привітали колектив Донецького юридичного інституту з Днем Національної поліції України 1

Вчена рада, ректорат, науково-викладацький склад та увесь колектив співробітників Донецького юридичного інституту щиро дякує за теплі слова привітання з Днем Національної поліції України та високо цінує підтримку дружніх стосункив з вишем-переселенцем!

 
Вітання від колег з Львовского державного університету внутрішніх справ з Днем Національної поліції України
Про інститут - Новини

Вітання від колег з Львовского державного університету внутрішніх справ з Днем Національної поліції України

Вчена рада, ректорат, науково-викладацький склад та увесь колектив співробітників Донецького юридичного інституту щиро дякує за теплі слова привітання з Днем Національної поліції України та високо цінує підтримку дружніх стосункив з вишем-переселенцем!

 
Ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний прийняв участь в урочистих заходах, присвячених Дню Національної поліції у м. Маріуполь
Про інститут - Новини

Свято «День Національної поліції України» стало новим професійним святом нашої держави, яка проходить складний період реформування правоохоронної системи. «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» свято було встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693, та відзначається щорічно 4 серпня – у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

Саме тому з нагоди другої річниці заснування Національної поліції України у м. Маріуполі 5 серпня на площі Воїнів Визволителів Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області були проведені урочисті заходи. На центральній площі прифронтового міста вишикувалися правоохоронці зі всієї Донецької області. Городяни та гості міста прийшли привітати поліцейських ‑ тих, хто є поруч весь цей складний час та цілодобово дбає про їхню безпеку.

На початку свята з вітальною промовою виступив начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області полковник поліції Віталій Вікторович Невгад, який зазначив, що поліція Донеччини пройшла непростий шлях від майже повного розвалу та дезорганізації до відродження та впровадження у роботі новітніх методів боротьби зі злочинністю.

Детальніше...
 
Вітаємо бухгалтера відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Донецького юридичного інституту Кузнецову Тетяну Анатоліївну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Професійне свято зустрічаємо вступними випробуваннями 1

Шановна Тетяно Анатоліївно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною нашої великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
Участь представника Донецького юридичного інституту в роботі наукового колоквіуму Семінару східноєвропейської історії в Гейдельберзі
Про інститут - Новини

Одним із свідчень сталих закордонних контактів Донецького юридичного інституту МВС України  є участь його співробітників у наукових заходах різного рівня за кордоном, запрошення представників професорсько-викладацького складу для виступів  у різних наукових та освітніх установах. 25 липня 2017 року професор Донецького юридичного інституту МВС України Д.М. Титаренко, який знаходився на науковому стажуванні в Німеччині, виступив на  науковому колоквіумі Семінару  (аналог кафедри – Д.Т.) східноєвропейської історії  Рупрехт-Карл-Університету (Гейдельберг, Федеративна республіка Німеччина). Науковий колоквіум Семінару східноєвропейської історії в Гейдельберзі носить регулярний характер.   Для презентації результатів актуальних  наукових досліджень  аудиторії, що складається із  студентів, викладачів, представників громадськості, всіх зацікавлених осіб, залучаються фахівці-історики  з різних  держав, науково-дослідних та освітніх установ. Так, лише протягом останніх місяців  на колоквіумі з доповідями, присвяченими різним аспектам російської та радянської історії, виступали завідувач кафедри східноєвропейської історії Рур-університету (Бохум, Федеративна республіка Німеччина) професор Штефан Плагенборг, директор російсько-німецького музею Берлін-Карлсгорсте доктор Йорг Море,  вчений секретар Вищої школи соціальних наук професор Жюльєт Кадіо  (Париж, Франція).

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval