Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Участь представників Донецького юридичного інституту у роботі Форуму «Стабільність через співробітництво»
Про інститут - Новини

Протягом 29-30 травня 2017 року у м. Києві Британська Рада, в рамках проекту «Активні громадяни» разом із Координаційним центром переміщених ВНЗ та ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку», проводила форум для навчальних закладів, громадських активістів, бізнесу та представників місцевого самоврядування за темою: «Стабільність через співробітництво».

Участь у зазначеному заході взяли і представники Донецького юридичного інституту МВС України: заступник декана юридичного факультету, кандидат юридичних наук Пилипенко Дмитро Олексійович та т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, майор поліції Лосич Сергій Васильович.

Детальніше...
 
Працівники та курсанти Донецького юридичного інституту привітали школярів з Міжнародним днем захисту дітей
Про інститут - Новини

01 червня 2017 року відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Не залишилися осторонь цього свята і співробітники та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Так, відділом кадрового забезпечення спільно з кафедрою спеціальних дисциплін та фізичного виховання і факультетом підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України було організовано спортивно-розважальне свято у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7, де крім учнів зазначеного закладу були присутні школярі ЗОШ № 75 та № 103.

Відкрив свято начальник відділу кадрового забезпечення ДЮІ Олександр Федорович Гергелюк, який привітав дітей зі святом побажав їм успіхів у навчанні, хорошого настрою та веселого відпочинку на літніх канікулах. Потім ведучий свята заступник начальника відділу кадрового забезпечення майор поліції Леонід Федорович Гаража представив учасників заходу.

Детальніше...
 
Вдалий виступ гирьовиків інституту на всеукраїнських змаганнях серед правоохоронців
Про інститут - Новини

Протягом 27-28 травня 2017 року у м. Києві у спортивному клубі «Дог Гранд Кросфіт» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з гирьового спорту серед працівників правоохоронних органів, силових структур, Збройних сил України, учасників АТО та допризовної молоді «Гвардійський ривок» серед чоловіків (гиря 28 кг) та жінок (гиря 20 кг.).

Залік у змаганнях відбувався в особистій першості. Участь взяли 85 спортсменів – представників різних родів військ, силових структур та Збройних сил України і допризовної молоді з 9 областей (Харківська, Житомирська, Донецька, Київська, Херсонська, Рівненська, Полтавська, Кіровоградська та м. Київ).

Правоохоронці Донецького юридичного інституту гідно представили рідний край та свій виш-переселенець на цих змаганнях. Так, у ваговій категорії до 78 кг з результатом 243 підйоми переможцем став викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майстер спорту України з гирьового спорту, Заслужений тренер України майор поліції Артур Сасік.

Детальніше...
 
Культурно-спортивний розвиток «Схід і Захід – разом!»
Про інститут - Новини

Слухачі нашого вишу полюбляють брати участь у спортивних змагання як безпосередньо, так і підтримувати улюблені команди. Таким чином слухачі первинної професійної підготовки поліцейських у м. Маріуполь Донецького юридичного інституту МВС України відвідали матч-реванш з міні-футболу двох збірних команд правоохоронців із крайніх регіонів України Донеччини та Закарпаття, який відбувся 31 травня у мальовничому селищі Ялта Мангушського району Донецької області.

Жага до перемоги обох команд зробила матч напрочуд видовищним, динамічним, з яскравими гольовими моментами, граціозними голами та ще багато позитивних емоцій залишив цей матч у наших слухачів.

Бажання перемогти нашим землякам додавало не лише морське повітря, а й потужна підтримка – два поліцейських оркестри, ансамбль барабанщиць, підлітки з «Ліги майбутніх поліцейських» та слухачі Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval