Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Спортивна «толока» ВК «ДЮІ» - допомога громаді міста Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Спортивна «толока» ВК «ДЮІ» - допомога громаді міста Кривого Рогу

На минулих вихідних волейбольний клуб «ДЮІ» відгукнувся на пропозицію колег із ВК «Неудержимі» та ВК «Барси» та долучилися до участі у наведенні порядку на березі ставка, що знаходиться на вул. Маршака. Це – однин із мальовничих куточків міста у Тернівському районі. Інша назва ставка – Балка Приворотна, розташована на півночі міста, межує із Криворізьким ботанічним садом і відноситься до басейну річки Саксагань (права притока). Багато різноманітних заходів проходить поблизу цієї водойми.

На передодні Дня молоді, з метою підготовки волейбольному майданчику до літнього сезону командні склади волейбольних клубів «ДЮІ», «Неудержимі» та «Барси» попрацювали на славу: усі гуртом поприбирали прилеглу територію та очищали дна водойму від сміття. До того ж приємним є той факт, що у суботнику брали участь і депутати Тернівського району, які потім подякували хлопцям за добру справу та побажали їм яскравих перемог на спортивних майданчиках.

Детальніше...
 
Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України долучився до поповнення фонду бібліотеки вишу-переселенця
Про інститут - Новини

Одним із основних завдань Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України є організація освітньої та наукової діяльності вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання.

За ініціативи директора Департаменту полковника поліції Доскевича Геннадія Олександровича було порушено питання серед співробітників щодо поповнення фонду загальної бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України навчальною та науковою літературою.

Доля вишу-переселенця не залишається поза увагою керівної ланки Міністерства внутрішніх справ.

Переймається проблемами нашого навчального закладу й заступник начальника відділу моніторингу управління моніторингу та інформаційно-аналітичної роботи Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Погребняк Ірина Григорівна. Саме Ірина Григорівна координувала збір літератури, яка дуже необхідна нашому навчальному закладу для забезпечення освітнього процесу. 124 примірника сучасної літератури юридичного спрямування – такий внесок колективу Департаменту в створення бібліотеки вишу-переселенця зі специфічними умовами навчання.

Детальніше...
 
Слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських Донецького юридичного інституту у стройовому підрозділі ГУНП в Донецькій області урочисто прокрокували перед громадянами вільного Маріуполя
Про інститут - Новини

13 червня 2014 року силами полку «Азов», Національної гвардії, поліції (на той час ‑ міліції) Маріуполь був звільнений від сепаратистів. Запланована та успішно проведена військова операція «Азову» надала можливості патріотично налаштованим міліціонерам відчути свою відповідальність перед містянами. Не зрадивши Присязі, міліціонери допомогли спецпризначенцям та добровольцям вичистити місто від озброєних банд сепаратистів.

Саме тому 13 червня 2017 року в місті відбулася перша частина святкування. Своєю чергою полк спеціального призначення «Азов» та громадські організації підготували на вихідні дні святкові заходи. Не залишилися осторонь від святкових заходів і слухачі курсів Маріупольському центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту. Попередньо зі слухачами проводилися заняття зі стройової підготовки. Кращі зі стройового вишколу слухачі були відібрані до стройового підрозділу ГУНП в Донецькій області. Спільно з практичними працівниками поліції Донеччини майбутні поліцейські приєдналися до урочистої колони захисників Маріуполя.

Так 17 червня проходили урочисті заходи з нагоди третьої річниці звільнення Маріуполя від проросійських загарбників. О 9-й ранку біля торгівельного центру «Амстор» вишикувалась легкова та броньована колісна техніка, а також підрозділи полку спеціального призначення «Азов», ГУНП в Донецькій області, прикордонників, Національної гвардії тощо, які сформувавшись у колонну, рушила проспектом Миру до Театральної площі. Громадяни та гості міста вітали своїх захисників. Вільний Маріуполь вітав своїх захисників. Слухачі курсів первинної професійної  підготовки поліцейських «Академії поліції» у стройовому підрозділі і ГУНП в Донецькій області урочисто прокрокувала перед громадянами вільного Маріуполя та приєдналися до святкових заходів.

Детальніше...
 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval