Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 11
Вчора: 431
Минулого тижня: 3084
Цього місяця: 10877
Минулого місяця: 14187
Всього: 1263074


Вітаємо завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктора наук з державного управління, професора Тетяну Вячеславівну Філіпенко з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права доктора наук з державного управління, професора Тетяну Вячеславівну Філіпенко з Днем народження!

Шановна Тетяно Вячеславівно!

Прийміть щиросердечні вітання з днем народження!

Ви пройшли довгий шлях від звичайного бухгалтера до начальника кафедри економіко-правових дисциплін, а згодом, отримавши науковий ступінь доктора наук з державного управління і натепер перебуваєте на посаді завідувача кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права і зміцнюєте науковий потенціал Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Наукове товариство ДЮІ МВС України долучається до реалізації Плану Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України
Про інститут - Новини

В межах плідної та тривалої наукової співпраці між Науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та ад’юнктів ДЮІ МВС України в особі його Голови к.ю.н. Піддубної Дар’ї Сергіївни та Інститутом політико-правових та релігійних досліджень в особі – Герасименка Олександра Олександровича, для реалізації наукових заходів Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України та Інституту політико-правових та релігійних досліджень запрошено студентів і молодих науковців інституту-переселенця долучитися безпосередньо та спробувати власні сили.

Проведення заходу заплановано на осінь 2017 року у вигляді Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» та проходить за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших.

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті проходить підготовка до проведення табірних зборів курсантів
Про інститут - Новини

В Донецькому юридичному інституті МВС України 16 серпня 2017 року відбудеться початок табірних зборів курсантів 2017 року набору, які в майбутньому стануть офіцерами поліції.

Табірні збори, або так званий «курс молодого бійця», призваний дати курсантам початкові знання про діяльність правоохоронних органів, розвинути уміння та навички зі спеціальної, загальновійськової та фізичної підготовки, патріотичне виховання, сформувати професійні, світоглядні і громадянські якості, морально-етичні цінності, відданість службі, забезпечити психологічну стійкість та готовність виконувати службові завдання з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю в складних умовах.

На теперішній час вишем-переселенцем зараховано на навчання 175 курсантів, з яких 125 осіб виявили бажання проходити службу на базі інституту в м. Кривому Розі, а 50 осіб – на теренах Донеччини в м. Маріуполі.

Наразі керівний склад інституту та факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України прикладає максимум зусиль, щоб новобранцям було максимально комфортно освоювати ази правоохоронної діяльності.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval