Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.1%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 32
Вчора: 553
Цього тижня: 2274
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 11556
Минулого місяця: 11714
Всього: 1205321


3 серпня відбудеться ЗНО для вступу у магістратуру
Про інститут - Новини

Науковці Національного університету податкової служби долучаються до поповнення фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця

Вступне випробування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15  до 09:50.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності Екзаменаційного листка та оригіналу документа, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені в Екзаменаційному листку).

У разі відсутності одного з цих документів або пред’явлення копій документів учасник до пункту тестування не допускається. Окрім цього, якщо на Екзаменаційному листку немає печатки в правому нижньому кутку фотокартки, то вступник також не допускається до пункту тестування.

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Детальніше...
 
Науковці Національного університету податкової служби долучаються до поповнення фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Триває пора літніх відпусток, проте не припиняється робота щодо вирішення важливих питань для організації діяльності вишу-переселенця.

Постійно вишукуються нові джерела поповнення фонду загальної бібліотеки інституту.

За сприяння завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту доктора юридичних наук, доцента підполковника поліції Вітвицького Сергія Сергійовича фонд бібліотеки поповнився 70 примірниками юридичної літератури. Ії особистої бібліотеки передала літературу науковий консультант Сергія Сергійовича Рябченко Олена Петрівна – начальник кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності Національного університету податкової служби доктор юридичних наук, професор полковник податкової служби.

Детальніше...
 
Участь представника кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз у Міжнародній заочній науковій конференції «Актуальні питання сучасної юридичної науки: теорія, практика, методика»
Про інститут - Новини

Міжнародне співробітництво було і залишається одним із пріоритетів розвитку Донецького юридичного інституту, є невід’ємною складовою життя вишу-переселенця та розвивається в рамках єдиного процесу інтеграції вищої школи України у світову систему вищої освіти. Також одним із показників, який впливає на місце вишу в щорічному консолідованому рейтингу ВНЗ України є саме міжнародна активність.

Науково-педагогічний склад кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України інституту дотримуючись вимог Закону України «Про вищу освіту» щодо участі у міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів.

19 травня 2017 року в Могильовському інституті МВС Республіки Білорусь на кафедрі правових дисциплін відбулася ІІ Міжнародна заочна наукова конференція «Актуальні питання сучасної юридичної науки: теорія, практика, методика».

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval