Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 105
Вчора: 488
Минулого тижня: 3351
Цього місяця: 8966
Минулого місяця: 11066
Всього: 1202731


Участь колективу Донецького юридичного інституту у Божественній літургії в свято мученика Іоанна Воїна
Про інститут - Новини

12 серпня парафіяни Храму Іоанна Воїна урочисто відзначають храмове свято – місцеве свято на вшанування святого мученика Іоанна Воїна на пошану якого названо Храм.

Святого мученика Іоанна Воїна шанують у багатьох країнах християнського світу. Іоанн Воїн служив в імператорському війську Юліана Відступника. Разом з іншими вояками він був посланий переслідувати християн. Залишаючись за зовнішнім виглядом ніби гонителем, святий Іоанн насправді надавав гнаним християнам велику допомогу: тих, що були схоплені - звільняв, інших попереджав про небезпеку, сприяв їх втечі з неволі. Святий Іоанн чинив милосердя не лише християнам, а усім бідним і потребуючим допомоги: відвідував хворих, заспокоював стражденних. Коли Юліан Відступник довідався про дії святого, заточив його в темницю. У 363 році гонитель був убитий на війні з персами. Святий Іоанн вийшов на свободу і присвятив своє життя служінню ближнім, жив у святості і чистоті. Помер він у глибокій старості.

Детальніше...
 
12 серпня - день пам'яті святого мученика Іоанна Воїна
Про інститут - Новини

12 серпня - день пам'яті святого мученика Іоанна Воїна

Святий мученик Іоанн Воїн шанується як захисник і заступник воїнів. За допомогою молитв Святого також викриваються злодії й знаходяться викрадені речі

На Україні з давніх давен височіють храми на честь святого мученика Іоанна Воїна.

Він є покровителем і захисником воїнів, а отже міліціонерів та військових. Сьогодні, в ці складні часи, вони як ніколи потребують його святого заступництва. Працівники міліції, громадськість, меценати з щирим серцем долучаються до побудови храмів на честь святого мученика Іоанна Воїна.

Детальніше...
 
Вітаємо бібліотекаря бібліотеки Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Семенову Наталію Вікторівну з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо бібліотекаря бібліотеки Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Семенову Наталію Вікторівну з ЮВІЛЕЄМ!

Шановна Наталія Вікторівно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з ювілеєм!

Ви вже багато років віддали бібліотечній справі, допомагаючи зберігати і примножувати знання людства. Тепер доля об'єднала нас в одному навчальному закладі і ми впевнені, що Ваші знання та професіоналізм обов'язково допоможуть нашим слухачам, курсантам і студентам опановувати юридичні знання, а нашим викладачам і науковцям дозволять ще швидше і ефективніше розбиратися в усіх хитросплетіннях юридичної науки.

Детальніше...
 
Спільними зусиллями готуємося до нового навчального року
Про інститут - Новини

Кожного року серпень є відповідальною порою. Для навчальних закладів саме у серпні підводяться підсумки готовності навчальних закладів до нового навчального року. Своє чергою для нашого інституту, як і для інших вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які відносяться до сфери управління МВС України це ще і час проведення табірного збору для курсантів нового набору. Саме це і ставить всім нам завдання підготовки не лише до початку нового року, а і до табірних зборів. Розуміючи важливість якісної підготовки до надання освітніх послуг на території рідної Донецької області, спільними зусиллями фахівців інституту та особового складу Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» проводяться відповідні ремонтні та господарські роботи саме у м. Маріуполі. Слід зазначити, що до даних заходів залучаються і курсанти інституту, які відповідно до діючих нормативних актів виконують службові обов’язки на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ДЮІ МВС України.

Отже спільна робота іде за різними напрямами, а саме:

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval