Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 440
Вчора: 437
Цього тижня: 877
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 5844
Минулого місяця: 13878
Всього: 1187125


У Донецькому юридичному інституті обговорили актуальні питання кримінального права та процесу
Про інститут - Новини

У Донецькому юридичному інституті обговорили актуальні питання кримінального права та процесу

16 червня на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України за адресою м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, буд. 21 кафедрою кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції проведено ІІI Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального права та процесу».

Попередньо до редакційної колегії конференції надійшло понад 110 доповідей від вчених та практиків, які, зокрема, представили 24 вищих навчальних заклади України. Серед учасників конференції – 14 докторів юридичних наук та понад 50 кандидатів юридичних наук, представники Верховної Ради України, Національної поліції України, суддівського та адвокатського корпусів та ін.

Детальніше...
 
Перший парковий турнір з волейболу серед жіночих команд «Кривбас – 2017»
Про інститут - Новини

Перший парковий турнір з волейболу серед жіночих команд «Кривбас – 2017»

Волейбольний клуб «ДЮІ» взяв участь у першому відкритому турнірі із паркового волейболу на кубок СК «Богатир» серед жіночих команд. Даний турнір був присвячений відкриттю оздоровчого сезону в 2017 році.

Дякуючи теплим стосункам, які панують між СК «Богатир» та Донецьким юридичним інститутом, близько п’ятнадцяти курсантів та студентів вишу-переселенця протягом двох днів мали змогу відпочити на заміській базі відпочинку «Мар’янівка» (ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»).

Говорячи про пляжний волейбол (біч-волей), слід зазначити, що це популярний вид спорту та відпочинку. Гра відбувається на роздільній високою сіткою піщаній площадці, в якій грають дві команди, знаходячись по різні сторони сітки та перекидаючи через неї м’яч, як правило, руками, з ціллю приземлити його на стороні суперника та не допустити падіння м’яча на своїй площадці. У парковому волейболі команда складається із чотирьох гравців та одного запасного. Не слід забувати, що змагання проходять під пекучим сонцем.

Детальніше...
 
Сьогодні вітаємо медиків з професійним святом
Про інститут - Новини

Сьогодні вітаємо медиків з професійним святом

Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Людей цієї професії недаремно називають хранителями життя, адже вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. Доля хворої людини часто залежить не тільки від рівня кваліфікації медичного персоналу і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя.

На плечах медиків лежить відповідальна суспільна місія – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг та болю, пропагувати і утверджувати основи  здорового способу життя. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval