Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 357
Минулого тижня: 3304
Цього місяця: 12258
Минулого місяця: 14707
Всього: 1249985


Вступ-2017. Коли і як подати заяву?
Про інститут - Новини

Безоплатно здобувати вищу освіту мають право громадяни, які вперше отримують освіту за кошти державного або місцевого бюджету.

Вітаємо інспектора-чергового чергової частини Маріупольського навчального центру підготовки поліцейськихмайора поліції Чавдара Сергія Івановича з Днем народження!

Крім того, право безоплатно здобувати вищу освіту за другою спеціальністю мають громадяни, які за станом здоров’я втратили можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками МСЕК або які мають направлення на навчання, видане державн

им (регіональним) замовником відповідно до законодавства.

В інших випадках у разі повторного вступу на бюджетній основі, вступнику необхідно відшкодувати вартість попередньо здобутої освіти до бюджету.

Окремі категорії громадян мають право на спеціальні умови:

• щодо участі у конкурсному відборі під час вступу до вишів;

• на здобуття вищої освіти за державним замовленням та за рахунок цільових пільгових державних кредитів.

З повним їх переліком, а також з докладнішою інформацією стосовно вступної кампанії 2017 можна ознайомитися в Умовах прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році (посилання).

Подання заяви

Кількість заяв, які можна подати на місця держзамовлення: 9 заяв на 4 спеціальності.

На контрактну форму кількість заяв НЕ обмежується.

В електронній формі:

Цього року вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подають заяви виключно в електронній формі.

Електронна заява та усі необхідні документи подаються через особистий електронний кабінет на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua(сайт працює тільки під час вступної кампанії).

 

У паперовій формі

Можуть подавати лише вступники, які мають:

• спеціальні умови на участь у конкурсі;

• право на зарахування за квотами;

• розбіжності в прізвищі, імені, по батькові, даті народження, статі або громадянстві вступника в документі, що посвідчує особу, та у сертифікаті ЗНО. Паперова заява подається особисто до приймальної комісії ВНЗ.

 

Створення електронного кабінету для подання заяв

Під час реєстрації електронного кабінету вступник має зазначити такі дані:

• адресу електронної пошти, до якої має доступ;

• номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

• серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;

• середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала.

• додатково вступник завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту та фотокартки.

 

Увага! 2017 року для вступу до ВНЗ приймаються сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.

 

Терміни подання документів

Реєстрація електронних кабінетів – з 29 червня до 25 липня (до 18.00)

Проведення медичних оглядів та інших доконкурсних процедур – до 11 липня

Початок прийому заяв та документів – 12 липня.

Кінцевий термін прийому заяв та документів:

• для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих

конкурсів – 20 липня (до18.00);

• для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – 26 липня (до 18.00);

• для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – 24 липня (до 18.00).

Проведення творчих конкурсів – з 17 до 26 липня включно;

Проведення вступних іспитів – з 21 до 26 липня включно;

Проведення співбесід – з 21 до 23 липня включно.

Фахові вступні випробування для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – з 25 липня до 31 липня.

Усі терміни щодо вступу до військових вищих навчальних закладів визначають Правилами прийому до цих вишів.

• Оприлюднення рейтингового списку – 1 серпня (до 12.00).

• Зарахування на бюджет – до 7 серпня (до 12.00).

• Зарахування на контракт – до 30 вересня.

В Умовах прийому 2017 року впроваджено чотири коефіцієнти до конкурсного бала – регіональний, галузевий, сільський і першочерговий.

Регіональний коефіцієнт орієнтований на те, щоби створити кращі можливості для вступників, які обрали ВНЗ у регіонах України. Він складає 1,0 для Києва, 1,01 – для Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, 1,03 – для Донецької та Луганської областей і переміщених вишів, 1,02 – в інших випадках. Галузевий коефіцієнт – 1,03 – використовуватиметься лише для поданих заяв з першими пріоритетами на інженерно-­технічні та природничо­-математичні спеціальності, які потребують підтримки. Якщо вступник обирає такий пріоритет, та ще і в одному з регіональних вишів, то це помітно підвищує його шанси на вступ.

Поява першочергового коефіцієнта пов’язана з тим, що нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав Закон №1662­VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо працевлаштування випускників». Документ надає право на першочергове зарахування до вищих медичн

их і педагогічних навчальних закладів за державним замовленням особам, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу. Тож з’являється четвертий коефіцієнт, який є дуже високим – 1,10. Сільський коефіцієнт – 1,02 – стосуватиметься осіб, які здобули повну загальну середню освіту в навчальних закладах на території сільських населених пунктів у рік вступу. Зрозуміло, що це не може повністю компенсувати ту різницю, яка нині є в якості освіти і яку можна спостерігати, порівнявши результати ЗНО учнів міських і сільських шкіл. Але такий підхід не може бути єдиним інструментом вирішення такої складної проблеми. Адже якщо його використовувати дуже активно, то виникне новий фактор погіршення якості вищої освіти в цілому. Потрібно більше зусиль націлити на покращення якості освіти в сільських школах.

 

Інформує Міністерство освіти і науки України

 
Вітаємо інспектора-чергового чергової частини Маріупольського навчального центру підготовки поліцейських майора поліції Чавдара Сергія Івановича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо інспектора-чергового чергової частини Маріупольського навчального центру підготовки поліцейськихмайора поліції Чавдара Сергія Івановича з Днем народження!

Шановний Сергію Івановичу!

Детальніше...
 
У м. Маріуполі відбувся перший випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції ГУНП в Донецькій області
Про інститут - Новини

Відповідно до наказу МВС України «Про затвердження Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції України» та наказу Національної поліції «Про організацію підвищення кваліфікації та спеціалізації поліцейських у 2017 році» з 29 травня у м. Маріуполь на базі Донецького юридичного інституту МВС України розпочали роботу курси підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції сектору превенції ГУНП в Донецькій області.

У період з 29 травня до 12 червня підвищення кваліфікації проходила перша група дільничних офіцерів поліції  ГУНП в Донецькій області. Протягом двох тижнів слухачі поглибили свої знання з багатьох базових дисциплін, які є необхідними в професійній діяльності дільничного офіцера поліції, а також удосконалили практичне відпрацювання навичок з охорони публічного порядку на прикладі ситуативних завдань.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктора історичних наук, доцента Титаренка Дмитра Миколайовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктора історичних наук, доцента Титаренка Дмитра Миколайовича з Днем народження!

Шановний Дмитре Миколайовичу!

У цей радісний сонячний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого свята – Дня народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, перегортаючи разом з нами і сторінки перемог, і тяжких випробувань, які випадали на долю вишу-переселенця.

Детальніше...
 
Вітаємо першого ректора Донецького інституту внутрішніх справ 1989-2003 р.р. Титаренка Юрія Леонтійовича з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо першого ректора Донецького інституту внутрішніх справ 1989-2003 р.р. Титаренка Юрія Леонтійовича з Днем народження!

Від імені усієї дружньої родини Донецького юридичного інституту МВС України вітаємо Вас, вельмишановний Юрію Леонтійовичу, Днем народження!

Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають і досі глибоку повагу не лише у стінах Донецького юридичного інституту, а й далеко поза його межами.

Детальніше...
 
Генерал-лейтенант міліції Юрій Леонтійович Титаренко – перший ректор Донецького інституту внутрішніх справ – дієвий лідер процесу становлення вищої відомчої освіти МВС України на Донеччині у перші десятиліття розбудови держави
Про інститут - Новини

Генерал-лейтенант міліції Юрій Леонтійович Титаренко – перший ректор Донецького інституту внутрішніх справ – дієвий лідер процесу становлення вищої відомчої освіти МВС України на Донеччині у перші десятиліття розбудови держави

Харизматичний, впевнений, творчий – саме таким пам’ятають Юрія Леонтійовича Титаренка у Донецькому юридичному інституті, безперечно він не змінився, перебуваючи на заслуженому відпочинку.

Він очолював начальний заклад, нині Донецький юридичний інститут, з 1989 до 2003 року.

У далекому 1989 році генерал-лейтенант міліції Титаренко сповнений сили та енергії, маючи за плечима великий досвід роботи у владних структурах та служби в органах внутрішніх справ, а також важкі дні воєнного дитинства та повоєнної юності, очолив Донецьку спеціальну середню школу міліції.

У червні 1989 р. начальником Донецької спеціальної середньої школи міліції призначено Юрія Леонтійовича Титаренка, з ім’ям якого тісно пов’язана сучасна сторінка життя навчального закладу. Ю.Л. Титаренко народився 13 червня 1936 р. у с. Пінчуках Гребінківського району Київської області. Свій трудовий шлях він розпочав у 1955 р. У вересні 1956 р. був призначений інструктором Гребінківського райкому комсомолу, де працював до вересня 1958 р. З 1958 р. навчався в Харківському юридичному інституті, після закінчення якого, у лютому 1962 р., був направлений на роботу в УВС Запорізького облвиконкому, де працював оперуповноваженим ВБГСВ, старшим слідчим слідчого відділу УВС Запорізького облвиконкому. Із січня 1964 р. він – інструктор Запорізького обласного комітету Компартії України, а згодом – завідувач відділу адміністративних і торгово-фінансових органів міськкому Компартії України м. Запоріжжя.

Детальніше...
 
«ЛВЛ 2017» : перемоги та здобутки
Про інститут - Новини

«ЛВЛ 2017» : перемоги та здобутки

Протягом останніх чотирьох місяців на спортивних майданчиках Кривого Рогу вирували пристрасті з приводу гри улюбленої команди на турнірі «Любительської волейбольної ліги – 2017». Курсантам і студентам Донецького юридичного інституту випала нагода вболівати за ВК «ДЮІ». Наша команда брала участь в турнірі вперше. Провела десять зустрічей, дві із яких провела в рідних стінах − спортивній залі навчально-виховного комплексу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції за адресою:  вул. Співдружності, 92а.

«Любительська волейбольна ліга – 2017» проводилась при підтримці промислових підприємств Кривого Рогу та міської федерації волейболу. Наша команда отримала досвід у виступах в змаганнях, об’єдналася та навчилася перемагати. З десяти запланованих зустрічей наші хлопці виграли п’ять. Посіла п’яте місце з дев’яти команд. Кращим гравцем у нашій команді був визначений організаторами змагань, капітан команди ВК «ДЮІ», курсант першого курсу, рядовий поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Олександр Чалих. Також серед кращих слід відзначити курсантів Котенко Вікторію, Пайлика Олега, Застенкіна Артура, Малиша Олексія та студентів юридичного факультету Шиян Богдана, Бібу Анну, Басненко Павла. А висвітлювати перебіги подій на майданчику допомагав курсант факультету Національної поліції Євген Вобленко.

Детальніше...
 
13 червня – День визволення Маріуполя від російських окупантів
Про інститут - Новини

13 червня – День визволення Маріуполя від російських окупантів

День визволення Маріуполя від російських окупантів встановлений за рішенням Верховної Ради України і відзначається 13 червня – Постанова № 3807 (971-VIII) від 2 лютого 2016 року «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2016 році».

Протистояння у Маріуполі — період збройного конфлікту на сході України, в який місто Маріуполь Донецької області протягом місяця перебувало під контролем бойовиків самопроголошеної Донецької народної республіки.

З середини квітня 2014 року Маріупольська міськрада була захоплена бандами сепаратистів, а після трагедії 9 травня – штурму місцевого управління МВС, місто повністю перейшло під їхній контроль.

Детальніше...
 
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval