Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Вітаємо екс-начальника кафедри кримінального процесу Донецького юридичного інституту Шаповалову Ларису Іванівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо екс-начальника кафедри кримінального процесу Донецького юридичного інституту Шаповалову Ларису Іванівну з Днем народження!

Шановна Ларисо Іванівно!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Славетний шлях Ви подолали з Донецьким юридичним інститутом, адже саме тут за тривалі роки роботи Ви повністю реалізували себе як науковець, авторитетний начальник кафедри, науковий керівник. Вас поважають усі співробітники нашого вишу. Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність та неоціненний досвід слідчого, а потім керівника отриманий в практичних підрозділах Донеччини, стали запорукою глибокої поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів, слухачів та курсантів рідного навчального закладу.

Детальніше...
 
Діти Донеччини одночасно вийшли на площі своїх міст з гаслом «Дорослі, бережіть нас!» аби закликати водіїв не порушувати правила дорожнього руху
Про інститут - Новини

14 червня одночасно у Маріуполі, Краматорську, Бахмуті, Покровську, Слов’янську, Волновасі відбулися заходи, присвячені безпеці дорожнього руху.

Так, у Маріуполі участь у заході на Театральній площі взяло керівництво Головного управління Нацполіції Донецької області, учасники «Ліги майбутніх поліцейських», оркестр ГУНП в Донецькій області, байкери, велосипедисти та творчі колективи міста. Не залишилися осторонь правоосвітнього флешмобу і слухачі курсів первинної підготовки поліцейських ДЮІ, які проходять навчання у м. Маріуполі та представники науково-педагогічного складу вишу.

Загальновідомо, що проблема попередження дитячого травматизму на дорогах є актуальною для нашого суспільства. За даними ГУНП в Донецькій області тільки за останні 10 років в Україні зареєстровано 403 тисячі дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 68 тисяч осіб, понад 463 тисячі отримали тілесні ушкодження. Щороку внаслідок ДТП гине понад 5 тисяч і травмуються понад 30 тисяч людей. У середньому кожні 15 хвилин у країні трапляється ДТП, майже кожні 2 години гине людина, а за добу – гине 14 осіб і близько 100 людей отримують травми. А вже з початку 2017 року на дорогах Донецької області зареєстровано 173 дорожньо-транспортних пригоди з постраждалими, з них 53 – за участю дітей. Одна дитина загинула та 60 травмовано. Лише 7 ДТП з дітьми сталися за вини малечі, інші – за вини дорослих.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Дніпропетровського гуманітарного університету доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, професора Негодченка Олександра Володимировича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо ректора Дніпропетровського гуманітарного університету доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, професора Негодченка Олександра Володимировича з Днем народження!

Шановний Олександре Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – Дня народження!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі на теренах освіти і науки рідної Держави.

Закінчивши у далекому 1978 році Дніпропетровську спеціальну середню школу міліції, Ви отримуєте неоціненний досвід практичної роботи, самовіддано працюючи у підрозділах боротьби з економічною злочинністю УВС Запорізької області.

Детальніше...
 
Ми не одні: на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції розпочато ремонт приміщення за фінансової підтримки німецького благодійного фонду GIZ
Про інститут - Новини

Здобутки науковців Донецького юридичного інституту у сфері кримінології та кримінального права 1

Здобутки науковців Донецького юридичного інституту у сфері кримінології та кримінального права 2

Потужний розвиток Донецького юридичного інституту не зважаючи на усі труднощі,які випали на долю вишу-переселенця, привертає все більше уваги громадськості.

Така слава про навчальний заклад є заслуженою, адже завдяки дієвій допомозі Міністерства внутрішніх справ, представників місцевої влади та усіх небайдужих, ДЮІ стрімко відновлює з «нуля» матеріально-технічну базу, втрачену у зв’язку з неспокоєм на сході України.

Приємно вкотре відзначити, що громада вишу-переселенця знаходить надійну підтримку не лише в обличчі рідної Держави, а й з-за кордону. Так, 2 вересня 2016 року було підписано угоду про співпрацю між Криворізькою міською радою, Донецьким юридичним інститутом МВС України та з німецьким благодійним фондом GIZ за програмою "Розвиток соціальної інфраструктури у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб".

Детальніше...
 
Здобутки науковців Донецького юридичного інституту у сфері кримінології та кримінального права
Про інститут - Новини

На адресу Донецького юридичного інституту МВС України за доброю багаторічною традицією надійшов Інформаційний бюлетень № 18 Координаційного бюро з проблем кримінології Національної академії правових наук України, у якому вміщено наступні матеріали: «Про стан та результати наукових досліджень з проблем кримінології в Україні у 2016 році (аналітичний огляд)», «Координаційний план наукових досліджень з проблем кримінології на 2017 рік» та «Зауваження відділення кримінально-правових наук Національної академії правових наук України щодо тем дисертаційних досліджень за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

Аналізуючи стан та результати наукових досліджень з проблем кримінології в Україні у 2016 році, Координаційне бюро відзначає здобутки Донецького юридичного інституту і за кількістю кваліфікованих наукових розробок виділяє заклад як один із тих координованих вищих навчальних закладів, які подали найбільше наукових напрацювань, «незважаючи на умови, у яких працюють професорсько-викладацький склад та наукові співробітники».

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційні заходи кафедри загально-правових дисциплін

 

Детальніше...
 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval