Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 440
Вчора: 437
Цього тижня: 877
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 5844
Минулого місяця: 13878
Всього: 1187125


У м. Маріуполі продовжують діяти курси слухачів підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України» та наказу Національної поліції «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізації поліцейських у 2017 році» з 13 червня у м. Маріуполь на базі Донецького юридичного інституту МВС України приступила до підвищення кваліфікації за професійною програмою дільничних офіцерів поліції друга група слухачів. Так, 26 правозахисників сектору превенції ГУНП в Донецькій області завзято взялись до поглинання знань, а колектив професіоналів-тренерів прикладуть максимум зусиль, щоб передати їм свої знання і навички.

Протягом двох тижнів слухачі поглиблять базові знання з багатьох дисциплін, які є необхідними в професійній діяльності дільничного.

Детальніше...
 
Вітаємо проректора Харківського національного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук, доцента Клочка Анатолія Миколайовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо проректора Харківського національного університету внутрішніх справ доктора юридичних наук, кандидата педагогічних наук, доцента Клочка Анатолія Миколайовича з Днем народження!

Шановний Анатоліє Миколайовичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого сьогоднішнього свята – Дня народження!

У першу чергу, користуючись нагодою, дозвольте виразити Вам від імені всього колективу вишу-переселенця щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи і багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
«Олесь Гончар. Щоденники у трьох томах» - подарунок від університету, який носить ім’я видатного письменника-фронтовика
Про інститут - Новини

8 червня 2017 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася регіональна нарада щодо деталей проведення у 2017 році єдиного фахового випробування для вступу до магістратури за спеціальністю 081 «Право».

По завершенні офіційної частини учасники наради спілкувалися з представниками науково-викладацького складу університету, які на добру згадку про зустріч та свій навчальний заклад подарували вишу-переселенцю тритомник літературно-художнього видання «Олесь Гончар. Щоденники у трьох томах».

Детальніше...
 
Не лишаємось байдужими: до Всесвітнього дня донора крові громада ДЮІ допомогла дітям, хворим на онкогематологічні захворювання
Про інститут - Новини

Не лишаємось байдужими: до Всесвітнього дня донора крові громада ДЮІ допомогла

Всесвітній день донора крові заснований у 2005 році і щорічно відзначається 14 червня.

У цей день в 1868 році народився Карл Ландштейнер, австрійський лікар, імунолог, який отримав в 1930 році Нобелівську премію за відкриття груп крові людини.

Науковими дослідженнями та практичними спостереженнями доведено, що здача крові у дозі 450 мл зовсім нешкідлива і безпечна для здоров’я людини. Організм, володіючи великими компенсаторними можливостями, швидко відновлює комплекс втрачених при кровотечі речовин і клітинних елементів, відновлюється і плазма крові. Повне відновлення складу крові настає через 30 днів.

Регулярне донорство сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань, атеросклерозу, подагри та навіть ожиріння. Адже регулярна здача крові омолоджує організм та покращує роботу імунної системи, печінки, підшлункової залози та інших органів травлення. До того ж кров беруть лише у здорових людей, відтак, донорство — нагода перевірити власний стан здоров'я.

Донором крові може бути кожна здорова людина, яка досягла 18 років.

Детальніше...
 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval