Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 104
Вчора: 488
Минулого тижня: 3350
Цього місяця: 8965
Минулого місяця: 11066
Всього: 1202730


Вітаємо директора Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р. Г. Хеноха кандидата наук з державного управління доцента Володимира Сергійовича Ткаченка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо директора Енергодарського інституту державного та муніципального управління ім. Р. Г. Хеноха кандидата наук з державного управління доцента Володимира Сергійовича Ткаченка з Днем народження!

Шановний Володимире Сергійовичу!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, який є гідним прикладом для наслідування поколінь курсантів та студентів та гордістю для викладачів рідного вишу.

Ваш професіоналізм, працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, щира людяність, порядність – це ті достойні риси, які є запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог. Ваша служба в органах внутрішніх справ України на оперативних та начальницьких посадах надала можливість отримати неоціненний досвід, який допомагає сьогодні очолювати Енергодарський інститут державного та муніципального управління.

Детальніше...
 
Поради водіям щодо безпечного керування транспортними засобами під час спеки
Про інститут - Новини

Поради водіям щодо безпечного керування транспортними засобами під час спеки

Як відомо, стан безпеки дорожнього руху залежить від трьох основних чинників: дорога, водій, автомобіль. Спекотна погода, що панує останнім часом в усіх регіонах України має негативний вплив на кожну із згаданих категорій. За результатами дослідження Німецької ради з безпеки руху (DVR), підвищення температури повітря до 27-градусної позначки збільшує число дорожньо-транспортних пригод в середньому на 11%, а при температурі вище +30ºС цей показник подвоюється.

Під впливом палких сонячних променів температура асфальту сягає 65-70°С. У таких умовах асфальтобетонне дорожнє покриття розм’якшується, стає пластичним та схильним до руйнувань. Коефіцієнт зчеплення поверхні проїзної частини з шинами транспортних засобів зменшується, що спричиняє погіршення керованості автомобілем.

З метою збереження автомобільних шляхів та підвищення рівня безпеки руху власники автодоріг вводять обмеження для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т. і навантаженням на вісь понад 7 т. у світлу пору доби при підвищенні температури повітря до +28ºС.

У спекотний період керувати автомобілем не лише неприємно, а й небезпечно. При підвищенні температури оточуючого повітря вище температури людського тіла, людину може спіткати тепловий параліч. Це особливо небезпечно для гіпертоніків. Вони перегріваються швидше за інших та можуть отримати крововилив, що викликає небезпеку виникнення інфарктів та інсультів.

Детальніше...
 
Літня популяризація спортивного життя від ВК «ДЮІ»
Про інститут - Новини

Літня популяризація спортивного життя від ВК «ДЮІ»

На вихідних Волейбольний клуб «Донецький юридичний інститут» провів на одному із міських пляжів мальовничих берегів річки Інгулець товариську зустріч із ВК «Барси». Дана зустріч була перевіркою власних сил перед спортивними змаганнями, які пройдуть в поточному місяці.

Зараз у курсантів першокурсників пора навчальної практики, а в студентів канікули, але це не заважає їм приїздити у вільний час на тренування. Наші команди складалися із курсантів факультету Національної поліції та студентів юридичного  факультету. Із кращого боку слід відзначити Вікторію Бірюк, Наталію Тян, Олександра Чалих, магістрів Владислава Носкова та Сергія Перекопського.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval