Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.6%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 95
Вчора: 481
Цього тижня: 1608
Минулого тижня: 3356
Цього місяця: 9401
Минулого місяця: 13848
Всього: 1261598


Перший крок на шляху до омріяної освіти юриста ЗРОБЛЕНО! У ДЮІ відбулася реєстрація вступників на Факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України
Про інститут - Новини

1 серпня, у Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася реєстрація вступників на Факультет заочного та дистанційного навчання працівників Національної поліції України.

Прагнення піднімати свій освітній рівень, а отже й покращувати свій професійні навики, з найкращого боку характеризують вступників до відомчого вишу. Сьогодні вступники зазначеної форми навчання несуть службу в підрозділах Національної поліції України в різних областях України. Це представники Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Вінницької, Запорізької та Харківської областей. Така широка географія вступників є позитивним показником напруженої діяльності як вишу-переселенця, який незважаючи на вимушену тимчасову зміну місця дислокації, залишається популярним на всій території України.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: Виші невідкладно перевіряють дані вступників
Про інститут - Новини

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ: Виші невідкладно перевіряють дані вступників

Міністерство освіти звернулось до приймальних комісій вишів необхідно невідкладно перевірити дані заяв вступників. Відповідний лист підписаний заступником міністра  Юрієм Рашкевичем.

У відомстві повідомляють, що ДП «Інфоресурс» та розробники програмного забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти наразі повністю зосереджені на питаннях проведення адресного розміщення державного замовлення.

У зв'язку з цим, вищим навчальним закладам необхідно невідкладно перевірити дані заяв вступників. У відомстві зазначають, що для більш зручного виявлення окремих невідповідностей додано функцію «Перевірка внесених заяв».

Також МОН просить вищі навчальні заклади невідкладно перевірити дані конкурсних пропозицій. Для більш зручного виявлення окремих невідповідностей у системі додано функцію «Перевірка конкурсних пропозицій».

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ДЮІ МВС України проведено профорієнтаційну зустріч з майбутніми дільничними офіцерами поліції

 

Детальніше...
 
Перші кроки у омріяній професії
Про інститут - Новини

У період з 25 липня до 07 серпня 2017 року курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України проходять ознайомчу практику у структурних підрозділах Криворізького відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області. Доцентами кафедри адміністративно-правових дисциплін вищезазначеного факультету Філіпенко Анастасією та Шустровою Ксенією проведено перевірку проходження курсантами практики.

Під час перевірки Металургійного відділення поліції Криворізького відділу поліції Філіпенко Анастасія поспілкувалась з деякими керівниками (наставниками) від підрозділу Національної поліції, а саме майором поліції Колєсніковим Олегом Володимировичем старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції того ж відділення поліції, який є наставником двох курсантів – Сінельника Володимира й Сироєжка Дмитра. Олег Володимирович розповів, що курсанти знаходяться у штабі адміністративної дільниці, працюють зі зверненнями громадян, які проживають на закріпленій дільниці. Всі завдання у рамках програми проходження практики виконуються в повному обсязі. Анастасія Сергіївна поспілкувалась також з дівчатами-курсантами, які проходять практику в слідчих підрозділах. Дівчата з зацікавленістю розповіли про роботу слідчих, яку дільницю їм довірили наставники. Слідчі слідчого відділення доброзичливо відзиваються про наших дівчат, які всі сили направляють на виконання поставлених завдань.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval