Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 95
Вчора: 481
Цього тижня: 1608
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9401
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261598


Майбутні науковці пройшли реєстрацію вступників до аспірантури інституту
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України є єдиним ВНЗ на Криворіжжі, який має право здійснювати підготовку докторів філософії у галузі знань «Право». Так, підготовка докторів філософії здійснюється за такими науковими спеціальностями як 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; 12.00.05 – трудове право та право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність. Презентувати свої наукові здобутки аспіранти та ад’юнкти можуть у спеціалізованих радах, відкритих у нашому інституті за науковими спеціальностями 12.00.05 – трудове право та право соціального забезпечення; 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право; 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Тож, можливість отримати якісну теоретичну підготовку та сприятливі умови для підготовки та захисту дисертації й обумовили в цьому році неабиякий конкурс серед вступників до аспірантури (ад’юнктури) ДЮІ МВС України. На передбачені 15 місць в аспірантурі (ад’юнктурі) було подано 48 заяв (рапортів) про вступ.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: Щодо статусу заяви «Допущено до конкурсу» після оприлюднення результатів
Про інститут - Новини

Науковці Національного університету податкової служби долучаються до поповнення фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця

Шановні вступники! Якщо після оприлюднення результатів адресного розміщення державного замовлення заява залишилась у статусі «ДОПУЩЕНО ДО КОНКУРСУ», це означає, що Ви НЕ ОТРИМАЛИ рекомендації до зарахування на бюджетні місця. Разом з тим, заяву допущено до участі у конкурсному відборі на навчання ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ.

Звертаємо увагу, що рішення щодо участі вступника у конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб з числа тих, яким було анульовано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням або яким було не надано рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням і які при подачі заяви зазначили «Претендую на участь в конкурсі виключно на місця державного та регіонального замовлення», приймається за ЗАЯВОЮ ВСТУПНИКА У ДОВІЛЬНІЙ ФОРМІ, що подається до приймальної комісії вищого навчального закладу та долучається до його особової справи (пункт 2 розділу Х Умов прийому-2017).

 

Інформує www.inforesurs.gov.ua

 
Вітаємо економіста відділу матеріального забезпечення Донецького юридичного інституту Шувалову Карину Джапарівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо Першого заступника голови фізкульторно-спортивного товариства

Шановна Карино Джапарівно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого ювілею!

Вже два роки Ви є невід’ємною частиною нашої великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами сторінки перемог і тяжких випробувань, які випали на долю рідного вишу.

Детальніше...
 
Вітаємо Першого заступника голови фізкульторно-спортивного товариства "Динамо" України Коржа Віктора Петровича з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо Першого заступника голови фізкульторно-спортивного товариства

Вельмишановний Вікторе Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Прийміть щиру подяку за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Починаючи свій трудовий шлях з лікаря-практика однієї з лікарень у м.Харкові завдяки своїй високій кваліфікованості і завзятості Ви зуміли досягти і наукових «висот», захистивши дисертацію на присудження ступеня кандидата педагогічних наук у галузі фізичної культури і спорту.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Львівського державного університету внутрішніх справ України, кандидата юридичних наук полковника поліції Благуту Романа Ігоровича з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо Першого заступника голови фізкульторно-спортивного товариства

Вельмишановний Романе Ігоровичу!

Прийміть найтепліші вітання з ювілейним днем народження!

Детальніше...
 
Наукове товариство та кафедра цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ДЮІ долучились до співпраці з Організаційним комітетом КМУ з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України
Про інститут - Новини

Наукове товариство та кафедра цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ДЮІ долучились до співпраці з Організаційним комітетом КМУ з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України

24 серпня відзначається День проголошення незалежності України. Тому 24 серпня є для українців великим державним святом

Українська незалежність мала складний та тернистий шлях, але не зважаючи ні на що, завершилася своїм законодавчим закріпленням. Сама ця історична подія характеризується прийняттям Декларації про Державний суверенітет та проголошенням Акту незалежності.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України "Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України" від 04 липня 2017 року № 448-р було затверджено персональний склад цього комітету. Очолює його Прем'єр-міністр України та Глава Адміністрації Президента. Безпосереднє ознайомлення з його складом можливе за посиланням:

Організаційним комітетом, за рішенням Кабінету Міністрів України, було погоджено та розроблено План заходів на виконання Указу Президенту України. План налічує понад півтора десятки заходів, в тому числі заходи безпеки та підтримки правопорядку в Києві та інших містах та селах України, передбачає створення та проведення різноманітних медійних, освітніх, культурних проектів, зустрічей, дипломатичних прийомів та вшанування пам'яті героїв, які віддали життя за незалежність України тощо.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval